free web hit counter Skocz do zawartości
majki3

Rogaine Loxxon Proscar zamiast pomóc pogorszyły

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu jestem tutaj na forum i czytam różne tematy o wypadaniu włosów

 

Rok temu zacząłem kuracje proscarem + rogaine i po jakichś 8 miesiącach stosowania nie widziałem żadnej poprawy więc je odstawiłem. I co mogę powiedzieć ... po odstawieniu tych środków włosy dosłownie zaczęły wypadać jeszcze bardziej, nie dość że nie poprawiły się po zastosowaniu tych środków to zrobiły się o wiele cieńsze i przerzedziły się do 1/3 od momentu początkowego stosowania tych 2 preparatów. Kilka tygodni temu kupiłem też loxxon 2% ale po jego nakładaniu włosy były jakieś tłuste wręcz nieestetyczne i tak samo zaprzestałem stosowania tego środka gdy doczytałem że trzeba stosować go całe życie a po jego odstawieniu włosy zaczynają wypadać .

 

Szpikuje się już czym tylko się da od doppel&hertz na włosy do jakichs tabletek bellissa i innych wynalazków medycyny naturalnej.

Dzieje mi się to tylko z przodu głowy bo z tyłu mam włosy zdrowe jak grzywa u konia i nie mam juz sił chłopaki czym te włosy z przodu wzmocnic bo z dnia na dzień widze jak robią się tak cienkie że prawie ich nie widać.

 

Już zacząłem zamawiać jakieś chińskie specyfiki medycyny naturalnej z chin które kupują setki tysięcy osób i dam znac za kilka miesięcy czy wypadły do reszty czy nie

 

Czy ktoś może coś poradzić? Czym wzmocnić te kudły? Bo odrost to już wiem że jest praktycznie niemozliwy i te baby hair juz nigdy nie przerodzą się w nowe włosy nawet po mezoterapii..

 

A jeżeli są ludzie którzy mówią że mezoterapie i inne preparaty skutkują to po swoim doświadczeniu mogę powiedzieć że to jest totalne wyciąganie pieniędzy od naiwniaków bo efekt jest albo żaden albo na chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro odstawiles minoxa i fina, ktore utrzymywamy wlosy, to nie dziw sie, ze po odstawieniu wszystko zaczelo sie sypac i zanikac...

Nie stosujesz zadnego blokera tylko jakies malo znaczace srodki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieraj na przeszczep walkę i tak przegrasz kwestia prędzej czy później, a minoxa nie stosuje się na włosy tylko na skórę nakładasz pipetą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zbieraj na przeszczep walkę i tak przegrasz kwestia prędzej czy później, a minoxa nie stosuje się na włosy tylko na skórę nakładasz pipetą.

 

