free web hit counter Skocz do zawartości
kuba197

Prosba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Co powiecie o stanie moich wlosow? I jakie rokowania? Dodam ze mam 19lat. Ojciec ma duzo zakola a dziadek wylysial w wieku 30 lat. Probowac to ratowac czy niedlugo golimy na lyso? Mimus taki ze mam stara blizne na czole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie golimy, taki stan kazdy by chcial miec przed zaczeciem walki.

Czytaj forum i jakis bloker ,i bedzie dobrze:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiele perzeczytalem. Ale kazdy z tych blokerow ma skutki uboczne, ktorych nie chcialbym miec :'( Wiem, ze to dziecinne ale od paru tygodni moj stan wlosow wywolal lekkie stany depresyjne o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz wiele perzeczytalem. Ale kazdy z tych blokerow ma skutki uboczne, ktorych nie chcialbym miec :'( Wiem, ze to dziecinne ale od paru tygodni moj stan wlosow wywolal lekkie stany depresyjne o_O

 

To jak nie chcesz blokerow i lysienie postepuje i masz stany depresyjne to przygotuj sie na gorzej, bo w takiej sytuacji lepiej byc nie moze. Wiem, ze to brzmi stanowczo co pisze, ale niestety taka prawda.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wieku raczej odpuściłbym finasteryd i dutasteryd. Poczytaj o Ru58841. Jest to środek eksperymentalny, więc działasz na własne ryzyko, ale jeśli łysienie powoduje u Ciebie stany depresyjne, to pomyśl o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslicie ze moja czacha jako tako wygladalaby w lysinie?? Jak nie wymysla czegos za 5-10 lat to najwyzej mikropigmentacjavi juz... Atrakcyjny i tak nie bede :-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje Ci taka linia jaką masz teraz. Jeśli utrzymałbyś taki stan, to nic więcej nie potrzebujesz moim zdaniem.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie golimy, taki stan kazdy by chcial miec przed zaczeciem walki.

Czytaj forum i jakis bloker ,i bedzie dobrze:)

Ha no pewnie, jeśli nie wiesz co ci jest to bierz bloker a najlepiej dosypuj sobie go do płatków kukurydzianych na śniadanie.

Ten gość ma 19 lat, i nie dysponuje zdjęciami porównawczymi a miniaturyzacji nie widać jaki jest sens polecać mu bloker?

 

@kuba197

Rób zdjęcia co jakis czas np. co 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie golimy, taki stan kazdy by chcial miec przed zaczeciem walki.

Czytaj forum i jakis bloker ,i bedzie dobrze:)

Ha no pewnie, jeśli nie wiesz co ci jest to bierz bloker a najlepiej dosypuj sobie go do płatków kukurydzianych na śniadanie.

Ten gość ma 19 lat, i nie dysponuje zdjęciami porównawczymi a miniaturyzacji nie widać jaki jest sens polecać mu bloker?

 

@kuba197

Rób zdjęcia co jakis czas np. co 2 miesiące.

 

Skoro tutaj zagladnal i widac zakola to ma isc na badania, zeby to potwierdzic? Oczywiscie, moze.

Ja do niczego nie naklaniam , niech robi sobie zdjecia co ile mu sie podoba, to na pewno pomoze w ocenie, byle nie bylo za pozno. Kazdy wie, ze lepiej utrzymywac niz odzyskiwac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlosy leca. Zwlaszcza po kapieli. Zakola sie powiekszja. Wiem to przez to, ze ta blizna sie jakby oddala Jakie to smutne zarazem: chcesz miec wlosy i czuc sie rownie atrakcyjnym jak inni( z takimi samymi tylko albo az z nienaruszona czupryna) czy jednak miec glowe wolna od zmartwien, porownywania i spogladania na inne glowy, zaoszczedzona kase i przede wszystkim czas. Powinni to wpisac jako powazna chorobe genetyczna refundowana duzymi pieniedzmi dla poszkodowanego

 

-- 30 paź 2015, 16:55 --

 

A uzywanie nizoralu cos da? I czy ma jakies uboki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, a stosowanie jednego srodka, blokeru bedzie wystarczajace? Czy jakas specjalna kuracje potrzebuje? I jak z tym srodkiem cb-03-01? Sa jakies informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stosowanie samego blokera będzie wystarczające trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Najlepiej używać blokera i środka przeciwzapalnego, czyli Saby, plus ewentualnie emu. Jeśli nie odczuwa się uboków to taka kuracja minimum. Na informacje o CB-03-01 w Polsce ciągle czekamy, to raczej temat bliższej lub dalszej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy stosowanie samego blokera będzie wystarczające trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Najlepiej używać blokera i środka przeciwzapalnego, czyli Saby, plus ewentualnie emu. Jeśli nie odczuwa się uboków to taka kuracja minimum. Na informacje o CB-03-01 w Polsce ciągle czekamy, to raczej temat bliższej lub dalszej przyszłości.

