free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

dr Pathuri Madhu, Hairhospi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: dr Pathuri Madhu, Hairhospi

Źródło: lysienie.info

 

Pią Lis 12, 2010 22:15

Temat ten zakładam aby przedstawić chirurga u którego mam zamiar zrobić zabieg. Dlaczego akurat Pathuri Madhu? Jest to bowiem jedyny lekarz, który przy bardzo dobrej jakości usług i udokumentowanych efektach oferuje zabieg w przystępnej cenie. Jest członkiem ISHRS (tak jak większość chirurgów pracujących w Hairhospi), posiada dyplom ABHRS, a także chirurgiem rekomendowanym przez hairtransplantnetwork.com.

 

Ceny (na dzień dzisiejszy):

Strip: 1$/graft

FUE: 3$/ graft

 

Przykładowe ceny zabiegu wliczając dojazd i zakwaterowanie (przyjmuję przelicznik 1$/3zł, w ciągu najbliższego czasu proporcja ta powinna zmienić się na korzyść złotówki):

2000 grafów STRIP = 9000zł

3000 graftów STRIP = 12000zł

4000 graftów STRIP = 15000zł

4000 graftów FUE = 39000zł

 

dla porównania ceny BHR:

4000 graftów STRIP = 33000zł

4000 graftów FUE = 58600zł

 

Oficjalna strona kliniki: http://www.hairhospi.com

Wyniki operacji dr Pathuriego na hairtransplantnetwork: http://www.hairtransplantnetwork.com/Consult-a-Physician/Doctors.asp?DrID=646 (forumowe i blogi).

 

Klinika i pracownicy Hairhospi podczas zabiegu:

 

0.jpg

 

Co można w klinice dostać:

- przeszczepy w technologii Strip, FUE, także "body FUE".

- prawdziwe dense packing (do 70graftów/cm2),

- przeszczepy w technologii "non touch" czyli ekstremalnie małymi narzędziami,

- linia włosów konsultowana z dr Pathuri Madhu, jego 'opieka' nad całą procedurą (czyli generalnie światowy standard),

- zamykanie blizny przy pomocy metody trichophytic,

- przeszczep bez krótkiego obcinania obecnie istniejących włosów czyli przeszczep pomiędzy istniejące włosy (dodatkowo płatne),

 

Według swojej strony są jedyną (a na pewno jedną z jedynych) klinik posiadających więcej chirurgów będących członkami ISHRS niż tych nie będących.

 

Efekty prac dr Pathuri Madhu na szybko:

 

1) nieznana liczba graftów, materiał wideo:

 

2) materiały zdjęciowe:

 

p12.jpg

 

p1.jpg

 

p3.jpg

 

Propozycja:

Sam wybieram się do dr Pathuri Madhu w miesiącu sierpniu/wrześniu przyszłego roku. Planuję przy okazji wyjazdu około 14 dniowe zwiedzanie Indii + 7 dni na sam zabieg z lekką rekonwalescencją. Jestem merytorycznie b.dobrze przygotowany do podróży, natomiast nie chcę jej odbywać sam, dlatego szukam towarzysza. Znajomość angielskiego nie jest wymagana, operuję tym językiem dość dobrze. Ceny są rewelacyjne, efekty nie różnią się od tych przedstawionych przez BHR czy Asmed jeżeli brać pod uwagę efekt/ilość graftów. Zachęcam

 

Sob Lis 13, 2010 19:42

Czesc Skald odezwij sie do mnie na gg. 3009512

 

Pozdrawiam.

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Sob Lis 13, 2010 20:38

dziś nie dam już niestety rady, czekają mnie też pracowite dni, ale postaram się odezwać jak najszybciej będę mógł (po wtorku powinno się już uspokoić), może zostaw też swój mail o ile możesz?

 

Sob Lis 13, 2010 21:36

Skald.... można się dołączyć do wycieczki po indiach?

 

może uda się załatwić jakąś zniżkę?

 

póki co powalczę z łysieniem za pomocą kirklandem z flutamidem

 

gg 2685390

 

Sob Lis 13, 2010 22:37

jak najbardziej, możesz podać maila zamiast gg? (jeżeli to jest problem to mogę się na gg odezwać, ale uważam, że mail jest wygodniejszy )

 

Sob Lis 13, 2010 23:32

 

Nie Lis 14, 2010 15:29

czesc valmont. a masz przeliczone juz ile mniej wiecej wyniesie przelot i zakwaterowanie do Indii ? bo sam ciekaww jestem ile kosztuja takie przeloty i ile sobie zyczą za noclegi

 

Nie Lis 14, 2010 16:07

uderzaj do założyciela tego tematu- Skald

 

wiem jedno- jak mam wydać kasę aby lecieć do turcji to już wolę dołożyć 2 kółka aby mieć operacje w indiach i pozwiedzać ten kraj

 

Nie Lis 14, 2010 16:59

a sory valmont mialem namysli pytanie skierowac do Skalda ^^ taki maly chochlik. a wiec pytanie kieruje do skalda

 

Nie Lis 14, 2010 17:49

Akurat na tych zdjęciach to nie widać efektów realnych zabiegu.Jedynie dobre zaczeski:].A jak wyglada linia po uczesaniu do tylu?

 

Nie Lis 14, 2010 19:52

Akurat na tych zdjęciach to nie widać efektów realnych zabiegu.Jedynie dobre zaczeski:].A jak wyglada linia po uczesaniu do tylu?

 

 

sorki że odejdę od tematu- Jarek jakie masz efekty po stosowaniu środków o mocy 12,5%?

 

Nie Lis 14, 2010 20:35

jarekk napisał: Akurat na tych zdjęciach to nie widać efektów realnych zabiegu.Jedynie dobre zaczeski:].A jak wyglada linia po uczesaniu do tylu?

 

 

sorki że odejdę od tematu- Jarek jakie masz efekty po stosowaniu środków o mocy 12,5%?

 

Bezbarwne włoski (do 2 cm , większość po max 1 cm), w niklej ilości , które nawet po lekkim pociągnięciu wypadają.

 

Nie Lis 14, 2010 21:41

czy ktos moze mi wytlumaczyc co to jest graft

 

Nie Lis 14, 2010 22:46

Więc po kolei: egzystencja w Indiach jest tania, przelot + noclegi + transport na miejscu to koszt 3 tys.zł, w założeniu, że chcemy zwiedzać kraj przed 14 dni przed zabiegiem dołożyć trzeba około tysiąca, przy czym są to bezpieczne przeliczenia, bo może być taniej.

 

Ceny które podałem w pierwszym poście są cenami "ze wszystkim", czyli wliczając przelot, zakwaterowanie i noclegi (+ ewentualne zwiedzanie 1k zł), i są to koszty ostateczne zakładając, że cena zabiegu się nie zmieni.

 

Niezależnie od wszystkiego CAŁOŚĆ (czyli przelot + noclegi + zabieg + nawet zwiedzanie) wyjdzie znacznie taniej niż w Turcji czy Belgii, więc nie trzeba nic "dokładać", pomimo tak dalekiej podróży i zwiedzania oszczędzamy

 

jarekk -> linię włosów możesz +/- zobaczyć na materiale wideo (znalazłem kiedyś nawet taki, gdzie koleś po przeszczepie był u fryzjera etc. ale niestety mi umknął ) bądź blogach na hairtransplantnetwork. W mojej ocenie wygląda to rewelacyjnie, ale trzeba też powiedzieć, że efekt zależy od ilości graftów na którą stać pacjenta.

 

bolek12 - najprościej jeden graft to mikroskopijny kawałek skóry zawierający od 1-4włosów (rosną one w takich skupiskach), uśredniając są to 2 włosy. Zakładając więc przeszczep 2000 graftów można prosto przeliczyć, że przeniesionych zostanie 4 tysiące włosów.

 

Nie Lis 14, 2010 22:48

ah, na maila i gg odezwę się do Was jutro, więc bez paniki, pamiętam

 

Pon Lis 22, 2010 1:45

na tym filmiku jest efekt PARĘ GODZIN po zabiegu. Jest to tzw. LHT (Long hair transplant). Dr Madhu podkreśla, że większość włosów i tak wypadnie w ciągu 2-3 tygodni, by potem zacząć rosnąć na nowo, natomiast jest to oferta skierowana do osób, których w bardzo krótkim czasie czekają ważne uroczystości jak np. ślub i chcieliby być uwiecznieni z pięknymi włosami

 

Mężczyzna na filmiku ma przeszczepione 5230 graftów (12890 włosów), wydaje mi się, że na tę liczbę efekt jest oszałamiający

 

Pon Lis 22, 2010 9:03

niesamowite! widać że świeżo po zabiegu bo na górze czoła zaczyna się tworzyć opuchlizna. Ciekawe ile włosów jednak nie wypadnie. U mnie też część po przeszczepie podjęła wzrost i rośnie do dziś. Super opcja z tymi długimi włosami, ale chyba bardziej kosztowna? Dla lekarza to więcej kłopotu..

 

Pon Lis 22, 2010 13:41

Skald, masz może więcej fotek efektów pracy tego hindusa? Te umieszczone na jego stronie oraz na hairtransplantnetwork.com nie przekonują mnie do końca, ale może warto poważniej zainteresować się tym doktorem.

 

Cena podskoczyła w górę:

FUT: 1,1$

FUE: 4$

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Lis 22, 2010 18:06

Na szczęście podwyżka kosztów FUT jest kosmetyczna (5 rupii), powinna zostać zminimalizowana przez dolara, który wg szacunków ma nieco spaść w ciągu najbliższych paru miesięcy.

 

Co do efektów to nie przekonują Cię? Na filmiku efekt jak na 5000graftów jest wg porażający, oprócz tonsury ma praktycznie całą łysinkę pokrytą w sposób taki, że nigdy bym nie powiedział, że on jest po HT, włosy ma gęste!

 

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=5437&WebID=1493 tu po 6 miesiącach. 3300 graftów, a pokrywa przód i tył. W tym etapie wzrost jest bardzo dobry! Zazwyczaj po półtorej roku widzi się dopiero ostateczny efekt! Zwróć uwagę ile zostało wypełnione (np. także boki!)

 

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=4823&WebID=1524 tutaj niecałe 2500 graftów i koleś obniża linię czoła, a także uzupełnia naprawdę spore zakola. Efekt jest pokazany na mokrych włosach, a jestem przekonany, że przy suchych nie będzie żadnych prześwitów! Poza tym zdjęcia są robione na mocnej lampie. Blizny po 1.5 miesiąca już prawie nie widać, a przecież na jej ostateczne zagojenie potrzeba około roku!

 

Wg mnie Madhu jest świetnym chirurgiem. Efekty są zawsze uzależniane od ilości graftów. Siłą rzeczy jeżeli pacjent zdecyduje się na 60-70graftów cm2 to efekt będzie lepszy jeżeli zabieg przeprowadzą chirurdzy o zbliżonych umiejętnościach. W blogowych przykładach o takiej gęstości nie ma mowy, a efekty i tak są super!

 

Pon Lis 22, 2010 18:09

lenka - nie wiem jaka jest cena lht, ale fakt, że nie podają tego w cenniku jest niepokojący Natomiast istnieje też opcja wykonania dogęszczającej operacji bez golenie istniejących włosów. Taka przyjemność kosztuje normalna cena zabiegu + 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Lis 22, 2010 19:23

To prawda, że na filmiku wszystko wygląda znakomicie, chociaż możliwe, że tylko przód tak dobrze wygląda, a tył jest zrobiony rzadko lub wcale nie ruszony. Jednak przed podjęciem tak ważnej decyzji trzeba być przekonanym w 100%, że lekarz jest dobry.

Prawdę powiedziawszy w jakimś tam stopniu rozważam kandydaturę Madhu, ale musiałbym więcej dowiedzieć się na jego temat. U Koray'a np. nie wahałbym się czy zrobić przeszczepu, bo po kilku miesiącach rekonesansu i zobaczeniu ok. 100 efektów jego pracy, gdzie niezależne opinie wyrażają się pozytywnie na jego temat , wiem że jest dobrym fachowcem. Niestety nie robi strip'a.

Madhu póki, co jest dla mnie mimo wszystko zagadką. A podwyżka nie jest kosmetyczna , bo to dodatkowe 10%. Ale to i tak w porównaniu z innymi jest bardzo tanio. Pożyjemy, zobaczymy co z tego będzie.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Lis 22, 2010 21:46

skald wytlumacz mi "dogeszczajacej" to znaczy ze zwykły albo strip albo fue tylko ze + 2K tys. za niestrzyzenie dobrze roozumiem ?

 

Pon Lis 22, 2010 22:39

Coraz więcej pozytywów odnośnie tego pana. Powiem wam, że przy tej cenie za graft może stanowić poważną konkurencję dla BHR. Miejmy nadzieję, że zaufane osoby, które odwiedzą dr Madhu, będą zadowolone ze swoich zabiegów, no i że nie zachce mu się kiedykolwiek podnosić cen.

 

Według mnie możliwość wykonania zabiegu takiej jakości za takie pieniądze to naprawdę skarb. Póki co brakuje w 100% wiarygodnych opinii, ale myślę, że to tylko kwestia czasu. Nie wiem, co z tą linią włosów jest według was nie tak, jak dla mnie świetna sprawa.

 

Pon Lis 22, 2010 22:58

skald wytlumacz mi "dogeszczajacej" to znaczy ze zwykły albo strip albo fue tylko ze + 2K tys. za niestrzyzenie dobrze roozumiem ?

 

Tak tak, o to chodzi. Po prostu włosy pomiędzy które będą Ci wszczepiać grafty nie będą musiały być ogolone na zero. Jest to dobra opcja, no ale niestety dodatkowo płatna.

 

Jedyne czego się boję to podwyżki cen, bo Madhu ceny sukcesywnie podnosi. Mam nadzieję, że do przyszłych wakacji cena powyżej 1.5$ nie podskoczy. Gdybym miał fundusze i czas to prawdopodobnie już bym leciał, niestety z "zabookowaniem" ceny muszę poczekać do kwietnia/maja kiedy wpłacać będę zaliczkę.

 

Wto Lis 23, 2010 17:28

dodatkową blokadą w przypadku tego chirurga jest egzotyczność i odległość Indii. Jest to czynnik wyłącznie psychologiczny ale dla wielu osób może być najważniejszy. Sama do tej pory nie mogę się nadziwić, że podjęłam decyzję, wsiadłam w samolot (boję się latać) i zaliczyłam Brukselę sama. A co to takiego Bruksela w porównaniu z Indiami.. Ale cena w Indiach powalająco korzystna. Efekty zabiegów również prezentują się super.

 

Wto Lis 23, 2010 22:40

to prawda, że jest to jakaś psychiczna bariera, ale też nie możemy się dać zwariować, to zwykły zabieg kosmetyczny, gdzie jedynym ryzykiem jest ewentualny niezbyt udany efekt finalny. Myślę, że tak naprawdę bać by się można było, gdybyśmy wybierali się na operację wymagającą działania pod narkozą z pewnym ryzykiem niepowodzenia grożącego śmiercią. Ewentualne błędy po ht nikogo nie zabiły, a efekty Madhu nie pozwalają mieć wątpliwości co do efektu. Gdzie tu więc coś czego można się bać?

 

Wto Lis 23, 2010 23:05

dodatkową blokadą w przypadku tego chirurga jest egzotyczność i odległość Indii. Jest to czynnik wyłącznie psychologiczny ale dla wielu osób może być najważniejszy. Sama do tej pory nie mogę się nadziwić, że podjęłam decyzję, wsiadłam w samolot (boję się latać) i zaliczyłam Brukselę sama. A co to takiego Bruksela w porównaniu z Indiami.. Ale cena w Indiach powalająco korzystna. Efekty zabiegów również prezentują się super.

 

to dzielna agentka bylas jak na kobiete;) niejeden pan musial jechac tam z obstawa. Ale uczucie po wyjsciu z kliniki i uczucie konca zmagania sie z kompleksami to rzecz nie do opisania

 

Sro Lis 24, 2010 17:06

to prawda, że jest to jakaś psychiczna bariera, ale też nie możemy się dać zwariować, to zwykły zabieg kosmetyczny, gdzie jedynym ryzykiem jest ewentualny niezbyt udany efekt finalny. Myślę, że tak naprawdę bać by się można było, gdybyśmy wybierali się na operację wymagającą działania pod narkozą z pewnym ryzykiem niepowodzenia grożącego śmiercią. Ewentualne błędy po ht nikogo nie zabiły, a efekty Madhu nie pozwalają mieć wątpliwości co do efektu. Gdzie tu więc coś czego można się bać?

 

Lenka pisała o innej barierze:].Ja jestem właśnie taka osoba która do Indii nie wybrałaby się miedzy innymi dlatego,za daleko( samolot to koszmar ), inna kultura , inni ludzie większe problemy:]już pomijając jakieś uprzedzenia

A co do tego ,ze to zwykły zabieg kosmetyczny? no ja bym tak luźno do tego nie podchodzil:], bo ten zabieg możne Ci naprawdę zmarnować życie, wpędzić w większe problemy ,kompleksy nie mówiąc o kolejnych kosztach.

Wiec jak już się decydować to w miejsce gdzie jest co najmniej 99,6% pewności ,ze bedzie idealnie:]

 

Sro Lis 24, 2010 19:27

Jak mam to tego podchodzić jak nie luźno? To jest naprawdę zwykły zabieg kosmetyczny, w wielu miejscach na świecie efekty są świetne, niektórych trzeba oczywiście unikać, ale klinika dr Madhu bynajmniej do nich nie należy. Co do kompleksów - nie mam ich i teraz, po prostu chcę mieć włosy.

 

jarekk tak trochę na marginesie: "miedzy innymi dlatego,za daleko( samolot to koszmar ), inna kultura , inni ludzie większe problemy". Jesteś facetem, takie problemy powinieneś łykać na śniadanie. Co to jest inna kultura, inni ludzie? Nie można się wszystkiego bać, bo zanim się obejrzysz całe życie przecieknie Ci między palcami. Życie trzeba brać za rogi, a nie dać się niemu nieść, to naprawdę nic trudnego

 

Sro Lis 24, 2010 23:14

Jak mam to tego podchodzić jak nie luźno? To jest naprawdę zwykły zabieg kosmetyczny, w wielu miejscach na świecie efekty są świetne, niektórych trzeba oczywiście unikać, ale klinika dr Madhu bynajmniej do nich nie należy. Co do kompleksów - nie mam ich i teraz, po prostu chcę mieć włosy.

 

jarekk tak trochę na marginesie: "miedzy innymi dlatego,za daleko( samolot to koszmar ), inna kultura , inni ludzie większe problemy". Jesteś facetem, takie problemy powinieneś łykać na śniadanie. Co to jest inna kultura, inni ludzie? Nie można się wszystkiego bać, bo zanim się obejrzysz całe życie przecieknie Ci między palcami. Życie trzeba brać za rogi, a nie dać się niemu nieść, to naprawdę nic trudnego

 

Dla mnie to tylko komplikowanie sprawy, na zabieg chce dostać sie jak najszybciej i jak najszybciej wrócić do Polski.Egzotyczne wycieczki w miejsca malo przyjazne dla Europejczyka mnie nie interesują.

 

Czw Lis 25, 2010 12:04

Czytam to wszystko i coraz bardziej skłaniam się w kierunku Indii (myślałem jeszcze o Turcji ale skoro już nie robią stripa to raczej odpada). Ich strona, zdjęcia z kliniki i zdjęcia pacjentów, zakres operacji (strip, fue, bht, lht.. ) naprawdę przekonują. Do tego przystępna cena. Poza tym pamiętajmy, że już był w Indiach jeden gośc z forum i był zadowolony (co prawda w innej klinice ale jednak). Trudno więc nie brac tego rozwiązania poważnie. Jęśli zdecyduję się na przeszczep (a raczej się zdecyduję i to niedługo..) to chyba właśnie tam.

Skald - mam do Ciebie pytanie - czy znalazłeś informacje jak długo działa ta klinika? i czy robią sesje ok 5000 graftów (bo w tym zakresie informacje na ich stronie wydają mi się sprzeczne - raz piszą, że tak a innym razem że 4000).

 

Czw Lis 25, 2010 18:04

Z tego co pamiętam Madhu ma ponad 10 letnią praktykę, ale tutaj głową nie ręczę.

 

Różnice mogą polegać na tym, że metoda strip posiada naturalne ograniczenia. Nie mogą Ci przecież wycią od razu pół głowy Praktyka jest taka, że po pierwszym stripie należy odczekać rok na pełną regenerację skóry głowy, dopiero po tym czasie można ponowić zabieg tą metodą. Tak więc ograniczenia w jednej sesji zależą od Twojej gęstości i długości paska, który można za jednym razem pobrać, nie jest więc to zależne od kliniki. Jeżeli chcesz 5000 za jednym razem to pozostaje metoda kombinowana.

 

Pią Lis 26, 2010 20:21

Witam,

 

sluchaj jestem powaznie zainteresowany wyjazdem razem z Toba w przyszlym roku. Dokladnie na takich samych warunkach, czyli tez zaliczke moglbym wplacic kwiecien/maj. Indii sie nie boje, znam wielu hindusow, w egzotyce (Indonezja) mieszkalem przez ostatnie 1,5roku. Niestety takze przez to nie mam kasy na operacje juz dzisiaj. Jezyk i cala otoczka nie jest problemem dla mnie, i szczerze mowiac to ze jest to w Indiach to dla mnie akurat jest duzy plus

 

Moja propozycja jest taka, aby zebrac tych, ktorzy sa powaznie zainteresowani i np Ty w imieniu grupy prowadzilbys negocjacje i konsultacje, koordynujac wyszstko tak, abysmy mieli te same terminy i mozliwiej jak najlepsze warunki (cenowe).

 

U mnie problem jest dosc zaawansowany... dlatego potrzebuje wiekszej kwoty ale przyszly rok pasuje mi jak najbardziej.

 

Pią Lis 26, 2010 21:11

póki co leczę ale myślę że około maja wybiorę się z wami

 

Pią Lis 26, 2010 21:41

wszystko jest kwestią dogadania się. Też póki co leczę, natomiast szczerze nie liczę na efekty w postaci odrostu, mój cel to zastopowanie procesu, a wszystko ponad to będzie pozytywnym zaskoczeniem

 

skald.indie@gmail.com - odezwijcie się na maila, ja cały czas o tym zapominam.

 

(nie zwracajcie uwagi na nazwę, nie jestem przedstawicielem kliniki po prostu nie chcę tutaj dawać swojego maila w którym znajduje się imię i nazwisko z wiadomych powodów, więc założyłem specjalnie na tę okazję).

 

Dziś wysłałem jeszcze zapytanie do kliniki czy w kwietniu będzie już możliwość zarezerwowania konkretnej, dziennej daty zabiegu na przełom sierpnia/września (plus minus ten termin mi pasuje, jestem gotowy na drobne ustępstwa, ale niestety pewne widełki są nie do przeskoczenia u mnie).

 

Sob Lis 27, 2010 13:32

Ja juz nie lecze. Wydalem troche pieniedzy na przestrzeni ostatnich lat: odzywki, loxony, kosmetyki nanogen, bralem fina, wszystko bez sensu. W koncu pogodzilem sie tymczasowo ze stanem rzeczy, odbudowalem swoje ego w podrozach, gdzie sam fakt bycia bialym czlowiek wystarczyl aby byc slawnym, pozadanym i powazanym (gdyby ktos chcial tez sprobowac tej kuracji zapraszam na moja strone - http://www.internship-indonesia.com ) Aktualnie postanowilem cos w koncu z tym zrobic i ten wyjazd do indii w przyszlym roku wydaje mi sie bardzo ciekawa opcja.

 

Proponuje tak, dajmy sobie miesiac, zobaczymy ile ludzi sie zglosi. Wtedy na Twojego maila zeslemy zdjecia i jakies tam dane, Ty w imieniu grupy skontaktujesz sie z klinika. Niech skonsultuja kazdy przypadek indywidualnie i zaprponuja wspolny termin oraz znikze jako grupie. Bedziemy wiedziec na czym stoimy i czego mozemy sie spodziewac.