Akurat tego nie sluchaj, mozesz zatrzymac/spowolnic lysienie na lata wiec majac wlosy 10-20 lat a nie miec ich przez ten okres to jest chyba delikatna roznica...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne lepiej się faszerować latami sterydami i minoxem i innymi wynalazkami wydając przy tym po 300zł miesięcznie, sory ale przy obecnych cenach przeszczepów lepiej sobie po 3 latach zrobić zabieg, a na starość nie mieć problemów z sercem po minoxie, erekcją czy zaburzeniami wytrysku, wad genetycznych nie da sie naprawić co najwyżej spowolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias21, po ile? 300? Niektórzy wydają 1300 pln/mc Dziś nawet żarcie jest nafaszerowane sterydami a nawet o tym nie wiesz zapewne. Twój organizm też jest chemią niczym innym sobie wyobraź, ba powiem więcej jest to chemia sterydowa. Z różnych też powodów różni ludzie sięgają po różne sterydy i są to zdrowi ludzie - to każdego indywidualna sprawa, po to jest żeby z tego korzystać jeżeli ktoś wyciąga korzyści dla siebie. Widzę że słowo steryd jest magiczne Owszem ceny HT spadły ale tylko u najgorszych pyproków i najgorszymi metodami czyli albo tanio albo dobrze - przynajmniej w ok. 90-95% przypadków teoria pokrywa się z praktyką. Ale co najważniejsze sam przeszczep jako taki nie rozwiązuje problemu chyba że ktoś bardzo powoli łysieje a do tego ma dobry donor to wtedy tak, jest to rozwiązanie na jakiś czas. ''Wad genetycznych nie da się naprawić'', naprawdę tak uważasz? - otóż można oszukać na różne sposoby, zmutować i zmusić organizm do innej transkrypcji ale to inna bajka a napewno w przyszłości będzie można manipulować genami jak dziś telewizorem. Nie trzeba czekać starości jak już mowa o ubokach bo u niektórych pojawiają się bardzo szybko już przy light'owych lekach i nikt tu na siłe nikomu nie wciska niczego a forum po to jest żeby zasiegać wiedzy,zapoznawać się z praktyką u innych, porównywać różne przypadki i wyciągać własne wnioski dot. stosunku korzyść -ryzyko, efekty-uboki itd.. Każdy ma swój mózg. Mówienie że się czegoś nie da sprawia że naprawdę się nie da i nawet się nie próbuje zarówno na szczeblu kowalskiego jak na szczeblu naukowców - błędne podejście i takim gadaniam nic nigdy się nie osiągnie. Oczywiście szanuję też Twoją decyzję o braku podejmowania jakich kolwiek działań co do leczenia tego zatem po chole..ę Ci męczyć forum. Wyrażaj poglądy ofc jakie chcesz nawet takie że leczenie tego obecnymi lekami to głupota - Twoja sprawa ale nie majacz że się czegoś nie da bo to akurat gów..o prawda. 100 lat temu nie dało się przeszczepić serca a co dopiero włosów i gdyby wszyscy wówczas myśleli Twoim tokiem to nadal nie dałoby się tego robić a wiadomo że nauka i postęp kosztuje (niektórzy słono za to płacą) i czasami wymaga poświęceń/wyrzeczeń czy nawet ofiar i tych prawideł się nie zmini(można je tylko próbować minimalizować) bez tego, bez prób to napewno przełomów nie będzie i to w każdej dziedzinie/gałęzi medycyny. Ile ludzi jest którym leki czy nawet substancje eksperymentalne pomagają i są zadowoleni. Albo ile jest ludzi po nie udanych przeszczepach albo po porażkach z powodu dalszego progresu także nie mów że tylko przeszczep. Na chwilę obecną to przeszczep/y plus kuracja i to nie byle jaka może tylko coś wskórać przy agresywnym łysieniu, niestety taka prawda a decyzję każdy sam musi podjąć. ''I tak przegrsz'' - NIE ZAMIERZAM PRZEGRYWAĆ ANI SKAPITULOWAĆ - NIGDY!!! - akurat ja osobiście ale można oczywiście też nie robić nic zupełnie nic i mieć w dupie. Angel, to nie jest delikatna różnica tylko ogromna mieć włosy przez następne 20 lat a ich nie mieć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie i za 20 lat skończysz łysy wydając na preparaty ponad 100tys, gdzie za 30 zrobisz przeszczep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie i za 20 lat skończysz łysy wydając na preparaty ponad 100tys, gdzie za 30 zrobisz przeszczep

