free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Ankieta odnośnie moich wypowiedzi - antydhtor

Czy chcesz abym się nadal wypowiadał na tym forum ?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz abym się nadal wypowiadał na tym forum ?

    • TAK
      26
    • NIE
      4


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z burzliwą dyskusją z jednym z userów jak również z dwoma wczesniejszymi atakami na moją osobę w stosunku do moich wypowiedzi, jak również tym że sam admin mówił że cytuję ''ludzie do mnie piszą w tej sprawie'' ogłaszam tę ankietę. Powodem ankiety jest też drugi fakt, mianowicie taki iż istnieją również osoby które chcą żebym się wypowiadał i pisały do mnie na pw w tej sprawie już wcześniej mówiąc że np. zacytuję jednego usera ''bardzo cenie Twój wkład'' albo że poprostu chcą żebym się wypowiadał nadal i uważają że mam dużą wiedzę. Admin mówił że ludzie do niego piszą - teraz ci ludzie jak również ci drudzy mają prawo wybrać. Dla mnie dziwne że niby tak dużo ludzi jest przeciwnych moim wypowiedziom bo fakt faktem z pośród niespełna 5000 userów tylko 3 przypadki były wyrażające niechęć do moich wypowiedzi. Najlepszym rozwiązaniem będzie ta ankieta która ukaże jak jest prawda i jaka jest wola większości bezwzględnej w tym temacie. Bez owijanie w bawełne i przygłupawych docinek lub z drugiej strony komplementów czy jeszcze z trzeciej strony tj. siedzenia cicho.

Zapraszam do wzięcia udziału w tej ankiecie gdyż to jest ważne dla mnie. Z góry dziękuję za oddanie głosu bez względu czy to na tak czy na nie. Na koniec dodam że usunięcie tej ankiety przez admina będzie też swoje oznaczało. Liczę na przetrwanie tej ankiety i rzetelny miarodajny wynik ustalony demokratycznie większością głosów. Pozdrawiam antydhtor.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...