free web hit counter Skocz do zawartości
Blayse

Alpecin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Odnośnie Alpecin jako fan kolarstwa mogę podzielić się pewna ciekawostką. Alpecin reklamował niejaki John Degenkolb - który jeżdzi w zespole sponsorowanym przez producenta tego szamponu. Ciekawostka jest fakt, że ten ziomek cierpi na zaawansowane łysienie androgenowe - ale że jest liderem zespołu - sponsor zdecydował, że jednak opierdolą go nanogenem i karkołomnie zrobią z nim reklamę o zbawiennym wpływie szamponu. Jakże inne podejście od tych , gdzie w reklamie występuje zazwyczaj jakiś owłosiony szympans. Widocznie w kalkulacjach wyszło, że twarz Degenkolba (mimo że ozdobiona łysiną) to większy potencjał marketingowy niż wizja bujnych włosów po użyciu szamponu.

 

7988826266_b032d96888_b.jpg

 

 

PS. Szampon sobie daruj - jak chcesz coś z kofeiną to są tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, tak właśnie myślałem ze lipa z tym szamponem, jednak kupiłem w promocji na 3 miechy to go już zużyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesięcznym stosowaniu, szampon zrobił z moich włosów siano ! Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 3 miesięcznym stosowaniu, szampon zrobił z moich włosów siano ! Nie polecam

 

u mnie to samo! tragedia, ale ja uzywalem go majac chyba z 19 lat, jak zauwazylem ze zaczynaja wypadac - NIE POLECAM (rowniez)


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o odżywcze alpecin liquid coffein ? ciekawym efekt podczas użycia jest chłód na głowie i delikatne mrowienie

Co do szamponu używam ale szału nie ma przynajmniej na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odzywka jak odzywka. najlepsza odzywka jest z drozdzy i zelu z aloesu


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...