free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Shogun299 - BHR 14.10.2011, FUT 4001 (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: BHR 14.10.2011 FUT 4001 GRAFTS

Źródło: lysienie.info

 

Sob Paź 15, 2011 16:47

Witam wszystkich . Będąc wdzięczny ludziom z tego forum którzy opisywali swoje doświadczenia i przez to pomogli mi odpowiednio zgłębić temat oraz wybrać klinikę , sam przedstawię swoje krótkie sprawozdanie z zabiegu w Bhr .

 

Zabieg miałem wczoraj tj 14.10.2011 piątek . Przeszczepiono mi łącznie 4001 graftów .

Pisząc teraz jestem już w Polsce - dziś o 14 wróciłem .

 

Ilości włosów w graftach :

 

1 włosowe 518

2 włosowe 1631

3 włosowe 1504

4 włosowe 348

 

Sam przebieg zabiegu dokładnie opisali już inni - nie będę tego powtarzał . Dodam jedynie to czego wcześniej nie było .

 

Sytuacja przed :

http://imageshack.us/photo/my-images/38/przedbezlampy.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/192/przedzlampa.jpg/ - trochę się rozszerzyło przy wklejaniu :/

 

Kilka minut po zszyciu stripa

 

http://imageshack.us/photo/my-images/408/5minpozaczysciustripa.jpg/

 

..... i połowa stripa - wrażliwi niech nie klikają

 

http://imageshack.us/photo/my-images/839/stripl.jpg/

 

Z ciekawych rzeczy muszę dodać że w klinice z polskiego personelu oprócz opisanych przez poprzedników 3 sympatycznych dziewczyn i Jana , jest także bardzo młoda , ładna pani doktor , pochodzi z Gdańska . Przy samym zabiegu cały czas była koło dr Bisangi , Jednak na pytania odnośnie filli Bhr w Polsce itd. niestety nie za bardzo była chętna do rozmowy ...

 

Więcej zdjęć zarówno zrobionych przez młodą doktor jak i tych które niebawem prześle mi Jan ( zrobionych przez dr Bisange ) postaram się wkleić za kilka dni .

 

Nie Paź 16, 2011 7:19

A oto obiecane zdjęcia :

 

Przed :

 

http://imageshack.us/photo/my-images/13/before2vz.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/412/before1d.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/812/before3.jpg/

 

Po :

 

http://imageshack.us/photo/my-images/833/after1y.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/210/after2j.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/607/after3y.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/717/after4j.jpg/

 

Z tyłu mam jeszcze dwa niewypełnione obszary na nie pójdzie strip za 1-1,5 roku . Po tym 2 stripie zamierzam pozostałą bliznę wypełnić graftami z BHT .

Póki co zaczynam konkretnie puchnąć ( wczoraj wieczorem się zaczęło ) , szwy teraz ciągną bardzo mocno - generalnie jest mało ciekawie .

Dziękuję tu Bielitzowi który zwrócił kiedyś uwagę że najlepszy termin powrotu to pierwszy dzień po zabiegu . W tym stanie jak dziś ( 2 dzień ) podróż byłaby dla mnie na pewno " niezapomnianym wrażeniem " , tym bardziej ze mam ponad 190 wzrostu a lot z Brukseli odbywał się ciasnym Ryanairem - zapełnionym dodatkowo prawie w całości .

 

Nie Paź 16, 2011 13:48

Po chuj oni takie zakola zostawiają? Powinni zaczynać od zrobienia linii i później się można bawić w dogęszczanie góry.

 

Nie Paź 16, 2011 13:50

Po chuj oni takie zakola zostawiają? Powinni zaczynać od zrobienia linii i później się można bawić w dogęszczanie góry.

 

lol, Shogun po prostu chciała taką linię...

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 16, 2011 14:54

No jak można chcieć linie na poziomie NW2 jak coś się robi to na 100%, perfekcyjnie.

 

Nie Paź 16, 2011 14:55

szczawior napisał: Po chuj oni takie zakola zostawiają? Powinni zaczynać od zrobienia linii i później się można bawić w dogęszczanie góry.

 

lol, Shogun po prostu chciała taką linię...

 

Jeśli chodzi o linie mistrzu to nie do końca taką chciałem , ale jest to kompromis pomiędzy możliwościami donoru a linią jak w nw1 . Wybrałem strategie wysokiej linii , by nie tracić graftów których mam już i tak o około połowę mniej do wykorzystania . A jeśli nic nie wymyślą w ciągu dekady odnośnie klonowania włosów a łysienie jednak powoli ale pójdzie do przodu to byłby efekt taki że brak by było graftów na wypełnienie ubytków . I wtedy na nic z tej pięknej niskiej linii by się nie zdało ...

 

Nie Paź 16, 2011 15:01

oczywistym jest, że poprzez 'chciał taką linię' miałem na myśli iż taka strategia została wybrana. Chyba nie zaprzeczysz, że w następnym zabiegu obniżać jej nie będziesz, a przecież o to w pytaniu szczawiora tak naprawdę chodziło...

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 16, 2011 15:09

Ale co wy tak z tymi graftami się sracie, ja na samych nogach mam z 10000. Widzialem zdjęcia zdaje się dr Arvinda to wykorzystuje włosy z brody, ciała i wogóle nie widać różnicy w jakości na zdjęciach. A cena 3,5$ za graft więc jak dla mnie to jest obecnie najlepsza opcja.

 

Nie Paź 16, 2011 15:17

Ale co wy tak z tymi graftami się sracie, ja na samych nogach mam z 10000. Widzialem zdjęcia zdaje się dr Arvinda to wykorzystuje włosy z brody, ciała i wogóle nie widać różnicy w jakości na zdjęciach. A cena 3,5$ za graft więc jak dla mnie to jest obecnie najlepsza opcja.

 

Szczwior graftów do Bht NIE POBIERA się z nóg , choć kiedyś sam uważałem że jest inaczej . Przyjmują się one słabo albo w ogóle . Myślałem o samym BHT+FUE i nawet chciałem zmienić zabieg miesiąc przed , ale dr. Bisanga i Jan szybko mnie wyprostowali . Do BHT nadają się TYLKO włosy z górnych partii klaty i brody .

 

Nie Paź 16, 2011 15:18

też mam obrośnięte nogi jak małpa, ale... niestety to nie są te samo jakościowe włosy, tak też twierdzi dr Arvind (rozmawiałem z nim o tym osobiście)

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 16, 2011 15:23

No to powiedzmy że łysienie skończy mi się na NW5 maksymalnie, mam gęsty zarost i włosy na klacie to wydaje mi się że daliby radę pobrać z 8000-10000 graftów. Na stronie tego hindusa z nw7 robił nastolatka więc wszystko zrobią jak masz kasę.

 

Nie Paź 16, 2011 15:32

dużo zależy... Arvind opowiadał mi o przypadku, gdzie pobrano jakąś astronomiczną ilość z samej brody (zabijcie mnie, nie pamiętam czy to były 5 czy 6 tys. graftów), przy czym pacjent nadal musiał się golić, ale to nie jest reguła, a wyjątek. Sam doktor nie chciał wypowiadać się na temat tego ile co do zasady można pobrać, mówił tylko że każdy przypadek jest indywidualny.