 

Sob Lis 27, 2010 18:07

answer czemu wylecialem z Indonezji przeciez patrzac na foty z twojej strony to jeden z rajów na ziemi. Aha i mam pytanko w zwiazku z Indiami. Wiecie czy mozna u niego zrobic FUE nie strzyzac włosów z tyłu glowy ? jesli tak to ile trzeba doplacic ?

pozdraiwam

 

Sob Lis 27, 2010 20:17

Nie wykazałem się spostrzegawczością i nie widziałem wcześniej tych zdjęć, a świetnie obrazują na co stać Madhu:

 

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2210

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2116

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2115

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2114

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2113

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2113

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2111

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2110

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2109

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2108

 

Muszę przyznać, że faktycznie facet zna się na rzeczy. Fakt, że zaczeski są, ale przy tak małej ilości graftów o lepszy efekt końcowy ciężko, bo pokrywa spore łysiny. Teraz chciałbym zobaczyć jakiś efekt jego pracy przy np. 7k graftów. Skald, widziałeś coś takiego na necie?

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sob Lis 27, 2010 23:36

po wzięciu zza i przeciw decyduję się na stripa z kilku powodów:

- większa szansa przyjęcia graftów

-mniejsze marnowanie włosów

-cena- 3$ a 1$- u mnie to jest jakieś 1000-1500 graftów

-bliznę mogę doprowadzić do stanu niewidocznego przy włosach sredniej długości lub po pewnym czasie mogę ją pokryć włoskami

 

wg moich wyliczeń podróż+ kasa na 7 dni pobytu+przeszczep 1000 g bedzie mnie kosztował około 8000 zł

 

Nie Lis 28, 2010 1:46

Czy jest jakies zdjecie gdzie nie ma zaczeski?:]. Bo to w większości czarowanie 3000 graft na NW 6 Oo .Zastanawiam sie ile na zakola 800-900? to tak jak w naszych klinikach, a chyba nie trzeba mowic jak wtedy to wyglada, zero gęstości

2 trzeba wsiąść pod uwage , ze Ci wszyscy Panowie maja czarne grubsze włosy .A nasze słowiańskie wlosy? cienkie jasne?jakby to mogło wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Lis 28, 2010 2:35

tutaj masz całkowitą rację- ich włosy są bardzo czarne i wyglądają na grube więc światło jest bardziej pochłanianie a w rezultacie mniej jest prześwitów

 

Nie Lis 28, 2010 8:41

Z tego co pamiętam Madhu ma ponad 10 letnią praktykę, ale tutaj głową nie ręczę.

 

Różnice mogą polegać na tym, że metoda strip posiada naturalne ograniczenia. Nie mogą Ci przecież wycią od razu pół głowy Praktyka jest taka, że po pierwszym stripie należy odczekać rok na pełną regenerację skóry głowy, dopiero po tym czasie można ponowić zabieg tą metodą. Tak więc ograniczenia w jednej sesji zależą od Twojej gęstości i długości paska, który można za jednym razem pobrać, nie jest więc to zależne od kliniki. Jeżeli chcesz 5000 za jednym razem to pozostaje metoda kombinowana.

 

Oczywiście masz rację jesli chodzi o ograniczenia. Pytałem jednak pod kątem ich przygotowania i profesjonalizmu. Wydaje mi się, że jeśli klinika robi tak duże sesje (ok. 5000 graftów) tzn., że są dobrymi fachowcami.. Z podobnego powodu interesowało mnie jak dlugo są na rynku. Może to nie jest najważniejszy wyznacznik ich jakości - ale jakieś znaczenie ma.

 

Nie Lis 28, 2010 9:08

kiss me napisał: Nie wykazałem się spostrzegawczością i nie widziałem wcześniej tych zdjęć, a świetnie obrazują na co stać Madhu...

Muszę przyznać, że faktycznie facet zna się na rzeczy. Fakt, że zaczeski są, ale przy tak małej ilości graftów o lepszy efekt końcowy ciężko, bo pokrywa spore łysiny. Teraz chciałbym zobaczyć jakiś efekt jego pracy przy np. 7k graftów. Skald, widziałeś coś takiego na necie?

 

Zobaczcie, że nawet na tych fotkach wskazanych przez kiss me liczba przeszczepionych graftów oscyluje wokół 3000 przy bardzo dobrych gęstościach obszaru dawczego (nawet 90-100) i zaawansowanym łysieniu (nw5, nw 6). Ciekawe czym to jest spowodowane? Czy Madhu jakoś inaczej wycina stripa niż inni - np. Bisanga, u którego strip 4000 - 4500 przy zaawansowanym łysieniu to normalka.. Mało jest dostepnych zdjęć blizny jaką robi dr Madhu - ale na tych dostępnych wygląda, że są bardziej proste - nie takie w rodzaaju uśmiechu jak robi Bisanga (może Madhu mniejszą długosć paska wycina?)

 

Co do zaczesek i grubych włosów.. to oczywiście poprawia efekty na zdjęciach. Tym jednak tak bardzo bym się nie przejmował, bo fakt posiadania cieńszych i jaśniejszych włosów jest niezależny od chirurga u jakiego zrobimy zabieg. Trzeba po prostu dobrać odpowiednią gęstość i mieć realne oczekiwania.

 

Nie Lis 28, 2010 12:36

Na filmiku widać, że Madhu potrafi upakować gęsto włosy. W ofercie ma również dense packing. Wiadomo cudów przy NW5-6 i 3k graftów nie można się spodziewać. Georgis z tego co pamiętam przy NW5 zrobił u Bisangi sobie 8k graftów i ma zajebistą gęstość. Na podanych przeze mnie zdjęciach gęstość oscyluje w granicach 25-50 graftów. Przy 25 wygląda to żałośnie, ale przy 50 nieźle.

Teraz pytanie odnośnie stripa, czy Madhu potrafi za jednym razem przy donorze 80-90g/cm^2 pobrać ok. 5000 graftów przy cięciu od ucha do ucha? Jeśli tak to jest ok, jeśli nie to marnuje tylko obszar dawczy.

Jeszcze wracając do fotek, to wszyscy pacjenci są po jednym zabiegu. Gdyby zrobili sobie jeszcze jeden zabieg dokładając kolejne 3k graftów wyglądałoby to nieźle. Myślę, że Madhu jest obiecujący, ale trzeba znaleźć więcej informacji na jego temat i to najlepiej na przykładzie słowian, co może być ciężkie.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Nie Lis 28, 2010 13:09

No tak ale czy są jakieś zdjęcia pokazując np uzupełniony przód, zakola? z max gęstością?

Bo "czarowanie" mnie nie interesuje, i jak dla mnie wyznacznikiem tego czy chirurg jest dobry jest właśnie gęstość bo z tym najczęściej maja kłopoty rzeźnicy:].3-- tys graft na NW 5-6 to i w Polsce potrafią:].

 

Co do zaczesek i grubych włosów.. to oczywiście poprawia efekty na zdjęciach. Tym jednak tak bardzo bym się nie przejmował, bo fakt posiadania cieńszych i jaśniejszych włosów jest niezależny od chirurga u jakiego zrobimy zabieg. Trzeba po prostu dobrać odpowiednią gęstość i mieć realne oczekiwania.

 

Zaczeska plus grube czarne wlosy, plus ciemna skora. plus slaba ostrosc zdjecia = "super efekt ".Ja bym sie tym przejmowal i to bardzo bo gęstość to podstawa :].I pytanie czy ta odpowiednia gestosc jest w stanie wykonac ten chirurg ?

 

Nie Lis 28, 2010 15:48

Jarekk, na tym filmiku nie można zarzucić nic gęstości mimo, że jest zaczeska: http://www.youtube.com/watch?v=GRmO5zCF8HA. Użyto tutaj ponad 5000 graftów, czyli jak na jeden zabieg bardzo dużo. Tym bardziej, że tył nie tknięty.

 

Ten pacjent z kolei miał dwa zabiegi i na pokrycie obszaru porządnego NW4 użyto łącznie 4500 graftów:http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/patient-bofore-after-details.asp?DrID=646&PatientID=2113. Efekt jest zadowalający, ale pacjent ma bardzo grube włosy, no i znowu zaczeska. Podejrzewam, że gdyby była potrzeba dodatkowego zagęszczenia, to nie byłoby problemu, ale w sumie można zostawić to tak jak jest.

 

Wydaje mi się, że Madhu jest porządnym chirurgiem, nawet pokroju Koraya. Nie można powiedzieć, że robi rzadko włosy, bo na 1 czy 2 sesje na gęste pokrycie takich obszarów nie ma szans. Jeszcze raz odwołam się do efektów Georgisa, który jeździł do BHR 4 razy i jeszcze rozważa dogęszczenie. Poza tym NW5-6 nie da się pokryć tak, żeby była idealna gęstość na górze, bo mało komu donor na to pozwala.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Nie Lis 28, 2010 18:14

2x;), niestety korona trochę "posunęła" się dalej i bez trzeciego razu się nie obędzie , tym razem ani strip ani fue tylko bht

 

Nie Lis 28, 2010 19:07

Tak coś czułem, że przesadziłem z tą ilością podejść. Mimo wszystko efekt i tak masz zajebisty. Zdaj relację jak zrobisz BHT.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Lis 29, 2010 17:06

kiss me napisał: Teraz pytanie odnośnie stripa, czy Madhu potrafi za jednym razem przy donorze 80-90g/cm^2 pobrać ok. 5000 graftów przy cięciu od ucha do ucha? Jeśli tak to jest ok, jeśli nie to marnuje tylko obszar dawczy...

 

Właśnie to mnie zastanawia

 

Sro Gru 01, 2010 1:55

czy ktoś pisał/dzwonił do doktorka??

 

jak nie to mogę sie tym zając w imieniu grupy, mam osoby biegłe w angielskim

 

Sro Gru 01, 2010 2:16

a moze inna klinika

 

http://translate.google.com/translate?client=tmpg&hl=en&u=http%3A%2F%2Ffusehair.com%2Fdrupal%2Fnode%2F529&langpair=en|pl

 

wejdz w cennik

 

zartuje oczywiscie, zainteresowany jestem usługami dr z tytułu

 

Sro Gru 01, 2010 12:08

Sprobuj zadzwonic, mysle ze na pewno da sie "cos wyczuc" z samej rozmowy, takze na temat jakosci uslug. Powiedz ze jestes przedstawicielem 10 osobowej grupy z Europy i ze szukamy najodpowiedniejszego wykonawcy uslugi. Troche go podniec a potem dowiedz sie czy w gre wchodzi jakas znizka i jak wyglada dostepnosc miejsc w okresie letnim, jakich spodziewa sie przedplat i na jaki czas przed zabiegiem.

 

Sro Gru 01, 2010 12:18

zapewne 500 $ zaliczki żąda....

 

teraz mam obronę na uczelni więc tym się nie zajmuje, program voip kupię to sprowadzę kogoś kto mądrze porozmawia w naszym imieniu

 

napiszcie ile nas jest

 

każdy niech opisze metodę i ilość która mu jest potrzebna

 

po głębszym zastanowieniu chce jednak zrobić strip, a jak już jest 1 dolar za graf to pojadę na całości- przód, zakola, korona czyli około 2000 grafów

 

2000 strip=2000$=6000 zł

podróż + zwiedzanie+ zabieg =10 000 zł

 

Sro Gru 01, 2010 12:46

Ja do nich pisałem, zresztą jestem w stałym kontakcie. Terminy w wakacje są wolne, ale nie ma jeszcze rozpiski dni pracy lekarzy czyli nie można się umówić na KONKRETNY termin póki co.

 

Cena wzrosła do 1.1$, ale to już tutaj zostało napisane.

 

Procedura wygląda tak, że dzień przed zabiegiem spotykasz się z doktorkiem, wszystko ustalacie, a dzień później zabieg. W trakcie zabiegu oglądasz filmy/słuchasz muzyki, potem wypuszczają Cię do hotelu. Nie mają własnych pokoi do wynajęcia tak jak Koray, ale na prośbę pracownik odprowadza Cię do hotelu, tyle

 

Sro Gru 01, 2010 13:21

super,

 

czy jest możliwe aby wysłali emaila z załączonymi pracami i opisami?

 

to co jest na youtube niekoniecznie jest prawdą,

 

Sro Gru 01, 2010 13:30

dlaczego niekoniecznie? to jest oficjalny filmik z ich strony, na ich stronce jest z angielskim komentarzem zresztą

 

http://www.hairhospi.com/long-hair-transplantation.html

 

Sro Gru 01, 2010 14:13

Sluchajcie, oczywiscie fajnie bedzie pojechac razem itp ale dla mnie rownie dobrze moge pojechac sam, Indii sie nie boje. Zyjemy w takich czasach w jakich zyjemy (lysych i biednych ;]) i mnie najbardziej interesuje czy bedac np w dziesiatke mozemy liczyc na jakas znizke, co najmniej taka, ktora zniweluje nam koszt rosnacych cen. Byloby to dla mnie sensowna rekompensata potrzeby dostosowywania sie do dostepnosci i preferencji pozostalych czlonkow grupy. Gdybys mogl sie Skald tego dowiedziec to bylbym wdzieczny

 

Sro Gru 01, 2010 14:20

U mnie na glowie jest prawie 5A, chcialbym osiagnac po pierwszym zabiegu 2-3 (strip) wiec przygotowuje sie na 15.000zl (z dojazdem i pobytem).

 

Sro Gru 01, 2010 14:24

zniżka? fue niech najlepiej obniży do 5 zł(1,7$) to będzie rewelacja

 

co zyska klinika? około 20 000$ za turystów z polski

 

tylko że wtedy zacznę się zastanawiać co zrobić

 

Sro Gru 01, 2010 18:46

Na tym polega grupa aby nie wysuwac indywidualnych zadan. Mysle, ze wiekszosc bedzie za stripem. I tak najsensowniejsze jest zaproponowanie znizki procentowej, ktora obejmie wszyskich zainteresowanych proporcjonalnie do ponoszonych nakladow.

 

Klinika oprocz oczywistego dochodu zyska potezny zastrzyk prestizu i marketingu w postaci grupy klientow z Europy, wazne aby rozmowca im to uswiadomil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sro Gru 01, 2010 18:59

negocjuje Skald

 

Czw Gru 02, 2010 14:49

Mówiąc szczerze nie jestem przekonany czy realne jest uzyskanie dużej zniżki. Oczywiście spróbować warto, każda zniżka będzie pewnym bonusem finansowym, ale wydaje mi się, że maks. to 10%.

 

Nie mówię już o tym że żeby negocjować potrzebuję wiedzieć na kogo mogę tak naprawdę liczyć czyli ile osób się wybiera na 90%.

 

Czw Gru 02, 2010 15:24

terminy wolne są na wakacjach ale pewnie trzeba dać zaliczkę znacznie wcześniej i wpłacić 500$ ( taka kwote spotkalem na innej klinice w indiach)

 

na 90% wybiera się powiedzmy 10 osób na dzień dzisiejszy ale żeby nie było że sam Skald tam poleci

 

ja 100% odpowiedz dam dopiero w lutym- marcu

 

warto utrzymywać kontakt emailowy z kliniką

 

może fue potanieje

 

Czw Gru 02, 2010 16:04

10 osób? Chyba aż tyle się nie zdeklarowało Mnie nie przeraża samotna podróż, jeżeli nie będę miał z kim to polecę sam.

 

Czw Gru 02, 2010 16:18

ja patrze co wyjdzie z kuracji.... jak sie zdecyduje na wyjazd w lutym to odkladam leki bo szkoda aby słabe wlosy przeszkadzały mocnym silnym ktore wyrosną w ciagu roku

jakoś przezyje chodza z lysa pała

 

Czw Gru 02, 2010 16:38

U mnie sprawa rozgrywa sie na dniach. Od jakiegos czasu przechodze burzliwy, ale dosc obiecujacy okres poszukiwania pracy. Jezeli znajde cos w przeciagu miesiaca to spokojnie luty/marzec moge wplacac zaliczke i w wakacje jechac.

 

10% znizki to byloby super.

 

Skald, moze bedziemy zsylac na Twoj mail nasze zdjecia, opis (co tam potrzeba, wiek, kiedy problem sie pojawil itp) a Ty bedziesz konsultowal, tak zeby bylo wiadomo ile osob jest naprawde zdecydowanych i zeby nie wprowadzac zbednego chaosu komunikacyjnego.

 

Czw Gru 02, 2010 17:19

tez nad tym mysle tylko jaka cena?

 

Czw Gru 02, 2010 17:35

ciężko o połaczenia dobre z kliniką

 

Skald ... obczaiłeś już sposób dotarcia i koszty podrózy?

 

Czw Gru 02, 2010 17:58

1700 (w dwie strony) lot Warszawa - New Delhi, New Delhi - Hyderabad pociąg, klasa biznes, 400zł (w dwie strony, z wyżywieniem i spaniem). Na miejscu są hotele po 30zł w dobrej klasie. Także około 2500zł ze wszystkim. Z tym, że ja osobiście planuję przy okazji zwiedzić całe Indie.

 

Czw Gru 02, 2010 18:12

Cale Indie "przy okazji" jak chcesz zwiedzic to na koniec musisz zaplanowac jeszcze jeden przeszczep wlosow. Tyle ze juz siwych

 

Czw Gru 02, 2010 18:27

1700 (w dwie strony) lot Warszawa - New Delhi, New Delhi - Hyderabad pociąg, klasa biznes, 400zł (w dwie strony, z wyżywieniem i spaniem). Na miejscu są hotele po 30zł w dobrej klasie. Także około 2500zł ze wszystkim. Z tym, że ja osobiście planuję przy okazji zwiedzić całe Indie.

 

 

a ja przez Dubaj chciałem lecieć do miasta około 300 km od kliniki- 2500 zł w jedna stronę

 

podsumuje więc swoje wydatki już dzisiaj

podroz-3k

przeszczep-6k

hotel+zwiedzanie+wyzywienie-2 k

 

wychodzi 11 000 zł

 

a teraz porównam z belgia czy turcją:

2000x8 zł =16 000

podroz+hotel=2000

razem około 18 000 zł

 

dobrze policzyłem?

 

co zyskam? 7000 zł, przygodę, zwiedzanie, spełnione marzenie(podróż do Chin, tajlandii badz Indii)

 

Czw Gru 02, 2010 22:28

a ile sam zabieg?

 

Czw Gru 02, 2010 22:29

dolar za graft

 

Wto Gru 07, 2010 18:42

Znalazłem kilka filmików efektów pracy Madhu:

http://www.youtube.com/watch?v=nDGt5uoADYs

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Gru 07, 2010 20:22

wszyscy jego pacjenci maja zaczeski i nosza dlugie wlosy?? ten doktorek przypomina mi z twarzy troszke jednego z naszych .ciekawe czy ktos zgadnie!?

_________________

1mg Finpecia

DNS Spectral 5%

Nizoral 2% (once a week)

 

Wto Gru 07, 2010 20:36

Ja zgaduję, że Kolasiński.

 

Mi się podoba tylko ten przeszczep, gdzie przeszczepił od razu długie włosy. Reszta to bardzo słaba gęstość, więc nie ma się dziwić, że stosują zaczeski i inne sztuczki.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Gru 07, 2010 20:43

drugi też stosuje zaczeski?

 

Pią Gru 10, 2010 12:20

Skald - a zastanawiałeś się nad tą drugą kliniką w Indiach (http://www.fusehair.com/). Ceny mają co prawda trochę wyższe -ale za to wygladają bardzo profesjonalnie. Działaja ponad 10 lat. Na ich stronie jest około 1500 niezłych zdjęć pokazujących efekty pracy. Mieliśmy też jednego gościa z naszego forum, który tam robil zabieg.

 

Pią Gru 10, 2010 13:15

Nie znalazłem wystarczająco 'niezależnych' informacji na ich temat niestety, to przekreśla ich dla mnie na starcie (tzn. inaczej, znalazłem, niestety mało korzystne...).

 

Co do praktyki to dr Madhu ma ją znacznie dłuższą, bo od roku '94, kiedy to przeszczepiał włosy jeszcze starą metodą

 

Był był właśnie jeden, ale tego co czytałem to nie był jakoś wybitnie zadowolony z przeszczepu, a gęstość mu posadzili sporą (nie pamiętam dokładnie, nie chce mi się teraz tematu odkopywać ).

 

Pią Gru 10, 2010 13:43

Skald - lubie Twój optymizm, jak jeszcze powiesz, że te CAŁE INDIE zwiedzisz po HT, to jeszcze bardziej Cie polubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Gru 10, 2010 13:43

czy na zagranicznych forach coś piszą na temat pracy tego fachowca?

 

najlepsze by były efekty słowian którzy tam byli

 

Pią Gru 10, 2010 14:12

Skald - lubie Twój optymizm, jak jeszcze powiesz, że te CAŁE INDIE zwiedzisz po HT, to jeszcze bardziej Cie polubie.

 

może po prostu nie sikam w spodnie na myśl o podróży poza moje miasto? Nazwij to optymizmem jak chcesz.

 

zwiedzanie Indii mam już dokładnie zaplanowane, zajmie mi to miesiąc, zrobię to PRZED HT (mogłeś oczywiście nie wpaść, że istnieje taka możliwość). Oczywiście pisząc CAŁE nie mam na myśli zwiedzenie ich centymetr po centymetrze, ale też każdy inteligentny człowiek na to wpadnie, tak myślę...

 

krowa- nic do Ciebie nie mam, jedź sobie do Bisangi i bądź szczęśliwy. Jak pisałem o Korayu to przedstawiałeś wizje o braku higieny w Turcji, a czytając Twoje posty można by odnieść wrażenie, że grafty będą mu z donora wyciągać toporem... teraz grzegorz jest zadowolony, zmieniasz nagle zdanie. (a o Korayu można wyczytać dużo dobrego na zagranicznych forach).

 

To samo teraz o Madhu, który jest polecany przez społeczność hairtransplantnetwork, pokazuje dużo bardzo pozytywnych efektów, w tym na filmach, robi tak specjalistyczne operacje jak LHT, natomiast dla Ciebie to jest drugi Kolas, a w trakcie zabiegu personel będzie zmuszony zabijać karaluchy, bo to przecież Indie... Doceniam, że się o nas wszystkich martwisz, ale dla niektórych ht to nie jest przygoda życia, a jedynie zabieg który trzeba zrobić u pewnego specjalisty w możliwie najniższej cenie. Już Ci odpowiem na argument "nie powinieneś liczyć pieniędzy przy HT" - zapraszam do Alvi Armani - 15$/graft, na pewno będziesz zadowolony

 

Pią Gru 10, 2010 15:08

Skaldzie - ja do Ciebie też nic nie mam, akurat na forum jako pierwszy dałem hasło Koray, założyłem post o nim, sam chciałem jechac juz rok temu, ale wyszło jak wyszło, mam rodzine, dziecko, nie jest to juz czasem takie proste jak będąc singlem, więc zdania o Korayunie zmieniam. A że mam wahania, to zrozum, że wydając tyle kasy chce mieć prawie pewność.

 

Co do Indii też życze Ci jak najlepiej, bądź hinduskim grzegorzrzem i jako pierwszy zrealizuj temat, 3mam kciuki. Planuj podróz jak chcesz, ja po prostu Ci dobrze radze, weź sporo leków. Jak nie podłapiesz ameby, biegunek, nie odwodnisz się po wielokrotnym przejechaniu żołądka i jeszcze mahdniesz HT bedziesz dla mnie guru. I nie dawaj juz przykładowych zdjęć, bo świadczy to tylko o Twojej małoletnosci.

Życze Ci, żebyś przejechał w życiu tyle co ja, ale to nie forum o podróżach, pamiętaj - znajmość tematu i doświadczenie jest ważnejsze niż foty wycięte z netu. Good luck

 

Pią Gru 10, 2010 15:50

I nie dawaj juz przykładowych zdjęć, bo świadczy to tylko o Twojej małoletnosci.

