free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

daro02 - BHR 7 Grudnia 3837 graftów (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: BHR 7 Grudnia 3837 graftów

Źródło: lysienie.info

 

Pią Gru 09, 2011 18:05

Cześć,

 

Chciałbym podzielić sie z Wami wynikami mojego zabiegu w BHR. Na początek informacje o graftach: suma przeszczepionych graftów: 3837, w tym:

1 hair: 499

2 hair: 909

3 hair: 1665

4 hair: 764

 

Miałem nadzieje że wyjdzie ponad 4000, ale udało się wyciągnąć troszke mniej.

 

Zdjęcia przed:

 

przedprzd.jpg

przedgra.jpg

przedty.jpg

 

Zdjęcia po:

poprzd.jpg

pobok.jpg

pogra.jpg

pobok1.jpg

potyrm.jpg

 

Na temat samego zabiegu oczywiście potwierdzam w pełni wcześniejsze wpisy o profesjonalizmie zespołu, wszystko idzie sprawnie i zgodnie z planem.

 

Obawiałem się bólu i tu niespodzianka. Nie ma go zbyt wiele. Zastrzyki znieczulające absolutnie do przyjęcia. Moment strachu jaki zaliczyłem wiązał sie raczej z aspektem psychologicznym, czyli faktem że zostanie mi wycięty spory kawałek skóry. Bólu przy zabiegu się nie doświadcza. I tu kolejna niespodzianka, porcja walium, po którym wszytkie myśli odpływają a w głowie masz jakby kamień. Nic nie jest w stanie cie przestraszyć. Myślałem że efektem będzie raczej odurzenie, ale zachowałem całkiem trzeźwy umysł.

 

Zabieg trwał około 10 godzin. Miła atmosfera, dają odczuć że to Twój dzień, czas leciał szybko.

 

Co do pokrytego obszaru i linii włosów, zgodziłęm się z doktorem Bisangą. Oczywiście będzie potrzebny jeszcze jeden zabieg na pokrycie korony i części środkowej. To plan na przyszłość.

 

Podczas zabiegu zapytałem doktora o zastrzyki z własnej krwi i takowy otrzymałem. Dziewczyny z zespołu (tu pozdrowienia dla Moniki i Darii) też zrobiły sobie taki zabieg i mówiły że są widoczne pozytywne efekty.

 

To tyle na dzisiaj (dzień 2 po zabiegu). Wczoraj bolało, dziś już dużo mniej. Opóchlizna wystąpiłą na czole i po bokach.

 

Generalnie wyglądam jak po zderzeniu z tirem. W zimne kompresy sie nie bawie bo doktor Bisanga powiedział że to i tak musi puścić samo.

 

Pozdrawiam,

daro02 8)

 

Pią Gru 09, 2011 18:12

Szit, jak zwykle problem z linkami. Poniżej link do całego albumu:

 

http://imageshack.us/g/560/pobok.jpg/

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Pią Gru 09, 2011 20:16

Gratulacje, sporo masz graftów 3 i 4 włosowych co zapewne przedłoży się na lepszy efekt, fajnie byłoby jakbyś dał rade wklejać fotki tak aby były od razu widoczne w temacie.

 

Pozdrawiam.

 

Pią Gru 09, 2011 21:08

Masz podobną sytuację na głowie do mojej. Oglądając te zdjęcia przypomniał mi się dzień mojego zabiegu.

_________________

9.07.2011 BHR 4064 Strip

 

Sob Gru 10, 2011 13:46

wygląda na to że masz supeer donor , gęste grube włosy , może być dobry efekt jak u belitza

orientujesz sie jaką masz gęstość donoru i z jaką gęstością posadzono grafty ?

 

Sob Gru 10, 2011 14:13

glaciato, gęstść donoru to średnio 75-80 graftów jeśli dobrze pamiętam, z tym że w różnych miejscach była różna, z jaką gęstością posadzono nie wiem, nie pytałem. Prosiłem rzecz jasna o maksymalną możliwą, reszta to zaufanie do doktora.

 

Co do włosów to nie są one zbyt grube w realu, zdjęcia troche przekłamują. Ja powiedziałbym nawet że mam cienkie włosy.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sob Gru 10, 2011 14:15

Pytanie do kolegów po przeszczepach STRIP:

 

mam w kilku miejscach na szwach (boki głowy) grube strupy. Czy lepiej je namaczać co kilka godzin czy tylko używając szamponu z kliniki raz dziennie delikatnie ścierać?