 

Jak zauważyłeś też wiele zależy od kasy, bo 10 tys. graftów z ciała to jakby nie liczy 35 tys. $

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 16, 2011 15:39

A macie jakieś foto-relacje z takich efektów gdzie do przeszczepu użyto głównie włosów z ciała/brody?

 

Chciałbym to zobaczyć. Jakbym miał kasę to chętnie bym się pozbył tego zarostu z pyska całkowicie....

 

Nie Paź 16, 2011 15:46

Nie no jasne, rozumiem że główna bariera to kasa 20000-30000$ wiadomo dla mieszkańca Polski kosmos, ale chodzi mi o ten podany przypadek że zostawili mu spore zakola, ja bym się na coś takiego nie zgodził bo średnio można z głowy wyciągnąć chyba z 7000 może więcej, więc ten koleś ma w zapasie jeszcze drugie tyle co mu posiali. Wychodzi więc na to że zakładają u każdego że łysienie skończy się na NW6-7, a do linii NW1 czyli takiej ładnej brakuje jakieś 2000 więc te brakujące grafty można by spokojnie uzyskać z brody, dlatego nie rozumiem ich tak zachowawczego podejścia kompletnie nie uwzględniającego BHT.

 

Nie Paź 16, 2011 15:46

A macie jakieś foto-relacje z takich efektów gdzie do przeszczepu użyto głównie włosów z ciała/brody?

 

Chciałbym to zobaczyć. Jakbym miał kasę to chętnie bym się pozbył tego zarostu z pyska całkowicie....

 

Już niedługo taka relacja tu będzie

 

http://lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=7667

 

z BHT Majette będzie miał połowę ( 3000 grafts ) o ile nie więcej , więc będzie co zobaczyć

 

Nie Paź 16, 2011 18:03

Wychodzi więc na to że zakładają u każdego że łysienie skończy się na NW6-7, a do linii NW1 czyli takiej ładnej brakuje jakieś 2000 więc te brakujące grafty można by spokojnie uzyskać z brody, dlatego nie rozumiem ich tak zachowawczego podejścia kompletnie nie uwzględniającego BHT.

 

Poczytaj trochę więcej o BHT wtedy może uda ci się to zrozumieć , chodzi mi zwłaszcza o wydajność tej metody . Poza tym broda nie zawsze w każdym przypadku wygląda bardzo gęsto - zazwyczaj średnia krajowa u nas nie jest jak u hindusów :/ . A u mnie kilkudniowy zarost naprawdę wygląda ok. i wolałbym go nie przerzedzać .

Zawsze musi być jakiś początek , który już za mną , później można ulepszać . Bardzo jest łatwo mówić jak się nie jest w danej sytuacji . Poza tym uważam że linia ( tak naprawdę jest ona standardowa jak u innych którzy opisywali swój case na tym forum - choć na zdjęciu może trochę wyższa wyszła niż jest ) jest naprawdę ok. i to mi ma się podobać a nie tobie .

Szczawior nie rób z siebie znawcy większego niż dr. Bisanga bo to trochę nie na miejscu .

 

Ps : Tymczasem cieszę się że opuchlizna nie schodzi za bardzo na oczy tylko idzie w większości bokiem .

 

Nie Paź 16, 2011 18:31

Szczawior, przecież dobrze zrobił! Nie przesadzaj. Łysienie trzeba rozpatrywać jako chorobę trwale postępującą i jak nie zostawi się odpowiedniego donoru na przyszłość, to moża wyglądać gorzej niż ktoś z łysą glacą. Wiesz, ja też marzę o linii takiej, jaką miałem w wieku 15 lat, ale gdybym w przyszłości stacił naprawdę sporo włosów i zdecydował się na przeszczep, to wolę mieć wysokie czoło z NW. 2, ale porządną gęstość, niż piękną linię, całkiem niskie czoło i skalp jak u nieupierzonego pisklaka.

 

Nie Paź 16, 2011 18:38

Łysienie trzeba rozpatrywać jako chorobę trwale postępującą i jak nie zostawi się odpowiedniego donoru na przyszłość, to moża wyglądać gorzej niż ktoś z łysą glacą. Wiesz, ja też marzę o linii takiej, jaką miałem w wieku 15 lat, ale gdybym w przyszłości stacił naprawdę sporo włosów i zdecydował się na przeszczep, to wolę mieć wysokie czoło z NW. 2, ale porządną gęstość, niż piękną linię, całkiem niskie czoło i skalp jak u nieupierzonego pisklaka.

 

Z tym zgadzam się w 100 % , Dlatego nie szalałem z linią jak u Armaniego ...

 

Nie Paź 16, 2011 19:12

A ja tam wole mieć na całym obszarze równą gęstość włosów. Czyli wole przerzedzoną czuprynę niż większa gęstość ale mniejszy obszar na którym rosną włosy.

 

Raz że mi tak bardziej pasuje a dwa że takie coś łatwiej zamaskować używając nanogenu czy np. tatuażem. Poza tym jak ktoś ma zakola to ma zakola i znaczy że łysieje a słaba gęstość typu 40graftów na cm2 to niektórzy niełysiejący mają. A przy krótkim obcięciu i odpowiednim kącie włosów to tego tak bardzo nie widać.

 

Zauważcie że jak ktoś ma włosy takie które rosną pod niewielkim kątem to wydaje się że są gęstsze... no bo zwyczajniej bardziej przylegają do czachy i lepiej zakrywają skórę.

 

Nie Paź 16, 2011 19:13

http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry-id-28160.html

 

Wychodzi z tego że pobierają grafty z każdej części ciała i jak widać na obrazku zajebiście to wygląda ten koleś posiał sobie 15000+ więc chyba grafty nie stanowią problemu tylko niestety pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Paź 16, 2011 19:53

Jak na 15 tys. graftów to efekt jest do bani....

 

Przecież różnica jest nie wielka.... Przydało by się foto zanim przeszczepione włosy wyleciały. A także fotki np. po 2 latach bo na ten czas co są fotki to efekt porażająco kiepski.

 

Kosztowało to fortunę. Nawet jakbym miał w budżecie kilka razy więcej kasy niż kosztuje taki przeszczep to bym na takie coś się nie zdecydował.

 

 

Ogólnie to moim zdaniem tylko włosy z brody opłaca się przeszczepiać. Ew. z klaty. Nie wiem jak z łoniakami ale mi by nie przeszkadzały na głowie.

 

Nie Paź 16, 2011 19:57

Nie wiem jak z łoniakami ale mi by nie przeszkadzały na głowie.

 

Jednak jak by się ktoś o tym dowiedział to byś był przedmiotem żartów do końca życia

 

Nie Paź 16, 2011 19:57

Tutaj ma gościu połowe mniej graftów przeszczepione:

http://www.dermhairclinic.com/patient-videos/nw7-severe-baldness-hair-restoration-by-fue-and-bht-dr-umar/

 

W odniesieniu do ilości graftów to efekt na pewno lepszy. No zakładając że nie robią różnych czarów ze zdjęciami.