Chyba jednak nie zrozumiałeś o co w tym chodzi. A dobry przeszczep/przeszczepy to mogą wynieść 30k€ albo więcej. Nawet tu na forum są ludzie którzy wydali ponad 100.000 PLN na HT i mimo to nadal łysienie stanowi problem tzn. widać nadal niedobory włosów. Poza tym pieniądze nie rozwiązują problemu bo jakby tak było to naukowcy pomogliby wtedy rosyjskiemu miliarderowi z tym problemem, który miał właściwie nieograniczone fundusze i proponował szmal wzamian za stworzenie/zrobienie/skolonowanie włosów. Wierz mi że nie będę łysy nidgy. Taka opcja poprostu dla mnie nie istnieje. Już ja się rozprawię z łysiną. Właśnie oprucz kuracji staram się wyciszać ten *ujowy gen (Narazie śmiesznymi metodami ale w przyszłości jak fundusze i technologia pozwolą nie zawacham się grzebać przy genach tak jak teraz bez mrugnięcia okiem codziennie łykam leczki delikatnie mówiąc nieco szkodliwe i wysoce kontrowersyjne.) Choćbym musiał sam sobie wszczepić implanty nawet jakby nic nie dawało rady -tfu..., ale ni *uja łysiny nie będzie! Bez względu na wszystko, uboki, koszty, upierdliwość tego wszystkiego itp. itd. Myślisz jak Żyd - wydam 30, nie wydam 100 i będzie luz otóż w dupie będzie są rzeczy które tak nie działają i łysienie czy inne choroby do takich należą, a pieniądze to nie wszystko nie o to że jestem bogaty bo nawet raczej do biednych się zaliczam ale naprawdę nie wszystko da się kupić czy odrazu kupić/załatwić/rozwiązać problem całkowicie pieniędzmi. Przecież nikt Ci nie broni robić przeszczepu i poza tym niczego nie stosować ale czas pokaże czy to było właściwe podejście, niektórzy zaś później golą te włosy za które w *uj zapłacili bo jak łysienie postąpi wyglądają jak pół dupy z za krzaka. Zdecydowaną większość ludzi też zapewne nie stać żeby wydać od razu 50kzł czy 100kzł ale stać ich na tę parę złotych miesięcznie (a niektóre kuracje wychodzą naprawdę tanio, np. dzielony fin 5mg na 5 czy 4 to groszowe sprawy) i chyba każdy to powie. A przepraszam a jeszcze tak zapytam: Czy przeszczep za 30.000 PLN wystarczy na te 20 lat ? Zakładając że bez dodatkowych działań, bez żadnych kuracji, bez następnego przeszczepu i przy mocnym łysieniu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma nawet o czym gadac, kto walczy, robi ht ten wie jak jest.

Dyskusje na ten temat nic nie pomoga, dla mnie na dzien dzisiejszy rowniez nie ma innego wyjscia jak kuracja plus ht(jezeli przez dluzszy okres jest zatrzymanie i brak ubokow)

