free web hit counter Skocz do zawartości
Hurricane

Prawdziwa przyczyna łysienia

Rekomendowane odpowiedzi

Naczytałeś się do tego jeszcze książek masonów jak potęga podświadomości? omg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naczytałeś się do tego jeszcze książek masonów jak potęga podświadomości? omg

 

Adas nie wszczynaj kłutni : )

 

Hurricane, powiedz mi czy Twoje podejście ma coś wspólnego z "ukrytymi terapiami"? też czytałem książkę i słuchałem większości wykładów Jerzego Zięby (zgadzam się z nim w 90% tego co pisze i mówi), ale w przypadku takich kwestii jak blaszka miażdżycowa, nowotwór itp. sprawa ma się zupełnie inaczej niż jak to jest w przypadku łysienia. Idąc jego tokiem rozumowania to włosy są właśnie postrzegane jako "nowotwór" dla organizmu, stąd rozkład czynników w obrębie skóry głowy i mieszków o których pisał wcześniej adas.

 

I wbrew temu co piszesz to jest to w mniejszym czy też większym stopniu sprawa genetyki. I zmianą nawyków życiowych tego niestety nie rozwiążemy. A nauka idzie po prostu w kierunku w którym uda się zablokować czynnik na samym końcu łańcucha, tak żeby jak najmniej zaingerować w organizm. I ma to związek z tym co wspomniałem, że nie leczy się w dzisiejszych czasach przyczyny tylko objawy : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym samoleczeniem to jak z religią. Pamiętam, kiedyś moja Mama zamówiła jakieś winko lecznicze (odnośnie moich włosów hahaha) religijne. Na winku było napisane, trzeba wierzyć w jego skuteczność, modlić się, wyspowiadać i wierzyć. A na końcu dopisane Jak nie wyjdzie - to tak miało być. W tej chwili zrozumiałem, że to scam XD.

 

Takim tłumaczeniem to można sprzedawać przecier z rzepy na guza mózgu. Znaczy mnie to by zamknęli za takie praktyki, ale czarnych sukni nie lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym samoleczeniem to jak z religią. Pamiętam, kiedyś moja Mama zamówiła jakieś winko lecznicze (odnośnie moich włosów hahaha) religijne. Na winku było napisane, trzeba wierzyć w jego skuteczność, modlić się, wyspowiadać i wierzyć. A na końcu dopisane Jak nie wyjdzie - to tak miało być. W tej chwili zrozumiałem, że to scam XD.

 

Takim tłumaczeniem to można sprzedawać przecier z rzepy na guza mózgu. Znaczy mnie to by zamknęli za takie praktyki, ale czarnych sukni nie lol.

 

Tu nie chodzi o samoleczenie (dosłownie). Zanim się wypowiesz i wykpisz przynajmniej zobacz o co dokładnie chodzi.

 

Akurat rozumie o co chodzi Hurricanowi - a mianowicie o to że organizm sam przywraca się do stanu równowagi jak ma zapewnione odpowiednie otoczenie. Jedynym problemem w tej teorii w związku z łysieniem androgenowym jest fakt, że z dużym prawdopodobieństwem właśnie odrzucanie włosów jest dla organizmu tym procesem homeostazy.

 

Ziom ja czytałem ,,ukryte terapie " , jest świetna.

Radek: wpłać na fundację w takim razie w celu umożliwienia badań nad medycznym wykorzystaniem oleju z konopi : ) Co prawda nie było tego w książce, ale sprawa szczytna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zorientuję się w temacie, ale ten olej to nie jedyna tego typu substancja. Podobna sytuacja tyczy się np. kapsaicyny.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie odzywałem się na tym forum - tylko co jakiś czas zachodzę bo wiem,że w końcu zobaczę pogrubiony temat "Koniec z łysieniem,wynaleziono skuteczną metodę leczenia".Aż wyobrażam sobie napływ adrenaliny na ten widok:)))Wolę kreować takie myślenie niż ciągłe logiczne i naukowe wywody,to tylko blokuje.Kto by kiedyś pomyślał o tych wszystkich wynalazkach jakie mamy teraz a jednak znalezli się wizjonerzy w każdej dziedzinie życia,którzy dokonywali wielkich odkryć.

Warto wysłuchiwać śmiałych teorii bo to znaczy,że ktoś szuka klucza do prawdy a to,że niema pokrycia z obecną dostępną wiedzą niema znaczenia.

Póki co nie znaleziono jednoznacznej przyczyny łysienia bo gdyby tak było to choć jedna osoba na świecie odzyskałaby utracone włosy - a wszystkie dostępne sposoby leczenia mają na celu likwidacje skutku jakim jest utrata włosów a nie przyczyny,która by raz na zawsze załatwiła problem.

W każdym razie myślę,że dzięki obecnej rzeczywistości w jakiej żyjemy - łatwej dostępności informacji ogólnoświatowej,wymianie zdań,technologi ktoś ułoży puzzle w całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie już odzyskują utracone włosy pgd2 down, pge2 up.

Info poruszone przez autora tematu są już dawno rozstrzygnięte przez wielu fanatyków zdrowego odżywiania. I nic nie dają.

 

łysienie jest w pewien sposób naturalne, więc trzeba z nim walczyć nienaturalnymi środkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
łysienie jest w pewien sposób naturalne, więc trzeba z nim walczyć nienaturalnymi środkami.

 

Ale ło co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adas nic nie jest rozstrzygnięte - jeszcze z 50lat wstecz nie było do pomyślenia by ktoś w wieku 20-25 zaczął łysieć a jeśli już to był wyjątkiem a teraz już przed 20 wielu młodych chłopaków ma ten problem i jak to wytłumaczysz?Ciężko uniknąć chemi w jedzeniu bo większość plonów się nawozi i pryska chemicznie,w miastach nie przestrzega się dopuszczalnych norm zanieczyszczenia powietrza,większość wód jest nie zdatna do picia a w kranach chlorowana i fluoryzowana,kwaśne deszcze,trzoda karmiona gównianą paszą,hormonami,zanieczyszczone morza i oceany,ogromny nie dobór niezbędnych minerałów w organizmie jak jod,krzem czy magnez,ludzie gonią za pieniądzem jak szaleni,mało aktywności fizycznej,brak kontaktu z naturą,mało odpoczynku psychicznego,czasu tylko dla siebie.Mógłbym podać jeszcze wiele przykładów,ale po co?Więc nie mogę się z Tobą zgodzić,ponieważ na pewno te czynniki wpłynęły na cały nasz organizm.

Zobaczymy co się wykluje z tego pgd2,ale pewnie to będzie na zasadzie ciągłego używania a po odstawieniu wracamy do przed kuracyjnego stanu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 lat temu też łysieli ludzie w wieku 25 lat. Nie powtarzaj durnot.

No, jedząc fasolę na pewno cofniesz predyspozycje genetyczne do łysienia. Oczywiście, że będziesz musiał coś brać do końca życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze z 50lat wstecz nie było do pomyślenia by ktoś w wieku 20-25 zaczął łysieć a jeśli już to był wyjątkiem

Nie obraź się ale muszę Cię prosić o dane adresowe do wysyłki faktury za chemioterapię. Od czytania Twoich wymysłów dostałem raka. Kto Ci takich głupot naopowiadał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...