 

Nie Paź 16, 2011 21:25

Member, co do Twojego wcześniejszego posta: naprawdę, co kto lubi. Przeszczep robi się tak, aby samemu czuć się jak najlepiej. Jeżeli wystarczy Tobie 40 graftów na cm2, to przecież wszystko okay. Najważniejsze będzie Twoje dobre samopoczucie i zadowolenie ze swojego wyglądu, bo o to tak naprawdę chodzi w tych zabiegach. No i ja przecież pisałem, że też nie chciałbym mieć zakoli, ale transpantacja włosów, to na razie sztuka kompromisu. Może za kilkanaście lat będziemy mogli realnie myśleć o linii nastolatka i gęstości na górze nawet i 80 graftów na cm2, ale teraz tak się nie da, choćby i człowiek miał miliony euro na koncie.

 

Nie Paź 16, 2011 23:34

@ szczawior, sorry batory, ale facet na Twoim linku ma wyraźnie odróżniające się włosy z bht. Są wyraźnie grubsze od normalnych!

 

@ shogun299, zabieg ok, choć te zostawione łyse miejsca martwią, no i dwa kolejne stripy to byłby dla mnie hard core

 

a linię uważam za przykry choć konieczny kompromis - nie zawsze w życiu stać nas na kawior

 

Pon Paź 17, 2011 8:45

Shogun299 a wiesz ile graftów masz w koronie posadzone? Czy taki rozkład że robisz i przód i korone na pierwszym zabiegu to na Twoją prośbe czy dr. Bisanga tak zaproponował?

 

Pytam bo mam ten sam stopień łysienia i też umówiłem się na dwa zabiegi, ale ja chciałbym zacząć od przodu na pierwszym zabiegu a korone zrobić na drugim.

 

Kolejne pytanko, czy przed zabiegiem miałeś dłuzsze włosy i zgolili Cie w klinice czy przyjechałeś już z krótkimi? Pytam bo teraz będzie Ci trufno zakryć blizne.

 

Co do zakoli to koledzy troche przesadzają. Ja jako nastolatek miałem już delikatne zakola, ale jak masz duzo włosów na głowie to tego po prostu nie widać. Generalnie bardzo mało ludzi ma linie przodu jak prostą kreske.

 

A więc jesli jest dobra gęstość to rezultat będzei bardzo dobry.

 

Dodatkowo zauważcie koledzy że zdjęcie głowy (a głównie czoła) w takim zbliżeniu zawsze zniekształca obraz (większość głów wygląda jak żarówka) a w rzeczywistości wygląda to całkiem naturalnie.

 

Np. na jednym ze zdjęć po zabiegu widać jakbyś miał "niedociągnięte prawe zakole" a jestem pewien że to wygląda normalnie kiedy patrzysz w lustro.

 

Powodzenia i szybkich odrostów.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Wto Paź 18, 2011 8:27

daro02 niecałe tysiac na korone i reszta na przód . Dr. Bisanga chciał iść od przodu do tyłu ile się da , jednak obecny rozkład da mi możliwość spokojnego przeczekania 1,5 roku gdyż jak dobrze się przyjrzysz to rejon pomiędzy dwoma nowo posianymi ma gęstość jakieś około 15-20 co daje już jakieś pole manewru ( zwłaszcza że duża część z tych włosów to niezminiaturyzowane włosy z mojego polskiego fue) . Zostaje jedynie mały 3 na 2 cm obszar za koroną .

Co do długości włosów to takie już miałem , złożyło się na to :

- niewielkie ale jednak ułatwienie dla zespołu bhr

- z tym ukryciem blizny to nie tak do końca , po 3 tygodniach powinno być już w miarę ok. , choć na razie ze szwami wygląda to bardzo średnio . Na włoskim forum jest dobry przykład - http://bellicapelli.forumfree.it/?t=38743536 gość miał długie a i tak potem skrócił , zwróć uwagę na zdjęcie po 3 tygodniach z tyłu wygląda to ok. przy długości około 1 cm , btw polecam też zarejestrowanie się na włoskie forum - jest wiele dobrze udokumentowanych przykładów

 

Wto Paź 18, 2011 10:57

Ależ fantastycznie widać tu metamorfozę między 2-3 a 6 miesiącem po zabiegu. Zupełnie inny człowiek. Mam nadzieję, że w moim przypadku będzie tak samo, jestem trochę ponad 3 miesiące po wizycie w BHR.

 

Rozważam obcięcie włosów właśnie na jakieś 1-2 cm za kilka tygodni. Jeśli blizna będzie wyglądać, jak w tym linku który podałeś (czyli de facto nie będzie wyglądać, bo w ogóle jej nie widać), to wszystko ok, ale to sie okaże dopiero po obcięciu, więc trochę ryzyko:)

 

Swoją drogą, u mnie Bisanga postawił na wejście jak najdalej, nie ruszał korony.

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Wto Paź 18, 2011 16:54

Shogun wcześniej miałeś FUE ostatecznie jednak zdecydowałeś sie na zabieg strip x2 i fue maskujące blizne.

Taka była sugestia dr Bizangi czy twoja decyzja ?

Doktor nie zakwalifikował Cie na FUE ze wzgl na:

- małą gęstość donoru ?

- cienkie delikatne włosy?

- małą ilość graftów wielowłosowych ?

- zbyt rozległy łysiejący obszar ?

 

Wto Paź 18, 2011 16:58

posiadasz jakieś materiały fotki z zabiegów FUE maskujących blizny po stripie ???

jaka długość włosów zakryje taką blizne ?

 

Wto Paź 18, 2011 17:02

A nie ma jakiś metod maskowania blizny przy krótko ściętych włosach, bo chodzenie z do połowy wygoloną głową wygląda komicznie?

 

Wto Paź 18, 2011 22:57

Nie no jasne, rozumiem że główna bariera to kasa 20000-30000$ wiadomo dla mieszkańca Polski kosmos, ale chodzi mi o ten podany przypadek że zostawili mu spore zakola, ja bym się na coś takiego nie zgodził bo średnio można z głowy wyciągnąć chyba z 7000 może więcej, więc ten koleś ma w zapasie jeszcze drugie tyle co mu posiali. Wychodzi więc na to że zakładają u każdego że łysienie skończy się na NW6-7, a do linii NW1 czyli takiej ładnej brakuje jakieś 2000 więc te brakujące grafty można by spokojnie uzyskać z brody, dlatego nie rozumiem ich tak zachowawczego podejścia kompletnie nie uwzględniającego BHT.

 

szczawior nie wiem skąd się tu wziąłeś ale chyba spadłeś z czegoś, wyskakujesz jak filip z konopii, twierdząc, że Koledze, który ma nw 5 łysienie bardzo zaawansowane, powinni zrobić linię jak u nastolatka, widać, że masz małą wiedzę, ale próbujesz zabłysnąć na forum. Ja w przeciwieństwie do Ciebie miałem 2 zabiegi i wszystko nie wygląda tak różowo i łatwo jak się wszystkim wydaje, bo wtedy pewnie Bruce Willis by chodził z afro na głowie, czy taki Jack Nicholson , bo kasy mają jak lodu.

