free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

ostro12345 - BHR - 3543 FUT - 11.12.2010 (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: BHR CLINIC - 3543 FUT - 11.12.2010

Źródło: lysienie.info

 

Wto Gru 14, 2010 20:52

Czesc Wszystkim,

 

Jestem po zabiegu, ktory odbyl sie w BHR Brussels Clinic w ubiegla sobote. Piszac to ledwo widze na oczy, generalnie postanowilem opisac swoja historie, zeby w ten sposob podziekowac ludziom, dzieki ktorym zdecydowalem sie tam pojechac. Łysienie to nie powod żeby zmienic poglad na swiat, ja zacząłem lysiec jak miałem 21lat i niestety mnie to zmienilo, ale przyznam szczerze, ze kilka dni przed zabiegiem, kiedy wszystko było załatwione miałem zrezygnowac! Postrzeganie swiata polega na czyms innym, ja to już wiem - to tylko moja subiektywna opinia. Na zabieg zdecydowałem się jednak ponieważ już było tak blisko, a trzeba być konsekwentnym. Jednak podkreślam, to tylko jeden krok w moim zyciu, wiem, ze nawet jakbym się nie zdecydowal, wiem co teraz czyni prawdziwego faceta! Wiec...

 

Bylem na ostatnich konsultacjach w Warszawie, gdzie ustalilismy, ze moge miec przeszczep w ilosci okolo 3500 graftow. Moja skala wedlug Norewood to NW6. Mam skonczone 25 lat. Dlugo sie zastanawialem poniewaz mialem obawy, ze moje lysienie bedzie sie powiekszac, a nie chce/nie chcialem przyjmowac zadnych medykamentow. Doszliśmy jednak do wniosku, ze będzie to NW6 i nic ponadto.

 

Do kliniki wybralem sie samolotem w piatek 10.12. Jan zarezerwowal mi pokoj w Hotelu Catalonia. Hotel bardzo w porzadku - w cenie wliczone było sniadanie, pokoj posiadal wygodnie lozko, tv, elegancka lazienke, darmowy dostep do internetu, mini-barek. Hotel znajduje sie doslownie 2 minutki piechota od kliniki. Wstalem nastepnego dnia okolo 7, umylem glowe i udalem sie na sniadanie. Nie bardzo mialem apetyt, ale zjadlem na sile, mysle, ze warto bo glod przeszkadza - wiadomo. O 7.30 bylem juz w klinice gdzie odziwo przywitala mnie pielegniarka Justyna, ktora byla Polka. Spotkalem Dr. Bisange, ktory dal mi do wypelnienia formularze, miedzy innymi moje dane, zgode na zabieg, generalnie chodzilo o podpisanie papierow, z ktorych wynikalo, ze wiem co mnie czeka i na co sie godze. Poszlismy z Dr. Bisanga pogadac do pokoju, gdzie wyrysowal mi moja nowa linie wlosow, sprawdzil gestosc w donorze (wyszlo mi jak w Warszawie 70graftow/cm2). Pogadalismy chwile, czy pasuje mi linia wlosow, dowiedzialem sie, ze bede mogl miec jeszcze jeden zabieg w przyszlosci. Obgadalismy na szybko sprawy finansowe, wspominalem tylko ile przelalem pieniedzy a ile jeszcze bede musial zaplacic. Nastepnie zostalem przebrany w stroj roboczy;) Nastepnie golenie glowy do stripa, nie calej, tylko powierzchni do wyciecia. Skorzystalem z lazienki i wyladowalem w pokoju zabiegowym. Dr. Bisanga i caly zespol dba bardzo o higiene! Wtedy wlasnie zaczalem rozmawiac z Justyna, ktorej bardzo dziekuje, doktor sie smial, ze gadamy jak w programie Oprah Winfrey ale dzieku temu minelo mi szybko conajmniej kilka godzin - a pozatym, mam gadane;d. Zaczelo sie od naklucia glowy, duza iloscia zastrzykow, zastrzyki sa do przezycia, nie sa wcale bolesne i serio nie ma sie czego obawiac. Nastepnie zostal mi wyciety strip, ale jak juz pisalem bylem zajety rozmowa z Justynka;d. Po dluzszej chwili bylem juz pozszywany z tylu, reszta zespolu, w ktorego sklad wchodza same kobiety, zaczely dzielic grafty pod mikroskopami. Dostalem tez valium, ale wzialem tylko 1/2 bo nie wiedzialem jak bede sie po tym czul. Mysle, ze warto bo valium rozluznia, co pomaga i pacjentowi i calemu zespolowi. Nastepnie dostalem znieczulenie na przod glowy i Dr. Bisanga zaczal dziurkowac moja glowa, takie mialem odczucie, nie patrzylem jakich narzedzi uzywa no i w miedzy czasie zaczelo dzialac valium. Wszczepianie graftow dokonywane jest przez dwie panie, miedzy innymi Natasha i drugiej, ktorej imienia juz nie pamietam. Ten etap jest bardzo meczacy i jest to 90% czasu pracy calego zabiegu. Okolo 13 byl lunch, wybralem spaghetii, zostalem odprowadzony przez Dr. do pokoju, gdzie zjadlem, popilem, chwile odpoczalem. Pojawil sie Mr. Philip Bell, ktory pytal sie jak sie czuje, pogadalem z nim - bardzo mily czlowiek. Nastepnie podszedl Dr. Bisanga i tez rozmawialismy, powiedzialem, ze czuje bol i dostalem 3xadvil, ktory lyknalem. Po jedzeniu powrot na stol i tak do prawie 20;00. Jestem troche nerwowy i przez zmeczenie i pozycje ktora sie nie zmieniala ledwo moglem usiedziec, czesto prosilem o przerwy, co bylo troche irytujace dla zespolu - wierzcie mi, ciezko wysiedziec, trzeba sie na to bardzo przygotowac, bo to utrudnia sprawe. Do tego stopnia nie moglem wytrzymac, ze ostatnie grafty wszczepial mi sam Dr. Bisanga - zeby szlo szybciej. Okolo 19;00 - 20;00 bylo juz po wszystkim. Przyszedl Philip, z ktorym poszedlem dogadac finanse, wszystkie pooperacyjne sprawy. Dostalem ulotki, medykamenty, instrukcje jak mam sie zachowywac po operacji. Zadzwonilem do mojego brata, ktory wyszedl po mnie do kliniki i zaprowadzil mnie do hotelu. Po zabiegu bylem mocno znieczulony, nie moglem usnac, ale nie przez bol, moze przez cale to wydarzenie. W niedziele o 9 opuscilismy hotel, udalismy sie na lotnisko, gdzie zrobilem sobie male zakupy, czulem sie bardzo dobrze, nic mnie nie bolalo, wzialem proszki przeciwbolowe, ktore dostalem z kliniki - generalnie robilem tak jak mi przykazano. O 16 bylem juz w domu, zaczalem mocno puchnac i tak puchne do teraz. Opuchlizna schodzi w dol, teraz dopadla moje oczy, wygladam jak po walce z Adamkiem lub Golota ;d