 

dzięki za podpowiedzi.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sob Gru 10, 2011 15:24

Jaki był koszt zabiegu ?

 

Sob Gru 10, 2011 15:43

niecałe 8 koła po zniżce (euro)

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sob Gru 10, 2011 17:17

Pytanie do kolegów po przeszczepach STRIP:

 

mam w kilku miejscach na szwach (boki głowy) grube strupy. Czy lepiej je namaczać co kilka godzin czy tylko używając szamponu z kliniki raz dziennie delikatnie ścierać?

 

dzięki za podpowiedzi.

 

Daro nic nie kombinuj ze strupami, daj im naturalnie odpaść.

 

Sob Gru 10, 2011 19:06

dokaldnie strupami sie nie przejmuj bo one odejda nieco pozniej.

fajnie ze nie mialem problemu przy zastrzykach znieczulających.

Daro zycze cierpliwosci i jak cos pisz smialo wiele osob mialo juz stripa i chetnie podzieli sie z Toba doswiadczeniami.

 

Dodam ze juz 20 grudnia czeka mnie juz 3 zabieg w BHR. Planowane FUE ok 1500.

 

Pon Gru 12, 2011 16:50

daro STRIP zamiast FUE zalecił doktor ?

(mimo dość dobrego donoru)argumentował że tylko strip pozwoli pokryć docelowo w 2 zabiegach cały obszar łysiejący?

 

Wto Gru 13, 2011 11:07

Pytanie do kolegów po przeszczepach STRIP:

 

mam w kilku miejscach na szwach (boki głowy) grube strupy. Czy lepiej je namaczać co kilka godzin czy tylko używając szamponu z kliniki raz dziennie delikatnie ścierać?

 

dzięki za podpowiedzi.

 

Ja tylko masowałem używając tego szamponu Betadine. Chyba nie ma co na siłę się pozbywać strupów. Mi się utrzymały ładnych parę tygodni.

 

Gratuluję decyzji, wrzucaj fotki regularnie:) swoją drogą, super średnia ilość włosów na graft.

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Czw Gru 15, 2011 9:35

glaciato, dokładnie tak. Mam całą góre do pokrycia i dlatego muszą być dwa stripy plus drugi zabieg to będzie najprawdopodobniej combo strip+fue.

 

xattic, mówisz o gęstości donoru czy recipienta?

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Pią Gru 16, 2011 22:21

Stan po 10 dniach. Strupki na górze już prawie odpadły, na szwach jeszcze całkiem sporo.

 

Pojawił sie miły jeżyk ale powoli przeszczepione włosy zaczynają już wypadać (część wypadła razem ze strupkami)

 

http://imageshack.us/g/403/img0145be.jpg/

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Pon Gru 19, 2011 10:30

Panowie, jaki szampon kupić po betaine?

 

dzięki.

D.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Pon Gru 19, 2011 12:05

Rossman Babydream.

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Pon Gru 19, 2011 17:19

Ziaja "Ziajka" - szampon dla niemowląt. Tańszy i w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdził, używałem nawet kilka miesięcy po zabiegu.

_________________

9.07.2011 BHR 4064 Strip

 

Sro Gru 21, 2011 18:41

Sytuacja przed zabiegiem podobna do mojej.A te zastrzyki z własnej krwi , w jakim celu?

_________________

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą....

 

Sro Gru 21, 2011 21:13

PRP = Podobno większy graft survival, póki co niepotwierdzone, raczej nie zaszkodzi

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Sty 10, 2012 18:20

Panowie, podczas zabiegu dr Bisanga mówił mi że moge zacząć stosować jakiś lek żeby uniknąć shock loss i przyśpieszyć odrost. Powiedziałem mu no drugs bo wcześniej niczego nie używałem ani zew ani wew, ale teraz rozważam wprowadzenie. I właśnie nie pamiętam co polecałmi dr B.

 

Tu pytanko do kolegów po przeszczepach w BHR: co poleca dr. B?

 

Drugie pytanko: co Wy polecacie z własnych doświaczeń. Ja jestem blady w temacie.

