free web hit counter Skocz do zawartości
kid117

klinika Pristina Kosovo

Rekomendowane odpowiedzi

Serfujac po necie znalazlem cos takiego http://www.laserway-al.com/index.php. jezeli ktos ma jakies informacje w temacie prosze sie nimi podzielic. nie za bardzo rozumiem po albansku a na jezyk angielski nie da sie przelaczyc. przynajmniej u mnie. reklamuja sie tez duzo na facebooku gdzie mozna zobaczyc filmy z operacji... i chyba sa dosc konkurencyjni cenowo. maja tez oddzial w Tiranie w Albanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że staje się coraz bardziej popularne szukanie klinik z dupy.Już od dawna są kliniki które robią za grosze fue albo stripa i moim zdaniem nie ma sensu wrzucanie wszystkich tutaj i pytanie się czy ktoś tam robił, albo cenowo wygląda dobrze.Jedź do Albani czy Kazachstanu albo Bangladeszu i rób, wrzuć opinię.poczekamy 12 miesięcy i zobaczymy czy jest dobrze.jak nie posmarujesz to nie pojedziesz.tylko renomowane kliniki, obojętnie gdzie się znajdują.nie chcę być królikiem doświadczalnym albo odkrywcą talentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę że staje się coraz bardziej popularne szukanie klinik z dupy.Już od dawna są kliniki które robią za grosze fue albo stripa i moim zdaniem nie ma sensu wrzucanie wszystkich tutaj i pytanie się czy ktoś tam robił, albo cenowo wygląda dobrze.Jedź do Albani czy Kazachstanu albo Bangladeszu i rób, wrzuć opinię.poczekamy 12 miesięcy i zobaczymy czy jest dobrze.jak nie posmarujesz to nie pojedziesz.tylko renomowane kliniki, obojętnie gdzie się znajdują.nie chcę być królikiem doświadczalnym albo odkrywcą talentów.

 

 

nikt Cie nie zmusza do tego zebys byl krolikiem doswiadczalnym. a to forum jest wlasnie platforma do wymiany informacji nawet o klinikach "z dupy". byc moze ktos kto ma powazny problem z wlosami bedzie zainteresowany ta klinika. i byc moze ktos juz tam byl i podzieli sie wartosciowymi informacjami. Twoj wpis nie wnosi nic i rzeczywisce mozna go okreslic ze jest "z dupy". nastepnym razem tego typu madrosci zatrzymaj dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popueram Kid.

Tadek z całym szacunkiem do Twojej osoby bo chyba każdy Cie tu zna i i wie ile wniosłeś w to forum ważnych informacji ale posty tego typu sa, mówiąc delikatnie nie na miejscu. Nie znasz albańskiego nie znasz tej kliniki wiec chyba post nie był kierowany do Ciebie. Swoją droga to o klinikach z dupy jeszcze nie słyszałem. Belgi, Indii, Turcji nawet w PL podobno jakies sa ale o tych "z dupy" to mi chyba umknęło. Proponuje zrobic podział klinik na z dupy i nie z dupy. Odnoszę wrażenie

ze niektórym brakuje takiej klasyfikacji. Kultura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak zachwalacie to pojedzcie i zróbcie, nie pytajcie się o radę.... za 12-14 miesięcy będzie płacz i prośba o pomoc, o ile nic poważnego do tej pory nie było typu zakażenie itd.

 

Za jakość i pracę trzeba płacić.

jak lekkarz w kosowie ma się nauczyć tak pożadanego fachu i w kosowie pracować zamaist robić zabiegi w londynie czy brukseli. to nie logicze. trader lub senior bankier z praktyką w bankach inwestycyjnych nie będzie pracował dla banku spółdielczego w koziej wolce, tak samo lekarze którzy porafią dobrze robić nie będą po kosztach lub poniżej ceny rynkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rhodos 2012 zrozumiał moje przesłanie.

jak chcecie dodać do listy ,albo macie pytania na temat nowej dla nas klinik, możecie zamieszczać pod "Lista klinik transplatnacji (przeszczepu) włosów ".

jak wcześniej wspomniałem jest tysiące klinik na świecie, ale w większości z nich nie są dobre. Za dobrą jakość i udany HT niestety trzeba zapłacić. W Turcji macie tanie kliniki i przystępne ceny.po co szukać w krajach gdzie HT nie jest jeszcze na odpowiednim poziomie.Do jakiej ceny chcecie zejść żeby zrobić HT: 20 gr za graft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zrozumiałem co miał na myśli. W Turcji niestety mi odmówili konkretnie Demorsoy. Chcialbym spróbować teraz w dupie tylko za cholery nie moge znalesc:/ ciekawe czy sa tez z pizdy? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rhodos 2012 zrozumiał moje przesłanie.

jak chcecie dodać do listy ,albo macie pytania na temat nowej dla nas klinik, możecie zamieszczać pod "Lista klinik transplatnacji (przeszczepu) włosów ".

jak wcześniej wspomniałem jest tysiące klinik na świecie, ale w większości z nich nie są dobre. Za dobrą jakość i udany HT niestety trzeba zapłacić. W Turcji macie tanie kliniki i przystępne ceny.po co szukać w krajach gdzie HT nie jest jeszcze na odpowiednim poziomie.Do jakiej ceny chcecie zejść żeby zrobić HT: 20 gr za graft?

 

a ja odnosze wrazenie ze razem z tadkiem nie rozumiecie po co jest forum. nikt nie zachwala niczego. wymieniamy informacje. jezeli nie macie nic madrego do powiedzenia to nie wrzucajcie postow. byc moze dla kogos informacje o tej klinice beda wartosciowe chociazby po to zeby nie robic tam HT. a tak dyskusja robi sie bardzo jalowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie dał spokój na waszym miejscu i radził zainteresować się Turcją tam niskie ceny nie zawsze oznaczają niską jakość, ale zwyczajnie DUŻĄ konkurencję. W samym Stambule jest 500 klinik HT w tym kilkanaście z nich jest sprawdzonych i są relacje na różnych światowych forach z zabiegów. Podam kilka najpopularniejszych ceny najczęściej mieszczą się w 10k za sesję. Transest, Maral Hair Klinik, Serkan aygin, demirsoy, clinicana. Ja sam jestem już zapisany na zabieg w marcu więc szukanie sobie odpuściłem, ale generalnie na tutajszym forum jest bardzo mało relacji w porównaniu do zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...