 

Zaplacilem za 3500 graftow 7200E, Philip darowal te 43, powiedzial, zebym kupil sobie za to dobra vodke;) - żartowniś z niego;d Klinika bije profesjonalizmem, widac, ze robia duzo zabiegow, moim zdaniem same kobiety sa czlonkiniami zespolu poniewaz faceci maja zbyt malo cierpliwosci...

 

Taxowka prosto z lotniska Brussels Zaventem do hotelu kosztuje około 50E. Za hotel, zapłaciłem prawie 200E. Zdjęcia umieszcze pozniej.

 

Jeśli ktos ma jakiekolwiek pytania, walcie śmiało, to dzieki temu forum znalazłem klinike. Przecieram szlaki dla nastepnych. THANKS FOR YALL!

 

-

Tom

 

Wto Gru 14, 2010 21:48

witam i gratuluje odwagi. juz w ten piatek mam drugi zebieg w BHR.

2 lata temu jak bylem w hotelu to nie bylo darmowego neta. jesli tak teraz jest to superowo

 

pozdro

 

Wto Gru 14, 2010 22:42

dzięki za relację, na pewno przydatna Czy to puchnięcie bardzo przeszkadza? W moim przypadku będę musiał przebyć sporą drogą powrotną i nie wiem na ile moje zadanie będzie w tym przypadku utrudnione.

 

Wto Gru 14, 2010 22:55

Skald! Na drugi i kolejne dni po zabiegu nie bedziesz sie nadawal prawdopodobnie zeby pokazac sie ludziom. Zapomnij o prowadzeniu samochodu i tym podobne. Najlepiej byc juz w domu nastepnego dnia po zabiegu. W tym momencie juz widze na oczy, ale wczoraj po 16 do dzis conajmniej popoludnia, nie moglem otworzyc powiek! Tak opuchlizna bardzo przeszkadza, polecam sie przygotowac, ja korzystalem tylko z okladow z lodu. Popatrz kiedy mialem zabieg, bedziesz wiedzial.

 

Wto Gru 14, 2010 23:38

tzn. nie planuję jazdy samochodem ani niczym podobnym oczywiście, natomiast w jakiś sposób muszę wrócić do kraju Nie będę sam, więc generalnie sprawa sprowadza się do tego żeby ktoś mógł mnie w miarę pokierować, a ja był zdolny chodzić. Z tego co czytałem nie wszyscy przechodzą to tak ciężko jak Ty, tutaj upatruję swoją szansę.

 

Powiedz mi jeszcze, wiesz coś na temat gęstości itd. tj. szczegółów zabiegu?