 

a przykładowe zdjęcia pacjentów Bisangi, Koraya etc. skąd masz jak nie z neta? No chyba, że o czymś nie wiem i sam je 'pstrykałeś'...

 

Powiem tak... przed samodzielną wycieczką do Syrii i Jordanii też wiele Twojego pokroju osób uprzedzało mnie, żebym uważał, jedzenie, higiena etc. Pojechałem, włos mi z głowy nie spadł, o jakichkolwiek infekcjach nie wspomnę, bo zwyczajnie ich nie było.

 

Co do Indii to kontaktowałem się z osobami, które już tam były. Uważają, że branie leków antymalarycznych czy dodatkowe szczepienia nie są potrzebne i większość z nich nic takiego nie stosowała, bo nikt z nich nie miał żadnych problemów, a rozmawiałem z wieloma. Ze względu na HT będę brał malarone i zrobię sobie podstawowe szczepienia, wolę na zimne dmuchać. Mam też bliskiego przyjaciela, który przejechał ze mną kawał świata, a także (czego mu zazdroszczę) był jeszcze dalej (nie ma takich ograniczeń finansowych jak ja). Przemierzał m.in. dżungle w Papui i też włos mu z głowy nie spadł (ale on ma akurat mocną czuprynę ). Są więc ludzie dla których wyjazd dalej niż UE i kurorty w najpopularniejszych kierunkach to niebezpieczeństwo porównywalne z grą w rosyjską ruletkę, są też tacy, którzy po prostu jadą.

 

Jak już raz tutaj pisałem: nie można się wszystkiego bać. Ja nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać, natomiast naprawdę nie do końca wskazane są tutaj Twoje komentarze, bo niestety jesteś strasznym panikarzem (Ty na tym forum przedstawiłeś Koraya? być może, ale pamiętam jak w tym samym temacie odradzałeś ze względu na rzekomo wątpliwą higienę w Turcji). Chciałbym tylko napisać, że tego samego pokroju ludzie co Ty na zachodzie odradzają podróże do Polski ze względu na ogromne niebezpieczeństwo rabunku etc.

 

Pią Gru 10, 2010 16:03

@krowa - akurat pierwszy o Korayu to ja napisalem na forum!

_________________

1mg Finpecia

DNS Spectral 5%

Nizoral 2% (once a week)

 

Pią Gru 10, 2010 18:13

ucieło mi posta nie wiem dlaczego, w każdym razie końcówka miała wyglądać tak:

 

Chciałbym tylko napisać, że tego samego pokroju ludzie co Ty na zachodzie odradzają podróże do Polski ze względu na ogromne niebezpieczeństwo rabunku etc. ---> ,a jak jest w rzeczywistości niech każdy z nas sam oceni...

 

Pią Gru 10, 2010 18:29

oj przestańcie się kłócić

 

osoby nie zainteresowane wyjazdem do indii niech szukają innych tematów rozmów

 

Pią Gru 10, 2010 23:23

nova - jesli tak, sorka. Ale post mój jekem Pawlak

 

skald - jedź, bądź zadowolony, nie chce mi sie juz z toba onanizowac tego tematu; widzę, że jesteś narowisty jak jarek k. i w każdym problemie niepokoi cie jakiś problem, nastepny twój post na jaki odpowiem - po zabiegu u pana śniadego. Niech Wisznu i Sziwa będa z tobą. Ja do Indii jade zwiedzać...

 

Pią Gru 10, 2010 23:32

narowisty jak jarek k. i w każdym problemie niepokoi cie jakiś problem

 

To jest akurat prawda, że zawsze staram się podejść do tematu od wielu stron i wątpliwości budzą u mnie wątpliwości... ale akurat w tym temacie i przypadku wydaje mi się, że ten zarzut jest jakby zupełnie nie na miejscu i trochę wieje hipokryzją

 

Wracając jednak do tematu: chcecie się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat kliniki i samego doktora? Jestem w stałym kontakcie mailowym, więc spokojnie możecie pytania zadawać przeze mnie

 

Sob Gru 11, 2010 0:15

narowisty jak jarek k. i w każdym problemie niepokoi cie jakiś problem

 

To jest akurat prawda, że zawsze staram się podejść do tematu od wielu stron i wątpliwości budzą u mnie wątpliwości... ale akurat w tym temacie i przypadku wydaje mi się, że ten zarzut jest jakby zupełnie nie na miejscu i trochę wieje hipokryzją

 

Wracając jednak do tematu: chcecie się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat kliniki i samego doktora? Jestem w stałym kontakcie mailowym, więc spokojnie możecie pytania zadawać przeze mnie

 

 

tak! efekty pracy na słowianach najlepiej na rosjanach gdyż mamy podobny rodzaj łysienia

 

całkiem serio pytam

 

Sob Gru 11, 2010 0:21

Mówiąc szczerze wątpię żeby takowe posiadał. Zdjęcia efektów zazwyczaj są robione przez kliniki na miejscu, a mówiąc szczerze wątpię żeby ktokolwiek wracał specjalnie do zrobienia fotki Niemniej zapytam o pacjentów z tych rejonów.

 

Sob Gru 11, 2010 0:33

W międzyczasie zauważyłem, że Hairhospi powiększa bazę efektów do wglądu z bardzo dokładnym opisem (density per cm2 etc.), na razie 1 pacjent jest tak dokładnie opisany, ale docelowo ma być ich 17

 

http://www.hairhospi.com/images-hair-transplant-photogallery-patient-ven.html#

 

Na dole jest slideshow ze zbliżeniem na hairline etc. ten konkretny ma densa 33/cm2 czyli raczej nieszczególnie gęsty, a imo wygląda dobrze.

 

Sob Gru 11, 2010 1:33

W międzyczasie zauważyłem, że Hairhospi powiększa bazę efektów do wglądu z bardzo dokładnym opisem (density per cm2 etc.), na razie 1 pacjent jest tak dokładnie opisany, ale docelowo ma być ich 17

 

http://www.hairhospi.com/images-hair-transplant-photogallery-patient-ven.html#

 

Na dole jest slideshow ze zbliżeniem na hairline etc. ten konkretny ma densa 33/cm2 czyli raczej nieszczególnie gęsty, a imo wygląda dobrze.

 

Nie łudź sie ,ze u osobnika rasy bialej z cienkimi wlosami gęstosc 33 cm2 bedzie wyglądala ok:].Widac jednak doktor sie nie przykłada skoro na linie włosów daje taka mizerna gęstość.

 

Sob Gru 11, 2010 2:01

Doskonale zdaję sobie sprawę, dlatego sam planuję 70/cm2.

 

Czytałeś ten konkretny przypadek? Jeżeli tak to zachodzę w głowę co z Twoją logiką. Madhu miał do dyspozycji 3000 graftów i niemalże całą górę do pokrycia (około 120cm2). Ilość graftów definiuje jakość. Gdyby miał do dyspozycji 2x więcej to prawdopodobnie gęstość na przodzie wyniosłaby około 60/cm2. Chyba że uważasz, że miał dogęścić przód, a tył pozostawić łysy, o gustach się nie dyskutuje

 

Rozumiem chęć nabijania postów ale zanim odpiszecie wczytajcie się w temat, bo robicie niepotrzebne zamieszanie...

 

Jeszcze co do gęstości słówko. Grzegorz ma z przodu nasadzone około 40cm2 przez Koraya. Koray jest powszechnie uznawany za dobrego specjalistę. Uważasz, że do niego się nie przyłożył, a może po prostu napisałeś coś żeby napisać?

 

Sob Gru 11, 2010 2:07

O moja logike sie nie martw.

Ja tu widze ciagle slabe zabiegi na poziomie naszych rodzimych klinik.Zaczeski zaczeski slaba gęstość...Gdzie te twoje 70 graftow? czekam szczególnie na efekty przy cienkich "europejskich włosach":].

 

Nie bede ukrywal ,ze jestem uprzedzony co do Indii szczegolnie po zobaczeniu na kilku zdjęciach po zabiegowych łapy z dlugimi brudnymi paznokciami:].

 

Sob Gru 11, 2010 3:01

 

Czy uważasz że to jest efekt na poziomie naszych rodzimych klinik? oO (pacjent ma pustą koronę, bo planowany jest drugi zabieg strip, ze względu na charakterystykę zabiegu trzeba odczekać rok przed drugą sesja).

 

Gdzie te brudne paznokcie? Na moje oko, a wzrok mam dobry, dr ma wzorowe paznokcie...

 

Jak ja mam tu z Wami dyskutować skoro porównujecie jego prace do polskich klinik, gdzie densa się robi w jednym zabiegu maks 20/cm2, co widać po załączonych zdjęciach pacjentów... zresztą jest ich jak na lekarstwo, bo niewielu chce się nimi pochwalić, łącznie z samymi klinikami. Przecież to tylko dowodzi tego jak bardzo jesteście uprzedzeni. Czy na forum spotkaliście kiedykolwiek osobę zadowoloną z zabiegu w Polsce? Nie. Czy na zagranicznych forach spotkaliście kiedykolwiek osobę NIEZADOWOLONĄ z Madhu? Widać znaczącą różnicę?

 

Przy okazji zwróćcie uwagę na bliznę, której kompletnie nie widać przy krótko obciętych z tyłu włosach...

 

Sob Gru 11, 2010 3:25

no i nie dałem sobie spokoju http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/home-page.asp?WebID=390 tutaj mamy człowieka rasy białej, który na forum bardzo Madhu chwalił, miał z nim drugą HT. Co prawda zdjęć jeszcze nie dodał, ale zapisuję żeby się nie zgubiło:) oczywiście skontaktuję się z nim na własną rękę

 

Sob Gru 11, 2010 12:10

to jak znajdziesz europejczyka na stronce z efektami pracy to rzuć info

 

Sob Gru 11, 2010 15:26

Doskonale zdaję sobie sprawę, dlatego sam planuję 70/cm2.

 

Czytałeś ten konkretny przypadek? Jeżeli tak to zachodzę w głowę co z Twoją logiką. Madhu miał do dyspozycji 3000 graftów i niemalże całą górę do pokrycia (około 120cm2). Ilość graftów definiuje jakość. Gdyby miał do dyspozycji 2x więcej to prawdopodobnie gęstość na przodzie wyniosłaby około 60/cm2. Chyba że uważasz, że miał dogęścić przód, a tył pozostawić łysy, o gustach się nie dyskutuje

 

Rozumiem chęć nabijania postów ale zanim odpiszecie wczytajcie się w temat, bo robicie niepotrzebne zamieszanie...

 

Jeszcze co do gęstości słówko. Grzegorz ma z przodu nasadzone około 40cm2 przez Koraya. Koray jest powszechnie uznawany za dobrego specjalistę. Uważasz, że do niego się nie przyłożył, a może po prostu napisałeś coś żeby napisać?

 

Zgadzam się ze Skaldem. Przy dużym obszarze do pokrycia trzeba iść na kompromis. Bez sensu jest przecież zrobić sobie z przodu linię włosów o szerokości 1 -2 cm i dużej gęstości a resztę zostawić łysą. Na pokrycie 120 cm2 i gęstości 70g/cm2 potrzeba by było ponad 8000 graftów. Trzeba mieć naprawdę dobry obszar dawczy, że o kasie nie wspomnę. Nie dziwi mnie więc, że lekarz robi w takich przypadkach gęstość na poziomie 35g/cm2. Każdy musi sam zdecydować jakiej gęstości oczekuje uwzględniając możliwości i obszaru dawczego i finansowe.

 

Sob Gru 11, 2010 15:41

Myślę, że Indie mogą być dobrą alternatywą dla wielu z nas. Wydaje mi się, że zamiast z góry je przekreślać i wyszukiwać problemów - trzeba raczej skupić się na jak najlepszej ocenie jakości pracy doktorka.

Mnie interesuje przede wszystkim, czy umie on odpowiednio zamknąć ranę, żeby blizna była minimalna, czy umie ze stripa wyciągnąć 4000 graftów w jednej sesji przy donorze około 75 g/cm2 (Bisanga na konsultacji ocenił mnie na 4000 przy pierwszej operacji - bo przy nie najlepszym donorze mam dobrą elastyczność skóry, przy drugim stripie mówił, że wyciągnie jeszcze z 2500).

Chciałbym też wiedzieć czy zrobiłby metodą kombinowaną 5000 graftów - 4000 strip i 1000 fue (część z brody).

Wreszcie zastanawiam się czy umie zrobić bez problemu gęstość 60 -70 na przód, czy zdarza mu się, że spora cześć graftów się nie przyjmuje.

Przebieg linii włosów i rozmieszczenie graftów (inna gęstość przód, inna korona) chciałbym raczej zaproponować sam - oczywiście z uwzglednieniem jego uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Gru 11, 2010 16:06

Mi nie podoba się to, że praktycznie każdy jego przeszczep przy NW5-6 zamyka się w ilości 3500 graftów. I nie można tak małej ilości wytłumaczyć słabym donorem, bo niektórzy pacjenci mieli nawet ponad 90 graftów/cm^2. Podejrzewam również, że kwestia finansowa również nie zaważyła na takiej małej ilości. Chcę zobaczyć efekt jego pracy, przy przeszczepie FUT 5000+ graftów. Jak do tej pory kryterium to zostało spełnione na jednym filmiku i wygląda to dobrze.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sob Gru 11, 2010 16:25

Myślę, że problem leży w kwestii finansowej. Bądź co bądź Indie to mało bogaty kraj i Madhu uchodzi tam za bardzo drogiego chirurga (są o wiele tańsi). Na pewno robił wiele operacji 5000+, natomiast w Indiach osoby posiadająca tak duże pieniądze są już raczej wysoko w drabince społecznej, a nie sądzę żeby menadżer znanej firmy chciał pokazywać swoją twarz na 'hairhospi'

 

Sob Gru 11, 2010 19:33

no i nie dałem sobie spokoju http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/home-page.asp?WebID=390 tutaj mamy człowieka rasy białej, który na forum bardzo Madhu chwalił, miał z nim drugą HT. Co prawda zdjęć jeszcze nie dodał, ale zapisuję żeby się nie zgubiło:) oczywiście skontaktuję się z nim na własną rękę

 

Chciałem zauważyć, że przeszczep u tego mężczyzny wykonywał dr Pathomvanich z Tajlandii, a nie Madhu.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sob Gru 11, 2010 19:51

pierwszą, a TomA miał też drugą, właśnie u Madhu. Napisałem przecież, że praktycznie nie ma materiału zdjęciowego (zdjęcia są, ale dosłownie z dwóch dni po operacji), a z pierwszej jest ich cała paleta

 

Sob Gru 11, 2010 20:04

Myślę, że Indie mogą być dobrą alternatywą dla wielu z nas. Wydaje mi się, że zamiast z góry je przekreślać i wyszukiwać problemów - trzeba raczej skupić się na jak najlepszej ocenie jakości pracy doktorka.

Mnie interesuje przede wszystkim, czy umie on odpowiednio zamknąć ranę, żeby blizna była minimalna, czy umie ze stripa wyciągnąć 4000 graftów w jednej sesji przy donorze około 75 g/cm2 (Bisanga na konsultacji ocenił mnie na 4000 przy pierwszej operacji - bo przy nie najlepszym donorze mam dobrą elastyczność skóry, przy drugim stripie mówił, że wyciągnie jeszcze z 2500).

Chciałbym też wiedzieć czy zrobiłby metodą kombinowaną 5000 graftów - 4000 strip i 1000 fue (część z brody).

Wreszcie zastanawiam się czy umie zrobić bez problemu gęstość 60 -70 na przód, czy zdarza mu się, że spora cześć graftów się nie przyjmuje.

Przebieg linii włosów i rozmieszczenie graftów (inna gęstość przód, inna korona) chciałbym raczej zaproponować sam - oczywiście z uwzglednieniem jego uwag.

 

 

w szwajcarii już włosy sklonowali więc za kilka lat to może być dość tanie rozwiązanie dla tych co mają małą ilość włosów, które można przeszczepić

 

Sob Gru 11, 2010 20:09

na pewno nie za kilka lat i na pewno nie tanio już prędzej liczyłbym na Histogen

 

Sob Gru 11, 2010 23:04

A ja czekam na jakieś dobre zdjęcia pokazujące linie włosów zrobione z bardzo dużą gęstością :].Nikt w Indiach nie ma samych zakoli? xd

 

Sob Gru 11, 2010 23:14

pierwszą, a TomA miał też drugą, właśnie u Madhu. Napisałem przecież, że praktycznie nie ma materiału zdjęciowego (zdjęcia są, ale dosłownie z dwóch dni po operacji), a z pierwszej jest ich cała paleta

 

Ja tam nie widzę żeby było gdzieś wspomniane, że drugi zabieg robił Madhu. Nie zagłębiałem się tak bardzo, ale wierzę na słowo.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Nie Gru 12, 2010 3:12

kiss me napisał:
pierwszą' date=' a TomA miał też drugą, właśnie u Madhu. Napisałem przecież, że praktycznie nie ma materiału zdjęciowego (zdjęcia są, ale dosłownie z dwóch dni po operacji), a z pierwszej jest ich cała paleta [/quote']

 

Ja tam nie widzę żeby było gdzieś wspomniane, że drugi zabieg robił Madhu. Nie zagłębiałem się tak bardzo, ale wierzę na słowo.

 

Na blogu też nie widziałem. Na forum za to w paru postach o tym pisze, ma też w opisie w stopce napisane o Madhu (trochę ponad 2k graftów, jak widać na załączonych zdjęciach dogęszczenie przodu i korony.

 

Nie Gru 12, 2010 18:43

Skald, czy badales temat mozliwosci znizki?

 

Podaj swojego maila. Przesle Ci swoje zdjecia z prosba o przeslanie do konsultacji, tak aby rzeczywiscie widzieli ze jest nas wiecej, a przy okazji dobra to bedzie okazja do spytania o te wlasnie znizke.

 

Nie Gru 12, 2010 20:42

Nie pytałem i uważam, że nie ma sensu teraz pytać, bo nie są mi w stanie nawet zagwarantować, że w przyszłym roku będzie taka sama cena obowiązywać. Myślę, że tego typu sprawy trzeba będzie omówić plus minus w czasie ustalania terminu zabiegu.

 

skald.indie@gmail.com - to jest specjalny mail na tę okazję. Byłoby fajnie jakbyś wrzucić zdjęcia dokładnie takie jak oni tam chcą (przy formularzu konsultacji online).

 

Sob Gru 25, 2010 14:52

 

Sro Gru 29, 2010 8:24

jest jakieś nowe info w sprawie przeszczepu w indiach , które zaciekawi potencjalnych klientów?

 

Sro Gru 29, 2010 14:49

Skald - czy mógłbyś się w naszym imieniu dowiedzieć czy dr. robi w jednej sesji stripa - 4000 - 5000 graftów? Oczywiście jeśli pozwala donor.

To ważna informacja i parę osób już poruszało ten problem na forum.

Na dostępnych zdjęciach jakie przeglądam nawet przy znacznym łysieniu - nw 5, nw 6 jest zawsze tylko około 3000 graftów nawet przy bardzo dobrym donorze. Obawiam się, że powodem jest inny sposób wycinania stripa niż np. w BHR- stąd też moje pytanie.

Mi Bisanga na konsultacjach powiedział, że przy pierwszym stripie uzyska spokojnie 4000 graftów - przy gęstości w donorze około 75 graftów/cm2 i b. dobrej elastyczności skóry. Jeśli możesz dowiedz się więc czy Madhu też by mógł zrobić w moim przypadku 4000 (lub więcej) graftów "stripem", lub 4000 strip + 1000 FUE.

Nie znalazłem też ceny za graft w przypadku przeszczepu włosów z ciała (np. brody).

Jeśli mam jechać aż do Indii to chciałbym w jednej sesji zrobić ile się da - tj. około 5000 graftów - a nie jechać dwa razy i robić po 2500..

 

Sro Gru 29, 2010 18:55

Wysłałem pytania do Madhu, jak mi odpowiedzą to niezwłocznie zamieszczę

 

Czw Gru 30, 2010 9:14

Dzięki - więc czekamy na odpowiedź doktorka.

 

Pon Sty 10, 2011 0:41

Zapomniałem przekazać maila. Dostałem w odp. że tak obszerne sprawy wolą konsultować telefonicznie, póki co do nich nie zadzwoniłem. Możecie ofc wysyłać swoje zapytania indywidualnie w tym świetle.

 

efekt oszałamiający, zastanawiam się na ile jest to sprawka fina którego zaczął brać po operacji.

 

Pon Sty 10, 2011 14:00

rewelacja

 

biała osoba musiała by mieć przeszczep na poziomie przynajmniej 4500 a nie 3300 aby mieć taki efekt z kilku powodów:

- ich skóra głowy jest ciemniejsza

- włosy mają grubsze

- włosy są bardzo czarne co nie pozwala widzieć tak bardzo skórę głowy

 

 

Skald, kiedy planujesz wylot do Indii?

Ja póki co śledzę co sie dzieje na forum

 

Wto Sty 11, 2011 0:35

koniec sierpnia, wrzesień.

 

Myślę, że nawet przy 4500 tys. graftów takiego efektu nie da się uzyskać. Według mnie u tego pacjenta fin zadziałał w pewnej mierze, sam przecież mówi, że przed zabiegiem go nie. Niemożliwe jest żeby z 3300 graftów zrobić takie efekt, niezależnie od faktury włosa. Trzeba by być cudotwórcą i to w absolutnie dosłownym tego znaczeniu.

 

Wto Sty 11, 2011 11:41

fin jest taki rewelacyjny???

wg mnie flut zewnętrznie przyjmowany z kirklandem daje niesamowite efekty

 

zakola moje się pokrywają włoskami, przód zagęszcza ale mimo wszystko i tak potrzebuje przeszczep aby mieć bujną czuprynę, która wspomagana minoxem, ketoxin forte oraz witaminami utrzyma się do 35 roku życia, potem mogę łysieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Sty 11, 2011 14:13

fin różnie działa (bądź nie działa w ogóle) na różne osoby.

 

Wto Sty 11, 2011 15:37

ja jestem bardzo podatny na odrosty po flucie, chyba jestem takim szczęśliwcem jak kilka osób na forum co pokazało pokrycie korony w ciagu roku

 

Sob Sty 15, 2011 23:31

kto zdecydował się na przeszczep w indiach?

kto o jakim przeszczepie marzy?

 

Skald- 80%- 3 k???

Valmont -50%- 2k

a reszta?

 

ile można wyciągnąc grafow z jednego ciecia? sorki gdzieś to już było

kiedys myslalem o 500 g, potem o 1000 a teraz stwierdzam ze jak mam robic przeszczep w indiach to walne sobie 2 kola po to aby nie myslec o lysieniu az tak bardzo bo w koncu wlosy przeszczepione rosna do konca zycia

 

z niecierpliwoscia czekam na efekty prac na rasie slowianskiej

 

Nie Sty 16, 2011 19:02

Skald - czy mógłbyś się w naszym imieniu dowiedzieć czy dr. robi w jednej sesji stripa - 4000 - 5000 graftów? Oczywiście jeśli pozwala donor.

To ważna informacja i parę osób już poruszało ten problem na forum.

Na dostępnych zdjęciach jakie przeglądam nawet przy znacznym łysieniu - nw 5, nw 6 jest zawsze tylko około 3000 graftów nawet przy bardzo dobrym donorze. Obawiam się, że powodem jest inny sposób wycinania stripa niż np. w BHR- stąd też moje pytanie.

Mi Bisanga na konsultacjach powiedział, że przy pierwszym stripie uzyska spokojnie 4000 graftów - przy gęstości w donorze około 75 graftów/cm2 i b. dobrej elastyczności skóry. Jeśli możesz dowiedz się więc czy Madhu też by mógł zrobić w moim przypadku 4000 (lub więcej) graftów "stripem", lub 4000 strip + 1000 FUE.