 

Miesiąc po włoski poleciały w 80% ale co ciekawe pojawiają się czarne kropki (b. małe włoski ale normalnej grubości) w miejscach gdzie włosów własnych wcześniej nie miałem. Wiem że na odrost jeszcze za wcześnie. Ciekawa sprawa.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Wto Sty 10, 2012 18:42

po przeszczepach stosuje się peptydy miedzi (Folligen). Poza tym Bisanga poleca standardowo fina + minox do dłuższego stosowania

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Sty 10, 2012 19:06

Skald dzięki za odpwiedź. Czy możecie polecić jakś konkretny wyprubowany produkt z peptydami miedzi?

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Wto Sty 10, 2012 19:31

no to właśnie "folligen" jest dostepny naallegro albo w sklepie internetowym w stanach ale przy 1 szt wyjdzie na to samo

 

Wto Sty 10, 2012 20:01

daro02 czy mozesz kwotowo na polskie napisac ile wyniosl cie zabieg?

 

Wto Sty 10, 2012 20:07

ok. doczytałem caly watek:-)

 

Sro Sty 11, 2012 9:36

Dziękuje za opdowiedzi.

 

Myśle o wprowadzeniu takiego zestawu:

 

Folligen

MSM

Biotyna

Cynk

Inneov

Omega 3 i 6 (tran z dorsza bałtyckiego)

 

Z tego wszystkiego najmniej wiem na razie o MSM (porady mile widziane). Co o tym myslicie?

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sro Sty 11, 2012 21:36

ja z kolei jestem jak na razie przykładem że na jednym zabiegu sprawa na jakiś czas się zatrzyma. Resztę (środek i tył) utrzymuję tylko witaminą -vitapil, do tego minoxidil który stosuję już ok 3 lata nieregularnie.

kuracja bazowa i większego wypadania i osłabiania reszty włosów brak.

 

Czw Sty 12, 2012 9:04

No właśnie z tym minoxidilem, różne opinie są w necie i troche się boje bo te skrajne mówią wręcz o utracie włosów, linieniu itp.

 

Rozumiem że u Ty dobrze tolerujesz ten lek.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Czw Sty 12, 2012 10:00

nie ma co wyolbrzymiać pisaniem o skutkach ubocznych. Jeżeli chodzi o płyn Rogaine(minoxidil) o wiele dokładniej stosuje się niż pianke.

Nie wiem jak inni, na początku naczytałem się o osłabianiu receptorów itp.

Jednak jeżeli coś nie szkodzi, a wypadanie i osłabianie włosów spowolniło to czemu nie stosować.

 

Czw Lut 16, 2012 16:55

Jak długo utrzymuje sie shock loss na zdrowych włosach nie objętych łysieniem w okolicy stripa?

 

Lewa część stripa zagoiła się super, prawa troche ucierpiała i mam kilka gołych placków. Pytam bo chciałbym się wreszcie obciąć.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Czw Lut 16, 2012 17:15

Ja mam na prawej stronie dwa łyse placki, minęło 7 miesięcy, zauważyłem je kilka miesięcy po zabiegu i od tamtej pory nic się nie zmieniło. Obawiam się, że już nic nie wyrośnie. Nie wiem czy to shock-loss, czy może po prostu blizna się trochę rozeszła w tych miejscach...

 

Fotka tutaj: http://img29.imageshack.us/img29/4276/puste.jpg

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Czw Lut 16, 2012 17:21

shit u mnie to wygląda podobnie. strona i nawet to samo miejsce.

no cóż pożyjemy zobaczymy. jakby co to dr. B wrzuci tam pare dodatkowych graftów. ale na kolejnego stripa to za dobrze nie wróży, a jak pamiętam to obaj wybieramy sie zalatać korone.

 

A u ciebie nie widać tego na codzień przy tak krótko ściętych włosach?

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Czw Lut 16, 2012 17:33

Raczej nie widać. Wrzucałem ostatnio sporo fotek, możesz zobaczyć:)

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Sro Kwi 11, 2012 19:11

 

Sro Kwi 11, 2012 20:20

widać że się ruszyło. życzę dobrego odrostu. za parę miesięcy będzie gąszcz:)

 

Pon Kwi 16, 2012 13:49

Jest dobrze.

Teraz czekają Cie już najprzyjemniejsze 2-3 miesiące czekania

 

Sro Maj 30, 2012 16:14

daro może wrzucisz jakieś nowe foty , jak tam afro , kiedy robisz tył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...