free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

michaltg - BHR - 20-12.2011- 563 FUE (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: BHR Clinic Dr.Bisanga - 20-12.2011- 563 FUE

Źródło: lysienie.info

Pierwszy zabieg: BHR Clinic - 09-12.2008 - 2.556 Strip (ze starego forum)

Drugi zabieg: BHR Clinic - 17-12.2010- 2.000 FUE (ze starego forum)

 

Pią Gru 23, 2011 9:14

Rodzaj: FUE

Data 20.12.2011

Suma przeszczepionych grafow 563

W tym:

-pojedyncze 151

-podwojne 232

-potrojne 167

-poczworne 13

 

Hotel -2 doby- 152E

Parking w hotelu- 2 doby- 40E

 

Załozenia byly na ok 1500 graftów. Na miejscu okazalo sie ze nie bylo tak zle jak to wygladalo w maju na kontroli. Zrozumialem ze to dzieki lekom ktore stosuje.

 

 

tnimg9274.th.jpg

tnimg9276jd.th.jpg

tnimg9302.th.jpg

tnimg9303.th.jpg

tnimg9304.th.jpg

tnimg9273a.th.jpg

tnimg9275a.th.jpg

tnimg9283ai.th.jpg

tnimg9300a.th.jpg

tnimg9301ap.th.jpg

 

Pią Gru 23, 2011 10:04

Gratulacje, ile poszło na koronę a ile na resztę w tym zabiegu?

 

Pią Gru 23, 2011 10:33

Gratulacje, ile poszło na koronę a ile na resztę w tym zabiegu?

 

Rano przed zabiegiem miało być 500 na koronę i 300 na zakole. Maks o jakim mowione bylo to 1000. Jednak nie było tyle pracy ile myśleli.

 

Pią Gru 23, 2011 12:18

Hmm, czy mi się wydaje, czy Ty juz miałeś przód robiony? Za pierwszym razem? Dlaczego więc trzeba go było poprawiać?

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Pią Gru 23, 2011 13:47

Hmm, czy mi się wydaje, czy Ty juz miałeś przód robiony? Za pierwszym razem? Dlaczego więc trzeba go było poprawiać?

 

Tak na 1 zabiegu mialem robiony przod. Ciezko jest zachowac wielkosciowo rowne do siebie zakola. Tak czy inaczej problem z glowy.

 

Pią Gru 23, 2011 14:02

Pierwszy raz widzę, żeby Bisanga poprawiał przód po sobie. Faktycznie na zdjęciach widać, że prawe zakole jest większe od prawego. Czyli wynika to z tego, że zrobili za pierwszym razem niesymetryczne zakola? To nie efekt tego, że po pierwszej transplantacji posypały się przeszczepione już włosy na prawym zakolu?

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Gru 23, 2011 15:16

kiss me napisał: Pierwszy raz widzę, żeby Bisanga poprawiał przód po sobie. Faktycznie na zdjęciach widać, że prawe zakole jest większe od prawego. Czyli wynika to z tego, że zrobili za pierwszym razem niesymetryczne zakola? To nie efekt tego, że po pierwszej transplantacji posypały się przeszczepione już włosy na prawym zakolu?

 

grafty wstawiał ktos inny na tym zabiegu. ososba ta juz nie pracuje w klinice.

 

Nie mam niz BHR do zarzucenia. To profesjonalisci i bardzo im dziekuje za ich pomoc.

 

Pią Gru 23, 2011 15:38

Trochę tego nie rozumiem. Przecież linia jest rysowana przed zabiegiem, a nacięcia na grafty robi Bisanga.

 

To raczej wygląda jakby po prostu na jednym zakolu był minimalny odrost.

 

Ja też póki co mam asymetrię po swoim przeszczepie, choć trochę się wyrównuje... Mam nadzieję, że tak nie zostanie.

 

Musiałeś płacić za tę poprawkę?

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Pią Gru 23, 2011 18:03

Trochę tego nie rozumiem. Przecież linia jest rysowana przed zabiegiem, a nacięcia na grafty robi Bisanga.

 

To raczej wygląda jakby po prostu na jednym zakolu był minimalny odrost.

 

Ja też póki co mam asymetrię po swoim przeszczepie, choć trochę się wyrównuje... Mam nadzieję, że tak nie zostanie.

 

Musiałeś płacić za tę poprawkę?

 

tak musialem zaplacic za ta poprawe

 

Pią Gru 23, 2011 20:52

Ok, ale nadal nie powiedziałeś, czy w Twoim przypadku:

 

- linia została źle zaprojektowana i osadzona graftami?

- przeszczep był symetryczny, ale z jednej strony słabiej odrosło

- odrosło dobrze, a potem wypadło?

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Pią Gru 23, 2011 21:34

Ok, ale nadal nie powiedziałeś, czy w Twoim przypadku:

 

- linia została źle zaprojektowana i osadzona graftami?

- przeszczep był symetryczny, ale z jednej strony słabiej odrosło

- odrosło dobrze, a potem wypadło?

 

sadze ze byla troszke zle zaprojektowana. nie ma mowy o jakims wypadaniu bo wlosy pochodza ze stripa. wiem ze kazda strone robil inny asystent dr.Bisangi. Koles ktory robil poprawiana strone juz tam nie pracuje.