 

po 1 doktor się nie zgodzi na coś takiego, wiedząc, że łysienie postępuje,

 

po 2 : nie wystarczy graftów, żeby wszystko zrobić super gęsto z prostą linią włosów, która nie będzie wyglądała naturalnie, gdy włosy wyrosną , a za nimi dupa łysa za przeproszeniem, wiadomo, że można drugi zabieg zrobić, ale najpierw trzeba odczekać przynajmniej rok, nigdy jednak nie wiesz jaki efekt końcowy cię czeka, zawsze jest gorzej niż się myślało ( wiem to z autopsji ), człowiek oczekuje cudów, a musi być gotowy na pewien kompromis

 

po 3 : linia taka jak u nastolatka będzie wyglądać śmiesznie, gdy pacjent będzie mieć 60 lat czy więcej, bo kto ma taką linie w tym wieku ? ( zaraz pewnie napiszą, że mają w dupie to jak będą wyglądać bedąc starymi )

 

po 4 : widziałem efekt przeszczepu z brody i z klatki i włosy nie są takie same jak na głowie do końca, są jednak cieńsze, może przez to, że nie są to cebulki 3 , 4 włosowe

 

po 5 : jego linia nowa jest bardzo dobra w porównaniu z tym co miał, czyli wypadające włosy na obszarze NW5 i widać ogromną różnicę pomiędzy tym co było a będzie ( miejmy nadzieje ) , Kolega nie ma 18 lat więc, nie musi mieć linii odrysowanej jak od garnka, jak to robi Koray czy Armani ...

 

po 6 : nawet 10 000 graftów nie gwarantuje pełnego pokrycia głowy, bo poczytaj ile średnio ma ich człowiek na głowie, tutaj głównym faktorem jest wielkość, objętość głowy i gęstość donoru , a także proces leczenia ( ile procentowo graftów wyrośnie ) , bo może być , że tylko 50 % z nich wyrośnie, co zdarza się rzadko, ale niestety zdarza,

 

po 7 : nawet włosy w donorze mogą być podatne na wypadanie, przeszczepione na górę mogą się nie przyjąć, ja miałem taki przypadek, że włosy na zakolach wyrosły, by po roku nagle wypaść ( jakiś nieduży procent ale mimo wszystko ) , przez co był potrzebny drugi zabieg między innymi

 

 

jeszcze pewnie bym napisał parę punktów, ale mi się nie chce, szczawio pewnie by chciał mieć linie włosów jak ten amerykański czarnoskóry aktor, którego nazwiska nie pamiętam, ale pisaliśmy o nim na forum ( przypomnijcie mi jak coś )

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Wto Paź 18, 2011 23:02

przepraszam za dublowanie ale jeszcze jeden, ale BARDZO WAŻNY punkt :

 

- nie porównujcie siebie do hindusów, bo oni mają znacznie grubsze, czarne włosy, z reguły lepszy, gęstszy donor i ciemną skórę, przez co nie widać tak prześwitów, gdy robiony był duży obszar a gęstość przeszczepu nie jest imponująca,

 

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Wto Paź 18, 2011 23:16

http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry-id-28160.html

 

Wychodzi z tego że pobierają grafty z każdej części ciała i jak widać na obrazku zajebiście to wygląda ten koleś posiał sobie 15000+ więc chyba grafty nie stanowią problemu tylko niestety pieniądze.

 

jak ten pacjent wygląda zajebiście to ja mam afro jak lenny kravitz na tej focie : http://hairstyles.thehairstyler.com/hairstyle_views/front_view_images/440/original/1970_Lenny-Kravitz.jpg

 

gęstość jest według mnie bardzo słaba i pacjenta ratuje to, że ma dużo siwych włosów, bo są prześwity , a zdjęcia były robione tak, by pokazać efekt w jak najlepszym "świetle" , zobacz jeszcze raz to zdjecie na spokojnie , nie jest wyraźne, dlatego masz wrażenie jakiejś gęstości : http://img.photobucket.com/albums/v729/shumar/finetouch/dermhair/2008/April222008014.jpg ale tu gęstości nie ma ! jest posiane bardzo rzadko i nawet ja mam gęstsze włosy i myślałem, że zjebali zabieg bo posiane nie tak gęsto jak się człowiek spodziewał, a tu ten kolo, nawet połowy tej gęstości nie ma co u mnie , odnoszę wrażenie, że niektóre zdjęcia są i tak retuszowane, proszę o opinie innych, są w niektórych miejscach jakby rozmazane jak np to : http://img.photobucket.com/albums/v729/shumar/finetouch/dermhair/2008/April222008044.jpg

 

zobaczcie na jego zakola, tam nie ma gęstości ! może 10 włosów na cm 2 ! gość ma po prostu dłuższe włosy na górze niż po bokach, dlatego z daleka wygląda jako tako

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Wto Paź 18, 2011 23:24

i jeszcze jedn człowiek napisał z forum na potwierdzenie, co myśli o tym przeszczepie 15 tys graftów :

 

(...) posted by HanginInThere, Manila(UwishUrHere), 04.05.2008, 09:22

 

i think in some cases the body hair looks great, in this case personally he looked better before the transplant ( ...)

 

gość uważa, że pacjent ten z 15 tys przeszczepionych graftów wyglądał lepiej przed zabiegiem ! a dlaczego , bo szczerze mówiąc nadal wygląda z bliska jak pół dupy zza krzaka, bo to wygląda tylko dobrze z daleka , nawet na zdjęciach widzę, że jest słabo, nie piszę tego dla samej krytyki , ale stwierdzam fakt, że gość może lepiej się czuje, bo ma "parę" włosów więcej na górze a powinien być las włosów ! jest tak bo niestety BHT nie przynosi takiego skutku jak tradycyjna metoda pobierania z głowy.

Metoda tak sprawdzi się tylko i wyłącznie przy kosmetycznych zmianach, jak dogęszczenie, a nie pokrycie dużych obszarów.

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Wto Paź 18, 2011 23:35

Gość miał zrobione 15 tysięcy graftów, większość z ciała, odpowiada to okolo 6 tysiącom zwykłych graftów z głowy. A 6k to jednak ciut za mała ilość na pokrycie NW6, szczególnie z taką linią, więc nie dziwne, że wyszło to średnio. Choć włosy z ciała mają to do siebie, że nawet dopiero po 2 latach osiąga się ostateczny efekt.

 

Moim zdaniem poprawa w wyglądzie jest, ale na pewno nie taka, jakiej można by się spodziewać.

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Sro Paź 19, 2011 7:02

Doktor nie zakwalifikował Cie na FUE ze wzgl na:

- małą gęstość donoru ?

- cienkie delikatne włosy?

- małą ilość graftów wielowłosowych ?

- zbyt rozległy łysiejący obszar ?

 

glaciato przy większym łysieniu samym FUE za bardzo nie powalczysz

 

Tymczasem fotka z wczoraj wieczór ( dzien 4 )

 

http://imageshack.us/photo/my-images/406/p1000229c.jpg/

 

Sro Paź 19, 2011 9:14

Cześć Shogun299,

 

Widać na zdjęciu, że wszystko goi się OK ( przy okazji - czy strupki maja same odpaść ?) .

