free web hit counter Skocz do zawartości
qwert12

Stosuję loxon 5 i nie mam linienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Stosuję Loxon 5 od połowy pażdziernika. Początkowo raz dziennie przez miesiąc. Teraz jadę 2x dziennie. Przed loxonem włosy po umyciu mi wypadały, jak czesałem. Zawsze znalazło się kilka włosów. Max 10.

 

Najciekawsze jest to, że ustało swędzenie od czasu zaczęcia stosowania Loxonu 5%. Ponadto żadnego linienia nie zauważyłem... Jak wypadną jakieś, to dosłownie może 3 na 2 dni. Włosy myję codziennie. Zmniejszyło się też przetłuszczanie. Wcześniej śmigałem 7 miesięcy do trychologa, ale tutaj kuracja niewiele dała, więc zmiana taktyki i poszedłem do dermatologa, który zapodał Loxon 5.

 

Lekarka powiedziała, że jak postosuję loxon 3 miesiące bez blokera, to nic się nie stanie. Mam dostarczyć kolejną cześć badań i wprowadzi mi Nezyr.

 

Pytanie do Was. Cieszyć się, że nie wypadają czy coś się święci negatywnego?

Jak to jest z tym finasterydem, bo ciężko na forum ogarnąć czy ktoś miał jakieś efekty przy stosowaniu finasterydu i loxonu. No i jak z erekcją? Bo zdania podzielone.

 

PS. Ponoć odrastają mi włosy na gniazdku, rodzina zauważa. Mam łysiebie Vertex 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chcesz zobaczyć foto, jakie mam gniazdo?

 

Mam zakola i spore gniazdko. Miniaturyzacja jest spora... Mam narazie odpuścić finasteryd i jechać na samym loxonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak długo juz go uzywasz?

 

Generalna uwaga - niewypadanie włosów to nigdy nie jest zła okoliczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loxon od połowy października.

 

Oczekuję efektów, że fin będzie działał jako wspomagacz, że nic więcej nie wypadnie. U mnie łysienie wolno postępuje, ale jednak postępuje... od 20 roku życia, teraz mam 26 lat. Mam dość mocno przerzedzone włosy, są cienkie z prześwitami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Linienie nie dopada każdego - jesli wlosy nie wypadaja i widzisz poprawę to jest to powód do zadowolenia a nie do zmartwienia. Loxon z czasem przestaje tak skutecznie działać i warto, moim zdaniem, pojsc dwutorowo i zabrac się za blokowanie dht . Co do wzmocnienia efektu - tu masz dosc sugestywną grafikę download/file.php?id=26&mode=view - nie wiem na ile to kompetentne w ujęciu ilościowym , ale skrótowo, jakościowo tak to można ując. Wiek masz juz zacny, jesli lekarka przepisze Ci fina to super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...