Nie znalazłem też ceny za graft w przypadku przeszczepu włosów z ciała (np. brody).

Jeśli mam jechać aż do Indii to chciałbym w jednej sesji zrobić ile się da - tj. około 5000 graftów - a nie jechać dwa razy i robić po 2500..

 

I co wiadomo coś na ten temat już Skald? W moim przypadku, to jest decydująca informacja, czy warto się zainteresować Madhu, czy nie. Bez fina NW5 mi grozi i nie chce się bawić w przeszczepy typu 2500 graftów.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Nie Sty 16, 2011 19:28

Witam.

Mogę być zainteresowany wyprawą z wami... dam znać późną wiosną.. o ile nie będzie to dla was za późno.

 

Nie Sty 16, 2011 21:20

@kiss me
Zapomniałem przekazać maila. Dostałem w odp. że tak obszerne sprawy wolą konsultować telefonicznie, póki co do nich nie zadzwoniłem. Możecie ofc wysyłać swoje zapytania indywidualnie w tym świetle.

 

efekt oszałamiający, zastanawiam się na ile jest to sprawka fina którego zaczął brać po operacji.

 

 

@posia

 

ja tak czy tak pojadę, więc generalnie czy ktoś i kiedy się do mnie dołączy - nie robi mi to większej różnicy

 

Nie Sty 16, 2011 21:24

@kiss me aha, jeszcze zapomniałem - na ich stronce jest napisane, że jeżeli donor pozwala mogą zrobić nawet 4000+ w jednym cięciu.

 

Nie Sty 16, 2011 21:38

Kurde, nie doczytałem twojego postu i ich info na stronce. Sorry

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Sty 17, 2011 1:34

 

Następny imponujący efekt dr Madhu

 

Pon Sty 17, 2011 13:24

jak on dostał 3300 to ja muszę dostać 2000 g aby mieć gęste włosy aby za kilka lat nie patrzeć nie myśleć o 2 zabiegu

 

Wto Sty 18, 2011 16:07

Wszystko fajnie ale czy ktoś widział w necie fotki albo jakiś konkretny filmik linii włosów z bliska?

Zastanawiam się czy Madhu potrafi ładnie poukładać grafty aby efekt był taki jak u Bisangi bądz koray'a (naturalny!!!). Kolejnym ważnym aspektem jest blizna po zabiegu.

Ktoś ostatnio wspominał o technologi którą stosują w HDC, H&W oraz w klinicie w Brukseli (nie BHR). Metoda potrójnego zamykania czy coś w tym stylu. Podobno blizna praktycznie nie zauważalna Wiadoma sprawa że cena przemawia na korzyść doktora z Indii

Lokalizacja również ciekawa (przyga itp.) Pisałbym się na te indie ale zależy mi na mega profesjonaliźmie. Rozważałem Bisangę (cenowo również w miarę przyzwoicie) ale blizna jest mimo wszystko dość widoczna.

Na jakimś filmiku widziałem jak Mahdu chwali swoje zamykanie po stripie. Ciekaw jestem jak jest w rzeczywistości. Jestem 3.5 roku po pierwszym HT w Medical i kolejnym zabiegiem zamierzam zamknąć temat, przynajmniej na kilka lat.

 

Wto Sty 18, 2011 17:47

U Madhu potrójne zamykanie się stosuje, natomiast wielkość blizny która u Ciebie powstanie trudno ocenić bo to w dużej mierze zależy od predyspozycji pacjenta (jego zdolności do gojenia się).

 

w tym temacie jest parę linków do hairline bądź odnośniki do tematów gdzie ten hairline widać. Pokazują go też na filmikach.

 

Na pewno jest to klinika o najwyższych światowych standardach, a czy lepszy jest on, Bisanga cz Koray? Praktycznie nie da się ocenić. Z ciekawostki jest to póki co jedyna klinika z którą się spotkałem w której można zrobić LHT (long hair transplantation).

 

Wto Sty 18, 2011 17:59

Mnie zastanawia jedno - jakim cudem Madhu uzyskał taki efekt przy 3300 graftów? Przecież to jest niewykonalne przy takim obszarze do pokrycia.

Nawet niech pacjent ma same grafty 2 i 3 włosowe. Bisanga by tam dał przynajmniej z 6000 graftów, Koray pewnie z 5000. W cuda nie wierzę niestety.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Sty 18, 2011 18:04

mówił, że nie brał fina, po zabiegu zaczął brać, myślę że to głównie tego zasługa, na niektórych fin działa rewelacyjnie.

 

Wto Sty 18, 2011 18:06

A ja myślę, że to czary mary w stylu nanogenu.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Sty 18, 2011 18:07

Szukam w necie jakiś ciekawych zdjęć z hairline

Jeżeli coś przykminie i będzie wyglądało to ciekawie, jutro dzwonie do doktorka, rezerwuje pierwszy wolny termin i jazda do Indii:D

Byłem na konsultacji u Bisangii i wyliczył że potrzeba 2500 gr.

12.000PL powinno styknąć na wszystko włącznie z wycieczką

 

Wto Sty 18, 2011 18:09

Skald co do potrójnego zamykania to jestem pozytywnie zaskoczony.

Podobno w BHR tego nie wykonują a Madhu w Indiach tak

Ta informacja sprawdzona? Masz jakiś link?

 

Wto Sty 18, 2011 18:09

Wiesz, jak już zakładamy oszustwa to równie dobrze na zdjęciu wcześniej mógł być ktoś zupełnie inny Zdjęcia na ich stronie głównej wyglądają uczciwie, u niektórych widać prześwity jeżeli było robione więcej graftów etc. Wydaje mi się, że gdyby chcieliby być nieuczciwi to już na zdjęciach porobiliby cuda.

 

Tak czy inaczej mam zamiar skontaktować się przed wyjazdem z 2 osobami z hairtransplant które u niego robiły i zapytam o wszystko. Do tego czasu TomA powinien mieć już odrosty jakieś. Nie oczekuję cudu, bo tego się zrobić nie da, a jedynie solidnej roboty.

 

Wto Sty 18, 2011 18:15

http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/136837-15-months-after-hair-transplant-done-dr-madhus-hyderabad.html

 

Ciekawe zdjęcia. Jedno przedstawia zbliżenie na Hairline.

Wygląda zadowalająco 8)

 

Wto Sty 18, 2011 18:17

to jest nieprawda, że w BHR nie robią potrójnego zamknięcia, to jest standard we wszystkich lepszych klinikach.

 

Mowa o trichophytic closure, które jest już dość znaną metodą (kiedyś nie było). W HDC mówią na to po prostu Trigrowthic, od cała tajemnica

 

http://www.hairhospi.com/trichoplylic.clu.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Sty 18, 2011 18:23

to jest nieprawda, że w BHR nie robią potrójnego zamknięcia, to jest standard we wszystkich lepszych klinikach.

 

Mowa o trichophytic closure, które jest już dość znaną metodą (kiedyś nie było). W HDC mówią na to po prostu Trigrowthic, od cała tajemnica

 

http://www.hairhospi.com/trichoplylic.clu.html

 

Skoro tak twierdzisz

Jeżeli faktycznie tak jest to BHR przedstawia się również interesująco.

Cena wyższa ale na korzyść lekarza przemawia więcej udokumentowanych przypadków w tym kilka na naszym forum. Co do Madhu temat trochę bardziej skomplikowany choćby ze względów konsultacji itp. (u mnie z angielskim średnio) Skald masz jakies info od doktora jakie są najbliższe wolne terminy? Rozważam BHR i Indie bankowo max do 6 miesięcy zabieg.

 

Wto Sty 18, 2011 19:02

W Indiach trzeba się "rejestrować" około 2 - 3 miesięcy wcześniej. Prawda, że Bisanga ma więcej udokumentowanych przypadków, ale jednocześnie cena jest ponad 2 razy większa niestety. Coś za coś, każdy musi sam zdecydować

 

Wto Sty 18, 2011 19:03

Trochę pośmigałem po necie i znalazłem sporo ciekawych opinii na temat Madhu. Skald jeżeli jesteś w stałej korespondencji z Doktorem zapytaj ( o ile to nie problem) czy ma jakieś wolne terminy np. za miesiąc

Orientował się ktoś w sprawie połączenia? Jak najtaniej się tam dostać?

Jutro trochę posprawdzam i zaplanuję wycieczkę do Indii. Trzeba zwiedzić trochę świata

Co do tego terminu można argumentować że jak znajdzie jakiś szybki wolny termin to udokumentuje to na forum. Będzie to dla niego świetna darmowa reklama

 

Pozdrawiam

 

Wto Sty 18, 2011 19:05

W Indiach trzeba się "rejestrować" około 2 - 3 miesięcy wcześniej. Prawda, że Bisanga ma więcej udokumentowanych przypadków, ale jednocześnie cena jest ponad 2 razy większa niestety. Coś za coś, każdy musi sam zdecydować

 

Trochę długo, chociaż wiem że to normalne w tego typu sprawie. Możliwe że jedno odstępstwo by zrobił i jakiś termin by się znalazł.

Orientowałeś się co do płatności? Jakaś zaliczka, czy płacimy na miejscu całość?

 

Wto Sty 18, 2011 19:12

Ok, wyślę do niego zaraz wiadomość, ile mniej więcej graftów planujesz?

Wiem, że można znaleźć okazję za 1700zł do New Delhi, generalnie liczyłbym bezpiecznie 2500 za dolot + dojazd/dolot do Hyderabadu + jakieś taksówki/inne rodzaje transportu. Koszt za dwie strony ofc. Jeżeli się zdecydujesz to polecam zahaczyć przynajmniej o Agrę (m.in. Taj Mahal). Koszty życia na miejscu są minimalne, hotel za 10 dolarów to już naprawdę porządny standard.

 

Podaj maila jak jesteś poważnie zainteresowany, mam u siebie trochę przydatnych artykułów etc. na temat Indii (niektóre po naszemu, niektóre po angielsku).

 

Wto Sty 18, 2011 19:13

niestety nie orientuję się co do wielkości zaliczki.

 

Wto Sty 18, 2011 19:29

indieht@gmail.com - założyłem specjalnie dla tej sprawy

 

Rok temu miałem konsultacje u Bisangi. Ilość potrzebnych graftów wyliczył na max 2500. Od tamtego czasu sytuacja nie znacznie się pogorszyła ale więcej niż 3000 nie da się upchać. 2500 to i tak będzie już kosmos.

Skala NW 2. Donor 65-70gr/1cm2

Jeżeli chodzi o zabieg to jestem jak najbardziej zainteresowany i będę wdzięczny za twój meil do niego Postaraj się wykombinować jakiś szybki termin jak da rade.

 

Pozdrawiam

 

Wto Sty 18, 2011 20:02

Jak masz jakieś ciekawe materiały Skald, to mi też podeślij proszę na: marco0123@wp.pl

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Sty 18, 2011 22:54

podróż do indii to nawet mniej jak 3000 zł

zapraszam na stronę www .fru.pl

 

warszawa-delphi

wrzucamy np 2-3 miesiące w przód i mamy niską cenę na poziomie 1700-2100 zł plus transport pociągiem

 

Wto Sty 18, 2011 23:23

ok, mail do hairhospi poszedł, maile do Was z materiałami też

 

Wto Sty 18, 2011 23:26

btw bardzo dobra wyszukiwarka valmont, nie znałem jej wcześniej

 

Sro Sty 19, 2011 0:39

Skald i valmont dzięki za cenne informacje

Poczekamy co napisze doktor i zobaczymy co da się zrobić z tematem.

 

Odpalę meila i luknę co tam podesłałeś Skald.

 

Pozdro

 

Sro Sty 19, 2011 11:13

kolega programuje dla fru.pl dlatego dowiedziałem się o istnieniu tej strony

 

dlugosc trasy oraz koszt dotarcia do kliniki to juz zasluga google maps oraz czystego google

 

takze poprosze materialy na email valmont@wp.pl

 

Czw Sty 20, 2011 2:55

no i nie dałem sobie spokoju http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/home-page.asp?WebID=390 tutaj mamy człowieka rasy białej, który na forum bardzo Madhu chwalił, miał z nim drugą HT. Co prawda zdjęć jeszcze nie dodał, ale zapisuję żeby się nie zgubiło:) oczywiście skontaktuję się z nim na własną rękę

 

Ja pierdole!! Tak pięknej kobiety dawno nie widziałem.

 

Czw Sty 20, 2011 22:53

Skald widziałeś tą klinikę:

http://www.goodbyehairloss.com/index.htm

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

 

Czw Sty 20, 2011 23:11

No cóż, tutaj jest przeszczep za półdarmo, bo 55 centów/graft. Czytałem blog dr Mahadeviana, wydaje się bardzo zorientowany nie tylko w transplantologii ale i współczesnych metodach leczenia. Niestety jak widzę niektóre rezultaty to po prostu boję się do niego zajrzeć Zresztą Madhu w swojej "dawnej" klinice też oferuje takie ceny, z tym że on osobiście nie nadzoruje tam zabiegów.

 

Czw Sty 20, 2011 23:15

Choćby zaproponowali mi za darmo przeszczep w tej w klinice, to bym podziękował. Ich efekty: http://goodbyehairloss.blogspot.com/2010/03/some-results-of-dr-mahadevia.html Najbardziej rozwaliła mnie rekonstrukcja brwi znajdująca się pod koniec galerii.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Sty 21, 2011 0:06

ciekawe czy pacjent jest zadowolony z tej rekonstrukcji

 

Inny efekt:

Picture5.jpg

 

Oszałamiająca zmiana Skoro on tym się chwali to nie chcę widzieć nieudanych zabiegów...

 

Sob Sty 22, 2011 9:24

kto zdecydował się na przeszczep w indiach?

kto o jakim przeszczepie marzy?

 

Skald- 80%- 3 k???

Valmont -50%- 2k

a reszta?

 

ile można wyciągnąc grafow z jednego ciecia? sorki gdzieś to już było

kiedys myslalem o 500 g, potem o 1000 a teraz stwierdzam ze jak mam robic przeszczep w indiach to walne sobie 2 kola po to aby nie myslec o lysieniu az tak bardzo bo w koncu wlosy przeszczepione rosna do konca zycia

 

z niecierpliwoscia czekam na efekty prac na rasie slowianskiej

 

ja też 50%..

 

kiss me napisał:

Skald - czy mógłbyś się w naszym imieniu dowiedzieć czy dr. robi w jednej sesji stripa - 4000 - 5000 graftów? Oczywiście jeśli pozwala donor.

To ważna informacja i parę osób już poruszało ten problem na forum.

Na dostępnych zdjęciach jakie przeglądam nawet przy znacznym łysieniu - nw 5, nw 6 jest zawsze tylko około 3000 graftów nawet przy bardzo dobrym donorze. Obawiam się, że powodem jest inny sposób wycinania stripa niż np. w BHR- stąd też moje pytanie.

Mi Bisanga na konsultacjach powiedział, że przy pierwszym stripie uzyska spokojnie 4000 graftów - przy gęstości w donorze około 75 graftów/cm2 i b. dobrej elastyczności skóry. Jeśli możesz dowiedz się więc czy Madhu też by mógł zrobić w moim przypadku 4000 (lub więcej) graftów "stripem", lub 4000 strip + 1000 FUE.

Nie znalazłem też ceny za graft w przypadku przeszczepu włosów z ciała (np. brody).

Jeśli mam jechać aż do Indii to chciałbym w jednej sesji zrobić ile się da - tj. około 5000 graftów - a nie jechać dwa razy i robić po 2500..

 

I co wiadomo coś na ten temat już Skald? W moim przypadku, to jest decydująca informacja, czy warto się zainteresować Madhu, czy nie. Bez fina NW5 mi grozi i nie chce się bawić w przeszczepy typu 2500 graftów.

 

w moim przypadku - podobnie jak u kiss mi - dużo zależy od tego czy Madhu będzie mógł mi zrobić 4-5 tys. graftów za jednym razem

 

co do informacji na ich stronie:

 

@kiss me aha, jeszcze zapomniałem - na ich stronce jest napisane, że jeżeli donor pozwala mogą zrobić nawet 4000+ w jednym cięciu.

 

- to oczywiście to widziałem - ale niestety brak zdjęć osób, którym zrobiono takie duże przeszczepy - tak jak już pisałem - "na dostępnych zdjęciach jakie przeglądam nawet przy znacznym łysieniu - nw 5, nw 6 jest zawsze tylko około 3000 graftów nawet przy bardzo dobrym donorze". Obawiam się, że wynika to z zastosowania jakiejś innej techniki wycinania stripa niż np. w BHR...

 

Trochę dziwi mnie też, że odpisali, iż wolą takie sprawy ustalać telefonicznie. To chyba proste pytanie - maja gęstość donoru, wiedzą jaką ilością przeszczepów ktoś jest zainteresowany..

 

Tak czy inaczej - Skald - jeśli możesz jakoś (chyba pozostaje telefon) uzyskać takie informacje to byłbym wdzięczny . Nie tylko zresztą ja - jak sądzę.. Mój angielski niestety nie pozwala na telefoniczne, precyzyjne wyjaśnienie takich technicznych szczegółów.

 

Sob Sty 22, 2011 10:32

Skald coś czuję, że sam do Indii polecisz.

_________________

grudzień 2010, FUE 2600, dr Koray- Turcja,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Sty 22, 2011 11:27

grzegorz gdzie sa nowe fotki z turcji?

 

Sob Sty 22, 2011 11:51

valmont napisał: kto zdecydował się na przeszczep w indiach?

kto o jakim przeszczepie marzy?

 

Skald- 80%- 3 k???

Valmont -50%- 2k

a reszta?

 

ile można wyciągnąc grafow z jednego ciecia? sorki gdzieś to już było

kiedys myslalem o 500 g, potem o 1000 a teraz stwierdzam ze jak mam robic przeszczep w indiach to walne sobie 2 kola po to aby nie myslec o lysieniu az tak bardzo bo w koncu wlosy przeszczepione rosna do konca zycia

 

z niecierpliwoscia czekam na efekty prac na rasie slowianskiej

 

ja też 50%..

 

kiss me napisał:

Skald - czy mógłbyś się w naszym imieniu dowiedzieć czy dr. robi w jednej sesji stripa - 4000 - 5000 graftów? Oczywiście jeśli pozwala donor.

To ważna informacja i parę osób już poruszało ten problem na forum.

Na dostępnych zdjęciach jakie przeglądam nawet przy znacznym łysieniu - nw 5, nw 6 jest zawsze tylko około 3000 graftów nawet przy bardzo dobrym donorze. Obawiam się, że powodem jest inny sposób wycinania stripa niż np. w BHR- stąd też moje pytanie.

Mi Bisanga na konsultacjach powiedział, że przy pierwszym stripie uzyska spokojnie 4000 graftów - przy gęstości w donorze około 75 graftów/cm2 i b. dobrej elastyczności skóry. Jeśli możesz dowiedz się więc czy Madhu też by mógł zrobić w moim przypadku 4000 (lub więcej) graftów "stripem", lub 4000 strip + 1000 FUE.

Nie znalazłem też ceny za graft w przypadku przeszczepu włosów z ciała (np. brody).

Jeśli mam jechać aż do Indii to chciałbym w jednej sesji zrobić ile się da - tj. około 5000 graftów - a nie jechać dwa razy i robić po 2500..

 

I co wiadomo coś na ten temat już Skald? W moim przypadku, to jest decydująca informacja, czy warto się zainteresować Madhu, czy nie. Bez fina NW5 mi grozi i nie chce się bawić w przeszczepy typu 2500 graftów.

 

w moim przypadku - podobnie jak u kiss mi - dużo zależy od tego czy Madhu będzie mógł mi zrobić 4-5 tys. graftów za jednym razem

 

co do informacji na ich stronie:

 

@kiss me aha, jeszcze zapomniałem - na ich stronce jest napisane, że jeżeli donor pozwala mogą zrobić nawet 4000+ w jednym cięciu.

 

- to oczywiście to widziałem - ale niestety brak zdjęć osób, którym zrobiono takie duże przeszczepy - tak jak już pisałem - "na dostępnych zdjęciach jakie przeglądam nawet przy znacznym łysieniu - nw 5, nw 6 jest zawsze tylko około 3000 graftów nawet przy bardzo dobrym donorze". Obawiam się, że wynika to z zastosowania jakiejś innej techniki wycinania stripa niż np. w BHR...

 

Trochę dziwi mnie też, że odpisali, iż wolą takie sprawy ustalać telefonicznie. To chyba proste pytanie - maja gęstość donoru, wiedzą jaką ilością przeszczepów ktoś jest zainteresowany..

 

Tak czy inaczej - Skald - jeśli możesz jakoś (chyba pozostaje telefon) uzyskać takie informacje to byłbym wdzięczny . Nie tylko zresztą ja - jak sądzę.. Mój angielski niestety nie pozwala na telefoniczne, precyzyjne wyjaśnienie takich technicznych szczegółów.

 

W moim przypadku nie trzeba mi przeszczepiać 4-5k graftów, bo nie mam takiej tragedii na głowie. 3k to by było za dużo, ale nie zmienia to faktu, że chciałbym zobaczyć w końcu jakieś zdjęcia, gdzie zostały zrobione takie duże sesje. I też oczekuję na fotki z gęstym upakowaniem włosów, na poziomie 50-60 graftów na cm^2. Jak tego nie zobaczę, to na pewno do Indii się nie ruszam. Chyba, że polska ekipa z forum wróci zadowolona.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sob Sty 22, 2011 12:34

jak 1 ekipa przetrze szlaki i okaze się że indie są super to na tym forum będzie już tylko mowa o jednej klinice oraz o organizowaniu wypraw co kilka miesięcy

 

Sob Sty 22, 2011 12:52

I też oczekuję na fotki z gęstym upakowaniem włosów, na poziomie 50-60 graftów na cm^2. Jak tego nie zobaczę, to na pewno do Indii.

 

To w zasadzie podstawa. Pozostaje jedynie czytanie anglojęzycznych for w poszukiwaniu ciekawych efektów oraz wysłanie meila z zapytaniem do kliniki.

Wciąż rozważam BHR i Indie z podkreśleniem Brukseli. Niska cena to nie wszystko. Lepiej do tematu podejść na chłodno i na spokojnie zdecydować o wyborze kliniki.

 

Sob Sty 22, 2011 12:55

Skald coś czuję, że sam do Indii polecisz.

 

Na ten moment i ja jestem zainteresowany tyle, że wolę się upewnić aby nie popełnić kolejnego nieodwracalnego błedu jakim jest wybór niewłaściwej kliniki wykonującej HT.

 

Sob Sty 22, 2011 13:06

Skald coś czuję, że sam do Indii polecisz.

 

Nie sam, mam z kim lecieć, nikt z tego forum nie jest mi potrzebny, po prostu zaproponowałem

 

Co do sesji powyżej 5000:

 

http://www.hairhospi.com/long-hair-transplantation.html ten przykład był już tu nieraz pokazywany

 

Sob Sty 22, 2011 13:20

Co do ilości graftów - pamiętajcie że to są Indie, kraj w którym można wyżyć dziennie za dolara, a turyści nie ograniczając się rzadko wydają więcej jak 15 z noclegiem w trzygwiazdkowym hotelu. Madhu jest tam jedną z droższych klinik (jest jeszcze Fusehair w której był jeden z naszych forumowiczów i wrócił zadowolony), wspomniany wcześniej dr Mahadevian kosztuje 0.55, a niektóre kliniki jeszcze mniej! Nie dziwcie się więc, tych ludzi może po prostu nie być stać.

 

Inna sprawa, że w galerii jest sporo efektów 3500, a więcej w metodzie strip praktycznie nie da się pobrać (tzn. da się, ale poczytajcie o ryzyku takiego zabiegu...).

 

Swoją drogą fajny efekt: http://www.fusehair.com/image/tid/278

 

Jest jeszcze jeden plus: będąc jednym z pierwszych Europejczyków wykonujących u nich zabieg i deklarujący pokazać swoje wyniki na hairtransplantnetwork w postaci blogu mam szansę być traktowany jak vip. Nie oszukując się trzeba zaznaczyć, że inaczej podchodzi się do takiego, a inaczej do rutynowego zabiegu.