 

Stosujac CB 03-01 nie potrzebujesz srodka przeciwzapalnego, bo CB tez nim jest.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy czekamy na ten magiczny cb? Ja mam o tyle lepiej ze nie mam jeszcze zaawansowanej lysiny. Moze dotrwam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli wszyscy czekamy na ten magiczny cb? Ja mam o tyle lepiej ze nie mam jeszcze zaawansowanej lysiny. Moze dotrwam...

 

2021 niby...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być oficjalna data, ale może uda się coś zrobić z tym wcześniej nieoficjalnie. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo widząc że Ru tylko spowalnia mi łysienie, to do 2021 raczej będę już użytkownikiem systemu lub mikropigmentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ma być oficjalna data, ale może uda się coś zrobić z tym wcześniej nieoficjalnie. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo widząc że Ru tylko spowalnia mi łysienie, to do 2021 raczej będę już użytkownikiem systemu lub mikropigmentacji.

 

2018 ma byc wersja na tradzik juz. Zawsze mozesz zamowic od Kane i zobaczyc jak na ciebie dziala,w Polsce najprawdopodobniej nie przepuszcza, ewnetualnie kombinacje z zamowieniem przez UK itd...

Najgorzej jest odzyskac, latwiej utrzymac, jezeli znajdziemy sposrod tych ton lekow cos , co na nas zadziala.Takze poki walczysz jestes zwyciezca, mikro czy system to ostatecznosc, ktorej zakladam , ze kazdy chcialby raczej pominac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ma być oficjalna data, ale może uda się coś zrobić z tym wcześniej nieoficjalnie. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo widząc że Ru tylko spowalnia mi łysienie, to do 2021 raczej będę już użytkownikiem systemu lub mikropigmentacji.

 

2018 ma byc wersja na tradzik juz. Zawsze mozesz zamowic od Kane i zobaczyc jak na ciebie dziala,w Polsce najprawdopodobniej nie przepuszcza, ewnetualnie kombinacje z zamowieniem przez UK itd...

Najgorzej jest odzyskac, latwiej utrzymac, jezeli znajdziemy sposrod tych ton lekow cos , co na nas zadziala.Takze poki walczysz jestes zwyciezca, mikro czy system to ostatecznosc, ktorej zakladam , ze kazdy chcialby raczej pominac.

 

Dam jeszcze szansę Ru przez kilka miesięcy, ale widzę że im dłuższy czas bez duta, tym gorzej to zaczyna wyglądać. Jeśli nie zadziała, to będę kombinował jak sprowadzić CB do Polski.

To prawda, odzyskać jest bardzo ciężko, ale widzę że utrzymać bez poświęcania zdrowia/samopoczucia w moim przypadku też jest trudno. Na chwilę obecną nie ma aż takich ton uznanych leków w sumie Wszystkie skuteczne blokery już wypróbowałem i postanowiłem, że prędzej się ogolę niż wrócę do fina, a zwłaszcza duta. Ru powoduje mniejsze uboki, ale do skuteczności doustnych w moim przypadku jednak mu trochę brakuje.

Sorry Kuba za lekkie zaśmiecenie wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru tez na mnie nie dzialalalo, dzieki niemu lysienie mi sie spowolnilo i tez myslalem ze tylko doustne srodki dzialaja a wcierane nic a nic. Jednak jak widac RU dziala na mala liczbe osob(Fighter, Ziom) na reszte mozolnie to idzie. CB niestety w skali swiatowej nawet jest uzywane sporadycznie, albo uboki,cena albo ciezko dostac. Wiekszosc tez zrobila ch.. opinie Kanowi a on potwierdzam w 101% ma najlepsze CB na rynku! Tak niestety wyglada walka na rynku, przez negatywne opinie robimy nie tylko zle sprzedawcy ale tez sobie, niestety nie od nas zalezne.

Fakt nie bedziemy mu zasmiecac watku, ja tam chce tylko, zeby wieksza liczba ludzi wygrala z tym cholerstwerm, wiem ile to znaczy i jak bardzo wplywa na wyglad/psychike. Sam walcze x lat i probowalem/probuje wszystkiego, nie zamierzam sie poddac...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty angel uzywasz cb? Dziala?

 

-- 04 lis 2015, 12:14 --

 

A taka kuracja z Ru to jest permanentna? Czyli w sumie trzeba wcto inwestowac do konca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty angel uzywasz cb? Dziala?

 

-- 04 lis 2015, 12:14 --

 

A taka kuracja z Ru to jest permanentna? Czyli w sumie trzeba wcto inwestowac do konca?

 

Dziala.

 

W kazda kuracje jak dziala ,niewazne co- trzeba inwestowac do konca.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosujesz cos jeszcze oprocz cb? Dlugo juz go stosujesz? Z gory dzieki ☺

 

Masz w moim opisie- CB i minox tylko. minox 8 lat CB 3 miesiace.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...