free web hit counter Skocz do zawartości
bestiaaaa

19 lat - moje łysienie

Rekomendowane odpowiedzi

Albo żarłeś minoxa w tabletkach, albo głupoty pierdzielisz... Poza tym minox to tylko stymulator, a nie bloker.

Jak masz obawy o uboki to zapoznaj się z tematami o RU, CB i ogólnie poczytaj forum, to może przestaniesz mylić stymulatory z blokerami...

 

Jakie głupoty?

Spokojnie czytam forum, wiem mniej więcej co jak działa ale po prostu nie chce żadnej chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

minox działa miejscowo - o to mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bestio czy mierzyłeś sobie poziom DHT???

Zakładasz, że te owłosienie jest skutkiem ubocznym minoxidilu.C

Czy jesteś tego pewien, to jest naturalne, że z wiekiem przybywa włosów na ciele, a ubywa na głowie.

Tylko zwróć uwagę na to,że łysienie i zarastanie na ciele są skorelowane z poziomem DHT. Im go więcej, tym więcej włosów na ciele i mniej na głowie(jeżeli twoje włosy na głowie są na niego wrażliwe).

Jeżeli nie szkoda Ci 62 zł, to ja bym polecił Ci zbadać poziom DHT. Zobaczyłbyś, czy nie masz go przypadkiem więcej niż przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, laserem niszczy mieszki.

Na kolegę szkoda słów, bo jak środek który działa miejscowo ma spowodować owłosienie gdzieś gdzie się go nie stosowało oO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można zbadać DHT?

 

Z tym owłosieniem to może być np tak, że podczas kąpieli etc minox dostaje się np na plecy a tam o niechciany porost niezwykle łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mnie się wydaje że on po prostu dodaje minoxa do kąpieli, bo mocno się pieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, laserem niszczy mieszki.

Na kolegę szkoda słów, bo jak środek który działa miejscowo ma spowodować owłosienie gdzieś gdzie się go nie stosowało oO.

 

Człowieku zobacz ulotkę, którą wrzuciłem kilka postów wyżej, poczytaj opinie, bo póki co to ty "pierdzielisz głupoty"

 

bestio czy mierzyłeś sobie poziom DHT???

Zakładasz, że te owłosienie jest skutkiem ubocznym minoxidilu.C

Czy jesteś tego pewien, to jest naturalne, że z wiekiem przybywa włosów na ciele, a ubywa na głowie.

Tylko zwróć uwagę na to,że łysienie i zarastanie na ciele są skorelowane z poziomem DHT. Im go więcej, tym więcej włosów na ciele i mniej na głowie(jeżeli twoje włosy na głowie są na niego wrażliwe).

Jeżeli nie szkoda Ci 62 zł, to ja bym polecił Ci zbadać poziom DHT. Zobaczyłbyś, czy nie masz go przypadkiem więcej niż przeciętnie.

 

Nie mierzyłem, ale zrobię to niebawem.

Piszę na podstawie własnych obserwacji, teraz nie pojawiają mi się włosy na ciele tam gdzie wcześniej ich nie było, tak jak stosowałem Loxon a minęło już trochę czasu od kiedy z nim skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam poczytać opinię innych siedemnastolatków, którym zaczyna rosnąć broda? Jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak środek działający miejscowo powoduje wzrost włosów w miejscu na które się go nie stosuje.

 

Chyba że pijesz tego minoxa niechlujnie i po prostu wylewa ci się z buzi przy przełykaniu - moja teoria co do wąsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam poczytać opinię innych siedemnastolatków, którym zaczyna rosnąć broda? Jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak środek działający miejscowo powoduje wzrost włosów w miejscu na które się go nie stosuje.

 

Chyba że pijesz tego minoxa niechlujnie i po prostu wylewa ci się z buzi przy przełykaniu - moja teoria co do wąsa

 

"W skrajnych przypadkach minoxidil może podować spłycenie wyobraźni."

Odstaw minoxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewazne czy stosujesz minoxa czy nie, jezeli masz tendencje do bycia "lysa malpa" to tak bedzie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam poczytać opinię innych siedemnastolatków, którym zaczyna rosnąć broda? Jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak środek działający miejscowo powoduje wzrost włosów w miejscu na które się go nie stosuje.

 

Chyba że pijesz tego minoxa niechlujnie i po prostu wylewa ci się z buzi przy przełykaniu - moja teoria co do wąsa

 

"W skrajnych przypadkach minoxidil może podować spłycenie wyobraźni."

