free web hit counter Skocz do zawartości
Gość stachmurzyn

UDAŁO SIĘ PO 50 LATACH - ŻEGNAMY ŁYSIENIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Właśnie wracam z dalekich Chin. Wcierka tuż, tuż. Szczegóły w najbliższych dniach. Narazie nie piszę więcęj; musze odpisać na wasze privy - BTW ile zajmie mi odisanie na 872 maile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem paczkę od pana Staszka ( przedsprzedaż).

 

Sami oceńcie...

 

Przed:

Davis.jpg

Po:

1362025856_2009-men-afro.jpg


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panie Radku - zaufałem Panu w aspekcie gorących próśb, które słał Pan w mailach - przekonała mnie Pan historia i trudy życia związane z byciem łysym. Na zasadzie wyjątku postanowiłem zrobić ustępstwo i wysłałem do Pana paczuszkę z wcierką. Ustalaliśmy jednak - nikomu o tym nie wspominamy - bo nie wyrobię się z odbieraniem telefonów i odpisywaniem na listy. Zawiodłem się.

 

 

PS

 

W związku z tym incydentem - informuję że jakakolwiek forma przedsprzedaży jest niemożliwa - proszę nie rozdzierać szat. Jednocześnie w związku z bałaganem marketingowym wywołanym przez Pana Radka informujemy, że debiut leku może się opóźnić o kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten lek zostanie jakos dopracowany? Zawiodlem sie ,bo na lewej stronie wciaz widac delikatne zakole... Pewnie dlatego nie chcieliscie,zeby byl wyciek, troche scam ten lek jak dla mnie po takim czymś:|


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli wciąż jest delikatne zakole - to odpowiedz jest jedna - zawsze tam było, taka genetyka. Może Pan bardziej ufać naszej wcierce niż swojej pamięci, zdjęciom czy filmom. Gwarancja odrostu 100%.

 

PS

 

Pytacie mnie w listach : dlaczego osoby na zdjęciach Radka są tak różne - na jednym obiekt z celtycką cerą i wąskimi ustami , na drugim jakby afroamerykanin. Odpowiadam: to wciąż Radek - to włosy tak go zmieniły, dodatkowo użył innej przesłony w aparacie. Przyjrzyjcie się dobrze - nosy są identyczne.

 

Wy też macie wybór:

 

- uroda ala recydywa, strach w oczach dzieci, ostracyzm społeczny i wizyty kuratora

czy

- uroda ala latino lover , piękne panie, palmy, drinki z parasolką, kawior

 

Ja nic nie narzucam - sam wybierasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie jakos uzyc ten lek,zeby owlosienia wciaz nie bylo i przemienilo mnie w lysego latynosa? Gdzie powinienem ten lek w takim układzie wcierac??!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz iść w stronę murzynów to chyba łatwo się można domyślić gdzie to trzeba będzie wcierać...


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie. Lek rzeczywiście jest rewelacyjny a jego skuteczność jest oczywista. Nie nadawajcie mu jednak takich cudownych właściwości ocierających się o czarną (w tym przypadku również w sensie dosłownym) magię. To nie żadne hokus pokus lecz efekt najnowszych badań w dziedzinie medycyny, setek godzin pracy najwybitniejszych naukowców i myliony dolarów inwestycji - to wszystko, cała tajemnica. Działamy transparentnie, eksponujemy wam całą naszą wiedzę , nie obiecujemy i nie reklamujemy , nie nadajemy cudownych właściwości - tylko rzetelne informacje i szczerość wobec was. Jeśli nie wystarczą wam: 100% gwarancja odrostu oraz piękne, miękkie i jedwabiste włosy, a oczekujecie dodatkowych fajerwerków - to niestety nie u nas, poszukajcie gdzie indziej - my nie sprzedajemy magicznych mikstur lecz prosty lek o 100% skuteczności - przepraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W przyszłym tygodniu ruszamy ze sprzedaża. Info na priv.

 

 

 

TRMrypP.jpg Nrz3FY4.jpg

 

 

 

 

 

8bHeHbf.jpg eybj3eh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok. Nie wystarczają Ci zdjęcia - Twoja sprawa. Wybacz, ale nie przyjadę do Ciebie żebyś mógł dotknąć moich gęstych i jedwabistych włosów. Kto ma rozum - starczą mu zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też tak to widze.Łabędzi śpiew Mercka albo jakiś naganiacz od przeszczepow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak bo jak wam sie nie przytaknie to odrazu konkurencja albo naganiacz. nie odpowiedziales na moje pytanie. skoro zostales cudownie ozdrowiony swoja wcierka to po co stosujesz caly czas ten arsenal chemiczny. to chyba jest proste pytanie. nie jestem ani zwolennikiem merca ani kanea bo uwazam ze robia krzywde ludziom a z przeszczepami jest roznie i nie zawsze efekt koncowy jest taki jaki bysmy oczekiwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi nowa osoba na forum i próbuje bezpodstawnie zdyskredytować Pana Staszka... Gdzie byłeś, gdy pan Staszek w swoim laboratorium dniami i nocami pracował o lepsze jutro dla łysych na całym świecie Zdjęcia, które wrzuciłem z przedsprzedaży Ci nie wystarczą ? Panie Staszku, proszę tak tego nie zostawić !