Czy masz jeszcze jakieś dolegliwości bólowe ? pisałeś wcześniej o ciągnięciu szwów... Jak opuszczałeś klinikę to dali Ci bandanę na głowę? Czy pozwolili na luźną czapkę - zaczyna być zimno ?. Czy masz problemy ze spaniem tzn. szwy uwierają; trzeba tylko spać w jakieś pozycji itp.

 

 

Witaj Rambo 3,

Czy mógłbyś parę zdań napisać o specyfikach, które jak myślę stosujesz z dobrymi rezultatami (i gdzie to kupić ?), czyli

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

 

Dr Biasanga poleca Propecie itp.; czytając wątki o farmakologii nadal nie wiem, czy jest to bezpieczny preparat, czy trzeba go brać stale. Na pewno zaburza gospodarke ezymatyczną i hormonalną organizmu - tylko co z tego w dłuższej perspektywie dla nas wynika ???

 

Pozdrawiam Wszystkich,

Paweldo3

 

Sro Paź 19, 2011 11:07

 

Widać na zdjęciu, że wszystko goi się OK ( przy okazji - czy strupki maja same odpaść ?) .

 

 

Nie widzę innej mozliwości

 

 

 

Czy masz jeszcze jakieś dolegliwości bólowe ? pisałeś wcześniej o ciągnięciu szwów...

 

 

Szwy ciągną i to chyba tak będzie jeszcze jakiś czas , ból głowy choć głównie po lewej stronie na granicy przeszczepu też daje znać ...

 

 

 

Jak opuszczałeś klinikę to dali Ci bandanę na głowę? Czy pozwolili na luźną czapkę - zaczyna być zimno ?. Czy masz problemy ze spaniem tzn. szwy uwierają; trzeba tylko spać w jakieś pozycji itp.

 

 

 

Klinikę opuściłem z Philem bez bandany . Taka była jego wskazówka . Do Cataloni jakieś 2 minuty . Na następny dzień byłem już w bandanie .

Teraz faktycznie jest zimno , natomiast gdy ja byłem było naprawdę ciepło . Dzień wcześniej gdy sobie zwiedzałem Brukselę było jakieś 17 stopni . Wieczór też tam zapada z godzinę później .

 

 

Czy masz problemy ze spaniem tzn. szwy uwierają; trzeba tylko spać w jakieś pozycji itp.

 

 

Najgorsze były pierwsze 3 noce . Takie spanie na raty . Teraz już jest ok. . Oczywiście trzeba spać na plecach , co nigdy dla mnie nie było problemem . Natomiast nie udało mi się zasnąć pod kątem 45 % , zalecanym by opuchlizna była jak najmniejsza .

 

Sro Paź 19, 2011 12:26

Dzięki za odpowiedź.

Jeszcze pytanie: czy brałeś/bierzesz jakieś piguły przeciwbólowe, czy nasenne?.

Ja śpię tylko na boku

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sro Paź 19, 2011 15:56

, szczawio pewnie by chciał mieć linie włosów jak ten amerykański czarnoskóry aktor, którego nazwiska nie pamiętam, ale pisaliśmy o nim na forum ( przypomnijcie mi jak coś )

 

jamie foxx

 

http://www.celebzine.net/wp-content/uploads/2011/09/jamie-foxx-2006-clive-davis-pre-grammy-awards-party.jpg

 

Sro Paź 19, 2011 16:26

Ta, tylko to nie są prawdziwe włosy, tylko spray;)

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Czw Paź 20, 2011 10:10

Cześć Rambo 3,

Czy mógłbyś parę zdań napisać o specyfikach, które jak myślę stosujesz z dobrymi rezultatami (i gdzie to kupić ?), czyli

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

 

Dr Biasanga poleca Propecie itp.; czytając wątki o farmakologii nadal nie wiem, czy jest to bezpieczny preparat ?, czy trzeba go brać stale?... Na pewno zaburza gospodarke ezymatyczną i hormonalną organizmu - tylko co z tego w dłuższej perspektywie dla nas wynika

Pzdr

 

Czw Paź 20, 2011 18:23

Jak już to stanem włosów do jakiego dąże jest coś takiego: http://www.wallstreetoasis.com/files/images/Tyler%20Durden.jpg

Jestem ciekaw ile to by było tysięcy graftów jadąc z NW4V.

 

Czw Paź 20, 2011 21:14

Cześć Rambo 3,

Czy mógłbyś parę zdań napisać o specyfikach, które jak myślę stosujesz z dobrymi rezultatami (i gdzie to kupić ?), czyli

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

 

Dr Biasanga poleca Propecie itp.; czytając wątki o farmakologii nadal nie wiem, czy jest to bezpieczny preparat ?, czy trzeba go brać stale?... Na pewno zaburza gospodarke ezymatyczną i hormonalną organizmu - tylko co z tego w dłuższej perspektywie dla nas wynika

Pzdr

 

msm i multiwitmaina byly kupione gdzies z USA , super biotin z UK , nie pamietam dokladnie, jak sobie przypomne napisze, pozdro

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Pią Paź 21, 2011 5:04

Jak już to stanem włosów do jakiego dąże jest coś takiego: http://www.wallstreetoasis.com/files/images/Tyler%20Durden.jpg

Jestem ciekaw ile to by było tysięcy graftów jadąc z NW4V.

To jedź do Hasson&Wong albo Alvi Armani. Sprzedaj jednak najpierw samochód

 

Sob Paź 22, 2011 7:26

 

Sob Paź 22, 2011 10:29

Ciekawe kiedy pozbędziesz się strupków z przodu głowy ...

Blizna po stripie wygląda bardzo dobrze.

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Sob Paź 22, 2011 13:07

Strupy powinny zniknąć za jakiś tydzień , może trochę dłużej . Od dziś mogę delikatnie masować przy myciu więc pewnie to trochę wszystko przyspieszy ...

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Sob Paź 22, 2011 21:16

Nie wiem, dlaczego robiłeś ten przeszczep...

Wyglądałeś ok.Wystarczyło tylko ściąć krócej włosy, bo masz kształtną głowę.

Teraz będziesz miał bliznę po STRIPIE.Oprócz tego wygląda na to, że masz łysienie agresywne, skoro w tym wieku (ile masz lat?) miałeś tylko wianek normalnych włosów.Co będzie za 10 lat jak łysienie posunie się do przodu?Nie starczy donoru...

 

Nie Paź 23, 2011 7:57

Nie wiem, dlaczego robiłeś ten przeszczep...

 

Ja nie wiem po co tacy jak ty są na tym forum ...

 

Wyglądałeś ok.Wystarczyło tylko ściąć krócej włosy, bo masz kształtną głowę.

 

Uwierz mi że w dłuższych włosach - w porównaniu do ścięcia 0-kilka mm ( zaryzykuję ilość gdyż nie znam za dużo odwrotnych przykładów ) 95 % ludzi wygląda lepiej . Dodam jeszcze że kilka lat goliłem się tak jak ty . Odpuszczałem sobie problem jak ty . Dłuższy czas niedawno też miałem długie włosy co prawda wspomagane nanogenem . I różnica w samopoczuciu moim jak i odbiorze ludzi była nieporównywalna .