 

Co do kontaktu mailowego to niejeden na hairtransplant pisał że jest on trudny. Lepiej dzwonić, wtedy podobno wszystko da się załatwić od ręki. Jak zakupię sprzęt do dzwonienia online (a zrobię to po sesji, teraz czeka mnie (odpukać) ostatnia w życiu ) to z chęcią pomogę Wam w kontakcie z kliniką.

 

Sob Sty 22, 2011 13:27

grzegorzrz napisał: Skald coś czuję, że sam do Indii polecisz.

 

Nie sam, mam z kim lecieć, nikt z tego forum nie jest mi potrzebny, po prostu zaproponowałem

 

Co do sesji powyżej 5000:

 

http://www.hairhospi.com/long-hair-transplantation.html ten przykład był już tu nieraz pokazywany

 

I póki co to jest jedyny efekt pracy Madhu, który w 100% mnie przekonuje. Jeszcze kilka takich i też lecę

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sob Sty 22, 2011 13:35

Co do ilości graftów - pamiętajcie że to są Indie, kraj w którym można wyżyć dziennie za dolara, a turyści nie ograniczając się rzadko wydają więcej jak 15 z noclegiem w trzygwiazdkowym hotelu. Madhu jest tam jedną z droższych klinik (jest jeszcze Fusehair w której był jeden z naszych forumowiczów i wrócił zadowolony), wspomniany wcześniej dr Mahadevian kosztuje 0.55, a niektóre kliniki jeszcze mniej! Nie dziwcie się więc, tych ludzi może po prostu nie być stać.

 

Stać, nie stać jeśli porównuje się klinikę Madhu do renomowanych klinik, to MUSZĄ oni mieć udokumentowane efekty z:

- gęstym upakowaniem włosów

- dużą sesją

I nie chodzi mi o pojedyncze przypadki, lecz przynajmniej 3.

 

Mi u Madhu podoba się, że ładnie wszczepia włosy, pod odpowiednim kątem, bez robienia ogromnych kraterów w głowie, blizna jest bardzo ok, robi fajną linię itd., ale te 2 warunki które wymieniłem wcześniej musi również spełnić, aby zyskać u mnie zaufanie.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Nie Sty 23, 2011 2:10

jakby nie każdy miał dostęp: http://www.hairhospi.com/hair-transplant-cost.html . M.in. tutaj jest napisane, że są w stanie zrobić FUT do 5000 graftów jeżeli donor na to pozwoli.

 

Nie Sty 23, 2011 12:59

Widziałem to już kilka razy. Mi nie chodzi o to co tam jest napisane, ja chcę widzieć pracę udokumentowaną zdjęciami, filmikami itp. Na stronie dr Mahadevii, też jest wszystko ładnie napisane, ale efekty mówią same za siebie. Na słowo, to ja niestety nie wierzę.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Nie Sty 23, 2011 13:12

to nie było do Ciebie, doskonale wiem o co Ci chodzi na szczęście jestem w kontakcie z jego pacjentami (2), którzy niestety póki co są w fazie wzrostu, ale do czasu mojego wyjazdu powinno być już o efektach więcej wiadomo. Wtedy zobaczę co i jak i zadecyduję ostatecznie

 

Pią Sty 28, 2011 17:16

Co do ilości graftów - pamiętajcie że to są Indie, kraj ...j! Nie dziwcie się więc, tych ludzi może po prostu nie być stać.

 

Inna sprawa, że w galerii jest sporo efektów 3500, a więcej w metodzie strip praktycznie nie da się pobrać (tzn. da się, ale poczytajcie o ryzyku takiego zabiegu...).

 

Swoją drogą fajny efekt: http://www.fusehair.com/image/tid/278

 

 

Nawet na naszym forum są goście, którzy mieli przeszczepione powyżej 4000 graftów metodą Strip - Panacy, Georgis.

 

kiss me napisał: Widziałem to już kilka razy. Mi nie chodzi o to co tam jest napisane, ja chcę widzieć pracę udokumentowaną zdjęciami, filmikami itp. Na stronie dr Mahadevii, też jest wszystko ładnie napisane, ale efekty mówią same za siebie. Na słowo, to ja niestety nie wierzę.

 

Ja też widziałem to kilka razy i podobnie chciałbym widzieć pracę udokumentowaną zdjęciami..

 

Nie Sty 30, 2011 13:40

to nie było do Ciebie, doskonale wiem o co Ci chodzi na szczęście jestem w kontakcie z jego pacjentami (2), którzy niestety póki co są w fazie wzrostu, ale do czasu mojego wyjazdu powinno być już o efektach więcej wiadomo. Wtedy zobaczę co i jak i zadecyduję ostatecznie

 

 

rewelacyjnie!

 

okolo 20 lutego zadzwonie do kliniki i wyciagne wszystko ile sie da, z samym doktorem porozmawiam jesli bedzie to mozliwe

 

Sro Lut 02, 2011 14:24

Bilet 1700zł . Rezerwacja minimum 3 miesiące wcześniej. 2/3 osoby mogą lecieć ta sama linią. Reszta ( aby cena byłą równie niska ) musi lecieć w tym samy dniu inną linią . Wiza około 200zł .

 

Czw Lut 03, 2011 0:19

Skald, jeżeli jedziesz we Wrześniu to ja bardzo chętnie się z Tobą zabiorę.

Potrzebuję między 2, a 2500 graftów.

 

Jedyne co mnie zastanawia/martwi, to czy jest sens robić zabieg w wieku 25 lat. Co myślicie ??? Działać już, czy jeszcze zaczekać do 30tki na przykład ?

No i to zwiedzanie .

 

Na taką akcję, jestem skłonny wziąć jakiś kredyt na 10k i mieć spokój i zaliczoną super przygodę

_________________

proscar 1/4

kirkland 5%(+flut)

witaminy, szamponiki, odżywki, herbatki i zdrowe obiadki.

0 fast foodów, 0 fajek, 0 cukru. Mnóstwo sportu.

 

Czw Lut 03, 2011 0:37

daj maila

 

ja będę miał 24 lata i zabieg. Ważna jest historia łysienia w rodzinie i to jak na Ciebie działa kuracja. Wg mnie warto, bo kiedy w przeciwnym wypadku? No ale jak ktoś ma prognostyki na nw6 do 50'tki to przemyślałbym to bardzo dobrze.

 

Czw Lut 03, 2011 0:54

napisz na gg: 1234262

_________________

proscar 1/4

kirkland 5%(+flut)

witaminy, szamponiki, odżywki, herbatki i zdrowe obiadki.

0 fast foodów, 0 fajek, 0 cukru. Mnóstwo sportu.

 

Czw Lut 03, 2011 1:08

wrześniem ja również jestem zainteresowany.

nr gg 4374685

 

Czw Lut 03, 2011 14:25

fin jest taki rewelacyjny???

wg mnie flut zewnętrznie przyjmowany z kirklandem daje niesamowite efekty

 

zakola moje się pokrywają włoskami, przód zagęszcza ale mimo wszystko i tak potrzebuje przeszczep aby mieć bujną czuprynę, która wspomagana minoxem, ketoxin forte oraz witaminami utrzyma się do 35 roku życia, potem mogę łysieć

 

no tak nie do konca flut+ minox jest rewelacyjny bo nie kazdemy daje efekty zreszta podobnie jak fin i inne specyfinki bo wszystko zalezy od danego organizmu, ale super ze na Cb dziala i oby sie jak najdluzej ten efekt utrzymywal, jednak musimy tez pamietac o efektach ubocznych flutamidu bo to jednak potezny stuff i na dluga mete na pewno nie ciekawy...

panowie jesli chodzi o ta klinike ciekawie sie zapowiada i caly czas sledze wasze poczyniania, jesli sie okaze wszystko na plus to bedzie niezle rozwiazanie dla innych lysiejacych ktorych nie stac zrobic sobie drogich przeszczepow a jednak musza jakos wlosy zdobyc bo bez nich ciezko z psychika i wygladem;d chociaz o przeszczepie na razie nie mysle(nie jest tak tragicznie i nie stac na razie:P) to zawsze dobrze by bylo miec jakies kolejne rozwiazania bo z tym histogenem czy jakims lekiem "cudo" to nie wiadomo czy kiedykolwiek powstanie i czy bedzie dzialac na wszystkich i czy w ogole:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Lut 05, 2011 14:41

moje efekty beda zapewne takie same jak 2 osob stosujacych mase srodkow w tym proscar, poki co mam mase wloskow cieniutkich ktore nabieraja koloru- 3 miesiace temu jeszcze ich nie było

 

 

mam nadzieje ze w ciagu kolejnych kilku miesiecy zamienia sie w wartosciowe wlosy- wtedy i tak bede myslal o przeszczepie - wypelnienie zakoli, dogeszczenie na maxa przodu i korony czyli okolo 2000-2500 g

 

Sob Lut 05, 2011 16:56

chłopaki, dajcie te maile, ja na gadu praktycznie nie wchodzę. Bez obaw, spamu rozsyłać nie będę

 

Sob Lut 05, 2011 17:46

valmont@wp.pl

 

licze ze dostane naprawde wiele materialow od Ciebie, stosowanie chemii nie ma sensu, kuracja jest droga a cale zycie i tak bede musial walczyc o utrzymanie wlosow wiec sil moze zabraknac do walki o byt

 

Sob Lut 05, 2011 17:49

snickers80@interia.pl

_________________

Big 3 + Atrederm 0.025% + Acne-Derm

 

Sob Lut 05, 2011 19:22

Skald, też mnie kuszą te Indie... a podobno 9 miesięcy to właśnie minimum odstępu między zabiegami... a we wrześniu akurat tyle będę miał po 1szym zabiegu... będę na konsultacjach BHR w Wawie za 2 tygodnie i tam się dowiem jaki odstęp muszę mieć.. jeśli to dopuszczalne to może też dołącze do was, by załatwić ten problem już raz na dobre.

 

Sob Lut 05, 2011 20:05

valmont@wp.pl

 

licze ze dostane naprawde wiele materialow od Ciebie, stosowanie chemii nie ma sensu, kuracja jest droga a cale zycie i tak bede musial walczyc o utrzymanie wlosow wiec sil moze zabraknac do walki o byt

 

po przeszczepie też będziesz musiał fina łykac - tak rekomenduje BHR.

 

Nie Lut 06, 2011 0:03

jedna madra odpowiedz twoja tylko nie napisales ile mam lykac ale tego juz nie doczytales

 

Pon Lut 07, 2011 1:17

dajcie znać kto w te wakacje wybiera się zrobić przeszczep w Indiach?

 

Pon Lut 07, 2011 12:04

myślę, że w temacie jest jasno napisane, nie będziemy się przecież meldować co chwilę. Jak ktoś jest zainteresowany niech zostawi maila.

 

Pon Lut 07, 2011 12:33

Dołączcie mnie do newslettera z informacjami o potencjalnym przeszczepie w Indiach. Jeśli będzie to u mnie możliwe technicznie dołączę.

posia-india@wp.pl

 

Pon Lut 07, 2011 13:17

johny.indie@gmail.com

 

 

też poproszę, jadę na 90% !

_________________

proscar 1/4

kirkland 5%(+flut)

witaminy, szamponiki, odżywki, herbatki i zdrowe obiadki.

0 fast foodów, 0 fajek, 0 cukru. Mnóstwo sportu.

 

Pon Lut 07, 2011 15:48

Jak masz coś ciekawego Skald, to podeślij proszę na marco0123@wp.pl

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Lut 08, 2011 9:41

Tak jak pisałem wcześniej, też jestem zainteresowany

raffde@wp.pl

19.02 mam konsultacje w Warszawie to dowiem ile można wycisnąć z mojej głowy.

 

Wto Lut 08, 2011 9:45

W uzupełnieniu. Czytałem gdzieś ,ze jest możliwość negocjacji ceny w tej klinice w grupach zorganizowanych z europy.

Skald czy rozmawiałeś z kimś z tej klinki w tej sprawie?

 

Wto Lut 08, 2011 11:57

Skald, też mnie kuszą te Indie... a podobno 9 miesięcy to właśnie minimum odstępu między zabiegami... a we wrześniu akurat tyle będę miał po 1szym zabiegu... będę na konsultacjach BHR w Wawie za 2 tygodnie i tam się dowiem jaki odstęp muszę mieć.. jeśli to dopuszczalne to może też dołącze do was, by załatwić ten problem już raz na dobre.

 

sorry Posia ale ty czlowieku mysl troszke. Walnales transplantacje u naszych "fachowcow" i nawet nie wiesz jaki bedzie efekt (z tego co widac to raczej lipa) a juz sie pchasz w rece nastepnego nieznanego doktorka i to jeszcze z Indii. Niska cena w kwestii transplantacji wlosow nigdy nie powinna byc glownym czynnikiem wyboru. Zbieraj pieniadze i wybierz jakiegos prawdziwego specjaliste czy to BHR czy Rahala czy H&W ale nie pakuj sie w cos takiego. Ten doktorek to musi miec udokumentowanych przynajmniej ze 20-30 pancentow o europejskim charakterze wlosow i raczej watpliwe zeby mial.

_________________

1mg Finpecia

DNS Spectral 5%

Nizoral 2% (once a week)

 

Wto Lut 08, 2011 13:28

cieszę się, że o nas myślisz, ale myślę że nie ma obawy skoro jest polecany przez światową czołówkę chirurgów, do której swoją drogą Bisanga się nie dostał (nie wiem czy dlatego że się tam nie pchał, nie interesowałem się, ale fakt faktem). Była długa dyskusja już na ten temat i prosiłbym żeby jej nie powtarzać. Jest udokumentowana w tym temacie i każdy ma do niej prosty i łatwy dostęp.

 

Wto Lut 08, 2011 13:53

mowisz moze o tej czolowce wg ISHRS?? Tam nawet jest nasz ulubiony doktorek z Polski. Prosic to sobie mozesz znajomych ale nie mnie. Administrator jakis od siedmiu bolesci sie znalazl. Pojawil sie znikad od wrzesnia 2010 i natrzaskal prawie 500 postow i on mi mow zebym sie nie powtarzal. Rzucil haslo z jakims dziwnym doktorkiem z konca swiata a kilka osob dalo sie zlapac i ciagna ten temat.

_________________

1mg Finpecia

DNS Spectral 5%

Nizoral 2% (once a week)

 

Wto Lut 08, 2011 14:03

Nie, ISHRS to nie żadna czołówka tylko zwykły dyplom. Mówię o chirurgach na hairtransplantnetwork, gdzie znajdują się tacy jak właśnie Rahal, HandW, Scott Alexander, Paul Sapiro. Chirurdzy Ci głosują też na rekomendowanych specjalistów, na Madhu jak widać zagłosowali.

 

Rahal i HandW też są z końca świata tak btw

 

"Prosic to sobie mozesz znajomych ale nie mnie. Administrator jakis od siedmiu bolesci sie znalazl."

 

Nie wiem skąd u Ciebie tyle agresji i złości, jakieś kompleksy przez łysinkę? Mnie prosić może każdy, takie jest też przeznaczenie tego słowa (zdaje się nie jest zarezerwowane tylko dla znajomych...).

 

Temat czy Madhu jest godny zaufania czy nie był już niejednokrotnie poruszany więc nie widzę sensu trzaskać tego raz jeszcze. Informacje o nim znajdziesz na hairtransplantnetwork. Jeżeli znasz angielski to przekonasz się że jednej złej opinii na jego temat tam nie ma, a napisano sporo. Każdy musi sam ocenić i tyle.

 

Pojawiłem się znikąd... nie tak do końca, bo na tym świecie trochę już chodzę. Choć być może dla Ciebie światem jest to forum, wtedy faktycznie możesz zaszufladkować mnie jako tego, który znikąd się pojawił

 

Wto Lut 08, 2011 14:24

Nie mam takiej lysinki zeby tak zdesperowany szukac transplantacji za najnizsza cene i to w Indiach. Widac dla Ciebie hairtransplantnetwork jest calym swiatem. Kaliber wlosa u hindusow i jego kolor daja wlasnie takie efekty ktorymi sie jarasz. Ale my nie mamy takich wlosow. Zawsze pod plaszczykiem grzecznosci wpychasz kogos na mine?

_________________

1mg Finpecia

DNS Spectral 5%

Nizoral 2% (once a week)

 

Wto Lut 08, 2011 14:31

nova a znasz lepszy pomysl na przeszczep i na wakacje w jednym?

 

 

indie są moim marzeniem ale tylko na wakacje nie opłaca mi się tam jechać

 

oprócz Skalda do indi chce sie wybrac przynajmniej 5 osob

 

ps Skald- czekam na materialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Lut 08, 2011 14:37

Nie całym światem, ale biblią informacji na temat ht, bo chyba nie ma takiego drugiego community.

 

Nie było moim zamiarem nikogo wpychać na minę, ale mam już dość pisania że Madhu zły etc. Pokaż mi przykład spapranej przez niego roboty to będę Ci wdzięczny, ale "uważaj na Hindusa" nic do tematu nie wnosi.

 

Oczywiście, że Hindusi mają inną fakturę włosa... ale to tylko część prawdy co doskonale przedstawił jeden z Hindusów na hairtransplant. Jednocześnie bowiem mają mniej włosów/graft, poza tym w Indiach mieszkają różne rasy Hindusów, a trzeba dodać że tak samo jak u nas grubość włosa po prostu się u nich różni. Tak samo więc jak u nas ilość graftów/cm2 trzeba dopasować do grubości włosów pacjenta tak i u nich, z tym że tam częściej zdarzają się pacjenci z włosami grubszymi. Ot cała filozofia.

 

Wto Lut 08, 2011 14:39

@valmont postaram się to zrobić jak najszybciej, muszę to tylko jakoś ogarnąć.

 

Wto Lut 08, 2011 15:11

cieszę się, że o nas myślisz, ale myślę że nie ma obawy skoro jest polecany przez światową czołówkę chirurgów, do której swoją drogą Bisanga się nie dostał (nie wiem czy dlatego że się tam nie pchał, nie interesowałem się, ale fakt faktem). Była długa dyskusja już na ten temat i prosiłbym żeby jej nie powtarzać. Jest udokumentowana w tym temacie i każdy ma do niej prosty i łatwy dostęp.

 

Może dlatego, że nie ma ochoty płacić comiesięcznego haraczu tej stronie?:)

 

How this online community is funded.

 

Those surgeons who are carefully reviewed and chosen for recommendation on this site contribute a monthly fee to co-sponsor this online community and display their before and after photos, videos and contact information.

 

Na owym forum jest trochę wątków na temat Bisangi i opinie są pozytywne.

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/157968-dr-bisanga-brussels.html

 

Wto Lut 08, 2011 16:55

sorry Posia ale ty czlowieku mysl troszke. Walnales transplantacje u naszych "fachowcow" i nawet nie wiesz jaki bedzie efekt (z tego co widac to raczej lipa) a juz sie pchasz w rece nastepnego nieznanego doktorka

 

Sorry ale od myślenia mam własny mózg. Co do skutków mojego obecnego przeszczepu jak się zgodzili przeciwnicy i zwolennicy MH będzie można rozmawiać na serio za pół roku najwcześniej... a to, że chcę znać szczegóły wyprawy do Indii, to kwestia tego, że takiej operacji się z dnia na dzień nie załatwi i nie zaplanuje... na pewno w momencie gdy będę wybierał się do Indii (lub innego kraju) by zrobić drugi - większy zabieg.. będę już miał świadomość efektów tego co osiągnąłem po zabiegu MH. Wiem o odstępie jaki musi być między zabiegami... niektórzy piszą o roku inni o 9 miesiącach.. więc zabieg mógłbym wykonać w okresie 09.2011 - 01.2012 .

Gdzie?... gdzieś gdzię będą mogli mi zrobić to za jednym zamachem i maxymalnie dobrze. Tyle!

 

Przy zbliżonej jakości zaważy cena... na razie nie zauważyłem przeciwwskazań do Indii, ale czasu jeszcze trochę mam.

Powyższe nie wyklucza też faktu że będę miał za tydzień na konsultacje BHR ... poznam ich opinie, ofertę cenową i będę miał min. pół roku do namysłu.

 

Wto Lut 08, 2011 16:55

Myślę że to nie kwestia "haraczu". Na chłodno napiszę, że są po prostu chirurdzy którzy jeżdżą na kongresy, zjazdy itd. a są też tacy którzy zwyczajnie robią swoją pracę i ze społecznością HT niewiele mają do czynienia. Wcale nie musi znaczyć że Ci drudzy są gorsi, bo przecież Bisanga wykonuje naprawdę niezłą pracę.

 

Wto Lut 08, 2011 17:04

Z tego, co wyczytałem na tym forum, to jego właściciele/administratorzy wielokrotnie zachęcali Bisangę i cały BHR do dołączenia do tej sieci i przedstawienia swoich efektów, a wtedy kolejnym krokiem byłoby dopisanie do listy rekomendowanych klinik. Ale jak widać, BHR nie chciało:) i nie znaczy to, że nie oglądają się na społeczność HT, bo na przykład na hiszpańskich forach mają swoich konsultantów, wydaje mi się, że na włoskich też?

 

Stawiam, że odpuścili sobie HTN, bo tam jest głównie amerykański target.

 

Wto Lut 08, 2011 19:21

udało mi się dzisiaj złapać kontakt do Austalijczyka który będzie robił HT u Madhu w przeciągu paru dni

 

Wto Lut 08, 2011 19:59

no to rewelacja

 

Wto Lut 08, 2011 23:01

udało mi się dzisiaj złapać kontakt do Austalijczyka który będzie robił HT u Madhu w przeciągu paru dni

 

Pytanie jakiej rasy:P ja w Brazylii poznałem Australijczyka, przyleciał tydzień po mnie, spodziewałem się blond surfera, zobaczyłem Hindusa:D

 

Wto Lut 08, 2011 23:20

mam jego fb, nie jest hindusem nie widać tylko niestety stanu głowy bo jest w czapce...

 

Sro Lut 09, 2011 0:21

Jak nam pomoga jego informacje to zapraszamy go wszyscy do znajomych

 

Sro Lut 09, 2011 9:43

Sorry ale od myślenia mam własny mózg. Co do skutków mojego obecnego przeszczepu jak się zgodzili przeciwnicy i zwolennicy MH będzie można rozmawiać na serio za pół roku najwcześniej... a to, że chcę znać szczegóły wyprawy do Indii, to kwestia tego, że takiej operacji się z dnia na dzień nie załatwi i nie zaplanuje...

 

posia po tym co tu wyczyniasz mam wrażenie ze nie za mocno z Twoim mózgiem. Zaczynasz obijać się od drzwi do drzwi zamiast poczekać z rok co się pojawi po obecnym wyczynie.

 

takiej operacji się z dnia na dzień nie załatwi i nie zaplanuje...

 

a jednak mialeś tu konto i wystarcząjaco czasu żeby poczytać opinie ludzi to polecialeś do pierwszego lepszego rzeźnika.

 

Sro Lut 09, 2011 13:46

Australijczyk przeszedł swoją "operację" jednak wczoraj. Jest bardzo zadowolony z działania kliniki, lekarzy, jej czystości etc. To jego drugi przeszczep, pierwszy miał gdzieś w Australii.

 

Sro Lut 09, 2011 14:12

Prawdopodobnie chodzi o tego Australijczyka

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/home-page.asp?WebID=1923

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sro Lut 09, 2011 14:23

Dokładnie o tego, jak przejrzysz dokładniej jego bloga to zobaczysz mój komentarz z prośbą o kontakt

 

Sro Lut 09, 2011 14:24

Met a italian girl at subway last nite, she may want to go out tonight, I will catch up if shes happy to have coffee with a star act from a Freak Show! Can you have sex the day of surgery? She will have to do the leg work!