Odstaw minoxa

 

Twoja jest na tyle bogata, że już nawet nie wiesz gdzie ten minox nakładałęś

Odstaw piguły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leje minoxa od paru tyg, ale wcześniej w Tw wieku lalem go przez kilka lat i bez żadnych blokerow=nieświadomie i na zakolach może i jakiś meszrk się pojawiał by później i tak wypaść więc to nie ma sensu ale nie mam tendencji do bycia "małpa" więc włosów na reszcie ciała mam b.mało... Na klacie troszkę na plecach barkach póki co nic... Więc lej minoxa bez obaw ale zastosuj blokera ru albo CB odpowiednio dla Tw wieku a może Ci się klaki odbuduja i je otrzymasz a za parę lat przerzucisz się ns Fina lub dutta i bd małpa ale jednak nie lysa;) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nom, tak na poważnie to minoxidil + broker i zostało mi trochę tych włosów, które odrosly po minoxidilu. Sam minoxidil faktycznie utrzyma trochę włosów, które po odstawieniu wypadną, ale dodanie np. Takiego fina blokuje działanie dht i przesunie w czasie dalsze łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja leje minoxa od paru tyg, ale wcześniej w Tw wieku lalem go przez kilka lat i bez żadnych blokerow=nieświadomie i na zakolach może i jakiś meszrk się pojawiał by później i tak wypaść więc to nie ma sensu ale nie mam tendencji do bycia "małpa" więc włosów na reszcie ciała mam b.mało... Na klacie troszkę na plecach barkach póki co nic... Więc lej minoxa bez obaw ale zastosuj blokera ru albo CB odpowiednio dla Tw wieku a może Ci się klaki odbuduja i je otrzymasz a za parę lat przerzucisz się ns Fina lub dutta i bd małpa ale jednak nie lysa;) pzdr

 

A stosowałeś/stosujesz minox tylko na zakola/miejsca bez włosów czy na całą góre?

 

 

 

Nom, tak na poważnie to minoxidil + broker i zostało mi trochę tych włosów, które odrosly po minoxidilu. Sam minoxidil faktycznie utrzyma trochę włosów, które po odstawieniu wypadną, ale dodanie np. Takiego fina blokuje działanie dht i przesunie w czasie dalsze łysienie.

 

Masz jakieś fotki przed kuracją i stan dzisiejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spróbuję coś znaleźć i podeślę ci wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedtem lalem ofc jedynie na miejsca gdzie włosów nie było lub gdzie widziałem przerzedzenie - kawałek grzywki. A teraz to leje głównie na miejsce przesCzepu - a tam też lysialem więc dalej już nie leje minoxrm

Wg mnie nie ma sensu łac na całość jeśli tam nie masz ewidentnych przerzedzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję coś znaleźć i podeślę ci wieczorem.

 

I jak tam?

 

 

 

 

 

Przedtem lalem ofc jedynie na miejsca gdzie włosów nie było lub gdzie widziałem przerzedzenie - kawałek grzywki. A teraz to leje głównie na miejsce przesCzepu - a tam też lysialem więc dalej już nie leje minoxrm

Wg mnie nie ma sensu łac na całość jeśli tam nie masz ewidentnych przerzedzen.

 

Ja lałem na całą góre, która i tak była gęsta + zakola. Masz jakies fotki z przeszczepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję coś znaleźć i podeślę ci wieczorem.

 

I jak tam?

 

 

 

 

 

Przedtem lalem ofc jedynie na miejsca gdzie włosów nie było lub gdzie widziałem przerzedzenie - kawałek grzywki. A teraz to leje głównie na miejsce przesCzepu - a tam też lysialem więc dalej już nie leje minoxrm

Wg mnie nie ma sensu łac na całość jeśli tam nie masz ewidentnych przerzedzen.

 

Ja lałem na całą góre, która i tak była gęsta + zakola. Masz jakies fotki z przeszczepu?

 

 

 

Odpowiecie panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich fotek tutaj jeszcze nie umieszczalem - oczywiscie ze mam ale ich tutaj nie umiescilem. Dlaczego ? Odp jest prosta - efekt jest chujowy po polskich przeszczepach, wiec po co je wstawiać? ... Dopiero teraz po ostatnim przeszczepie umieszcze ok 5-6 mscy po przeszczepie (okol. sierpnia) jak juz wlosy po nim odrosna i gdy efekt bedzie widoczny wraz z cala skrocona historia.

 

Swoją drogą sam nie umiesciles żadnych fotek.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich fotek tutaj jeszcze nie umieszczalem - oczywiscie ze mam ale ich tutaj nie umiescilem. Dlaczego ? Odp jest prosta - efekt jest chujowy po polskich przeszczepach, wiec po co je wstawiać? ... Dopiero teraz po ostatnim przeszczepie umieszcze ok 5-6 mscy po przeszczepie (okol. sierpnia) jak juz wlosy po nim odrosna i gdy efekt bedzie widoczny wraz z cala skrocona historia.

 

Swoją drogą sam nie umiesciles żadnych fotek.

 

pzdr

 

Fotki wstawie jak zrobie przeszczep bo na razie to nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...