 

Teraz będziesz miał bliznę po STRIPIE

 

Plan mam taki że za 1-1,5 roku robię drugiego ostatniego stripa i po kolejnym roku wrzucam w bliznę włosy z klaty - mam ich tam trochę i są tam w ogóle nie potrzebne . Przy takim stanie będę mógł ściąć włosy do 4 mm , bez śladu po stripie . Rozmawiałem o tym z dr Bisangą .

 

Oprócz tego wygląda na to, że masz łysienie agresywne, skoro w tym wieku (ile masz lat?) miałeś tylko wianek normalnych włosów.Co będzie za 10 lat jak łysienie posunie się do przodu?Nie starczy donoru...

 

Mam 30 lat . W zapasie będę miał jeszcze ze 2 tys z fue - awaryjnie , no i włosy z brody - to już na czarną godzinę Mam nadzieję ze w ciągu dekady coś wymyślą - i prawdopodobnie tak będzie . Jeśli nie to uruchomię te rezerwy które zostaną posiane rzadko i trzeba będzie się wspomagać nanogenem - a ten tworzy cuda - patrz posty xattica - kiedyś wrzucał foty

 

Na koniec podsumowując cytat z twojego casu kiedy to oznajmiłeś ze ścinasz się na prawie 0 i pokazałeś foty ( ciekawe dlaczego już je wyrzuciłeś ? ) . Kolega o ksywie fuck trafnie to ogarnął :

 

bigstar napisał: Przykre...

Co niby tu jest przykre?? to że ludzie nie chcą się obciąć tak jak ty?? spoko że jesteś szczęśliwy ale zostaw już ten temat w spokoju, ja nie mam zamiaru obcinać się na łyso i to żaden problem dla mnie, a napewno ty mnie do tego nie zmusisz swoimi zdjęciami Ja mam swoje zdanie i nie potrzebuje akceptacji poprzez wrzucanie co tydzień fotek na forum. A wogóle nie wiem co przez takie pieprzenie chcesz osiągnąć, jeśli ci tak dobrze i nie masz z tym problemu to proponuje opuścić forum i zrobić tak jak napisał qwert, może innym się spodobają twoje fotki.

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Paź 23, 2011 12:21

shogum blizna po stripie u Cb przebiega nieco wyżej ( tak mi się wydaje) niż zazwyczaj po zabiegach u Bizangi możesz to wyjaśnić ? chciałes mieć ją wyżej, czy dr tak zadecydował ?

 

Nie Paź 23, 2011 12:37

Jak dla mnie to jest w sam raz

 

btw dr Bisanga nie Bizanga

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Paź 23, 2011 12:38

po drugie to żle ci się wydaje

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Paź 23, 2011 12:42

poniżej foto od ostro12345 idzie tam na tej samej wys albo jeszcze wyżej

 

http://img46.imageshack.us/img46/5659/dsc00054ro.jpg

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Paź 23, 2011 14:23

może przeoczyłem, ale czy mógłbyś podać koszt "biznesu", ile cię to wyniosło w PLN, chyba, że nie chcesz, mam nadzieje, że się fajnie będzie goić i będzie fajnie wyglądać, linia ok. Jak nad linią są zdrowe, normalne włosy to spoko, łysienie rzuca się w oczy, gdy nad zakolami masz takie miniaturki,

a co do bigstara kiedyś dałeś foty ze swoim problemem no rozumiem po to jest forum, coś tam było gadane, zgoliłeś głowę no ok można, czasem nawet trzeba potem dałeś zdjęcia z łysą głową, no ok, można, a potem... dodawałeś kolejne zdjęcia, bo ci powiedzieli, że super, potem w okularach słonecznych itd. No to ktoś tam mówił, że ok. Widać cię to podjarało, a z racji tego, że powiedzieli ci, że ok to zacząłeś namawiać: "nie walczcie, ogólcie się jak ja i będzie super, popatrzcie jak wyglądam w okularach, wow" No co do ku... nędzy ci mieli powiedzieć! że beznadziejnie?

Ale o co chodzi -ludzie wchodzą tu żeby coś zrobić ze swoim problemem łysienia, jak by mieli problem z akceptacją to by weszli na forum psychologiczne, proste: łysieje i chce walczyć to wchodzę tu i piszę, nie chce to podziwiam się przed lustrem w okularch, Na forum problemem ( prznajmniej nie głównym)nie jest akceptacja tylko włosy. Mi też mówią, że dobrze mi łyso, bo co mają mówić...

 

Nie Paź 23, 2011 14:26

8000 euro

 

pzdr

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Paź 23, 2011 15:33

Przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony moimi wypowiedziami.

Nie było to moim celem.

 

Rzeczywiście jeśli są możliwości walki z łysieniem to należy z nich korzystać.

 

Nie Paź 23, 2011 23:08

faktycznie "ostaro" też ma dość wysoko blizne - widocznie to norma.

Jesli chodzi o przyszłą fryzurę (po przeszczepie) to lepiej że biegnie wysoko tam są zazwyczaj dłuższe włosy

 

Pią Lis 04, 2011 17:31

Mały update po 3 tygodniach

 

http://imageshack.us/photo/my-images/521/p1000292h.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/148/p1000301e.jpg/

 

Od tygodnia sypią się włosy , strupów na górze już nie ma .

 

btw to był błąd z tym ścięciem włosów do zabiegu , daro nie naśladuj mnie

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Lis 04, 2011 20:15

 

Wto Lis 08, 2011 23:20

Hmm tylko on robił u Armaniego i to jest ta różnica

_________________

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą....

 

Wto Lis 08, 2011 23:38

Właśnie nie rozumiem tego fenomenu...

 

Jak na 4000 graftów to efekt kosmiczny. Z przeciętnego donoru ponoć można pobrać wg. Bisangi 8000 graftów.

 

Więc skoro 4 tysiącami graftów Armani pokrył taki obszar to ile by pokrył 8 tysiącami?

 

Moim zdaniem to zasługa dużego odrostu. Myślę że Armani jeżeli chodzi o odrost zostawia wszystkie inne kliniki w tyle. No ale w końcu bierze 7$ za graft czyli 2 razy więcej niż inne kliniki.

 

Wto Lis 08, 2011 23:57

Poczytaj co kliniki Armaniego niejednemu z głową zrobili... może kiedyś to była marka, teraz bym się do niego nie wybrał (niezależnie od ceny)

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sob Lis 12, 2011 15:07

 

 

Szczawior , dzięki , efekt ok , ale u Armaniego jednak nie chciałbym robić ..... Z klinik godnych polecenia i jednocześnie w Europie ( nie wyobrażam sobie lotu przez Atlantyk dzień po stripie ) oprócz BHR ( duży plus za polska ekipę i konsultanta ) to jedynie Hasson-Wong ( robią zabiegi wraz z zespołem raz na jakiś czas w Szwajcarii ) oraz Ferudini ( Belgia ) . Można oczywiście dodać jeszcze kilka innych HDC , Koray itd. , ale ja bym został jednak przy tych 3 pierwszych . A jak BHT to chyba niestety ( daleko ) największe doświadczenie i efekty ma dr Poswal ( Indie ) , już za kilka miesięcy będziemy widzieć jego dzieło u Majette .