 

Jestem jak najbardziej zadowolony ze wszystkich 3 zabiegow w BHR.

 

Pią Gru 23, 2011 21:54

Mi to sie wydaje dziwne. Predzej spodziewalbym sie, ze nierowno odroslo, to sie zdarza. Natomiast zrobienie niesymetrycznej linii, widocznej golym okiem... To na pewno nie wina osob wszczepiajacych grafty, bo linie projektuje i robi naciecia doktor.

 

Masz moze zdjecia bezposrednio po pierwszym zabiegu? To wyjasni watpliwosci.

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Sob Gru 24, 2011 8:03

Mi to sie wydaje dziwne. Predzej spodziewalbym sie, ze nierowno odroslo, to sie zdarza. Natomiast zrobienie niesymetrycznej linii, widocznej golym okiem... To na pewno nie wina osob wszczepiajacych grafty, bo linie projektuje i robi naciecia doktor.

 

Masz moze zdjecia bezposrednio po pierwszym zabiegu? To wyjasni watpliwosci.

 

img0955jt.th.jpgimg0956ml.th.jpgimg0957b.th.jpgimg0958p.th.jpg

img0965t.th.jpgimg0966n.th.jpgimg0971ct.th.jpg

 

Pon Gru 26, 2011 13:30

ile grawtow przy pierwszym zabiegu poszło na przód , dlaczego przód pokryty został strip a nie EUE , czy to znaczy że grawty pobrane EUE w mniejszej ilości się przyjmują ?

 

Pon Sty 02, 2012 16:45

ile grawtow przy pierwszym zabiegu poszło na przód , dlaczego przód pokryty został strip a nie EUE , czy to znaczy że grawty pobrane EUE w mniejszej ilości się przyjmują ?

 

http://lysienie.info/forum/search.php tutaj masz linka do odpowiedzi na swoje pytanka

 

Wto Sty 03, 2012 19:28

Ile zapłaciłeś za poprawę?

 

Sro Sty 11, 2012 0:11

michaltg efekt świetny, choć to zakole to ewidentny kiks kliniki, powinni dać sporą zniżkę

 

wydaje mi się, że te 500 graftów z okładem to jednak ciut mało

 

ostatnio robiłem w BHR zagęszczenie za linią z przodu (poleciało mi niestety dalej łysienie, w dodatku nierówno - jedno zakole jak cholera, a drugie minimalnie; tam gdzie poszło jak diabli dostawałem szału bo prześwit za linią robił fatalny efekt a la wczesny Radzio Majdan), plus korona.

 

Dogęszczenie za linią plus łatanie prześwitu na koronie (takiego jak Twój) wyszło ponad 1100 graftów. Więc trochę się dziwię, że w Twoim przypadku wystarczyła połowa tego.

 

Pią Sty 13, 2012 21:22

michaltg efekt świetny, choć to zakole to ewidentny kiks kliniki, powinni dać sporą zniżkę

 

wydaje mi się, że te 500 graftów z okładem to jednak ciut mało

 

ostatnio robiłem w BHR zagęszczenie za linią z przodu (poleciało mi niestety dalej łysienie, w dodatku nierówno - jedno zakole jak cholera, a drugie minimalnie; tam gdzie poszło jak diabli dostawałem szału bo prześwit za linią robił fatalny efekt a la wczesny Radzio Majdan), plus korona.

 

Dogęszczenie za linią plus łatanie prześwitu na koronie (takiego jak Twój) wyszło ponad 1100 graftów. Więc trochę się dziwię, że w Twoim przypadku wystarczyła połowa tego.

 

Karol wstawie fotki kolo maja i bedziemy mogli powiedziec cos wiecej o moim ostatnim zabiegu ( czy byl udany czy nie ).

 

Nie Sty 15, 2012 14:28

michaltg, mam kilka pytań o tę korektę co robiłeś, możesz podać maila?

 

i jedno pytanko, które nie jest tak tajne . Czy po przeszczepieniu kilkuset graftów miałeś opuchliznę na twarzy parę dni po zabiegu, czy przy niewielkiej ilości zachowuje się ludzki wygląd?

 

Sro Sty 18, 2012 19:00

michaltg, mam kilka pytań o tę korektę co robiłeś, możesz podać maila?

 

i jedno pytanko, które nie jest tak tajne . Czy po przeszczepieniu kilkuset graftów miałeś opuchliznę na twarzy parę dni po zabiegu, czy przy niewielkiej ilości zachowuje się ludzki wygląd?

 

michaltg@hotmail.com

 

Co do opuchlizny to byla ale nie az taka duza. Wszystko zalezy od tego ile i gdzie Ci na danym zabiegu wstawiaja grafty. Wiadomo ze obszar ktory musza zapelnic jak i obszar z ktrorego musza pobrac musi byc znieczulony.

 

Mialem juz czy zabiegi i po kazdym z nich mialem lekko dyniowata glowe. To normalne. ale i nie az tak zauwazalne jesli sie ma kapuce albo ta chustę z BHR na glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...