free web hit counter Skocz do zawartości
gurney

HDC, Dr Maras, FUE 2771, 22-23.10.2014

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum. Chciałbym dziś podzielić się swoim doświadczeniem z zabiegu w klinice HDC, który miał miejsce ponad rok temu.

Długo zastanawiałem się nad wyborem kliniki, szukałem informacji na naszym forum jak również zagranicznych. Dużo czasu spędziłem na dokształcaniu się w temacie HT.

Przejrzałem setki relacji klinik z całego świata.

HDC jest mało popularną klinika wśród Polaków. Ja byłem 3 w historii. Dlaczego tak jest? Prawdopodobnie ze względu na odległość i brak polskiego konsultanta jak do tej pory.

 

Zdjęcia przed HT:

 

8.thumb.jpg.51594f56a10d0533248ebe62a92e84de.jpgZdjęcia z procedury:[/b]

 

5.thumb.JPG.3cb2b5cc7f177c85a731ef6f0ab1c32d.JPG

 

finasteryd2.gif.3450732960b2604c9e048a15552aa1a4.gif

 

11.png.ecf71e42353ea64e5e7af500435c0c92.png

 

3.gif.ef7ff9cece2b13855e2597132c5ae20c.gif

 

[attachment=3]1.jpg[/attachment]

[attachment=2]3.jpg[/attachment]

[attachment=1]5.jpg[/attachment]

[attachment=0]8.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz aktualne zdjęcia i pod innym kontem bo tu prawie nic nie widać. Napisałeś ze rozmawiałeś z doktorkiem o cenach w przyszłości i co mówił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas wstawię aktualne zdjecia. Pod jakim kątem chcesz je zobaczyć? Była robiona linia i lekko korona także takie zdjęcia wstawiam.

Co do cen to można spodziewać się nieznacznych obniżek w granicach 0.25 Euro graft w najbliższym czasie (czytaj przyszły rok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pod jakim kątem chcesz je zobaczyć?

 

 

Pod tym samym kątem i przy podobnym oswietleniu jak te zdjecia na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy na zdjęcia.

Nie boisz się że dalej będziesz łysiał i nie starczy ci donoru. Z tego co widzę dosyć gęsto masz posadzone z przodu, co będzie jak za linia sadzenia zrobi Ci się łyse pole ?

Ale nie powiem efekt bardzo ładny widać, że klinika robi bardzo dobra robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chłopaki mały update zdjęć tak jak obiecywałem. Postaram się przygotować jeszcze coś w świetle dziennym, ale na razie aura nie sprzyja.

Na początku przyszłego roku wybieram się jeszcze raz do HDC będę dogęszczał górę i jeśli się uda wrzucę coś na koronę(niski priorytet). Tam zrobią mi też profesjonalne zdjęcia, które wrzucę oczywiście na forum.

Podsumowując ten etap mojej przygody z HT:

* jestem bardzo zadowolony z rezultatu

* procedura bardzo poprawiła mój frontalny wizerunek

* Korona mimo niewielkiej ilości graftów (jeśli dobrze pamiętam było ich około 480) wygląda o niebo lepiej i dość naturalnie pomimo lekkiego prześwitu.

 

Wszystkie zdjęcia są robione z mocny flashem.

 

[attachment=4]HairLine.jpg[/attachment]

 

[attachment=3]Top.jpg[/attachment]

 

[attachment=2]Left.jpg[/attachment]

 

[attachment=1]Right.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]crown.jpg[/attachment]

 

Czy boję się, że zabraknie mi donoru, żeby pokryć pozostały obszar? Pewnie, że tak, ale rozmawiałem o tym w HDC. Dr. Maras zapewnił mnie, że z mojego donoru wyciągniemy jeszcze co najmniej tyle samo graftów ile do tej pory.

Moim priorytetem teraz jest dogęszczenie góry. Na koronę zawsze można użyć BHT.

Myślę, że nie będzie źle bo zauważyłem, że łysienie wyhamowało. Najgorzej było w okresie dojrzewania 18-24 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzasz stosować żadnej kuracji i ile masz lat?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mildton jestem po 30-tce.

Okołozabiegowo stosowałem fina, teraz zamieniłem go na RU. Zastanawiam się jednak czy nie wrócić do fina w minimalnych działajacych na mnie dawakch tj. 0.5 mg ED.

RU wcale nie jest bez skutków ubocznych w mojej ocenie, a w dodatku jest drogie.

U mnie najlepiej sprawdzają sie podstawowe rzeczy takie jak minox i fin (ru działa na mnie zdecydowanie gorzej). Z drugiej strony nie chcę brać tego w nieskończoność.

Chyba lepiej zrobić jeszcze jeden HT w przyszłości niz bawić sie w tą całą chemię, której rezultaty i tak są małozadawalające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senność, bóle głowy, a przy dawkach 2 ml ED wcale nie jest obojętne na libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...