free web hit counter Skocz do zawartości
kuba197

Prosba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

No ok to moze czegos nie zrozumialem a bardzo bym chcial. Od miesiaca stosujesz fina a wczesniej juz miales gino- to znaczy, ze fin tego nie spowodowal a od czego to gino miales???!

 

Nie wiem czy wiesz, ale niektorzy pechowcy maja je z niczego. Bez stosowanie chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zrobiłeś sobie badania hormonów???

Ja jestem laikiem, ale z tego co wiem ginekomastia wynika z zaburzeń hormonów męskich i żeńskich w organiźmie.

Jeżeli bez brania finasterydu, masz z nimi problemy, to nie boisz się co będzie po??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zrobiłeś sobie badania hormonów???

Ja jestem laikiem, ale z tego co wiem ginekomastia wynika z zaburzeń hormonów męskich i żeńskich w organiźmie.

Jeżeli bez brania finasterydu, masz z nimi problemy, to nie boisz się co będzie po??

 

Dlatego z tego rezygnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien bez fina. Wszedzie wlosy! Wlosy na poduszce, wlosy w wannie i nawet do buzi wchodza nie polecam nikomu takich wydarzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleisz zdjęcia z pierwszego posta jeszcze raz?


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...