 

Dobry typ:D

 

Sro Lut 09, 2011 14:27

:D

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sro Lut 09, 2011 14:28

Wcześniej miał u Barrego White'a (jak można przeczytać).

 

http://www.newhair.com.au/default/nhi_patients fajne efekty o ile prawdziwe.

 

Czw Lut 10, 2011 22:36

sorry Posia ale ty czlowieku mysl troszke. Walnales transplantacje u naszych "fachowcow" i nawet nie wiesz jaki bedzie efekt (z tego co widac to raczej lipa) a juz sie pchasz w rece nastepnego nieznanego doktorka

 

Sorry ale od myślenia mam własny mózg. Co do skutków mojego obecnego przeszczepu jak się zgodzili przeciwnicy i zwolennicy MH będzie można rozmawiać na serio za pół roku najwcześniej... a to, że chcę znać szczegóły wyprawy do Indii, to kwestia tego, że takiej operacji się z dnia na dzień nie załatwi i nie zaplanuje... na pewno w momencie gdy będę wybierał się do Indii (lub innego kraju) by zrobić drugi - większy zabieg.. będę już miał świadomość efektów tego co osiągnąłem po zabiegu MH. Wiem o odstępie jaki musi być między zabiegami... niektórzy piszą o roku inni o 9 miesiącach.. więc zabieg mógłbym wykonać w okresie 09.2011 - 01.2012 .

Gdzie?... gdzieś gdzię będą mogli mi zrobić to za jednym zamachem i maxymalnie dobrze. Tyle!

 

Przy zbliżonej jakości zaważy cena... na razie nie zauważyłem przeciwwskazań do Indii, ale czasu jeszcze trochę mam.

Powyższe nie wyklucza też faktu że będę miał za tydzień na konsultacje BHR ... poznam ich opinie, ofertę cenową i będę miał min. pół roku do namysłu.

 

posia nie przejmuj się takimi komentaarzami. To Twoja decyzja i niekt nie powinien jej kwestionowac.

 

Czw Lut 10, 2011 22:45

Kolego... ja nie mam zamiaru dyskutować tu z takimi "ekspertami", ale też nie życzę sobie byś ty tu robił za mojego adwokata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Lut 10, 2011 23:03

Trochę poza tematem: http://www.newhair.com.au/default/erkans-video-diary Barry White u którego ten Australijczyk miał pierwszą operację - niesamowity efekt u tego gościa (!). Widać, że ma naturalnie grube włosy, ale nawet pomimo to.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Czw Lut 10, 2011 23:59

Takie obrazki przekonują mnie, że warto odkładać kasę na przeszczep zamiast na samochód. 6000 grafów dało super efekt już nawet po 5 miesiącach.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Lut 11, 2011 0:05

Wychodzę z podobnego założenia. Szkoda tylko, że nie da rady tych 6 tysięcy graftów za jednym razem przeszczepić... Przynajmniej u mnie. Zakładam około 3500 za pierwszym razem i 2500 po dwóch latach...

 

Pią Lut 11, 2011 20:25

rady od Australijczyka - parę dni przed operacją nie jeść niczego z mięsem Generalnie napisał mi że jest bardzo zadowolony z przedoperacyjnych konsultacji z doktorem, cała ekipa bardzo przyjazna i profesjonalna. Poprosiłem go o update na blogu (zdjęcia), powiedział że się postara.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pią Lut 11, 2011 20:26

swoją drogą:

 

"I am now flown to Amehdabad to see a indian mate. Just got a tattoo which was a fun experience and endedup a rave party!". Strasznie luźny gościu ;D

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pią Lut 11, 2011 21:37

Koleś na blogu pisze, że był w Goa, teraz wspomina o rave party, to faktycznie strasznie wyluzowany . Połączenie tych dwóch rzeczy daje coś takiego
Mam nadzieję, że będzie w stanie później zdać relację z zabiegu

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pią Lut 11, 2011 22:13

ciekawy klimat

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Lut 15, 2011 14:47

swoją drogą:

 

"I am now flown to Amehdabad to see a indian mate. Just got a tattoo which was a fun experience and endedup a rave party!". Strasznie luźny gościu ;D

\]\\

 

 

 

 

co u naszego luzaka? sa fotki?

 

Pią Lut 18, 2011 21:04

Witam

 

Chciałbym zapytać czy będzie organizowany wyjazd do Pana. Madhu

Jeżeli "TAK" to skąd i kiedy ?

 

Sob Lut 19, 2011 15:03

wiem jedno- jak wyprawa ma byc we wrzesniu to w lipcu trzeba bilety rezerwowac oraz zabieg uzgodnic z dr

 

Sob Lut 19, 2011 19:05

ja się piszę na początek wakacji 2012

 

Sob Lut 19, 2011 19:11

Rozumiem że jak na razie nie ma chętnych.

A takie pytanie, czy z tutaj obecnych userków, ktoś miał przyjemność już konslutacji z doktorem jak i zabieg ? Widziałem mnóstwo postów tyczącego danego tematu ale nie natkąłem się na wnioski wyprawy.

 

Sob Lut 19, 2011 19:13

Panie: czarnyolek a w tym roku nie dałbyś rady ? Może jednak tego czerwca ?

 

Sob Lut 19, 2011 19:17

@Kamil przeczytaj proszę temat. Chętni są, m.in. ja, ale nie mam zamiaru się teraz deklarować na 100%. Poza tym nie wykluczam że pojadę zwyczajnie sam. W tym roku kończę studia, więc mam trochę czasu na dłuższą wyprawę, nie każdemu będzie to na pewno pasowało.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sob Lut 19, 2011 19:44

Panie Skald a nie chciałbym Pan towarzysza ? Może porozmawiamy na PM ?

 

Sob Lut 19, 2011 19:47

Nie możemy, na tym forum PM jest zablokowane

 

Jak napisałem niczyje towarzystwo mi nie przeszkadza, pytanie tylko czy jesteśmy w stanie (wszyscy na forum) dogadać się co do jednego terminu etc.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sob Lut 19, 2011 19:57

Jeżeli chodzi o mnie to jestem dyspozycyjny, wystarczy tak tydzień przed wylotem. Dokładna data, dzień, miejsce i fruu. M

 

No tak, PM zablokowane. Myślałem że za krótko posiadam konto by móc wysyłać privaty. A że tak zapytam w czym administracji przeszkadza wysyłanie PM-ów?. Z góry przepraszam za zmianę tematu. Dzięki za info Skald

 

Sob Lut 19, 2011 20:13

Po prostu przez PMki były wysyłane reklamy produktów, próbowano ludzi naciągać na różne rzeczy i nikt tego nie był w stanie kontrolować. Admin zdecydował się wreszcie PM zablokować.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sob Lut 19, 2011 20:27

Nikt nikogo do niczego nie zmusi przecież każdy swój rozum ma.

 

Skald wracając do tematu. Jesteś w stanie mniej więcej określić w jakich terminach przewidujesz podróż ?

 

Sob Lut 19, 2011 20:30

czerwiec odpada, bo będą miał obronę. Lipiec - sierpień to pora deszczowa, więc najwcześniej we wrześniu... Generalnie wrzesień/październik. Listopad już raczej odpada - nawet w Indiach będzie zimno... poza tym czas już zacząć pracować

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Lut 19, 2011 21:10

Czyli, jeżeli wcześniej nikt nie pojedzie to jesteśmy umówieni na wrzesień. Ok, jesteś że tak powiem, zmuszony poczekać

 

Sob Lut 19, 2011 21:31

Czyli, jeżeli wcześniej nikt nie pojedzie to jesteśmy umówieni na wrzesień. Ok, jesteś że tak powiem, zmuszony poczekać
jesteś=jestem

 

Sob Lut 19, 2011 22:25

Ja jak wrócicie zadowoleni z Indii pójdę waszym śladem na początku lipca 2012. W tym roku niestety nie mam czasu na zabieg + krótką rekonwalescencję. Planuję 3000 graftów i sądzę, że powinno mi to dać zajebisty efekt, biorąc pod uwagę mój stan na głowie.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sro Lut 23, 2011 2:36

kiss me ile wydajesz miesiecznie na leki? 200 zł?

 

wydaje mi się że dosc mocno obciazasz organizm lekami

 

ja popsuściłem trochę walkę, to co ma wypasc niech wypadnie teraz i zrobi miejsce dla nowych wlosow przeszczepionych

 

mam nadzieje ze Skald niebawem nas uszczesliwi wiadomosciami

 

Sro Lut 23, 2011 12:39

Nawet nie podliczałem ile wydaje miesięcznie na leki, ale to jest znacznie mniej niż 200zł.

- proscar 50zł/5mcy = 10zł/m-c

- kirkland 25zł/7mcy = 3,50zł/m-c (teraz jedna buteleczka wystarcza mi na ok. 7 mcy)

- biotyna 30zł za 100 tabletek, czyli ok. 10zł/m-c

- selsun blue kupiony w lipcu za 25zł mam do dziś

- ketoxin forte kupiłem w listopadzie za 20zł i jeszcze mi sporo go zostało

- za miconal dałem 18zł i nie wiem na ile mi wystarczy, ale będzie to na pewno ponad miesiąc

- xandrox, to wydatek jednorazowy, kupiłem go w lipcu i dałem 250zł. Psikam tylko na zakola i to nieregularnie, więc starcza na bardzo długo. Nie planuję go więcej kupować.

Koszt wliczając xandrox wychodzi sporo poniżej 100zł/m-c. Teraz w praktyce wydaje poniżej 50zł miesięcznie.

 

Co do obciążania organizmu, to ciężko to mi jednoznacznie stwierdzić, jak to jest w rzeczywistości. W zasadzie z tego co używam szkodliwe są tylko proscar i minoxidil wewnętrznie. Fakt, że leki dość poważne, ale minoxidil mi z pewnością nie szkodzi, bo mam okazję przebadać sobie serce regularnie włącznie z EKG, więc o tym jestem przekonany. Zresztą rozmawiałem z lekarzem na ten temat i nie odwodził mnie od tego sposobu przyjmowania. O proscarze nie będę się rozwodził, bo pisałem już o tym sporo. Odstawię go, gdy poczuję, że jest coś nie tak, ale póki co nic na to nie wskazuje i mam nadzieję, że tak zostanie.

 

Ponadto prowadzę zdrowy tryb życia jak nigdy wcześniej, czyli zdrowo się odżywiam, uprawiam sport, regularnie się wysypiam, przez cały luty wypiłem jedynie 2 piwa, a jestem typem imprezowicza

 

Póki co czuje się świetnie, włosy mają się też dobrze i nie planuję niczego zmieniać. Gdy coś będzie nie tak, nawet się nie będę zastanawiał nad odstawieniem niektórych elementów kuracji

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sob Mar 26, 2011 23:25

Widzę, że australijczyk się w końcu odezwał... ale ciągle nie ma zdjęć

Jak się ma wyprawa do Indii... czy zainteresowani już zabookowali termin... o ile wcześniej trzeba tam się rezerwować i wpłacać ew. zaliczkę przed zabiegiem?

 

Nie Mar 27, 2011 1:12

ja osobiście patrząc na swoje odrosty bardzo poważnie zastanawiam się nad sensem takiej operacji w ogóle... natomiast w kontakcie jestem cały czas. W Hairhospi obcokrajowcy są traktowani priorytetowo, tak więc 2 miesiące przed terminem zabiegu wg nich jest datą wystarczającą.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Mar 27, 2011 12:49

ja osobiście patrząc na swoje odrosty bardzo poważnie zastanawiam się nad sensem takiej operacji w ogóle... natomiast w kontakcie jestem cały czas. W Hairhospi obcokrajowcy są traktowani priorytetowo, tak więc 2 miesiące przed terminem zabiegu wg nich jest datą wystarczającą.

 

mozesz potwierdzic to zdjeciami lub opisac?

 

Nie Mar 27, 2011 23:30

Wlasnie, dokladnie trafione w sendo sprawy... Otóz po takiej kuracji jaka masz i mowisz o odrostach i niezlych efektach to z pewnoscia fotki kazdy by chcial zobaczyc przed i po..... Sam mam zalozony swoj temat i mam tam fotki, wiec kazdy moze zobaczyc jaki mam stan na glowie jak zaczynalem i jak mam teraz a jakby sie poprawilo i wrzucilbym wtedy fotki to kazdy by mogl zobaczyc roznice a tak- wybacz, ale na slowa to ciezko tak wierzyc, wiedzac jakie lysienie to cholerstwo;]

 

Pon Mar 28, 2011 13:40

Już pisałem co ze zdjęciami, jak przeinstaluję Windę do będą.

 

Nie wiem też skąd silne przekonanie, że zależy mi na tym aby mi ktoś uwierzył co do moich efektów? ;] Stanę się od tego bogatszy, szczęśliwszy, a może doba stanie się dłuższa? To czy ktoś mi tu wierzy czy nie jest mi totalnie obojętne - jak mówiłem jestem tutaj żeby ludzie mogli korzystać z moich doświadczeń, czy to zrobią to już jest wyłącznie ich interes

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Mar 28, 2011 14:02

Szkoda, że ci się Skald poprawia. Nie przetrzesz szlaku do Indii

 

Australijczyk dodał dziś nowy wpis. Na zobaczenie efektów zaprasza nas do Australii

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Mar 28, 2011 14:25

Skald w takich przypadkach mechanizm często jest prosty - ludzie nie potrafią spojrzeć obiektywnie, podświadomie oszukują się, wyolbrzymiają efekty. Nie wystawiają się na obiektywną ocenę, bo boją się, że ich subiektywna ocena legnie w gruzach, że obserwatorzy stwierdzą, że wcale nie jest tak dobrze, jak mogło się wydawać.

 

Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku, oczywiście. W każdym razie tłumacząc się od kilku miesięcy awarią komputera nie zyskujesz na wiarygodności.

 

Pon Mar 28, 2011 14:50

kiss me napisał: Szkoda, że ci się Skald poprawia. Nie przetrzesz szlaku do Indii

 

Australijczyk dodał dziś nowy wpis. Na zobaczenie efektów zaprasza nas do Australii

 

Nie twierdzę, że nie pojadę, bo niestety zakola mam nadal, a w sumie kusi mnie "zdrowa" linia włosów. Trudno mi jednak ocenić czy sytuacja nadal nie będzie się poprawiać i czy wydanie bądź co bądź dużych pieniędzy na zmianę która przy obecnym uczesaniu jedynie minimalnie zmieni moją sytuację ma sens. Tak czy inaczej do Indii jadę, jeżeli komuś zależy mogę się z Madhu spotkać niezależnie od tego czy ostatecznie się na przeszczep zdecyduje czy nie.

 

Jak już pisałem niejednokrotnie na wiarygodności mi nie zależy

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Mar 28, 2011 14:56

Skald w takich przypadkach mechanizm często jest prosty - ludzie nie potrafią spojrzeć obiektywnie, podświadomie oszukują się, wyolbrzymiają efekty. Nie wystawiają się na obiektywną ocenę, bo boją się, że ich subiektywna ocena legnie w gruzach, że obserwatorzy stwierdzą, że wcale nie jest tak dobrze, jak mogło się wydawać.

 

Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku, oczywiście. W każdym razie tłumacząc się od kilku miesięcy awarią komputera nie zyskujesz na wiarygodności.

 

bardzo dobrze to ujales bo tez tak samo bylo w moim przypadku dlatego komus kto tylko pisze jakie to wspaniale wlosy nie ma i ile ma odrostow to mozna miedzy bajki wrzucic tak samo jak bede tu opowiadal ze wcieralem we wlosy gowienko kurze i mi pomoglo na zatrzymanie i mam kupe odrostow a nie dam fotek to wszyscy mi uwierza i zaczna robic tak samo prawda??!! A zaslaniajac sie awaria kompa i tym ze na wiarygodnosci nie zalezy w ogole to po co pisac o odrostach skoro nie chcesz tak naprawde zeby ktokolwiek sie o tym przekonal i poszedl podobna kuracja, dla mnie to jest conajmniej dziwne i podejrzane, ale ok rozumiem na wiarygodnosci Ci nie zalezy:);d

 

Pon Mar 28, 2011 15:10

Pisze o nich bo je mam. Jeżeli nie rozumiesz że nie mam ochoty babrać się z zepsutymi sterami bluetootha, a tylko na kompie mam zdjęcia "przed" z maksymalnie zmoczonymi włosami i zaczesanymi do tyłu to nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć. Gdybyś mi płacił za aktywność tutaj to mógłbyś wymagać poświęcenia mojego czasu na rychłe zajęcie się sprawą przesyłu danych, póki robię to za darmo swój czas będę rozdzielał wedle własnego uznania.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Mar 28, 2011 15:14

tylko na "komie"

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Mar 28, 2011 21:30

jasne jeszcze co, placic za cokolwiek- jakbys nie wiedzial tutaj sie robi wszystko za darmo w celach pomocy innym- pokazywanie kuracji, zdjec i wypisywanie madrych rzeczy na temat lysienia. Prosta sprawa, nie masz ochoty dodawac zdjec nie dodawaj , nikt z tego powody plakac nie bedzie, ale w takim ukladzie nie pisz tez o super efektach skoro nie mozesz tego udowodnic, bo ryjesz tylko glowe nowym uczestnikom tego forum, bo moze oni uwierza ze mozna po takiej kuracji super miec efekt(i zaczna stosowac podobna a straca tylko cenny czas i kase a moze nawet niektorzy nadzieje) ale Ci ktorzy troche juz w tym siedza i sa obeznani wiedza, ze mowic to mozna a pokazanie tego to sa 2 rozne bajki:)

 

Pon Mar 28, 2011 21:57

gwoli ścisłości: nie mówiłem o super efektach (przez co rozumiem bardzo duże odrosty i powrót do sytuacji sprzed utraty włosów) tylko zauważalnej poprawie. Co do reszty to już wszystko powiedziałem.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Mar 29, 2011 8:02

co dorzuciles do kuracji ze naspapila poprawa?

 

Wto Mar 29, 2011 9:47

Szczyptę fantazji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Mar 29, 2011 10:01

Odrobinę nanogenu dorzucił:)

 

Panowie i Panie facet od września ubiegłego roku nabił prawie 600 postów, wypowiada się w każdym temacie, gdzie byśmy nie spojrzeli tam kolega Skald jest obecny. Sprawia wrażenie że bez forum jego życie nie ma sensu i poza siedzeniem na www.lysienie.info nie robi nic innego - ale wklejenie kilku zdjęć jest dla niego problemem bo jak to określa nikt mu nie płaci za aktywność na forum:)

 

Dobre dobre, ja od 2003 roku napisałem tylko 200 postów a i tak uważam się za kogoś kto wkłada w forum dużo czasu i poświęcenia i nikogo o zapłatę bym nie prosił - chce pomagam, nie chce nie wypowiadam się - proste:)

 

A co do rewelacji w sprawie rzekomej poprawy to poszedłbym chyba w zupełnie inną stronę - dr. Paj-Chi-Wo czyt. Madhu jest chirurgiem 3 ligowym i jego jakość zabiegu wcale nie odbiega od jakości naszych speców a jedynie czym może się pochwalić to ceną:)

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/159366-my-hairtransplant-dr-madhu-29-01-11-a.html

 

Mit o cudotwórcy z Indii pomalutku upada i trzeba z wyjść z tego z twarzą:) Szkoda tylko że zawróciło to w głowie wielu młodym nieświadomym użytkownikom forum:)

 

Pozdrawiam inteligentnych:)

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Wto Mar 29, 2011 11:47

Dla mnie przy takiej kuracji poprawa linie i utrzymanie tego co masz to juz sa super efekty, o powrocie do wlosow sprzed lysienia nie ma mowy prawie w ogole przy zadnej kuracji wiec o czyms takim nawet nie myslalem. Poza tym sam widzisz jak wszyscy doswiadczeni uzytkownicy sie rzucili na Cb i wspominalem Ci o tym ze predzej czy pozniej tak bedzie, bo jestes strasznie niewiarygodny a kto chwile w tym temacie siedzi, wie ze bajki opowiadasz jesli tego nie dokumentujesz:) To forum powoli "schodzi na psy" a wlasnie przez kogos takiego kto duzo pisze a malo robi, bo wszyscy wiemy ze siedzimy tu i czytamy, wymieniamy sie informacjami, zeby cos sie dowiedziec i walczyc z tym a same slowa nic nie wnosza do lysienia. Sam zaczynalem z wiedza na temat lysienia, ktora wynosika 0, ale dzieki madrym slowom starszych uzytkownikow, porzadnym tematom i przykładom kuracji i uzasadnionym fotkom udaje mi sie jakos z tym dawac rade chociaz wiadomo, ze nie jest tak jakbym chcial, ale zaczynajac dzisiaj i pierwszy temat na jaki bym sie natknal to bylby ten i Twoja cudowna kuracja to pewnie wlosy szybko bym stracil- obym chociaz troche swiezakom uswiadomil zeby czytali starsze tematy, bo nowe do niczego dobrego ich nie zaprowadza...

 

Wto Mar 29, 2011 17:14

Odrobinę nanogenu dorzucił:)

 

Panowie i Panie facet od września ubiegłego roku nabił prawie 600 postów, wypowiada się w każdym temacie, gdzie byśmy nie spojrzeli tam kolega Skald jest obecny. Sprawia wrażenie że bez forum jego życie nie ma sensu i poza siedzeniem na www.lysienie.info nie robi nic innego - ale wklejenie kilku zdjęć jest dla niego problemem bo jak to określa nikt mu nie płaci za aktywność na forum:)

 

Dobre dobre, ja od 2003 roku napisałem tylko 200 postów a i tak uważam się za kogoś kto wkłada w forum dużo czasu i poświęcenia i nikogo o zapłatę bym nie prosił - chce pomagam, nie chce nie wypowiadam się - proste:)

 

A co do rewelacji w sprawie rzekomej poprawy to poszedłbym chyba w zupełnie inną stronę - dr. Paj-Chi-Wo czyt. Madhu jest chirurgiem 3 ligowym i jego jakość zabiegu wcale nie odbiega od jakości naszych speców a jedynie czym może się pochwalić to ceną:)

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/159366-my-hairtransplant-dr-madhu-29-01-11-a.html

 

Mit o cudotwórcy z Indii pomalutku upada i trzeba z wyjść z tego z twarzą:) Szkoda tylko że zawróciło to w głowie wielu młodym nieświadomym użytkownikom forum:)

 

Pozdrawiam inteligentnych:)

 

Panie inteligentny,

 

Nie raz i nie dwa pisałem, że oprócz bycia studentem ostatniego roku prawa pracuję jako redaktor co implikuje to iż często jestem "na komputerze". Niemniej jednak, że pozwolę sobie na odrobinę ostrzejsze słowa, wbij sobie w tą łysa pałę jedno: dopóki nikt mi nie będzie za to płacił nie będę robił to na co nie mam ochoty. Lubię dyskutować na forach, lubię czytać o swoim problemie - nie lubię bawić się ze sterownikami bluetooth, szczególnie że tak naprawdę nie wiem czego dotyczy problem i jak go rozwiązać. Liczę na to, że przy reinstalacji Windy i wgraniu preinstalowanych sterów problem się rozwiąże, ale nie mam teraz zamiaru spędzać paru godzin na kopiowaniu danych tylko dlatego, że ktoś tutaj chce moje zdjęcie. Oczywiście ludzie rzekomo inteligentni mogą dojść do innych wniosków.

 

Jak rozumiem twoja wątpliwa retoryka dot. zaszufladkowania Madhu do 3 ligi chirurgów (podczas gdy jako jedyny na świecie pokazał tak spektakularny efekt LHT) opiera się na fakcie, że w przytoczonym przez Ciebie przykładzie pacjent dostał 2600 graftów na całą głowę. Oczywiście nie da się przy tym uzyskać dobrego efektu, ale czy wg Ciebie jeżeli pacjenta na więcej nie stać to powinno mu się zabiegu odmówić? W oficjalnej galerii hairhospi są przykłady gdzie na całą głowę dano 2500 graftów, jak i procedur, gdzie na sam przód wrzucono 4000 graftów. Widzę migdal, że nie znasz tematu, znalazłeś jeden przykład i udajesz znawcę (w dodatku inteligentnego, co oczywiście trzeba podkreślić).Czy ludzie inteligentni są w stanie dostrzec, że ilość graftów to ostatecznie wybór pacjenta? Madhu został głosem chirurgów całego świata uznany za godnego zaufania, nie sposób jednak nie zauważyć, że lepiej w tej materii zaufać migdalowi, który przecież wie lepiej (jest przecież inteligentny).

