free web hit counter Skocz do zawartości
collapse15

Proszę o radę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam 24 lata i moje problemy z łysieniem prawdopodobnie zaczęły się jakoś w wieku 18 lat. Już wtedy widziałem, że mnóstwo włosów mi wypada ale szczerze mówiąc się tym nie przejmowałem wcale, do pewnego momentu. 2 lata temu ogoliłem się na zero, całą głowę, bo już było mi wstyd i od tamtego czasu odstawiłem temat..ale tak naprawdę wcale się z tym nie pogodziłem, ponadto jest mi z tym bardzo źle. Można powiedzieć, że ludzie mają większe problemy ale sam czuję, że mniej się uśmiecham i pozytywna osoba która we mnie była się ulotniła, a samoocena spadła. Trochę poczytałem na forum i widzę, że w Polsce nie warto, chociaż w większości czytałem posty sprzed paru lat, więc może coś się zmieniło? Chciałbym zrobić przeszczep ale nie ukrywam, że wolałbym to robić w Polsce a jeżeli faktycznie tak źle to wygląda u nas, to chociażby gdzieś na terenie Unii Europejskiej, Turcja nie wchodzi w grę. Czy możecie mi coś doradzić ? Mam odłożone jakieś 15 tyś. złotych, miały być na coś innego ale powiedzmy, że zaryzykuję. Poniżej zamieszczam zdjęcia mojego problemu.

20151117_192926.thumb.jpg.26ea227be4d654fce13e3faa903dc78e.jpg

20151117_193021.thumb.jpg.710fb7c2eb7b430d13dec2d1b58036bd.jpg

20151117_193038.thumb.jpg.998f42c5220f4125e7b0ff05e88216fa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś za młody na przeszczep - jak na ten wiek to stan masz kiepski, bardzo duże prawdopodobieństwo, że łysienie się jeszcze znacznie posunie. W takim przypadku jeśli ktokolwiek by się tego podjął to będzie Ci zalecał stosowanie farmakologii żeby utrzymać resztę.

 

Ćwiczysz siłowo? W Twoim przypadku wydaje mi się, że na tym dużo więcej zyskasz aniżeli na kilku dodatkowych włosach na głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu właśnie wydawało mi się, że przestały mi wypadać... Czy warto chociaż pójść na bezpłatną konstultację, np. do MH ?

Siłowo nie ćwiczę, chociaż jestem przekonany, że w przypadku samooceny by to pomogło, ale mimo wszystko, zawsze patrząc w lustro widzę brak włosów. Zdjęcia są zrobione po tygodniowym nie-goleniu się od stanu ścięcia na zero, także żeby czuć się w miarę komfortowo golić głowę muszę co jakieś dwa dni, a to trochę uciążliwe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pomysl o silce, albo o mikropigmentacji/systemach. Robiac ht zrobisz sobie krzywde , bo masz bardzo agresywne lysienie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

młody wiek i duże łysienie.15 tys zł nie wystarczy, żeby nawet zacząć walkę z łysieniem. Jakbyś nawet nadawał się na HT to na dzień dzisiejszy potrzebujesz około 4000 graftów czyli jakieś 8 tys euro przy stripie.fue jeszcze więcej kasy. i w przyszłości następne ht. Odradzam robienia ht w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi. Czyli trzeba kupić karnet na siłownie i nową maszynkę

 

Dokładnie

 

BTW. Kup dobrą maszynkę elektryczną: Panasonic/Braun. Zaoszczędzisz w dłuższej perspektywie kasę i czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mikropigmentacja wydaje się być ciekawą opcją, chociaż już włosów na żel jak za czasów liceum nie będzie..

 

Z mikropigmentacją też się zapoznaj zanim zdecydujesz się na zabieg, są plusy i minusy. Dla mnie osobiście tych drugich więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystko co się dało (chyba) tutaj na forum w tym temacie no i szczerze mówiąc dla siebie minusów chyba nie widzę.. Od dłuższego czasu i tak ścinam na zero a jakby było widać linię włosów to tylko plus, a może i samoocena by wzrosła. Teraz pozostaje tylko zastanowić się, gdzie uderzyć na konsultacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym prośbę w takim razie: pamiętaj żeby nas nie zostawić i podzielić się efektami, których jest bardzo mało na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem osobiście na konsultacji w naszym rodzimym oddziale Skalp .

Człowiek bardzo przyjazny rozumie wiele spraw dotyczących łysienia do niczego nie namawia.

Ale decyzje pozostawia Tobie ... no i się ciagle waham - wiem jednak, że gdybym miał robić to własnie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ciekawy jestem jak to bedzie wygladac, jakbyscie sie zdecydowali, nie zapominajcie o nas:):)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, na czym polega funkcjonowanie tych wszystkich jasnych, krótkich włosków w miejscu gdzie były kiedyś włosy normalne ? Nie da się tego jakoś odratować... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc collapse15 wczoraj spotkalem znajomka co prawie w identycznym czasie robil przeszczep co ja tylko ze on robil w Wiedniu (Austria) u doktora Tureckiego pochodzenia

czena za graft 1 € . Az mi sie wiezyc nie chcialo...mial wecej grafuf odemnie robione za 1/3 czeny, ponoc kollega mu polecil co byl rok temu u niego i jest bardzo zadowolony....nie mam jeszcze zadnych szcegolow bo spotkalem go w ubanie i do roboty mi sie spieszylo ale dal mi swoj nummer, jak bede mial jakies zdjecia od niego i dokladne namiary to tutaj wstawie.... jednack do Wiednia troche blizej niz do Turci a jesli bedzie odwalal conajmniej dobra robote to za ta cene to bedzie hit

 

-- 26 lis 2015, 11:25 --

 

Jeszcze jedno pytanie, na czym polega funkcjonowanie tych wszystkich jasnych, krótkich włosków w miejscu gdzie były kiedyś włosy normalne ? Nie da się tego jakoś odratować... ?

 

baby hair....mozesz probowac, Propeciom czy Loxon 5% lub inna kuraciom (RU),+blocker.....sporo jest opisanych histori jak koledzy probowali uratowac to co majom lub polepszyc stan wlosow .....fighter nawet zakola swoje odzyskal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...