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Radku,ale cóż mam zrobić. Jezusa też ukrzyżowali , a gdy bito go po twarzy nadstawiał drugi policzek - wybaczam mu, bo nie wie co czyni. Jednocześnie odpowiadam mu, Merckowi, Bisandze i innym podmiotom , które mi groziły: Idąc cienista dolina zła się nie ulękne. Wypuszczę ten lek na rynek i nie wystraszę się waszych pogróżek - im należy się lek.

 

 

 

PS

 

MEGAPROMOCJA

 

Rabat 8% !!!!!!!!!!!!!!!! *

 

* Dla kobiet i dzieci do 12 roku życia przy zakupie pięciu opakowań Wcierki Stacha Murzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już niedługo, jeszcze chwileczka, momencik. Mainstreamowi producenci sabotują jak mogą - fabryka w Chinach spłonęła, pociąg z dostawą się wykoleił, magazyny w Polsce zalane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oto jak im to nie na rękę - twarde dowody sabotażu

 

WSPOMNIANY POŻAR MOJEJ FABRYKI

cc24eb57dfcfbb3946f2abbcb96d8d56.jpg

 

Ciekawostką jest, że łysiejącym członkom ekipy pożarniczej w niewyjaśnionych okolicznościach wyrosły włosy ( moja produkcja tam była utajniona) - dla kogo niewyjaśnione dla tego niewyjaśnione

 

 

WSPOMNIANY WYKOLEJONY POCIĄG

pociag3.jpeg

 

Jak ktoś kojarzy miejsce, to mam informacje, że kilka fiolek wala się jeszcze koło torowiska i w okolicznych lasach. Oficjalne wytłumaczenie katastrofy: złomiarze ukradli 6 metrów torowiska. To w Mercku pracują złomiarze? Nie dajmy się oszukać.

 

 

ZALANE MAGAZYNY

 

1250294_zalane-magazyny.jpg

 

Oficjalnie - tama pękła:). Tylko dlaczego okoliczni mieszkańcy słyszeli wybuch?

 

 

 

Kochani nie przejmujcie się - Oni tylko odroczyli wyrok na siebie. Wystartujemy na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisek! Nigdy nie dadza nam wygrac z tym dziadostem, juz mielismy wszystko tak jak powinno i ciagle depcza ci po pietach. Ciekawe kto za tym stoi....Moze Mercik a moze Bisanga,Poswal czy nawet Kolasinski??!!

Chociaz nie chce glosno myslec, ale musze to napisac- wydaje mi sie, ze przecieki z tego forum sa, bylbys wspozawodnikiem Zioma i to calkiem mozliwe, ze on do tego wszystkiego doprowadza!!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bylbys wspozawodnikiem Zioma

 

Hahahahaha. Ziom to fajny chłopak, ale nie porównuj jego sklepiku ze wszystkim za 5 zł do wojny kartelowej, którą prowadzę. Tutaj jest gra o grube miliony dolarów, płoną fabryki i pociągi, giną świadkowie a u niego masz olej ze strusia i odbiór w paczkomacie. Poza tym on jest zbyt uczciwy, aby odnaleźć się w tym brudnym świecie gry o najwyższą stawkę. Chodzą nawet słuchy, że Ziom kiedyś znalazł portfel w parku i............... oddał go z zawartością właścicielowi - niepojęte jak można być tak uczciwym - wyobrażasz go sobie z UZI w ręce?

 

No i teraz wszystkie elementy układanki do siebie pasują !

 

Zgadza się, ślepy by zauważył co się tutaj szyje. Niechże cały ten zamęt z podpaloną fabryką i zalanymi magazynami świadczy o co tutaj jest gra, kto pociąga za sznurki i jak skuteczna jest ta wcierka.

 

 

PS

 

Niestety koszty spalonej fabryki, pociągu i magazynów będę musiał wliczyć w cenę - ale cóż to w aspekcie naszego biegu ku atrakcyjności.

 

-- 04 lis 2015, 21:10 --

 

Zamykamy oczy niedowiarkom i malkontentom finansowanym przez kartele farmaceutyczne. Ostateczny dowód na istnienie wcierki - wcierka we własnej osobie.

 

WruZ3Nm.jpg

 

Nie musicie przepraszać. Też jestem z tych co w cuda nie wierzą. Ale jest napisane w Piśmie, że i one czasem się staną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po konsultacji ze szpecem marketingowym ( gość odpowiedzialny za marketing Coca Coli na świat) zdecydowałem się na lekką zmianę designu.

 

WCIO9MB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od przyszłego tygodnia ruszamy z KAMPANIĄ FAKTU o naszej wcierce. W każdym nowym poście dowiecie się czegoś nowego o tym wspaniałym medykamencie - zobaczycie również jakie autorytety tego świata zdecydowały się współtworzyć nasza kampanie. Bądźcie cierpliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...