free web hit counter Skocz do zawartości
wojtas1985

30 lat, pomocy! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na forum siedzę już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem założyć temat.

Poniżej przedstawiam zdjęcia mojego obecnego stanu. Zdjęcie od tyłu zrobione przy mega mocnym świetle.

Początki łysienia objawiające się pojawieniem zakoli zaczęły się ok. 8 lat temu. Od lipca zacząłem stosować Ru tylko na zakola. Obecnie stosuję:

- rano Loxon 2%, po jakimś czasie aplikuję Ru (tylko na linię i zakola)

- włosy myję szamponem Dermena

- 2-3 razy w tygodniu wieczorem nakładam Saba Gel

- 2 razy w tygodniu myję włosy Nizoralem

Do tego dochodzi cynk 15mg dzienne + biotyna 2 tabletki po 300mikrogram dziennie.

 

Niestety włosy lecą dziennie w sporych ilościach. Zależałoby mi na dogęszczeniu góry i utrzymaniu linii. Czy w związku z tym mam stosować Ru i Loxon na całą górę?

Dodam, że z wiekiem linia za bardzo się nie cofnęła, ale za to strasznie siwieję no i zmalała gęstość na górze (może przez to, że siwe włosy z tego co zauważyłem są bardziej cienkie niż pozostałe). Co jeszcze powinienem dołożyć albo co zmienić w kuracji? Z góry dzięki za pomoc.

 

http://zapodaj.net/647287239dd80.jpg.html

 

http://zapodaj.net/dede2db123a6b.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie możesz dodać ru też na czubek i generalnie górę ( w tych miejscach bez loxonu). Resztę zostaw tak jak jest.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie nietypowe pytanie

To, że włosy lecą z głowy, to jest nic w porównaniu do tego ile wypada mi z klaty, dosłownie garściami

Czy jest to normalne i też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcesz bardzo wiedzieć, to mi też z klaty mnóstwo leci, ale tak było zawsze, od kiedy tam zaczęły rosnąć. Ale jakoś nigdy z tego powodu nie plakałem. I nie powodowało to przerzedzenia. Ba, wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...