 

Panowie jeśli chodzi o sytuacje ( póki co przynajmniej ) to jest średnio ciekawa . Otóż mam częściowe ( mam nadzieję ze nie będzie się przerzedzać bardziej ) shock-lost które mnie dopadło na obu bokach równo na długości około 10 cm poniżej linii cięcia ( na lewej stronie przerzedzenie na szerokości 1,5 cm , na prawej 1 cm ). Zaczynam stosować minoxidil aby choć częściowo ten proces zahamować . Niestety nic więcej nie da się zrobić

 

http://imageshack.us/photo/my-images/4/shocklost.jpg/

 

Przerzedzenie ( tam gdzie shock lost ) maskuję nanogenem i wygląda to w miare ok. ( choć xattic pewnie lepiej by sobie poradził ) . Nie maskuję za często by wszystko się super goiło , ale tylko jak idę na dłużej "w ludzi" . Mam to szczęście że przed zabiegiem się zabezpieczyłem i w dużej części mogę pracować zdalnie w domu , choć po ponad 4 tygodniach jest to już dość męczące .

 

http://imageshack.us/photo/my-images/155/pomaymkamuflazu.jpg/

 

 

Włosy mają długość zaledwie 9-10 mm . Ciekawe jest że jak oglądam włoskie forum to prawie 90 % pacjentów Hasson-Wong miało przed stripem ścięte włosy - poniżej link :

 

http://bellicapelli.forumfree.it/?f=6944942

 

i nie w tym przyczyna że zamiast nici dają zszywki . Ciekawe skąd taka strategia ?

 

Z pozytywnych rzeczy to taka ze tył wygląda ok. i widać bliznę jedynie przy pochylonej głowie ( bez żadnego maskowania ) . Gdyby nie shock-lost to boki też by były ok. , przynajmniej jak dla mnie .

 

Mam jeszcze pytanie do kolegów po przeszczepach . Jest może trochę dziwne ( trochę się wahałem czy pytać czy nie ) ale jednocześnie bardzo mnie intryguje . Otóż wygląd niektórych wypadających włosów z recipient area jest inny niż większość . To znaczy są powykrzywiane/połamane u nasady .

 

http://imageshack.us/photo/my-images/14/dziwnetransplanty.jpg/

 

Procentowo jest takich około 1/4 , reszta to normalne proste . Fakt sam w sobie by mnie nie dziwił , jednak jak pamiętam to po pierwszym moim HT tego typu włosów było 3/4 .

Dodam jeszcze że zabieg wyszedł bardzo słabo ( tak jakby właśnie te nie proste czyli 3/4 się nie przyjęły ) . Może to w ogóle nie ma wpływu na efekt , ale jestem ciekaw jak to było u Was ?

 

Na koniec jeszcze stan góry . To co zostało to w 80-90 procentach moje stare włosy . Na nowe trzeba niestety poczekać do wiosny . Zważywszy że mam coraz dłuższe boki i coraz bardziej przerzedzoną górę czeka mnie kilka nieciekawych miesięcy

 

http://imageshack.us/photo/my-images/141/topafter1month.jpg/

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Sob Lis 12, 2011 23:06

No niestety nie jest do końca różowo z tymi przeszczepami. U mnie shock-loss nie ma, a przynajmniej nie jakiś wielki, trudno mi to okreslić, bo mam długie włosy z tyłu. Natomiast blizna wciąż do końca mi się nie wygoiła. Wciąż co jakiś czas mam drobne strupki.

 

Jutro zrobię porządną sesję zdjęciową, wtedy się okaże, jak to naprawdę wygląda.

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Pon Lis 28, 2011 17:03

Panowie czy u dr Bisangi jest ktos kto mowi po polsku??

I czy jest do niego jakis kontakt mailowy??

Orientuje sie ktos jak u dr Bisangi z terminami?? Dlugo trzeba czekac jak czlowiek sie zdecyduje??

 

Nie Sty 08, 2012 23:23

powiem narazie tylko .ze po revitastemie zostalo mi troche z brody wloskow na koronie i nie wypadly,rosna ladnie i moje spostrzezenie jest takie:

 

są grubsze,bardzo mocne,lepiej maskuja lysine,niz wlosy normalne ze skalpu sa ciemniejsze od pozostalych/jestem ciemnym szatynem/,dosc szybko rosna ,w moim watku pozniej dam foto po odroscie,ktory o dziwo juz sie zaczal

 

Nie Sty 08, 2012 23:24

jeżeli dalej używasz filligenu to nic dziwnego, znacznie przyspiesza on odrost

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Sty 08, 2012 23:30

folligenu*

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Sty 09, 2012 17:07

Panowie czy u dr Bisangi jest ktos kto mowi po polsku??

I czy jest do niego jakis kontakt mailowy??

Orientuje sie ktos jak u dr Bisangi z terminami?? Dlugo trzeba czekac jak czlowiek sie zdecyduje??

 

1 i 2. jan@bhrclinic.com <- polski kontakt kliniki

3. Średnio pól roku w przód.

 

Sob Sty 28, 2012 18:20

Stan na 3.5 miesiaca . Największy wzrost nowych włosów miałem do tej pory od 9 do 12 tygodnia ( zwłaszcza na lewym zakolu , na prawym słabiej , przód praktycznie nic ) . Od 2 tygodni , co mnie niepokoi , brak kiełkujących nowych włosów ( przynajmniej tych widocznych w pierwszej linii )

. Nie ma wyjścia , trzeba czekać ... . Chciałbym w tym wszystkim polepszyć ten stan i wejść z minoxem ale chyba jeszcze za wcześnie . Na forum zdania podzielone więc dla bezpieczeństwa jeszcze poczekam ...

To czekanie i ta niepewność ( 2 tyg przestój ) to naprawdę masakra

28012012.jpg

28012012b.jpg

28012012c.jpg

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Sty 29, 2012 20:57

rośnie, rośnie, jeszcze słabe włoski ale to norma, radziłbym obciąć boki i efekt będzie o 100 % lepszy, bo teraz Masz długie boki, które są geste i niefajnie to wygląda w porównaniu z gorą, ale Zrobisz jak chcesz pozdrawiam

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Pon Sty 30, 2012 21:02

kope lat Rambo, yours hair-war is end?

 

Sob Lut 04, 2012 23:44

może bitwa wygrana, ale nie wojna, z łysieniem trzeba niestety walczyć cale życie, niezależnie ile zabiegów wykonamy, nie będzie to ta sama gęstość co za gówniarza, tu jedna fotka moja po roku od drugiego zabiegu :

 

( przed zabiegami bylo NW 4 )

 

35ldn9v.jpg

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Nie Lut 05, 2012 15:45

true, nie wiedziałem że zostałeś Punkiem 8)

zupełnie inaczej to teraz wygląda.

podobnie ostatnio dałem wolne fryzjerowi-

84.jpg

 

Nie Lut 05, 2012 16:29

ta biała kropka to refleks, kawałek siwego czy postępowanie łysienia?

