free web hit counter Skocz do zawartości
severyn90

Przejście z 8 miesięcznej kuracji fina na duta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat, łysieję tak jak każdy na tym forum, pierwszą kurację zacząłem 8 miesięcy temu z finasterydem. Niestety po 8 miesiącach sytuacja na głowie się nie poprawiła wręcz przeciwnie łysienie postępuje dalej. Postanowiłem przejść na dutasteryd i ru, Od półtora miesiąc kuracja wygląda tak: duta raz na 4 dni, biotyna, cynk i ru, nizoral. Niestety póki co nie widzę żadnej poprawy, włosy tak jak leciały tak lecą. Od nowego roku planuję do kuracji dodać saba gel, może on tu odegra istotną rolę, nie wiem zobaczymy. Swój stan oceniam na nw1,2 z prawej strony nw1,5 z lewej. Sytuacja na lewym zakolu wygląda dużo gorzej. Ogólnie włosy lecą z całej głowy, bok tył, nawet brwi wypadają. Ale nie widzę ubytków po bokach i na brwiach. Wiem, że wiek nie odpowiedni na duta, ale proszę być wyrozumiałym i postawić się na moim miejscu.

279101571_lewewosy.thumb.jpg.0f0c63b0fee34092f70d06dea3667eaf.jpg

prawe.thumb.jpg.01bdb20d10735eadaf166d0958c3675e.jpg

DSC_0848.thumb.JPG.1d4a39debf3ded194668c1d60919e96b.JPG

DSC_0835.thumb.JPG.0987e6092d91a887a02dfc34d11dba9d.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki szampon używasz? co ile myjesz włosy?

po czym wnioskujesz, że łysienie postępuje? może za szybko oczekujesz efektów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie uzywac nizoralu 2 razy w tygodniu, poza tym jakis dla dzieci . Póki co to czekam na efekty. Włosy jak wypadały tak wypadają np. podczas mycia, czesania. Dlatego stwierdzam, ze lysienie caly czas postepuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kuracji dorzuciłem saba gel, tylko na zakola. Na lewym zakolu posiadam dużo baby hair, może to pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...