free web hit counter Skocz do zawartości
ametyst

Masturbacja a lysienie

Rekomendowane odpowiedzi

A jak walisz raz na tydzień to chyba już nie tyle szkodzi ? Albo rzadziej, ostatnio nawet miałem prawie miesięczną przerwę w czynności o której mowa. Przez ostatni rok to walę średnio raz na tydzień i mi wystarcza. Kiedyś waliłem 5 razy dziennie w tym 3 razy pod rząd nieraz to może to mi zaszkodziło ? K...wa sam nie wiem, niektórzy twierdzą że szkodzi inni że nie, wyczytałem kiedyś gdzieś że walenie podnosi DHT jednak. Mechanizmu działania już tu nie będę opisywał ale na chłopski rozum już sam wzrost adrenaliny jest równoznaczny ze wzrostem DHT, nie mówiąc już o jego wzroście (bo jest wtedy zapotrzebowanie) LH i FSH czy nasilenie 5 ARis. Każdy napewno zauważył że jak wali kilka razy pod rząd to coraz słabiej to wychodzi i w końcu po którymś razie ma się deski (u jednego będzie to dwa trzy razy a u innego może 5 czy 7) Być może dzieje się tak dlatego że następuje wyczerpanie możliwości RH LH i FSH i następuje spadek produkcji testosteronu w komórkach Leydiga, coś a'la mechanizm działania np. analogów/agonistów GnRH z tym że tutaj następuje za niedługo ponowny wzrost a w przypadku analogów GnRH (leków do kastracji chemicznej/farmakiologicznej) działanie tej że chemi pozostaje do puki lek jest podawany.

Więc może i jedi i drudzy mają rację, może takie częste i nadwyraz mocne walenie (takie do utraty tchu że już więcej nie można) nie szkodzi tak bardzo jak niezbyt częste i pojedyńcze w sensie jednorazowe w jakimś tam bliżej nie określonym przedziale czasowym. Nawet jakby tak było to by trzeba walić praktycznie cały czas Gdzie indziej czytałem że takie samoistne tłumienie czy w ogóle brak seksu nie jest zbyt dobry dla zdrowia, co innego oczywiście jest gdy tłumienie jest wywołane działaniem leków bo to inna sprawa i wtedy powyższe nie ma raczej zastosowania.

 

A Wy jak często walicie? Spowiadać się tu - to później porównamy te dane każdego z jego stanem łysienia z foto i na ilości większej będziemy mieć jakiś miarodajny pogląd na to Ja już powiedziałem, wiem też że jeden user wali kilka razy dziennie, inny przestał na 2 tygodnie (ale nie powiem kto bo muszę być lojalny, może oni nie chcą żeby mówić publicznie o tym).

Dalej przyznawać się - taka sonda i porównanie stanu będzie lepsze niż przygłupawe teoretyczne pitolenie albo czytanie bzdur w sieci. Jak już chcecie wiedzieć czy to szkodzi czy nie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie odpowiadajcie mu - to znany zbok internetowy, który nagabuje ludzi do zwierzania się na temat życia intymnego - masturbując się przy tym regularnie.

 

 

PS

 

Cieszy mnie to poniekąd, bo Twoja perwersyjna prowokacja jest dowodem, że mimo ciężkiej kuracji sterydowej tlą się w Tobie resztki libido - szkoda tylko, że tak dewiancko ukierunkowane - a fuj.

 

-żeby nie było watpliwośći

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie odpowiadajcie mu - to znany zbok internetowy, który nagabuje ludzi do zwierzania się na temat życia intymnego - masturbując się przy tym regularnie.

 

 

PS

 

Cieszy mnie to poniekąd, bo Twoja perwersyjna prowokacja jest dowodem, że mimo ciężkiej kuracji sterydowej tlą się w Tobie resztki libido - szkoda tylko, że tak dewiancko ukierunkowane - a fuj.

 

-żeby nie było watpliwośći

 

Stachu pier..ol pier...ol będziesz w raju Stachu jest tak wiarygodny jak jego wcierka. Ja i zbok to jak Twój do studni skok. Przecież jak ktoś nie chce to niech nie pisze, nikogo nie zmuszam. Po jaką hol..rę ludzie ciągle męczą to pytanie...? Odp. jest prosta: samo posiadanie dużej ilości hormonów męskich (wszystkich nie tylko DHT) czyli bycie mężczyzną jest już szkodliwe a co dopiero wzrost tych hormonów poprzez masturbacje nie mówiąc już o dopingu. Ale skoro właściwie zawsze była dyskusja nt czy masturbacja szkodzi czy nie to warto sonde zrobić bo to będzie jak na dłoni odpowiedź na to często zadawane pytanie bez odpowiedzi. Będzie wtedy widoczne jak to wygląda w praktyce. Masz rację natomiast tutaj co do tego bo jeszcze trochę sił mi zostało mimo kuracji


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak walisz 5 razy dziennie to tak

 

Nawet jak walisz często nie ma to zauważalnego wpływu na łysienie. W takim sensie, że jest to marginalny czynnik. Mając dobrą kurację możesz walić śmiało . A jak masz agresywne łysienie i nie chcesz się "truć" kuracjami, to i tak wyłysiejesz, choćbyś żył w celibacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...