free web hit counter Skocz do zawartości
zakista

Zagęszczanie włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!

 

Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie.

Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.

Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .

 

Efekt natychmiastowy!

Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie!

 

Bardzo dyskretne, idealne I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają

 

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

 

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

 

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami nawet najlepszy dermatolog nie pomoże i rzeczywiście trzeba zagęścić włosy. Ja próbowałam w Great Lenghts, bo rzeczywiście tam jest najlepiej, ale może macie jakieś inne doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami nawet najlepszy dermatolog nie pomoże

 

Dermatolog nigdy nie pomoże, a nie że czasami.

 

Zalogujesz się tu jeszcze ? - czy tak jak @zakista jeden raz 15-go pażdziernika 15-go roku w celu napisania zrobienia rekalmy, i już nigdy później (ale każe pisać prywatne wiadomości których nigdy i tak nie przeczyta).

 

-- 30 cze 2017, 14:23 --

 

i rzeczywiście trzeba zagęścić włosy. Ja próbowałam w Great Lenghts, bo rzeczywiście tam jest najlepiej, ale może macie jakieś inne doświadczenia?

 

Możesz pokazać mi zdjęcia ''przed'' i ''po'' i możesz wytłumaczyć dlaczego akurat tam jest najlepiej, i skąd to możesz wiedzieć i porównywać skoro próbowałaś tylko u nich ?

 

Jestem zainteresowany przedłużeniem i zagęszczeniem vellusów na zakolach. Doradzisz mi jak to najlepiej zrobić ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa,

 

Implanty włosów Nido dają możliwość zagęszczenia fryzury. Poprzez wszczepienie Implantu (syntetycznego włosa) w skóre głowy dokłada się dodatkowe włosy - co powoduje efekt zagęszczenia. Taka była idea wprowadzenia do naszej oferty implantów Nido. Dla Pacjentek, Pacjetów którzy nie chcą lub nie mogą mieć przeszczepu naturalnego jest to alternatywa.

 

Zapraszam do lektury na tym forum tematu implanty Nido, oraz na nasza stronę http://www.emibe.eu

 

Pozdrawiamy

Nido-Emibe

Pani Nido.docx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiepsko z tymi zdjęciami

 

witam,

 

z racji zachowania prywatności Pacjentki nie możemy opublikować zdjęć w całości, z rożnych perspektyw.

Pacjenci, Pacjentki bardzo niechętnie zgadzają się na używanie ich zdjęć.

Z racji dokumentacji medycznej zawsze przed zabiegiem i po każdym etapie robimy zdjęcia ale nie możemy ich swobodnie udostępniać.

Moze te z naszej strony będą bardziej obrazowe http://emibe.eu/pl/strona-glowna/przyklady/

Zawsze można się na konsultacje medyczna umówić, najlepiej z lekarzem o tym porozmawiać.

we wspomnianym wcześniej temacie 'Implanty Nido' staraliśmy się przedstawić temat - jeśli coś więcej Państwa nurtuje zapraszamy do kontaktu.

 

Pozdrawiam

Nido-Emibe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...