free web hit counter Skocz do zawartości
SzymekZG

Propecia / Nezyr moje spostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim , chciałbym się podzielić moim spostrzeżeniem odnośnie leku propecia i nezyr.

Od ponad dwój lat stosowałem lek propecia , łysienie postępowało jednak w bardzo powolnym tempie.Po kilku miesiącach zauważyłem syndrom "miękkiej fajki" ( problem pojawiał się od czasu do czasu) Od momentu kiedy zacząłem zażywać lek Nezyr ( 7 miesięcy stosowania) problem zniknął . Sęk w tym , że łysienie diametralnie przyśpieszyło , nie chcę już wracać do propeci.

Postanowiłem zrzucić to co mam do zrzucenia i uzupełnić ubytki poprzez przeszczep.

Chętnie zapoznam się z opinią osób , które przeszły z propeci na nezyr.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Propecia i Nezyr to praktycznie to samo, jak to możliwe, że Nezyr zupełnie inaczej na Ciebie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same spostrzeżenia jak szymek. Na propeci wlosy sie trzymaly ale byly skutki uboczne (nie tragiczne ale odczowalne). Spróbowałem Nezyr ze wzgledu na niska cene i efekty ustapily ale wlosy tez. Farmaceutka powiedziala mi ze Nezyr moze sie gozej wchlaniac i stad ta roznica. Wrocilem do propeci ale biore pol tabletki zamiast calej i zobaczymy jak bedzie. Dziwi mnie troche fakt ze skutki uboczne pojawily sie u ciebie po dwóch latach, zazwyczaj pojawiaja sie od paru dni do paru tygodni rzem z poprawa wlosow.

Poza tym chce sprobowac RU, moze to bedzie dobra alternatywa dla finasterydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,po jakim czasie zażywania fina powinna nastąpić poprawa,tzn zmniejszyć się ilość wypadających włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie,po jakim czasie zażywania fina powinna nastąpić poprawa,tzn zmniejszyć się ilość wypadających włosów?

Pytasz w imieniu swoim czy kogoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...