free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy ktoś z Was stosował lub w dalszym ciągu stosuje combo: RU + FIN. Używam RU z 3 lata, na pewno zatrzymał mi w jakimś stopniu wypadanie. Jednak chciałbym dorzucić fina (lub ew. duta) by zagęścić skalp. Co o tym myśleć, skoro te dwa środki to tylko blokery? Czy finem dam rade sprowokować jakiś odrost?

Na początku walki - jakieś 5 lat temu łykałem fina, później - gdy RU stało się bardziej dostępne, przerzcuiłem sie na nie i tak do dziś.

 

Oprócz tego w kuracji stosuje: saba gel (hydro) i multisuple od Puritana (biotyna, msm etc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem fina + minox od 19 roku życia, mam 25 lat... jakieś 2 lata temu dorzuciłem RU (między czasie były takie specyfiki jak Revity, AHK-Cu, masa innych gówien czy inne wynalazki) jeżeli miałbym podsumować to jedyne co zadzaiałało to właśnie fina który odrobinę spowolnił proces łysienia oraz SABA z beta która powiedziałbym poprawiła delikatnie kondycję skóry głowy ale negatywnie odbiła się na zdrowiu, cała reszta w ogóle na mnie nie działała, ani minoxy (zwykły, sulfate) ani RU przez które jedynie w czasie aplikacji wypadało jeszcze więcej włosów, czy 2x dziennie czy 1 dziennie, czy w standardowym pojezdzie czy w KB nic to nie zmieniało. Obecnie nic nie używam... chyba się poddaję. Zastanawiam się jeszcze nad spróbowaniem

(PGE2) Prostaglandin E2 GB oraz Setipiprant GB jednak nie wiem za bardzo co to jest i czy jest sens... podejmowania kolejnej próby. Na włosy wydałem przypuszczam kilkanaście/może nawet kilkadziesiąt klocków, co dla studenciaka jest naprawdę sporym wyczynem... szczerze mówiąc żałuję, bo mogłem to odłożyć i przeznaczyć na coś co faktycznie miałoby przełożenie na jakość mojego życia. Jeżeli jest gdzieś na forum wątek z opisem w/w substancji prosiłbym o podlinkowanie bo nie znalazłem (jedynie conieco o Setipiprant GB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli lysina ci pasuje to maszynka i odlot a jezeli dalej ci zalezy na włosach to poczekaj jeszcze te kilka miesiacy,tez oprocz fina nic mi nie pomagalo jedynie ru spowolnilo lysienie takze malo kto spróbował CB na tym forum a mysle,ze ten specyfik podratuje większości wlosy tutaj,bo w moim przypadku okazał sie złotym gralem, jedynie musze nad pojazdem i ubokami popracować jeszcze...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mi zależy na włosach... ale brak mi już sił. Mówisz o CB? Nigdy się bardziej w ten specyfik nie zagłębiałem, ponieważ cena i dostępność mnie odstraszyły, coś się w tej kwestii zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...