 

Tak na marginesie to osobiście mogę Ci dać przypadek operacji w BHR gdzie nie wyrosło więcej jak 30% przeszczepionych graftów, i co na ten temat powiesz?

 

Opanujcie się. Napisałem jedynie, że mam odrosty. Nikogo do swojej kuracji nie namawiam, w dupie mam czy ktoś będzie ją stosował czy nie, bo bynajmniej żadnych korzyści z tego nie mam. W czym problem? Żal Wam dupsko ściska że nie muszę się podtruwać i ryzykować flakiem, a udało mi się co nieco dogęścić i mieć jako taki odrost? Bo naprawdę nie wiem o co chodzi. Obiecałem, że jak przeinstaluję Windę to zdjęcia będą i słowa dotrzymam. Czy ktoś mi wierzy czy nie to jest jego sprawa.

 

Proszę też nie zaśmiecajcie tematu o dr Madhu Waszymi żalami, jeżeli macie potrzebę popłakania sobie to zapraszam do działu dot. mojej kuracji.

 

btw jak to jest migdal, że tak inteligentnej osoby nie stać na przeszczep?

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Mar 29, 2011 17:19

Dobre dobre, ja od 2003 roku napisałem tylko 200 postów a i tak uważam się za kogoś kto wkłada w forum dużo czasu i poświęcenia i nikogo o zapłatę bym nie prosił

 

Ciekawe czy ta twoja osławiona inteligencja podrzuciła Ci tę interpretację moich słów, bo jedyne co z nich wynika to to, że nie będę robił tego na co nie mam ochoty (w domyśle babranie się ze sterownikami bluetooth) W SZCZEGÓLNOŚCI za darmo. Swoją drogą niestety teoria, że ponad połowa Polaków nie potrafi czytać ze zrozumieniem wydaje się potwierdzać (ciekawe czy ktoś zrobił zestawienie biorąc pod uwagę tylko tych inteligentnych?).

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Mar 29, 2011 17:55

Proponuję zakończyć ten wątek. Skald niech nie chwali się odrostami póki nie wrzuci zdjęć, a reszta niech nie zaśmieca tematu innymi rzeczami.

 

Co do porównania Madhu z polskimi lekarzami, to lekka przesada. Już przeszczep posi świadczy o tym, że u nas jest gorzej. Jednak póki co do Madhu nie jestem również przekonany, ale go nie skreślam. Przypominam jak było z Korayem. Chyba kilka lat trwało zanim ktoś z nas mu zaufał. W końcu odważył się grzegorzrz i nie żałuje.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Mar 29, 2011 19:01

Skald wyślij mi te fotki mmsem, a ja je wrzucę do netu - w moim kompie działa bluetooth, a jak się zepsuje to mam kabelek. Szast prast i będzie po kłopocie.

 

Poza tym teraz każdy telefon ma obsługę internetu i sensowną przeglądarkę - po co wrzucać zdjęcia za pośrednictwem kompa, skoro można bezpośrednio z telefonu?

 

Wto Mar 29, 2011 19:09

Ojej co za problem wysłać zdjęcia z komórki na maila. Swoją drogą mogły Ci się włosy wizualnie polepszyć, pogrubić, przyciemnić i przez to zmniejszyć prześwity. Generalnie mam to w nosie ale poprzez takie chwalenie swojej kuracji możesz ostro namieszać nowym w głowie. Już piszą na innych forach o Twojej kuracji. A jeśli faktycznie masz odrosty, to tylko byś potwierdził, że Twoja kuracja jest dobra i warto ją stosować.

 

Wto Mar 29, 2011 19:48

hihihihihih

 

Ugryzło, ugryzło i zabolało, czyli jednak trafiłem w sedno:)

Bardzo lubię lubię demaskować prostotę i brak spójności w wypowiedziach:)

 

W temacie Posi, największym zastrzeżeniem była gęstość, tutaj kiedy podobną gęstość zrobił Madhu zmienia się tylko ton wypowiedzi, kontekst, pokazuje całość od dupy strony i już jest cacy ehhh wy prawnicy potraficie kota ogonem odwrócić:)

 

Nie raz pisałeś że jesteś studentem prawa, redaktorem i jakoś nikt tego docenić nie potrafi, przepraszam w imieniu swoim i kolegów z forum.

 

Już teraz będziemy Cie kochać i szanować i wierzyć we wszystko co napiszesz tylko proszę Cię Skald nie złość się już na nas:)

 

Z wyrazami szacunku:)

 

Migdał inteligentny ale biedny:)

 

hihihihihih

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Wto Mar 29, 2011 20:48

hihihihihih

 

Ugryzło, ugryzło i zabolało, czyli jednak trafiłem w sedno:)

Bardzo lubię lubię demaskować prostotę i brak spójności w wypowiedziach:)

 

Tak, ubodło, bo nie lubię być oskarżany przez osoby które w innych tematach użalają się nad swoją sytuacją czyli takie, które w normalnym świecie nie spojrzałyby mi w oczy i nie zrobiły tego samego.

 

Tak czy inaczej uwaga o braku funduszy na przeszczep była poniżej pasa, tak naprawdę nie twierdzę że miarą inteligencji jest zasobność portfela.

 

W temacie Posi, największym zastrzeżeniem była gęstość, tutaj kiedy podobną gęstość zrobił Madhu zmienia się tylko ton wypowiedzi,

 

Nie wiem czy na twoim poziomie inteligencji widzisz subtelną różnicę - Madhu (co pokazuje) potrafi wykonać przeszczep z wysoką gęstością, ale robi również te z mniejszą, gdy wymaga tego sytuacja (często finansowa). W Polsce robi się taką gęstość (czyli niską) gdyż wszyscy zgodnie twierdzą, że większej się nie da. Dwa trzeba spojrzeć na jakośc przeszczepu czyli brak pozostawionych kraterów, a jedynie niewielkie ranki. Poza tym zauważ, że w podanym przez Ciebie przykładzie Hindus i tak dostał niemalże drugie tyle co posia.

 

@xattic nie mogę Ci przesłać bo widać zbyt dużo mojej persony, muszę je wcześniej obrobić.

Mam nieco inny pomysł, choć nie będzie to tak widoczne jak na mokrych włosach. Z tydzień-dwa temu robiłem zdjęcia żeby wysłać je do Madhu, na kompie mam też parę starych normalnych zdjęć, na których przy rozwianych włosach niestety widać mój problem, zrobię małe porównanie póki co na takiej zasadzie i jutro wrzucę.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Mar 29, 2011 22:32

Nie chce tu zwracać komukolwiek uwagi, bo wiem ze to nie poprawi i tak atmosfery. Warto zwrócić uwagę na to, że wątek jednak dotyczy kliniki w Indiach a nie kuracji Skalda.. nie chce pokazać teraz rezultatów (choćby z powodów technicznych) - jego wybór i jego sprawa. Dzieci tu nie zaglądają a raczej dorośli ludzie, więc argument... że ktoś poleci w ślad za nieudokumentowaną kuracje też chyba trafiony nie jest.

 

A co do mnie - bo nawiązywaliście do mojego zabiegu... ja miałem robione zakola (a nie niemal całą głowę jak w tym wypadku)!! - duże zakola.. ok, ale głównie to + tak jak umówiłem się z chirurgiem - to co zostało z graftów wyciągniętych z tego skalpu poszło na lekkie zagęszczenie środka (ok. 200 graftów). Nie oczekiwałem załatwienia wszystkich problemów za jednym razem.. za drugim już raczej tak będę oczekiwał...

O jakości gęstości osiągniętej w obszarze zakoli będziemy zaś rozmawiać pod koniec lata. Pragnę jednak zauważyć, że wszystkie inne tezy (poza skutkami, na które jeszcze za wcześnie) na temat MH, które były wysuwane w moim wątku... zostały obalone. Ślad po bliźnie jest minimalny, dziur i nierówności na głowie nie mam, wszystko się zagoiło.

 

Wto Mar 29, 2011 22:53

Posia - jak tak do tego podchodzimy to trzeba zauważyć, że Hindu też całkiem łysy nie był http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/attachment.php?attachmentid=12913&d=1296470233

 

Cieszę się, że wszystko u Ciebie w porządku, jednak trzeba sobie powiedzieć raz i jasno, że technika stosowana przez MH jest przestarzała. Tak czy inaczej trzymam kciuki za jak największy graft survival

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sro Mar 30, 2011 8:21

Przepraszam Skald, tym razem bez ironii.

 

Nie jesteśmy tu po to żeby się kłócić tylko wspierać i dążyć do PRAWDY bez względu na fakt czy będzie się ona nam podobać czy nie. To po pierwsze.

 

Nie napisałem żeby Ci zrobić na złość ale rzeczywiście była niewielka prowokacja z mojej strony, szkoda że zareagowałeś w trochę buraczany sposób bo jako przyszły prawnik doskonale wiesz że "dopuki winy się nie orzeknie każdy jest niewinny" - w temacie Posi skazaliście jego, jego zabieg i całą klinikę bez poczekanie na efekty końcowe- czyli bez dowodów o winie, oparliście się tylko na poszlakach i stereotypach typu - Polska klinika - zabieg spierdzielony. Nie istotne, zabieg przesympatycznego kolegi Posi który bez względu na zajadłość, nieprzychylność i złośliwość użytkowników naszego forum podsumujemy za kilka miesięcy w jego temacie.

 

Druga sprawa, jako przyszły prawnik powinieneś wiedzieć że emocje są najgorszym doradcą w poszukiwaniu PRAWDY i często zasłaniają nam istotne fakty.

 

Tak czy inaczej uwaga o braku funduszy na przeszczep była poniżej pasa, tak naprawdę nie twierdzę że miarą inteligencji jest zasobność portfela.

 

Kolego drogi, nigdy w ocenie ludzi nie kierowałem się zasobnością ich portfeli, nie interesuje mnie to ile kto zarabia i jakie studia skończył, nie interesuje mnie to czy jest z Warszawy czy z Koziej Wólki, co to za różnica.

 

Pisałem nie o Tobie tylko o doktorze Madhu, że jedynie czym może się pochwalić to ceną, bo kilka zabiegów pokazanych na niezbyt czytelnych zdjęciach wykonanych z daleka, na pacjentach z ciemną skórą i grubymi włosami nie przekonuje mnie a wręcz przeciwnie - każe mi się solidnie zastanowić nad tym czy oby nie ma tam ściemy, tak robią ludzie inteligentni - albo wybredni ja jestem cholernie wybredny jeśli chodzi o zabiegi chirurgiczne bo mam cienkie jasne włosy i potrzebowałbym mega gęstości żeby wyglądało to dobrze.

 

dr. Madhu

 

 

dr. Hasson

 

 

dr.Bisanga

 

 

dr. Rahal

 

http://www.youtube.com/watch?v=dpUcdkb1wDc

 

 

Bez sensu wymieniać dalej - doskonale wiesz o co mi chodzi nie o jakość zabiegu tylko o rzetelne pokazanie tego na wysokiej rozdzielczości filmu wideo, na zbliżeniach i przeczesywaniu włosów. (Dlaczego dr. Madhu nie robi tego tak jak Bisanga, Hasson, czy Rahal?)

 

To prawda co piszesz - Bisanga, Rahal i wszyscy wielcy tego świata mogą się mylić, ich zabiegi tez mogą nie wyjść, ale nie oszukujmy się i nie róbmy ludziom wody z mózgu dr. Madhu ma coś do ukrycia a tym czymś najprawdopodobniej jest gęstość w rejonie przeszczepu i o ile na jego niewyraźnych zdjęciach i filmach efekt wygląda jako tako to należy zwrócić uwagę na fakt że włosy pacjentów są o wysokiej strukturze, bardzo grube, czyli żeby taki efekt zrobić u Polaka być może należałoby przeszczepić 50% włosów więcej. Zbyt dużo niejasności, zbyt dużo ściemniania nie tylko zdjęć i filmów ale i brak dokumentacji spoza kliniki czyli kogoś kto sam przedstawił efekty bez ściemy stawia dr. Madhu w trzeciej lidze chirurgów.

 

Za pierwszą ligę uważam chirurgów z ameryki, gdyż tam jest kolebka chirurgii, tam powstają nowe technologie, tam pracują najlepsi i najwięksi, tam wykonuje się najwięcej zabiegów, to pierwsza liga nie tylko stać ich na wykonywanie super zabiegów ale jeszcze stać ich na wdrażanie nowych technologii, jeszcze gęstszego pakowania, jeszcze lepszego odrostu, jeszcze lepszego maskowania blizn i wreszcie konkretnej pracy nad odrostem w miejscach pobierania.

 

http://www.fellermedical.com/Videos.htm

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=oIficgRZVcU&feature=rec-LGOUT-exp_stronger_r2-2r-6-HM

 

 

http://www.regrowhair.com/hair-transplant-surgery/new-surgical-instrument-revolutionizes-fue-follicular-unit-extraction-2/

 

http://www.regrowhair.com/hair-loss-blog/highlights-of-the-2010-annual-ishrs-hair-restoration-meeting-in-boston-massachusetts/

 

 

Druga liga według mnie to wszyscy lekarze którzy spędzili wiele lat w klinikach amerykańskich jako technicy, pomocnicy, nabierali doświadczenia a teraz są świetnymi, samowystarczalnymi, samorozwijającymi się właścicielami klinik, Bisanga, Mwamba, Jones.

 

No i trzecia liga to pojawiające się jak grzyby po deszczu nowe kliniki, bez względu na to skąd pochodzą, czy z Indii czy z Turcji czy z Rosji, nie oszukujmy się, będzie tego coraz więcej, mamy XXI wiek, technologia przeszczepów jest w miarę łatwa więc rzemieślnicy będą się pojawiać.

 

Mam nadzieję Skald że pisząc o Madhu w taki sposób nie obrażam Ciebie i nie jest to Twój guru któremu bijesz pokłony, bo nie chcę zostać źle zrozumiany, uwielbiam nowości i nowinki techniczne, dlatego tak bardzo podoba mi się dr. Gho ale jak mi zarzuciłeś w jednym z postów że biorę za autorytet tak marnego chirurga to niestety muszę to sprostować:

 

Dr. Gho nie jest chirurgiem, jest naukowcem, nie przeprowadza zabiegów tylko obmyśla nowe sposoby na nieograniczone możliwości poboru włosa - to dlatego tak bardzo go lubię, dlatego że walczy o PRAWDĘ i jest w tym samotny, wszyscy są przeciw niemu, ale kiedyś znajdzie sposób na rozmnażanie włosów i każda renomowana klinika będzie mogła korzystać z dobrodziejstw tego naukowca, my również mam nadzieję że doczekamy tak fajnych czasów.

 

Z tego samego powodu zainteresowałem się dr. Madhu, nawet kiedyś prosiłem żebyś do mnie meila wysłał, interesuje mnie LHT Madhu, chciałbym zobaczyć tego gościa, tydzień po zabiegu, miesiąc po zabiegu, pół roku po zabiegu, rok po zabiegu - jak będziesz pisał do Madhu zadaj mu pytanie czy ten gość jeszcze się pojawi czy przepadnie jak Mańka w Czechach.

 

Ciekawi mnie to i to bardzo.

 

Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś że Twoja zasobność portfela nie wpływa na to jak Cię oceniam, bo ocenić Cię nie mogę, nie znam Cię, a skrawek wypocin jakie przedstawiamy na forum nie jest nawet wstępem do odniesienia jakiegokolwiek wrażenia.

 

No i po trzecie tak już się uprę przy tych Twoich studiach prawniczych, to doskonale wiesz że odpowiednie pokazanie sprawy może zmienić wszystko, odpowiednie żonglowanie słowami może może w dużej mierze zataić prawdę i przypisać ją czemuś fałszywemu. Używasz prawniczego słownictwa, mądrych słów, nienagannej retoryki, błyskotliwości, inteligencji ale czy napewno robisz to w słusznej sprawie, robisz to po to by odkryć PRAWDĘ?

 

Nie posądzam Cię że jesteś głupi, nie posądzam Cię o to że nie dostrzegasz manipulacji światłem i jakością obrazu dr. Madhu, nie podejrzewam Cie o to że uwierzysz w piękne słowa pisane na jego stronie kiedy nie ma potwierdzenia w zadowolonych klientach z dokładnymi opisami zabiegów i z dokumentacją w postaci zdjęć dużej rozdzielczości , w Polsce też nie ma zadowolonych klientów dr. Pietuszki, Kolasinskeigo, Kolendy, Prandeckiego ale są jako takie zdjęcia na ich stronach, bardzo zbliżone jakością do zdjęć dr. Madhu.

 

Nie posądzam Cię tez o to że jesteś adwokatem dr. Madhu albo przedstawicielem jego kliniki - więc kim jesteś i jaka jest Twoja rola w sprawie kliniki Hairhospi?

 

 

Skald nie idź tą drogą

 

P.S. I najważniejsze, zrozumiesz to gdyż jesteś na studiach prawniczych - ważniejsze od prawniczego bełkotu jest dowód, dowód w sprawie, niepodważalny, niezbity, prawdziwy:)

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Sro Mar 30, 2011 10:21

http://klinikakolasinski.pl/zdjecia-przed-i-po/przeszczep-wlosow

 

No i co powiecie, może nasi chirurdzy odstają od czołówki?

 

Jakby na to odpowiednio spojrzeć, odpowiednio zareklamować, odpowiednio do ludzi przemówić, to można by kogoś przekonać że dr. Kolasiński robi megasesje:)

 

Bawimy się dalej w udowadnianie kto ma racje czy doszukujemy się PRAWDY, nawet jeśli jest bardzo bolesna?

 

Wiesz Skald o czym mówię?

 

Nie piję do Ciebie, pije do ściemy jaka jest widoczna na zdjęciach albo jakiej nie widać na zdjęciach, zdaję sobie sprawę z faktu że włożyłeś w temat dr. Madhu dużo serca i mnóstwo czasu, to takie Twoje małe dziecko w naszym światku łysoli ale uważaj bo ktoś może dostrzec fakt że obrażasz swoich kolegów Polaków, Łysoli, towarzyszy doli i nie doli a bronisz zawzięcie, jakiegoś buraczanego chirurga który nie jest na tyle odważny albo na tyle dobry aby podzielić się swoimi efektami bez uciekania się do manipulacji ciemnym ludem i tanich chwytów reklamowych:)

 

Ja myślę że przysłowiowy Kowalski z forum powinien być nam droższy niż dr. Madhu z Indii, ja tak do tego podchodzę, Dlatego nie bójmy się zmieniać zdania, patrzyłem na Madhu z zaciekawieniem i pewnego rodzaju pragnieniem ale na dzień dzisiejszy nie spełnia moich najmniejszych oczekiwań - czy go skreślam? Ja nie skreślam nawet Kolasińskiego i Pietuszki nadal mam nadzieję że pójdą inną drogą, droga rozwoju - tego sobie i innym życzę:)

 

Pozdrawiam wszystkich inteligentnych:)

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Sro Mar 30, 2011 13:20

Zgadzam się z Migdalem w 100%, że Madhu to póki co wielka niewiadoma. Jedynie co za nim przemawia w tym czasie, to cena i raczej pozytywne opinie na innych forach, chociaż nie do końca wiarygodne, bo nie potwierdzone zdjęciami itd. Filmiki na youtube, które wyglądają jakby zostały nagrane komórką, też nie działają na jego korzyść. Mimo wszystko dla mnie jako studenta, jest on jedyną szansą na przeszczep w przyszłym roku, bo 30000zł nie mam. Dlatego nie chcę żeby wątek umarł, ale prawdopodobieństwo tego czy pojadę do Indii oceniam na mniej niż 50%.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sro Mar 30, 2011 14:16

ja jestem cholernie wybredny jeśli chodzi o zabiegi chirurgiczne bo mam cienkie jasne włosy i potrzebowałbym mega gęstości żeby wyglądało to dobrze.

 

Migdal - mały wtręt - tu akurat nie masz chyba racji. Ja mam sporo siwych juz kłakow mimo ze jeszcze 3ka z przodu i mi w BHR i na konsultacjach powiedzieli ze im jasniejsze wlosy przy jasnej karnacji tym lepiej bo mniej graftow potrzeba zeby to wyglądalo dobrze, bo nie ma wtedy duzego kontrastu kolorów miedzy skóra a włosem

Tylko tyle wtrętu

 

Sro Mar 30, 2011 18:12

Migdal - mały wtręt - tu akurat nie masz chyba racji. Ja mam sporo siwych juz kłakow mimo ze jeszcze 3ka z przodu i mi w BHR i na konsultacjach powiedzieli ze im jasniejsze wlosy przy jasnej karnacji tym lepiej bo mniej graftow potrzeba zeby to wyglądalo dobrze, bo nie ma wtedy duzego kontrastu kolorów miedzy skóra a włosem

Tylko tyle wtrętu

 

Tak tak greggio, jak najbardziej PRAWDA potwierdzona jasne włosy, czy siwe włosy wyglądają lepiej przy naszej jasnej skórze - cenna uwaga dla tych którzy by mnie źle zrozumieli:)

 

http://bellicapelli.forumfree.it/?t=50691975

 

Nie wiem czy to zobaczycie bo to forum jest dla zalogowanych, ale greggiowi chodzi o to że gdyby gość miał czarne włosy nie wyglądałoby to tak dobrze:)

 

Bardzo dobra uwaga, to ja się pomyliłem w wypowiedzi, jestem wybredny znaczy że nie interesuje mnie maskowanie łysiny, ja po prostu chce mieć gęste, mocno upakowane włosy, nie żeby zasłonić i ukryć łysinkę fryzurka dla starszych panów ale żeby bawić się nowymi włosami w różnego rodzaju fryzury:)

 

No i całokształt sprowadza się do tego że jestem przeciwny chirurgom którzy nie robią megasesji, gęstych pakowań i rozkładają ręce mówiąc "to wszystko co jesteśmy w stanie dla Pana zrobić:)

 

Mam nadzieję że już lepiej to zabrzmiało:)

 

P. S. Kto mnie nauczy wklejać zdjęcia do postów?

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Sro Mar 30, 2011 19:08

Tak czy inaczej uwaga o braku funduszy na przeszczep była poniżej pasa, tak naprawdę nie twierdzę że miarą inteligencji jest zasobność portfela.

 

Migdal obudź się, przecież ja to napisałem, a Ty tłumaczysz się że tak nie myślisz Nie powinienem tego pisać i tyle

 

Co do Kolasa to niejednokrotnie pisałem, że wg mnie to bardzo dobry chirurg, ale... wpadł w rutynę. No bo powiedz mi, po co się bawić w zabiegi wysokiej gęstości skoro jest się w stanie zarobić tyle samo wszczepiając ludziom grafty w ilości 10-15 cm2 na całą głowę, spokojnie, bez potrzeby ogromnego skupienia i wysilania się używając iście zegarmistrzowskiej precyzji? Kolasiński ma jest jednym z bardziej doświadczonych transplantologów na świecie. Niczego mu nie brakuje by być najlepszym (stosuje najnowsze techniki etc.) prócz chęci rzetelnego i dobrego podejścia do szeregowego pacjenta. Nie zrozumcie mnie źle, ja go nie usprawiedliwiam, bo w tym świetle tym bardziej jednak jego postępowanie jest moralnie naganne.

 

Co do Madhu to wiem o czym piszesz i wierz mi, że roztropnie rozważam wszystkie za i przeciw.