 

Wto Gru 14, 2010 23:50

O gestosc nie pytalem, ale z tego co widze w lustrze gestosc jest bardzo dobra. Moja charakterystyka wlosow wymusila pokrycie malej powierzchni. Znam ilosc poszczegolnych graftow, 1,2,3,4-wlosowych. To wszystko. Ja nie przechodze tego jakos tragicznie, ale opuchlizna jest/byla duza, podejrzewam, ze tak mieli wszyscy

 

Wto Gru 14, 2010 23:51

gratuluje zabiegu, ja powiem tylko tyle, że byłem przed Toba, bo 8 - 9 grudzień, ale to był w porównaniu z Twoim, zabieg bardziej kosmetyczny, bo niecałe 1400 gr metoda FUE, co do Polek, to pracują je aż 3 jedna zajmuje sie dzieleniem pod mikroskopem, druga podaje znieczulenie i pomaga dr. Bisandze a później wszczepia grafty, trzecia również wszczepia grafty, co do netu to masz darmowy wifi na dole przy recepcji i gdzie jest restauracja, bo na 6 piętrze w pokoju do masz kabel i może też jest za free ale nie sprawdzałem, używałem neta właśnie dzięki wifi na dole, doktor Bisanga wyluzowany, nauczył się paru słów po polsku i na przykład pytał co jakiś czas : ile ( ile graftów już wyjał, bo Polka liczyła je na kalkulatorze ) , również pytał mnie co jakiś czas : boli ? ja z kolei, w przeciwnieństwie do kolegi, nie miałem żadnej opuchlizny, jedynie dzisiaj boli mnie troszkę głowa, co jest normalne, bo taki zabieg musi się jakoś odbić za zdrowiu, ale generalnie rzecz biorac nie używałem tych tabletek przeciwbólowych, bo nie było takiej potrzeby, w trakcie wizyty tam widziałem Stevena, gość miał robione na głowie 7000 gr tylko metoda FUE ( 600 gr z brody ) co jest chyba absolutnym rekordem, przy nw 6 wyglada to dobrze, cała góra gęsta, ale tył był widoczny, że jest łysienie, bo tył najtrudniej odtworzyć .

 

Tak jak napisał Tom, Phil, dyrektor kliniki jest w 100 % profesjonalista poświęconym temu co robi ( jak wszyscy zreszta tam ) i piszac do niego maile , mam odpowiedź tego samego dnia, ba często w ciagu jednej godziny, umowa jest sporządzana po polsku, tak by ułatwić nam polakom życie, generalnie nie opisywałem swojego zabiegu, bo Macie tu już wiele tematów,

pozdrawiam

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Wto Gru 14, 2010 23:57

Dr. Bisanga pytal sie czy jestem przygotowany na wieksza ilosc graftow (chodzilo o finanse) - powiedzialem, ze tak. Powiedzialem tez cos w stylu, Doktorze, to jest Twoja dzialka, oddaje sie w Twoje rece, ja jestem profesjonalista w swoim fachu... Dr sie usmiechnal. Klinika jest PRO, takze oni doskonale wiedzieli co robia zajmujac sie moja glowa. Faktycznie, pracuja tam 3 Polki. Co tu jeszcze pisac? Czekam na pytania;d

 

PS. Dobry zwrot Dr. Bisangi i ekipy: "Tomas.. BOL?" - czytac tak jak pisze, bez polskich literek;d

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

Sro Gru 15, 2010 1:04

Pytanie z innej beczki:], czemu chciales zrezygnowac?

 

Sro Gru 15, 2010 10:30

gratulacje dla obu Panów

Rambo co miałeś robione? jakaś korekta czy postęp wypadania coś uwydatnił?

 

Sro Gru 15, 2010 11:48

gratulacje dla obu Panów

Rambo co miałeś robione? jakaś korekta czy postęp wypadania coś uwydatnił?

 

siema Shareman, ogólnie rzecz biorac korekta, ale nie da sie ukryc, ze wypadanie to proces staly, zalatali, co bylo trzeba

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Sro Gru 15, 2010 21:11

rambo3 możesz napisać jaką miałeś gęstość i strukturę donoru

(mniej więcej ile graftów 1,2,3,4 włosowych w donorze)

3700 graft to sopro czy wykorzystano cały obszar dawczy?

 

Czw Gru 16, 2010 2:28

z niecierpliwością czekam na zdjęcia i szerszy opis

 

Czw Gru 16, 2010 12:23

rambo3 możesz napisać jaką miałeś gęstość i strukturę donoru

(mniej więcej ile graftów 1,2,3,4 włosowych w donorze)

3700 graft to sopro czy wykorzystano cały obszar dawczy?