Antydhtor te 20 lat to byl sarkazm, bo to oczywiste ze lepiej je miec;]. Oczywiscie, zakladajac ze zaczalem lysiec w wieku 16-17 lat wole jak juz tak ma byc przy pomocy kuracji wylysiec w wieku okolo 40 lat niz bez kuracji w wieku okolo 20... Za 2 miesiacce bedzie 9 lat jak utrzymuje wciaz wlosy a ilu to znajomych z nw 0 juz mnie przescignelo to wole nie wspominac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, otóż to 100% racji. Nie no zrozumiałem i sam wiem o co chodziło z tymi 20-a latami a pytanko padło specjalnie dla Matiasa21 (czy taki przeszczep rozwiąże problem, sam rozumiesz). Kuracje napewno pomagają i to jest bezdyskusyjne! Nawet jeśli nie będzie odrostów to możliwe jest zatrzymanie tego a nawet jak i tego nie to przynajmniej znaczne spowolnienie tego procesu. Zależy to jeszcze oczywiście od wielu czynników takich jak przede wszystkim rodzaj i ''moc'' kuracji oraz sumienność i determinacja w jej stosowaniu, ale też wiele zależy od indywidualnych predyspozycji, reakcji na leki, stanu wyjściowego/stacjonarnego łysiny, wieku itd. Gadanie że nic kuracja nie daje to pic i można to odebrać jako propagande taką jak jest ze strony propeciahelp. Ale tak jak mówiłem od każdego indywidualnie zależy czy będzie miał jakąś kurację czy nie (to samo tyczy się HT)i jaka to kuracja będzie. Jasne że nie trzeba stosować nic i w ogóle nic z tym nie robić, podobno od tego się nie umiera...może i każdy ''rozsądny'' człowiek wydałby tę kasę np. na auto czy na mieszkanie ale trzeba zważyć że wydawanie zarobionych przez siebie pieniędzy to każdego osobista sprawa też, a w ogóle gadanie o pieniądzach jest tutaj nie na miejscu uważam bo to nie strona dla finansjeli. A rzucanie kwotami niedorzeczne, tak samo jak w dziale przeszczepów pytają publicznie o cenę jakby nie mogli zadawać pytań bezpośrednio od interesujących ich klinik. Walka z łysiną nie należy do tanich, ani wygodnych ani przyjemnych, a czy i na ile do rozsądnych to też jest to kwestią osobistą. A wylicznie komuś kosztów jakie będą przez 20 lat może być odebrane jako hamstwo. Może miałem na myśli siebie a może nie chodziło mi o to że 300 zł to kropla w morzu i że rzucanie kwotami nie ma sensu. Może i wydaję sporo ale też kuracja moja jest wielo-składnikowa jak również trudnodostępność specyfików podnosi koszty i nieraz trzeba sporo wydać. Kuracja CB też bardzo dużo kosztuje (Ci co stosuja wiedza o tym zwłaszcza we większych stężeniach) porównując do przeciętnych kosztów przeciętnych kuracji, Ru też właściwie tanie nie jest. Matias ceny wszystkiego są ogólnie dostępne, oblicz sobie w zaciszu domowym koszty długoterminowe jeśli Ci to do czegoś potrzebne ale nie wyliczaj komuś publicznie tego. Wielu się też zgozi i zgadza się ze mną że sam przeszczep nie rozwiązuje problemu bo niestety ale taka prawda. Przeszep NIE rozwiązuje problemu, wielu się o tym przekonało jak wyczerpane zostały mozliwości donoru, przeszczep też nie zwiększa ilości włosów - ba nawet śmię twierdzić że zmniejsza bo podczs zabiegu część idzie na straty (z różnych powodów, błędy chirurga, uszkodzenie graftów itp. dobry lekarz z*ebie ok 10% a pyprok nawet 30%). Przeszczepem tylko przesadza się włosy z jedngo w inne miejsce ( a nie jakąś cudowną techniką je rozmnaża) żeby wytworzyć jako-taką iluzję że jednak nie ma łysiny - efekt zależy od gęstości czyli od prawidłowo przyjętych się graftów na każdy cm2 łysiny oraz od max gęstego wsadzenia gr. -od umiejętności chirurga i jak przed chwilą mówiłem problemy sa jak ktoś ma już koniec donoru albo NW 7. Pieniędze ŻADNE wtedy nie pomogą ani najlepszy fachowiec! Problem jest też jak z braku stosowania jakiej kolwiek kuracji łysienie postąpi u człowieka który miał nawet super udany przeszczep np. (do pokrycia NW2,5) np. z NW1 na NW5. Przeszczep + rozmnożenie ilości włosów to tak/klonowanie ale o tym narazie można pomarzyć. Sam myślę o przeszczepie ale chcę maksymalnie jak się da odbudować stan kuracjami a przy okazji wzmocnić donor i dopiero wtedy zrobić HT na ok. 5000gr. wsadzajac je na czubek, zakola i przednią linię tak żeby miało to oczekiwany efekt max gęstości, i jeszcze czas też pokaże jak to będzie dalej czego teraz nie wiem, choćby dlatego też przeszczepy odradzane są w młodym wieku i z mocno pstępującą łysiną bo nie wiadomo na 100% na ile i jak szybko będzie się pogorszać. Myślenie ''zrobię se przeszczep, zapłacę 30.000 i spokój.'' jest błędne.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gadanie że nic kuracja nie daje to pic i można to odebrać jako propagande taką jak jest ze strony propeciahelp.

 

Zazwyczaj gadaja tak ci, ktorzy zaczeli walke za pozno albo nie maja jaj, zeby podjac sie takiego zadania. Ilez to razy w stosunku do mnie poslugiwano sie taka falszywa argumentacja. Najbardziej denerwujace jest to, ze mowiac komus o fakcie prowadzenia kuracji, prawie zawsze bedziesz przekonywany do jej porzucenia przez "zyczliwych" samcow, ktorzy oczywiscie doskonale zdaja sobie sprawe z waznosci posiadania wlosow w fizycznej dominacji.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...