free web hit counter Skocz do zawartości
lysienieplackowate24

łysienie plackowate

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam na imię Sylwia i od kilku lat mam Łysienie Plackowate. Łysienie Plackowate jest tot też rodzaj łysienia - zazwyczaj zaczyna się od powstawania małych łysych placków na głowie. Łysienie plackowate może również spowodować utratę włosów na całej głowie jak i również utraty włosów na brwiach rzęsach.

Ja miałam prawie pół głowy łyse, ale udało mi się z tego wyjść . Mam obecnie ładne i gęste włosy. W związku z tym, że łysienie plackowate dotyka coraz to większego grona osób zarówno dzieci jak i osób dorosłych - prowadzę bloga o łysieniu plackowatym(lysienieplackowate24.pl) i umieszczam na nim szereg informacji oraz filmików dotyczących łysienia plackowatego. Z chęcią podzielę się moim doświadczeniem odnośnie łysienia plackowate.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przesyłam Wam link do mojego pierwszego filmiku o łysieniu plackowatym Mam nadzieję, że filmiki które będę sukcesywnie dodawać pomogą innym przejść przez łysienie plackowate - tak jak mi się to udaje .

 

 

Filmik:

a wszystkie filmiki będą na kanale na youtube Łysienie Plackowate24.

 

Pozdrawiam Was optymistycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Też chorowałem na łysienie plackowate. Też udało mi się zaliczyć tę przypadłość. Moją głową wyglądała jak mapa jakiegoś świata z innego uniwersum ☺. Mnie wyleczył lekarz z Warszawy, specjalista w tej dziedzinie. Stosowałem !miejscowowo silny alergen. Nic przyjemnego,ale zadziałało.

Serdecznie pozdrawiam


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Bardzo się cieszę, że udało Ci się wyjść z łysienia plackowatego - rozumiem, że już łysienie nie wraca do Ciebie? Ja leczyłam się u dobrego lekarza ale w Trójmieście - leczenie pomogło ale też wydaje mi się, że dużo zależy od naszego nastawienia do tej dolegliwości . 21 listopada organizuję spotkanie odnośnie łysienia plackowatego w Trójmieście -serdecznie zapraszam tym bardziej, że będziesz mógł podzielić się swoim doświadczeniem jak wyjść całkowicie z łysienia Więcej informacji jest na blogu: http://lysienieplackowate24.pl/?p=658 .

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...