 

 

donor przeciętny, chyba do ok . 70 graftów na cm2 ,

 

1 zabieg :

1 hair : 675, 2 hair : 986, 3 hair : 434 , 4 hair : 224

 

2 zabieg :

1 hair : 443, 2 hair : 503, 3 hair : 335, 4 hair : 77

 

co do możliwości, to są jeszcze jakieś rezerwy, ale BHR pobiera naprawdę tylko włosy z miejsc bezpiecznych w 100 % czyli nisko, w innej klinice jeszcze spokojnie by z 1000 graftów wyjęli, doktor nie mówił, że to już jest koniec, ale mam brać msm i cynk, to jest bardzo ważne, by dbać o donor tak samo jak o górę

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Czw Gru 16, 2010 13:20

rambo3 dzięki za info , u mnie przy FUE wydajność donoru doktor okerślił tylko na ok. 2000 graft przy gęstości 70 gr/cm.

Wynika to ze względu na małą ilość graftów wielowłosowych,

ryzyko powstania prześwitów w miejscu dawczym.

Możesz napisać gdzie można kupić MSM ???

 

Czw Gru 16, 2010 13:50

 

Czw Gru 16, 2010 14:46

Gratulacje Ostry! Po oglądnięciu blizny jednak zaczynam się bać heh...a był taki luzik...

 

Czw Gru 16, 2010 15:01

rambo3 dzięki za info , u mnie przy FUE wydajność donoru doktor okerślił tylko na ok. 2000 graft przy gęstości 70 gr/cm.

Wynika to ze względu na małą ilość graftów wielowłosowych,

ryzyko powstania prześwitów w miejscu dawczym.

Możesz napisać gdzie można kupić MSM ???

 

holland & barrett chociażby, ja chyba kupowałem msm 1000 mg na ebay' u , pozdrawiam

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Czw Gru 16, 2010 15:05

Gratulacje Ostry! Po oglądnięciu blizny jednak zaczynam się bać heh...a był taki luzik...

 

i to mnie właśnie przeraza, chyba, ze ktoś może sobie pozwolić na miesiąc wolnego i totalne wyalienowanie przez ten czas, BTW u mnie po tygodniu już praktycznie nie widać mikro blizn w donorze , góra - już prawie wszystkie strupki zeszły i zaczyna być fajnie

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Czw Gru 16, 2010 16:50

dlaczego strip a nie fue skoro są w tej samej cenie po 2 E?

albo czytam nieuważanie albo w niektórych postach są błedy rachunkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Gru 16, 2010 17:20

ostro, planujesz kiedyś kolejny zabieg na korone ?

zrobisz FUE czy kolejny strip ?

jaką gęstość uzyskałeś w obszarze biorczym?

jakie ilości graftów 1,2,3,4 włosowych ?

 

Czw Gru 16, 2010 19:26

Gestosc w donor: 70graftow/cm2.

Grafty:

1 hair - 599

2 hair - 1315

3 hair - 1378

4 hair - 251

 

Czasami jak czytam posty ludzi, to sie troche denerwuje. Panowie! Poczytajcie jaka jest roznica miedzy FUE a FUT. To nie kwestia pieniedzy,tylko techniki, jesli ktos ma duzy obszar lysienia do porycia FUE nie jest mozliwe, no chyba, ze gestosc w donor jest bardzo wysoka. FUE polega na przerzedaniu obszoru biorczego, bez wycinania paska skory, co jest o wiele mniej efektywne, niz wyciecie i zszycie. Dla mnie to byla powazna sprawa, przeczytalem naprawde duzo materialow, a niektorzy wiedza nie grzesza - przepraszam, taka prawda. Co do blizny, faktycznie w dniu operacji wyglada okropnie, na dzis dzien jest lepiej, a pozatym ja sie zwolnilem z pracy... takze sami ocencie, co mnie teraz czeka.

 

Tak, planuje kolejny zabieg na korone, Dr. Bisanga powiedzial, ze jest to mozliwe, wiec bede szedl za ciosem - ale to zalezy w 100% od wyniku pierwszego zabiegu. Drugi zabieg, ma byc polaczeniem FUE oraz FUT. Do odwaznych swiat nalezy...

 

Czw Gru 16, 2010 20:26

ostro oczywiście masz racje , jedyna możliwość uzyskania

odpowiedniej ilości graftów w wielu przypadkach

to strip, a następnie FUE lub "kombo"

myślę że podjąłeś właściwą decyzje, będzie ok

 

Czw Gru 16, 2010 21:20

Dziekuje, ja jestem raczej szczerym czlowiekiem. Teraz sie boje o rezultat, oby bylo dobrze... teraz to bardzo wazne.

 

Pozdrawiam!

 

Pią Gru 17, 2010 10:56

Ostro, dzięki za relacje i foty. Z pewnoscią będzie dobrze; wiadomo, że przy nw6 nie ma łatwych rozwiązań, tak jak napisałeś, do odważnych świat nalezy i trzeba ryzykowac, bez tego nic się nie osiągnie.

A matołami, którzy nie znają opcji "szukaj" na forum albo sadzą texty z kosmosu chyba tylko po to żeby coś napisać - się nie przejmuj. Polacy to naród, który w każdym przypadku i tak znajdzie jakiś problem. Lepiej ignoruj.