 

Trudno mi się odnieść do twojego podziału lig wg narodowości na Amerykanów, resztę świata i gorszą resztę świata. Oczywiście w Ameryce jest najwięcej dobrych chirurgów, ale to nie znaczy że np. Bisanga jest gorszy od Rahala, tudzież Koray od np. H&W.

 

Madhu na hairtransplantnetwork dał zdjęcia w b.wysokiej rozdzielczości, wystarczy sprawdzić Poza tym są blogi pacjentów (dla przykładu):

 

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=6260&WebID=1524 (super efekt, szkoda tylko że nie dał zdjęcia z suchymi włosami, bo jak wiemy zdecydowanie mniejsze są wtedy prześwity).

 

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=5383&WebID=1493 super efekt jak na 7 miesiąc, niestety ten też lubi moczyć włosy

 

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=6879&WebID=1899 w trakcie wzrostu

 

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=6155&WebID=1552 fajny efekt jak na tę liczbę graftów

 

Btw "dopóki winy się nie orzeknie każdy jest niewinny" to jest akurat tylko pusta śpiewka

 

co do wklejania: adres%20zdjęcia

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sro Mar 30, 2011 21:18

No to mamy forumowe przekomarzania z głowy:)

 

Co do podziału na ligi, to nie masz się co odnosić, niejednokrotnie drużyna z niższej ligi wygrywa z drużyną z wyższej np. w Pucharach.

 

Nie twierdze że Bisanga nie może zrobić lepszego zabiegu niz Hasson, nic głupszego wymyśleć bym nie mógł, chodzi raczej o fakt taki że amerykanie maja tylu klientów że są zmuszeni do ulepszania swoich procedur, motorowe wiertła, środki powodujące odrost w miejscach pobrania, laserowe rewolucje itp. Uważam tylko że Europa jest bardziej wyluzowana, spokojna, nie spieszy się jest mały kroczek za ameryka gdzie zawsze będzie pogoń, presja, dążenie do ideału, no a reszta to raczej rzemieślnicy:)

 

No ale nie poruszyliśmy jednego ważnego tematu i myślę że powinniśmy to zrobić wspólnie, nie po to żeby się kłócić ale po to aby zbliżyć się do prawdy jeszcze bardziej:

 

 

Rozwój chirurgii odtwórczej włosów nie zakończył się, trwa dalej, rozwija się z szybkością zawrotną, kilka lat temu pisałem o megasesjach i gęstych upakowaniach to ludzie z forum chcieli mnie zmieszać z błotem, dziś mieszają z błotem wszystkich chirurgów którzy nie robią megasesji i gęstego pakowania - ludzie dorośli, nie tylko do moich wybiegających w przyszłość teorii ale tez do tego że zawsze można lepiej, zawsze można więcej. Bardzo mnie to cieszy ale do rzeczy :

 

Ostatnio zauważa się pewnego rodzaju prawidłowość i pewien styl przeszczepiania włosów króluje najpierw u tych największych a dopiero reszta do nich równa - mówię o filozofii jednej sesji - tak ją nazwał dr. Feriduni ale stosuje , ją Rahal, HDC, Bisanga, Hasson,Armani, Keser Cole, Wong, Mwamba, nie będę wymieniał wszystkich bo nie o to chodzi.

 

Filozofia jednej sesji polega na jak najgęstszym upakowaniu graftów w takiej gęstości jaka została zaplanowana do zakończenia zabiegu.

 

Jak to rozumieć - jeśli przeszczepiamy 3000 graftów a mamy do pokrycia obszar na 6000 graftów, to robimy zabieg do połowy głowy bardzo gęsto a następnym zabiegiem kończymy resztę głowy czyli minimalizujemy tzw dogęszczanie tak bardzo rozpowszechnione w naszych klinikach, 1500, 1500, 1500 - trzy zabiegi, trzy blizny, mniejszy odrost włosów.

 

Pacjent dr. Feriduniego

 

2.jpg[/img]

 

7.jpg

 

Spójrzcie na mikroskopijne nacięcia i odległości pomiędzy nimi:

 

9.jpg

 

10.jpg

 

Lekarz najpierw robi nacięcia, potem wkłada w nie grafty, niby oczywiste ale zauważcie jeden feler, czy mógłby sobie tak ponacinać skórę przy drugim zabiegu gdyby zaczął się bawić w dogęszczania, pewnie nie bo:

 

 

- po pierwsze praca między istniejącymi włosami byłaby utrudniona, bardziej wymagająca

 

- po drugie mógłby uszkodzić przeszczepione wcześniej cebulki włosowe które już wydawałyby na powierzchnie zdrowe włosy

 

- po trzecie jakaś część włosów które odrosły mogłaby znów znajdować się w stanie spoczynku, wypaść podczas mycia, czesania itd (wiadomo nasze włosy raz są raz ich nie ma taka zasada) więc mógłby wszczepiać kolejne grafty w miejsca gdzie w rzeczywistości istnieje zdrowa torebka włosowa która lada moment wypuściła by nowy korzeń

 

- po czwarte (nie sprawdzone - zaczytane) dr. Bisanga twierdzi że włosy przeszczepione na dziewiczej skórze odrastają w większym procencie niż na skórze gdzie dochodziło już do zabiegów, innymi słowy HAIR REPAIR i dogęszczania sa mniej wydajne w % odrastających włosów niż zabiegi pierwsze.

 

To wszystko sprowadza się do jednej konkluzji, poprzez dogęszczanie na własne życzenie gubimy nieodwracalnie jakiś procencik przeszczepionych włosów i to właśnie dlatego nie podobają mi się kliniki w Polsce, a nie dlatego że mają przestarzałą metodę transplantowania - metoda jest prawidłowa, skalpel u Kolasa, czy wiertło 0,8 u Pietuszki nie robi różnicy różnice robi kolejny zabieg z którym zarówno jeden ani drugi już tak łatwo jak za pierwszym razem sobie nie poradzi:)

 

5.jpg

 

12.jpg

 

28.jpg

 

20.jpg

 

To dlatego Feriduni jest w stanie przeszczepić 90 gr/cm, a reszta których wymieniłem wyżej potrafią przeszczepić ponad 70 gr/cm i ta mała różnica powoduje że ich fryzurki są młodzieńcze, geste, modne, żywe czego brakuje niestety takim ludziom jak Koray który niestety jest chirurgiem dwusesyjnym i patrząc na niego mam duży niedosyt, po pierwsze że zrezygnował z FUT a po drugie że nie idzie w kierunku pobierania włosów z brody, może wtedy robiłby fryzury podobne do Feriduniego, czy Bisangi, Rahala, czy Armaniego ale za pieniądze takie jak Kolasiński:)

 

Podsumowując temat najlepsi już się określili, chcą robić młodzieńcze fryzurki, pozyskując włosy z brody, ciała, kombinując ze środkami pobudzającymi regenerację torebek włosowych w miejscach pobrania - kombinują i za to ich cenię, reszta jest troszkę z tyłu, narzeka że sie nie da, że gestość powyżej 50 graftów to ryzyko, że 50 to już prawie naturalnie, że FUT jest zły - nie lubię ściemy, mam nadzieję że i Wy zaczniecie oczekiwać cudów bo ja ich oczekuję

 

Pozdrawiam.

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Czw Mar 31, 2011 0:02

Migdal, ale opisujesz rzeczy oczywiste Nie ma sensu się kłócić, ale nie skreślaj chirurga tylko dlatego że go nie znasz.

 

Dla przykładu: jakbym Ci wymienił takiego kogoś jak Dr Keser i powiedział, że jest z Turcji to od razu - III liga.

 

Od dawna uważam go za jednego z lepszych specjalistów na świecie, niestety dość drogiego, ale sam zobacz efekty:

 

http://www.youtube.com/watch?v=BR3nQoj9o_M&feature=related

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Czw Mar 31, 2011 7:04

Ostatnio zauważa się pewnego rodzaju prawidłowość i pewien styl przeszczepiania włosów króluje najpierw u tych największych a dopiero reszta do nich równa - mówię o filozofii jednej sesji - tak ją nazwał dr. Feriduni ale stosuje , ją Rahal, HDC, Bisanga, Hasson,Armani, Keser Cole, Wong, Mwamba, nie będę wymieniał wszystkich bo nie o to chodzi.

 

 

Nie mogłem wymienić wszystkich ale jego bym nie pominął - to mój numer 1 jeśli chodzi o FUE, pisałem o nim jakies 5 lat temu:)

 

tn_IMG_3345.jpg

 

tn_IMG_3365.jpg

 

 

tn_DSC_1204.jpg

 

 

Ciekawostka jest to że jako jeden z niewielu używa igły 0,7 - 0,8 do wykonania otworów na grafty:)

_________________

zew: nic

wew: nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Mar 31, 2011 8:17

Mały offtop, ale po tej lasce widać, że włosy to nie była jej jedyna operacja plastyczna... Nos też na pewno robiony, możliwe, że usta, ogólnie jakaś gładka i nieruchoma, botoks?:)

 

Czw Mar 31, 2011 10:24

Mały offtop, ale po tej lasce widać, że włosy to nie była jej jedyna operacja plastyczna... Nos też na pewno robiony, możliwe, że usta, ogólnie jakaś gładka i nieruchoma, botoks?:)

 

Widać również że nie potrzebowała przeszczepu włosów, bo jej naturalna linia była całkiem fajna, no ale wiecie jak to jest zawsze może być lepiej:)

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Czw Mar 31, 2011 11:21

no ale wiecie jak to jest zawsze może być lepiej:)

 

Kobieta nigdy nie jest zadowolona ze swojego wyglądu najgorzej jeśli jednak nie pracuje, tylko siedzi na portfelu swojego faceta odnajdując co rusz takie "drobne" elementy. A co do jej linii, to miala troche taki ostry trojkat na samym środku... na pewno obniżenie linii poprawiło to wizualnie, tym nie mniej trudno takie coś porównać z zabiegiem u łysiejącego faceta... mimo to... i to i to próżność tacy jesteśmy już.

 

PS.

Proponuje by admin wyciął offtopy do jakiegoś innego tematu

 

Czw Mar 31, 2011 16:08

Jej rzęsy to przegięcie.

 

Czw Mar 31, 2011 16:40

Skald mógłbyś podać maila, mam prośbę.

 

Czw Mar 31, 2011 16:51

Panowie odchodzimy od tematu:)

 

PS.

Proponuje by admin wyciął offtopy do jakiegoś innego tematu

 

Posia dobrze prawi, niech admin usunie, posty poza tematem:)

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Czw Mar 31, 2011 16:53

Skald mógłbyś podać maila, mam prośbę.

 

skald.indie@gmail.com (to jest mail specjalnie założony do tej sprawy, mój drugi ma moje imię i nazwisko, a tego erga omnes nie chciałbym ogłaszać )

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Czw Mar 31, 2011 17:44

Ok, dzięki. Wiadomość została wysłana.

 

Pią Kwi 01, 2011 8:29

oj chłopaki, czepiacie się tej laski, a można poprzestać na tym, że wynik przeszczepu u niej jest super. Nie ważne czy siedzi na portfelu swojego gościa czy na swoim, i nie ważne że ma posklejany tusz na rzęsach, to nie są zdjęcia na konkurs piękności. Jak zamieszczacie swoje fotki to nikt nie komentuje waszej cery czy figury.

 

Pią Kwi 01, 2011 15:10

Kto się czepiał? Ja tylko wyraziłem swoje zdanie na temat jej "naturalności". Ale nie oceniałem jej, mogę za to zrobić to teraz: moim zdaniem jest bardzo ładna:) choć na zdjęciu dwa lata wcześniej wygląda lepiej.

 

Pią Kwi 01, 2011 16:48

Kto się czepiał? Ja tylko wyraziłem swoje zdanie na temat jej "naturalności". Ale nie oceniałem jej, mogę za to zrobić to teraz: moim zdaniem jest bardzo ładna:) choć na zdjęciu dwa lata wcześniej wygląda lepiej.

 

Eeeee tam ładna, nasza Lenka to jest dopiero ładna:)

 

Pozdrawiamy i przesyłamy buziaczki:)

_________________

zew: nic

wew: nic

 

Pią Kwi 01, 2011 19:48

 

Eeeee tam ładna, nasza Lenka to jest dopiero ładna:)

 

Pozdrawiamy i przesyłamy buziaczki:)

 

Podpisuje się pod tą opinią. Lenka ma bardzo ladne dłonie

 

Również przesyłam buziaczki.

_________________

Proscar 1 mg - Nizoral - Humavit - Zielona Herbata

 

Pią Kwi 01, 2011 20:55

Hehe, i przede wszystkim ładne włosy. Może załóżcie sobie osobny temat o Lence

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Kwi 04, 2011 7:43

wesoło z Wami tutaj.

 

Pon Kwi 04, 2011 16:02

Skald przeczytałeś mojego maila ?

 

Sro Kwi 20, 2011 23:13

Czy ktoś poza Kamilem rozważa jeszcze wyjazd do Indii?

_________________

---

Styczeń 2011 - Medical Hair 1547 STRIP, posia-india@wp.pl

 

Czw Kwi 21, 2011 8:46

dla mnie to za daleka kraina. Ale życze powodzenia w przecieraniu nowych szlaków.

 

Sob Kwi 23, 2011 23:11

Skald: a ty wrzucisz kiedyś tu swoje fotki?... w sensie twojej czupryny / łysiny. Tyle piszesz tu, a żadnych zdjęć nie widziałem.

Co do Indii, to ja wyślę im swoje zdjęcie i to samo BHR'owi i zobacze jak ocenią możliwości zabiegowe. Nie wątpie, że BHR jest dobrą kliniką, ale też nie do końca mi się podoba ten monopol, jaki ma tu ta klinika... 60% osób opisujących swoje zabiegi robiło to w tej klinice, a kolejne 20% je planuje i nie bierze pod uwagę wogle nic innego.

_________________

---

Styczeń 2011 - Medical Hair 1547 STRIP, posia-india@wp.pl

 

Nie Kwi 24, 2011 7:30

poczytaj uważnie forum, jest jedna osoba która była w Turcji z przypadków które dokładnie opisano. Poziom też wydaje się przyzwoity, jedyne ograniczenie to Fue-nie na duże obszary do pokrycia. A w Bhr kiedy ja wyjeżdżałem do belgii (3lata temu), były zaledwie ze 2 osoby które tutaj pisały i wypełniało to pustkę na forum po polskich partaczach...Udowodniono że można zrobić udany przeszczep na poziomie. To pewnie przekonało wielu, dla mnie było alternatywą jak się ma trochę kasy odłożone i chce osiągnąć za jednym zabiegiem pełny efekt przeszczepu.

 

Nie Kwi 24, 2011 16:40

Nie wątpie, że BHR jest dobrą kliniką, ale też nie do końca mi się podoba ten monopol, jaki ma tu ta klinika... 60% osób opisujących swoje zabiegi robiło to w tej klinice, a kolejne 20% je planuje i nie bierze pod uwagę wogle nic innego.

 

Mysle ze to dość proste do wytłumaczenia. Jest kilka czynników decydujacych o tym ze ludzie wybirali BHR - m.in. ja.

 

1. Renoma - wiadomo ze wiekszosc którzy decyduja się na przeszczep chce zeby zostalo to wykonane na dobrym poziomie - Dr Bisanga jest jednym z najlepszych na swiecie, co potwierdza kazdy przypadek opisany na forum.

2. Cena - w stosunku do innych wirtuozów (Armani itp.) jest przystępna.

3. Odległość - 2h lotu z Polski.

 

Spontanicznie to mi przychodzi do głowy. Zanzaczam ze nie jestem pracownikiem BHR i to co napisałem powyżej to moje przemyślenia.

 

pozdr @ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Kwi 25, 2011 17:06

BHR, to pewność, że za przyzwoitą cenę, będziesz miał solidnie zrobiony przeszczep, ale również jestem za tym, żeby szukać nowych opcji. Dla mnie tańszą alternatywą był Koray, ale już nie robi FUE. Indie mnie ciekawią z tego względu, że są rewelacyjne cenowo. Co do jakości usług nie jestem przekonany, ale mam jeszcze 14 miesięcy na podjęcie decyzji czy i ewentualnie gdzie będę robił przeszczep. Jedno jest pewne, że gdyby z Indii wróciła grupka zadowolonych ludzi od nas, to BHR musiałoby liczyć się ze sporym spadkiem zainteresowania Polaków, bo są o ok. 65% drożsi niż Hairhospi w przypadku stripa.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Kwi 25, 2011 19:01

kiss me napisał: alternatywą był Koray, ale już nie robi FUE.

 

Co ty gadasz? Myślałem, że własnie teraz on już tylko FUE robi.

_________________

---

Styczeń 2011 - Medical Hair 1547 STRIP, posia-india@wp.pl

 

Pon Kwi 25, 2011 19:27

Sorry, literówka mi się wkradła. Miało być oczywiście 'FUT', czyli strip.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Sob Maj 21, 2011 17:32

Rozumiem ze nie ma jeszcze chętnego na wyjazd do Indii

 

Sob Maj 21, 2011 18:00

ja na pewno będę w Indiach w tym roku, najpewniej w sierpniu (pomimo pory deszczowej), nie wiem tylko czy ostatecznie zdecyduję się na wizytę u Madhu

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wto Maj 24, 2011 17:58

Rozumiem że na wakacje.

 

W jakiej cenie wygląda zabieg LONG HAIR ?

 

Sob Cze 04, 2011 21:19

http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=6419&WebID=1899

 

Świetny efekt dr Madhu, a to dopiero 6 miesiąc po operacji!

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sro Lip 06, 2011 2:17

Skald?

 

Jest lipiec. Wyjezdzasz juz. czy jeszcze nie. Niecierpliwie sie;>

 

 

 

Tak nawiasem, to wkurzajace jest to, ze lepsze kliniki sa w takich ubogich Indiach niz w Polsce i innych krajach europejskich.

A do tego tansze.

 

 

Ps. Czytalem tego posta od poczatku do konca, i ladnie wam sie rozwijalo umowienie grupowe, ale wszystko szlag wzial. Troche jestem rozczarowany!

 

Klotliwy ten polski narod, oj klotliwy.

 

Nie Lip 10, 2011 16:10

Skald: też jestem zainteresowany czy się wybierasz/byłeś na zabiegu. Daj znać.

 

Nie Lip 10, 2011 16:32

Daje sobie spokój z przeszczepem do kweitnia-maja przyszłego roku. Chcę zobaczyć jak kuracja na mnie zadziała plus będę w tym roku na miejscu i przyjrzę się klinikom osobiście. W międzyczasie rozpatruję też czy nie skorzystać z usług nieco droższego Arvinda Poswalla (www.fusehair.com)

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Lip 10, 2011 23:22

niee no tyle szumu i się wycofujemy z dalekiej azji ?

zawiodłeś mnie...

 

Nie Lip 10, 2011 23:40

nie wycofuję się. Będę tam w tym roku (dokładnie sierpień), zobaczę wszystko na własne oczy. Chcę tylko do tematu podejść mądrze, póki co proces łysienia u mnie wystopował, jest nawet lekka, ale widoczna poprawa.. . zobaczę jak to będzie wyglądało przez najbliższe pół roku i na zabieg wybiorę się na pewno (chyba, że nastąpi cud, na który niestety raczej nie liczę ;P)

 

Przy okazji może zahaczę się na hinduską metodę zastrzyków z własnej krwi + acell

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Lip 11, 2011 8:43

Jak będziesz, sprawdź również ich : www.fusehair.com

 

nie wycofuję się. Będę tam w tym roku (dokładnie sierpień), zobaczę wszystko na własne oczy. Chcę tylko do tematu podejść mądrze, póki co proces łysienia u mnie wystopował, jest nawet lekka, ale widoczna poprawa.. . zobaczę jak to będzie wyglądało przez najbliższe pół roku i na zabieg wybiorę się na pewno (chyba, że nastąpi cud, na który niestety raczej nie liczę ;P)

 

Przy okazji może zahaczę się na hinduską metodę zastrzyków z własnej krwi + acell

 

Pon Lip 11, 2011 10:59

Przecież dwa posty wyżej napisał, że to zrobi.

 

Pon Lip 11, 2011 11:33

Z tego co przeczytałem to pisał o Madhu, a nie o po Poswalu
Przecież dwa posty wyżej napisał, że to zrobi.

 

Czw Lip 14, 2011 10:41

 

ciekawy efekt, tym razem Arvinda

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sob Sie 27, 2011 22:27

czy ktoś się w końcu wybiera do Indii? kolega skald coś ucichł

 

Nie Sie 28, 2011 1:21

majette mam pytanie do Cb tak poza tematem troche bo widze ze jestes juz troche na tym forum i zapewne dlugo z tym walczysz a nie znam Twojego przypadku moglbys go troche przyblizyc albo wyslac linka do swojego tematu jesli posiadasz? bylbym wdzieczny:)

 

Nie Sie 28, 2011 7:45

tak,dość długo z przerwami,teraz sie uaktywniłem troche bo planuje przeszczep naprawczy za granicą w BHR lub Indiach,mam już fundusze ale teraz to nie wiem czy ktoś jest to w stanie naprawić bez włosów z ciała,bo mogę mieć za mało już włosów do kolejnego zabiegu na donorze z tyłu i boków głowy,dlatego zainteresowałem sie Ardwinem Poswalem z Indii.Robi to taniej niż BHR/myślę o bht/Posiedziałem wczoraj do późna na forach i przejrzałem bardzo dużo fotek jego pacjentów ,nie do końca jeszcze jego efekty do mnie przemawiają,nigdzie nie ma pacjenta ściętego na krótko i donoru po przeszczepach naprawczych wyraźne pokazanego z tyłu,co dla mnie jest najważniejsze,niestety jestem po przeszczepach w Polsce.Mało robił Europejczyków,a ludzie z Indii mają zupełnie inne włosy niż my.

Obecnie przed 40stką mam ok. Nw.4 ale w miejscach wyłysiałych jest stan powiedziałbym jak u posi po przeszczepie,do tego mam blizny po stripach i tzw. punch a lubie sie w miarę krótko ścinać.

Wysłałem do Poswala foty ,zobacze co mi odpisze.W listopadzie ide na kons. BHR .

Dzięki kuracji ciągłej non stop przez ponad 10 lat moje łysienie nie postąpiło ,co widzę zwłaszca po linii z przodu bo przesunęła się tylko max 0,5cm przez te kilkanaście lat od przeszczepów.

To tyle po krótce.

 

Pią Gru 02, 2011 21:23

Dla tych, którym przez myśl (np. mi ) przeszła opcja przeszczepu włosów u Madhu: http://www.hairtransplantnetwork.com/blog/journal.asp?CopyID=7794&WebID=1923

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Gru 02, 2011 21:24

Chyba, że to rave party tak działa na włosy

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Gru 05, 2011 15:55

Wiesz, gościu miał przeszczepione 2000 graftów żeby dogęścić całą górę, nie wiem czego oczekiwał...

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Pon Gru 05, 2011 23:03

To Madhu robi przeszczepy na poziomie naszych rodzimych 'fachowców'. Nie widziałem ani jednej dobrej transplantacji w wykonaniu tego doktora, która zostałaby przyzwoicie udokumentowana, a szukałem naprawdę sporo. Nie oszukujmy się, Madhu to jest niewypał jeśli chodzi o to forum.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Pon Gru 05, 2011 23:27

Tzn. ja nikogo nie namawiam, początkowo wydawał mi się ciekawą opcją, ale po bliższym poznaniu świtało coraz więcej wątpliwości. Do tego straszny dojazd, bo niestety nie ma bezpośrednich lotów z Europy do Hyderabadu w rozsądnej cenie. Wydaje mi się, że Arvind jest dużo lepszą alternatywą - mnóstwo udokumentowanych przykładów, mnóstwo zadowolonych klientów (na zachodnich forach) + doskonałe wrażenie ze spotkania na żywo pacjentów i samego doktora.

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Czw Gru 08, 2011 13:21

witam , chętnie polece z kimś , moje gg 7860786

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...