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Lut 05, 2012 18:03

raczej poimprezowy efekt nieuczesania 14256dk.gif

 

Pon Lut 06, 2012 13:41

rambo 3 , mam pyt. :

1. dr Bisanga już człkowicie wyeksploatował Twój donor , czy jest jeszcze jakiś zapas na ewentualne pokrycie postępującego łysienia ?

2. zauważasz jakies przerzedzenie w obszarze dawczym , lub jakieś ślady po pobraniu FUE?

 

Wto Lut 07, 2012 17:45

witam, nie jestem tu czesto a wiec tak :

1. ciezko powiedziec, wydaje mi sie, ze jeszcze do 1000 graftow mozna wyciagnac, zalezy od kliniki ( 5000 gr z FUE to juz granice, jest kilka osob, ktore wyciagnely wiecej ) - jezeli bedzie taka potrzeba, to zrobie zabieg jak majette, uzywajac przede wszystkim BHT i reszty FUE

 

2. zalezy, ogolnie blizn nie widac, osoba nie wtajemniczona nie zorientuje sie, ale nic nie ginie w przyrodzie, wiec na upartego i wiedzac o zabiegu i majac scieta banke na 0 to cos tam zauwazysz, male mikroblizny , trzeba by sie ogolic zyletka do lysej skory i wtedy mozna cos stwierdzic, jak to naprawde wyglada, ale nigdy nie probowalem

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Mar 01, 2012 8:05

btw cieszę się że Tobie i tak wielu osobą udaje się wygrywać wojnę z tym paskudztwem . Ja prawdopodobnie wywieszę białą flagę na jesień - kiedy będzie już 100 % pewności ze już nie będzie lepiej ( mam brak odrostów od 2 mies - efekt oceniam na 10 % ) . Zaczyna mnie to wszystko w... a nie chcę by przeszło w obsesję . Zacząłem stosować od 3 tyg większość Twojej kuracji , jak to nie pomoże ani włosy z przeszczepu nie ruszą to wrzucam włosy w bliznę po stripie , ścinam jak najkrócej i czekam do klonowania . Chyba rozsądniejszego wyjścia nie ma

 

Shogun myślę, że musisz się uzbroić w cierpliwość. Jesteś dopiero 4 miesiące po zabiegu, poza tym - a może przede wszystkim - miałeś już wcześniej robiony przeszczep, jak sam stwierdziłeś - nieudany. Twój obszar biorczy nie jest "dziewiczy", a to bardzo często wpływa na opóźniony odrost.

 

Przejrzyj starsze wątki o przeszczepach, w wielu przypadkach nawet do 7-8 miesiąca efekt był słaby, a potem wszystko ruszało z kopyta.

_________________

13.07.2011 3758 strip BHR

 

Czw Mar 01, 2012 20:29

Dzieki Xattic . Tak jak napisałem juz wcześniej uzbrajam sie w cierpliwosć choć z każdym mijającym dniem bez jakiegoś przełomu jest to coraz cięższe .

Jeszcze o zabiegu u dr Saifi . Tam wyrosło około 40 % . Tak więc na tę chwilę zdecydowanie więcej .

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Maj 27, 2012 22:41

7 miesiąc

 

fronteef.jpg

_________________

14/5.12.2010 FUE 1347 dr Saifi Wrocław

14.10.2011 FUT 4001 dr Bisanga Bruksela

 

Nie Maj 27, 2012 23:01

Jeszcze o zabiegu u dr Saifi . Tam wyrosło około 40 % . Tak więc na tę chwilę zdecydowanie więcej .

 

Czyli jak oceniasz to zagraniczne nazwisko? chyba nie najlepiej?

Poziom klinik.pl?

_________________

siłka, stejki, anabole, anadren, steroidy...

 

Pon Maj 28, 2012 17:54

przód wyglada gęsto - oprócz lewej strony , jednak z tyłem będziesz musiał powalczyć

 

Pon Maj 28, 2012 21:11

a mozesz dac zdjecia tyłu też (miałeś robioną chyba korone też tak? ) .. a z przodu jakieś nieco ostrzejsze?

_________________

Medical Hair - 1547 STRIP - Styczeń 2011

BHR - 2930 STRIP - Maj 2012

 

Pon Maj 28, 2012 21:13

Jeszcze jedno pyt. na jaki obszar miałes robiony 1szy zabieg - FUE we Wrocławiu i czy coś wogle wyrosło (trudno coś znaleźć na zdjęciach)?

_________________

Medical Hair - 1547 STRIP - Styczeń 2011

BHR - 2930 STRIP - Maj 2012

 

Pon Maj 28, 2012 23:09

ogolnie spoko

 

zrobisz korone i masz spokoj .

 

Wto Maj 29, 2012 1:02

Przód ok

 

Ale oprócz korony to chyba jeszcze na góre musisz wpakować troche graftów.

_________________

łysienie androgenowe - poradnik

 

Wto Maj 29, 2012 9:22

Spokojnie dopiero 7 miesiąc

_________________

17alpha-propionate,minoxidil,Diane 35,estradiol,LIV52,Sylimarol

 

Wto Maj 29, 2012 21:27

dałoby radę wrzucić trochę więcej fotek? Jakość ostatniej jest dosyć słaba. Z przodu jak dla mnie wygląda gęsto. Tył ciężko powiedzieć. Możesz powiedzieć

więcej na temat zabiegu w Polsce? Na zagranicznych forach dużo osób robi HT we Wrocławiu i dr poleca. Czy warto? Jaka jest twoja opinia.

 

Wto Maj 29, 2012 21:38

dałoby radę wrzucić trochę więcej fotek? Jakość ostatniej jest dosyć słaba. Z przodu jak dla mnie wygląda gęsto. Tył ciężko powiedzieć. Możesz powiedzieć

więcej na temat zabiegu w Polsce? Na zagranicznych forach dużo osób robi HT we Wrocławiu i dr poleca. Czy warto? Jaka jest twoja opinia.

 

Na zagranicznych forach ktokolwiek robi HT we Wrocławiu? Możesz podrzucić jakiś wątek tego dotyczący, bo jest to dla mnie nowość przyznam...

 

Co do opinii Shoguna:

 

Jeszcze o zabiegu u dr Saifi . Tam wyrosło około 40 % .

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Maj 29, 2012 21:48

limo81 napisał: dałoby radę wrzucić trochę więcej fotek? Jakość ostatniej jest dosyć słaba. Z przodu jak dla mnie wygląda gęsto. Tył ciężko powiedzieć. Możesz powiedzieć

więcej na temat zabiegu w Polsce? Na zagranicznych forach dużo osób robi HT we Wrocławiu i dr poleca. Czy warto? Jaka jest twoja opinia.

 

Na zagranicznych forach ktokolwiek robi HT we Wrocławiu? Możesz podrzucić jakiś wątek tego dotyczący, bo jest to dla mnie nowość przyznam...

 

Co do opinii Shoguna:

 

Jeszcze o zabiegu u dr Saifi . Tam wyrosło około 40 % .

zaglądnij tutaj

http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/165650-beauty-holiday-poland-dr-rataj.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...