Za pół roku będzie wiadomo co i jak.

Moje pytanie, na ile Cie oszacował BHR w 2 podejściu, ile mogą wyciągnąć z donora jeszcze przy gęst 70/cm2 i ile jest potrzebne na reszte ? Gdybyś miał jakas fote przed zabiegiem, tzn. przed ogoleniem, pls o wrzutke w miare chęci i możliwości.

Raz jeszcze gratulacje, od teraz tylko lepiej !

 

Pią Gru 17, 2010 12:31

Niestety nie mam wiecej zdjec, moze jak poprosze klinike zeby mi podeslali, mowili, ze moga;) W nastepnym zabiegu idealnie 2k graftow na korone. Metoda FUT+FUE. Taka byla odpowiedz po konsultacji z Warszawie. Jak teraz rozmawialem z Dr. Bisanga tylko powiedzial, ze druga operacja jest mozliwa, mysle, ze mnie to zadowala bo on wie co mowi.

 

Pozdrawiam.

 

Pią Gru 17, 2010 15:01

Gratuluje zabiegu, teraz musisz się uzbroić w cierpliwość Wink

 

Pią Gru 17, 2010 15:23

Georgis wczoraj sobie to uswiadomilem, jak mi zaczela schodzic opuchlizna;)

 

Nie Lut 27, 2011 23:37

Witam! Gratuluję odwagi i decyzji. Trzymam kciuki za dobry efekt. Ostro czy jest szansa dostać do Ciebie kontakt na priv? Mam pare pytań i chciałbym pogadać. Pozdr.

 

Sro Mar 02, 2011 18:58

a ja uważam że teraz będziesz wygladał conajmniej dziwnie jak to Ci urosnie wszystko. Dałes 30k a i tak i tak zostanie Ci śmieszny duży placek za tym obszarem co Ci wszepili.

 

Masz dosyć kształtną głowę więc ja na Twoim miejscu bym się zgolił na zero zamiast się użerać z tym i to za tyle kasy. Facet ma być męski.

_________________

proscar 1/4

kirkland 5%(+flut)

witaminy, szamponiki, odżywki, herbatki i zdrowe obiadki.

0 fast foodów, 0 fajek, 0 cukru. Mnóstwo sportu.

 

Sro Mar 02, 2011 19:01

pisze to ten co używa duta... nic mnie na tym świecie nie zdziwi chyba

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sro Mar 02, 2011 21:10

skald .... właśnie to samo zauważyłem

 

Sro Mar 02, 2011 21:45

tez pierwsze co zauwazylem - meski facet= duta na fiu*a?

 

Czw Mar 03, 2011 0:28

Dzon ale inaczej nie da rady z takim obszarem.Musisz najpierw jakaś cześć.A przod to najlepsze rozwiązanie bo będzie miał już linie która "buduje" kształt głowy.W kolejnym zabiegiem uzupełni resztę i git...

 

Pią Mar 04, 2011 0:39

ostro12345, dr Bisanga stwierdził, ze uda sie pokryc na miare przyzwoitym poziomie cała powierzchnie? ja ma podobną sytuacje - 70gr/cm2, NW5/NW6 w przyszłosci. Do naszego klubu można jeszcze dorzucić Xattica. Mnie troche przydołował przykład Georgisa. Mam nadzieję, ze nikt nie zrozumie mnie źle. Chodzi o to, ze Georigs ma swietny donor, przeszczepił sobie ogromna ilosc graftów a ma jeszcze pusty "placek" na czubku głowy:/

_________________

Proscar 1 mg - Nizoral - Humavit - Zielona Herbata

 

Pią Mar 04, 2011 0:56

Też mnie to zastanawia, ale Bisanga powiedział, że w moim przypadku wystarczą dwa stripy (w sumie około 6000-6500 graftów) i całość będzie pokryta. Nie mam powodów by mu nie wierzyć...

 

Pią Mar 04, 2011 9:55

Donor pozwala jeszcze na pokrycie czubka który w ogóle nie był tknięty przez Bisange to jest powód do radochy;), ale nie na pewno finansowej;)

 

Pią Mar 18, 2011 13:46

Ostro, mam pytanie, jaką prace wykonał dr Bisanga? Bo piszesz że grafty wszczepiają asystentki. Ja tez przygotowuje się do przeszczepu w BHR ale jade tam bo właśnie dr Bisanaga ma dobre opinie, ale jeśli to nie on będzie pracował nad moją głową to ... lipa.

 

daj znac i dzięki.

 

P.S na konsultacjach w Wa-wie wyszło mi dokladnie to samo. Strip 3700 na przód oraz strip lub kombo 2000 na korone. Gęstość między 70 a 90.

 

Pią Mar 18, 2011 14:16

sam doktor na pewno wycina i zszywa stripa oraz sadzi przednią linie która jest najważniejsza, tył robią asystentki, ale Bisanga też pomaga

 

Pią Mar 18, 2011 18:12

u mnie doktor osobiście wycinał i szył a przód sam dziurkował. Sadziła babka i facet na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Mar 19, 2011 20:12

Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieje że Ostro teżpowie jak było w jego przypadku.

 

Ze zdjęć widać że gęstość jest naprawde dobra, reszta zależy od charakterystyki włosów. Jak ktośmądrze napisałna innym portalu, jak jesteś nv6-7 to delikatna czuprynka potrafi diametralnie poprawić jakość życia, choć oczywiście wszystkim życzyłbym gąszczu włosów jak w liceum.

 

pozdrawiam,

 

Pon Mar 21, 2011 14:25

Marcin44 - tszz[malpa]poczta.fm - kontakt do mnie, masz pytania pisz prosze.

 

dżon-dżon - z lysina wcale nie wygladalem dobrze, dlugo sie zastanawialem nad zabiegiem a mam 25lat. Wiem, ze bylo warto, sa juz pierwsze odrosty, porownujac moje zdjecie z przed zabiegu jest bajka;) Moze zdecyduje sie na drugi zabieg, fakt nie wiadomo jak bede wygladal jak wlosy zgestnieja, ale jak na moj gust, nie jest zle.

 

kentuckyyy21 - Tak, doktor powiedzial, ze pokryje cala powierzchnie z wymiernym efektem, drugi zabieg 1500-2000 graftow. To co jest problemem to STRIP, przy malej gestosci donoru, blizne widac...nie mozna sie strzyc krotko.

 

daro02 - Stripa wycinal mi Dr. Bisanga, on takze robil naklucia, grafty wszczepiali asystenci, a przy samym koncu mojego zabiegu sam Dr. poniewaz nie dawali rady ze mna (ciezko bylo wytrzymac tyle h). Polecam ekipe, obsluzyli mnie profesjonalnie. Nie tylko mnie, jak widac z forum...

 

U mnie wiele sie zmienilo przez ten zabieg, mysle, ze przez cale przezycie tej sytuacji. Facet jak ktos napisal powinien byc facetem a nie pi&*&%# ale to nie znaczy, ze nie ma dobrze wygladac.

 

Wszyscy zadowoleni? Pozdrawiam;)

 

Wto Mar 22, 2011 0:11

Przez Ciebie (ostro12345) dostałem podwójne valium wspominały Cie dziewczyny ... wspominały

 

Wto Mar 22, 2011 0:18

ostro: kiedy dasz zdjęcia?

 

Wto Mar 22, 2011 11:37

Greggio - Co mowily?;d

 

Posia - zdjecia dam za jakis czas, na razie mi sie nie chce, bo...kiedy zaczynasz likwidowac jeden problem, pojawia sie nastepny, pozdrawiam!

 

Wto Mar 22, 2011 18:53

Greggio - Co mowily?;d

 

Posia - zdjecia dam za jakis czas, na razie mi sie nie chce, bo...kiedy zaczynasz likwidowac jeden problem, pojawia sie nastepny, pozdrawiam!

 

Jak dostawałem leki to jedna z polek powiedziala do murzynki (natasha?) zeby mi dała podwoje valium tamta była mocno zdziwona ale ponoc tak zaordynował boss (DrBisanga). Zapytałem czemu a Monika lub Justyna (nie pamietam) odpoiweidzialy ze był tu oststnio polak i sie strasznie wiercił od razu skojarzyłem z czyimś opisem z forum Po powrocie odszukałem Twoj opis

Ale luz nas oceniaja i tak jako twardzieli - włosi i hiszpanie zachowuja sie jak baby i płaczą podczas znieczulania

 

Wto Mar 22, 2011 20:37

to aż tak to znieczulenie boli? Nigdy w głowę nie miałem, ale niejednokrotnie dostawałem zastrzyki znieczulające. Nie powiem, nie byo to specjalnie przyjemne, ale bez przesady...

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Mar 29, 2011 19:08

to aż tak to znieczulenie boli? Nigdy w głowę nie miałem, ale niejednokrotnie dostawałem zastrzyki znieczulające. Nie powiem, nie byo to specjalnie przyjemne, ale bez przesady...

 

No to z tymi podobnie - jedne bolą mniej drugie troche bardziej ale tak jak napisalem ja i Ci ci doswiadczyli ich przede mną - da sie wytrzymac.

 

Wto Kwi 05, 2011 12:48

Witam

Mam podobną sytaucję jak Ty na głowie, byłem na konsultacjach i Bisanga też zaproponował mi 3500 gr na przód i potem drugi zabieg 2000 na tył. Czekam z niecierpliwoscią na fotki z odrostami, myslę że różnica jest kolosalna.

 

Sob Kwi 09, 2011 0:43

Roznica, jest, kolosalna. Fotki niebawem, na dzis dzien duzo osob mowi, ze widac roznice:)

 

Nie Maj 01, 2011 19:12

Chcialem zrobic zdjecia ale wychodza raczej kiepskie, moze wrzuce. Efekt od operacji jest bardzo dobry, patrzac na moje prawo jazdy nie mialem kompletnie wlosow, teraz tworzy sie ladna grzywka, pozdrawiam;)

 

Nie Maj 01, 2011 20:12

ej no daj spokój ... daj to co masz, nikt tu nie będzie nic negował nawet jeśli zdjęcia nie oddają do końca rzeczywistości.... to już tak z nimi bywa.

_________________

---

Styczeń 2011 - Medical Hair 1547 STRIP, posia-india@wp.pl

 

Nie Maj 01, 2011 20:13

Ostro wrzuć fotki. Wszyscy jesteśm ciekawi postępów.

 

pozdrawiam,

D.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sob Maj 21, 2011 11:04

Wrzuciłbyś aktualne fotki?

 

Nie Maj 29, 2011 22:59

 

Pon Maj 30, 2011 13:31

co planujesz dalej? bo widać że czeka Cię jeszcze niezła batalia z tyłu...

 

Wto Maj 31, 2011 22:27

Nic nie planuje, mam to gdzies, pomysle kiedys kiedys, nie stac mnie pozatym, wyglad to tylko czesc mojej osobowosci, pierwsza operacja uwolnila mnie psychicznie, co dalej czas pokaze.

 

Polecam wszystkim BHR, jesli tylko warunki naturalne pozwalaja na operacje!! Nie bedziecie zalowac.

 

Sro Cze 01, 2011 7:51

Ostro12345 a masz może zdjęcia sprzed operacji, ale takie nie zaraz sprzed juz z kliniki ale wcześniejsze, chodzi mi o to czy miałeś włosy z przodu czy nie, bo do zabiegu golą pałe.

 

Cieszs się że samopoczucie poszło w góre! Powodzenia w dalszych odrostach, jeszce conajmniej drugie tyle sie pokaże.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sro Cze 01, 2011 11:38

Ostro, jedziesz to nanogenem, czy śmigasz jak jest ? Wolność psychiczna najwazniejsza, gratuluje decyzji

 

Sro Cze 01, 2011 15:48

Nie uzywam zadnych nanogenow, zdjec z przeszlosci nie mam, generalnie mialem juz kompletnie lysa glowe w wieku 25lat. Mialem tyle wlosow ile widac na poczatkowych foto przed zabiegiem czyli... zer0;) Mysle, ze do roku efekt bedzie jeszcze lepszy, pozatym chyba warto sciac te wlosy i dac im szanse jeszcze raz odrosnac, to wplynie na ich jakosc, bo sa troche sianowate. Pozdrawiam wszystkich;)

 

PS. Smiesznie to teraz brzmi, jak ktos mi mowi "najlepiej w zyciu to Ci wlosy wyszly..." Nawet nie wie w jak wielkim jest bledzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Gru 15, 2011 12:39

Tak sobie przypomnialem, pare dni temu minal dokladnie rok od zabiegu. Kurde...jak sie ciesze, ze sie zdecydowalem. Nie warto rezygnowac ze swoich postanowien. Z efektu jestem zadowolony i polecam wszystkim klinike, moze teraz bedzie czas zeby zarobic troche pln i dokonczyc glowkie?:wink: Chetnie bym jeszcze raz wybral sie do BRU...

 

Pozdro dla wszystkich, dzieki once again.

 

Czw Gru 15, 2011 21:14

Ohh my God przeciez to wyglada okropnie co tu bede ukrywał ,albo sie robi zabieg i jak sie ma duże ubytki mysli sie o następnym ,albo sie nie robi wogole takie moje zdanie,przeciez tak niedokonczona robota wygląda nawet bym powiedział smiesznie,zbieraj kase i koncz to co zaczales,chyba ze chciales jak to pisales uwolnic sie psychicznie za ponad 30 tysiecy złotych...Moze to co pisze nie jest zbyt miłe ale w mojej ocenie prawdziwe

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Czw Gru 15, 2011 21:21

jak to wygląda teraz? bo jak na 3.5k graftów to nie wyglądało jakoś super, ale wierzę, że to kwestia tego że to tak naprawdę 8 miesiąc, więc nie był to ostateczny efekt.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Czw Gru 15, 2011 21:31

Hmm, a gdzie wy tutaj widzicie efekty po 8 miesiącach? Bo ja widzę tylko zdjęcia z maja...

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Czw Gru 15, 2011 21:33

sorry, nie wiem skąd mi się te 8 miesięcy wzięło... w takim razie tym lepiej dla ostatecznego efektu

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pią Gru 16, 2011 9:42

ostro wrzuć fotki, zobaczymy jak to wygląda w rocznice.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sob Gru 17, 2011 15:14

ja1922 spokojnie, napisalem tylko, ze polecam klinike. Malo mnie interesuje co na ten temat sadzisz.

 

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74a6638305ad073e.html

 

Jedna fotka w miare wyszla, nie mam aparatu ale chyba widac efekt. Pozdrawiam!

 

Sob Gru 17, 2011 16:44

ostro, ladnie, nie mieć włosów a mieć włosy to duuża różnica.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sob Gru 17, 2011 17:00

ostro, ladnie, nie mieć włosów a mieć włosy to duuża różnica.

 

święta prawda:)

 

Ostro, w porównaniu do fotek z maja różnica jest bardzo duża, zrób w przyszłości górę i będzie elegancko.

 

Sob Gru 17, 2011 17:04

^ x2

 

Nie Gru 18, 2011 12:52

ostro12345 możesz podać jakiś kontakt do siebie, gg lub meila

 

Nie Gru 18, 2011 14:55

ogladam zdjecia i jednak szkoda mi kasy na zabieg , cena nie adekwatna do efektów 30-40 tys to nie mala sumka za za pare lat powtórka z rozrywki i znów 40 tys

 

Nie Gru 18, 2011 14:58

chyba jednak poczekam na jakas alternatywę

 

Nie Gru 18, 2011 16:49

ogladam zdjecia i jednak szkoda mi kasy na zabieg , cena nie adekwatna do efektów

 

pamiętaj że Ostro miał ZERO włosów na przeszczepionym obszarze i że sam obszar jak na 3500 graftów też był dośc duzy . Efekt moze nie wybitny ale naprawdę dobry . I jest różnica do foty sprzed kilku miesięcy - wtedy myslałem że faktycznie będzie słabo . Zrobi tył być może z pomocą bht i będzie ok .

Ostro ma jeszcze jeden plus w tym wszystkim . Obszar łysienia ma już raczej docelowy

http://img408.imageshack.us/img408/8950/dsc00055nz.jpg

i mu się nie powiększy więc może sobie prawdopodobnie odpuścić trucie się farmakologią itd ( choć jak pamiętam i tak sobie odpuścił )

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Gru 18, 2011 18:18

do ostro12345

 

Jak dla mnie na 3500 gr i pokrycie tak dużego obszaru to b dobry rezultat.

A co na to twoi znajomi i rodzina widząc że ci busz rośnie na przodzie:)?

 

Nie Gru 18, 2011 18:21

do janek19802003

 

Jak chcesz to zrób HT w Polskiej klinice i będziesz miał adekwatny rezultat do ceny:)

ps

czyli żaden

 

 

Nie Gru 18, 2011 20:25

nie pisze tu o ostro1234 ale o kazdym kto robił przeszczep tzn nie jedna osoba zrobila sobie np. przeszczep 2500 graftów ico i lipa pozniej znów 3500, co daje nam ok 50 tys na wlosy a wlosy wciaz leca , mimo ze wydaje sie tak ogromne pieniadze kupa z tego

 

Nie Gru 18, 2011 20:26

to mialem namysli ze cena nie adekwatna do efektu

 

Nie Gru 18, 2011 23:55

no niestety ale ten interes jest bardzo drogi, sam nie wiem dlaczego aż tyle to kosztuje. Ale na dzień dzisiejszy trzeba mieć co najmniej 20 tys euro żeby pokryć NW5-6 w dobrej klinice, albo około 30 tys złotych i robić w Polsce gdzie efekt będzie marny, bo zasadzą 4000 gr na całą głowę.

 

Nie Gru 18, 2011 23:59

albo taniej niż w Polsce w klinice Arvinda Poswala, która ma większe doświadczenie od BHRu za to ceny około 2 razy niższe

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Gru 19, 2011 18:55

1982roberto - moj mail: tszz@poczta.fm

 

janek19802003 - mylisz sie, efekty sa bardzo dobre. Foto nie odda rzeczywistosci, wlosy sa troche sianowate, ale duza gestosc i nie ma przeswitow jakby sie moglo wydawac. Bierzmy pod uwage, ze mam NW6, kompletnie lysa glowa w wieku 25lat.

 

 

limo81 - o zabiegu wie tylko najblizsza rodzina i paru znajomych. Zmienilem troche srodowisko, ale kazdy kto wie co przeszedlem mowi, ze rezultat jest na prawde super.

 

W pierwszym poscie napisalem ile taka zabawa kosztuje. Z reszta kazdy wie. Mialem wielki dylemat bo po konsultacji wyszlo, ze zabieg w moim przypadku to zly pomysl bo niewiadomo jak posunie sie lysienie dalej (ze wzgledu na wiek) i ze bede musial brac leki, ktorych brac nie chcialem. Stanelo na NW6, zakwalifikowali mnie do operacji, z czego jestem zadowolony. Pewnie w przyszlosci zrobie drugi zabieg (odkad znow tu wszedlem, zaczynam ponownie myslec;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...