free web hit counter Skocz do zawartości
mdwip

FUE w Medical Hair?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Robił ktoś metodą FUE w MH? Na stronie MH piszą że kilka % nie odrasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam wszelkie przeszczepy chyba ,ze ma sie niewielkie ubytki i na 100% wiesz ,ze sie nie powieksza.Ja w tym momencie mamlysienie nw6 zrobine 2przeszczepy strip i fue w sumie na 1700graftow(nic mi to nie dalo) i nie mam juz raczej mozliwosci na dalsze.Mysle tylko o usunieciu tego gowna z glowy tylko ze jakby nawet zostana blizny,jestem w kropce.W polsce to faktycznie bez sensu,ale tak na prawde to najlepiej zaakceptowac lysine,teraz oddalbym wszystko zeby cofnac czas i naturanie lysiec

 

-- 17 lut 2016, 21:41 --

 

Jk juz bardzo chcesz sie okaleczac to jezeli chodzi o ilosc graftow najlepszy jest strip mi przy nw6 Bisanga proponowal3500 graftow przy gestosci donoru 65graftow na cm2 no i blizna do uszu ,zakryl by mi glowe do polowy tak, ze jak masz wieksze lysienie,jezeli juz to do niego uderzaj a fue jest raczej do malych ilosci no i potem nie bedzie juz mozna strip robic.JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM PRZED PRZESZCZEPAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tobie kolego to za w miarę sensowne pieniądze została Turcja za 10k zł zrobisz z 4 tys graftów i efekt juz jakiś będzie za rok zrobisz z klaty i brody ze 2k dodatkowo i powinno być dobrze nie poddawaj się i walcz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Odradzacie MH ze względu na gęstość i linię włosów czy przez to że implanty nie chcą odrastać? Chodzi o fue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi.

Odradzacie MH ze względu na gęstość i linię włosów czy przez to że implanty nie chcą odrastać? Chodzi o fue.

 

Raczej transplanty, bo implanty z natury nie rosną i nie mają prawa rosnąć. Jeśli chodzi o HT to Polskę omijać jak najszerszym łukiem i czym większy ten łuk tym lepiej wykonany przeszczep - to może dziwne ale prawdziwe .


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tobie kolego to za w miarę sensowne pieniądze została Turcja za 10k zł zrobisz z 4 tys graftów i efekt juz jakiś będzie za rok zrobisz z klaty i brody ze 2k dodatkowo i powinno być dobrze nie poddawaj się i walcz !

 

Nikt w Turcji nie zrobi porządnego HT z graftów z klaty. A już napewno nie za 10k zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po FUE w MH i w sumie jestem zadowolony

mam NW 5-6, zrobiłem 1800 na przód i jest całkiem ok.

wydaje mi się, że jest ogólnie czarny PR na polskie Kliniki.

W MH zabeig robi osobiście Pietuszko a Pani która wkłada grafy robi to od 20 lat.

 

Jak nie masz wymagań wyglądu jak Di Caprio to rób w MH a nie u Turków

jak masz kasę i wysokie wymagania jedź do Belgii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po FUE w MH i w sumie jestem zadowolony

mam NW 5-6, zrobiłem 1800 na przód i jest całkiem ok.

wydaje mi się, że jest ogólnie czarny PR na polskie Kliniki.

W MH zabeig robi osobiście Pietuszko a Pani która wkłada grafy robi to od 20 lat.

 

Jak nie masz wymagań wyglądu jak Di Caprio to rób w MH a nie u Turków

jak masz kasę i wysokie wymagania jedź do Belgii

 

 

sorry kuba, , sam pare lat temu chcialem do polaków isc ,bo przecież polak potrafi ,na szczescie brakowalo mi w tedy troche kasy.......widzialem juz pare nieudanych przeszczepow w PL, również u chlopaka w moim wieku ktoremu 1500 grafts zasadzili a 20 odroslo i to tylko w jednym miejscu....kasa poszla a zakola jak byly tak nadal som...to ze ktos od 20 lat nadal odpi***la to samo nie znaczy ze jest dobry w tym co robi,......

rada typu idz do polskiej kliniki jak tobie w efektcie nie zalezy to absurd.....wylozyc ciężko zapracowana kase przerzedzić rejon dawczy ...i miec w najlepszym wypadku effect (no jest ok) lub dupa nic nie odroslo....to ryzyko brac na siebie tylko dlatego bo sobie z doktorem moge pogadac po polsku ....ryzyko duzo wieksze a kasa taka sama co w turcji...

 

kuba jak jestes zadowolony to fajnie by bylo zobaczyc jakies fotki ...bo takich zadowolonych z HT w PL bez fotek.. to bylo tu juz kilka

 

-- 03 mar 2016, 9:35 --

 

NW 5-6 i 1800 grafts to juz brzmi dziwnie co on ci tam zagęszczal... brwi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konradzie zgadza się w MH dogęścili mi brwi i jestem z tego zadowolony.

 

Ja jestem zadowolony z MH i tyle.

zrobiłem przód, (koronę zostawiłem) włosy ścinam na 1,5 - 2 cm boki na 0,5 cm i jest ok, te 1800 sztuk wygląda znacznie lepiej niż praktycznie nic przed zabiegiem

Choć pewnie za parę lat dorzucę jeszcze z 1000 -1500

 

pozdrawiam Wszystkich łysiejących. Jak zastanawiacie się nad przeszczepem gdziekolwiek to to zróbcie! Ja zwlekałem z tym o 5 lat. Przy dzisiejszej technice w najgorszym przypadku efekt będzie mizerny ale raczej nikt nie spieprzy Wam dotychczasowego wyglądu.

 

ps.

uwielbiam nasze forum, można być pewnym, że pozytywna opinia o jakiejkolwiek polskiej klinice i od razu krytyka albo naganiacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1800 graftów to się robi przy NW 2, dlaczego mam płacić 10k zł w Polsce za marny efekt jak w Turcji za tyle zrobią mi przynajmniej 2 razy więcej graftów, do tego z lepszym efektem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konradzie zgadza się w MH dogęścili mi brwi i jestem z tego zadowolony.

 

Ja jestem zadowolony z MH i tyle.

zrobiłem przód, (koronę zostawiłem) włosy ścinam na 1,5 - 2 cm boki na 0,5 cm i jest ok, te 1800 sztuk wygląda znacznie lepiej niż praktycznie nic przed zabiegiem

Choć pewnie za parę lat dorzucę jeszcze z 1000 -1500

 

pozdrawiam Wszystkich łysiejących. Jak zastanawiacie się nad przeszczepem gdziekolwiek to to zróbcie! Ja zwlekałem z tym o 5 lat. Przy dzisiejszej technice w najgorszym przypadku efekt będzie mizerny ale raczej nikt nie spieprzy Wam dotychczasowego wyglądu.

 

ps.

uwielbiam nasze forum, można być pewnym, że pozytywna opinia o jakiejkolwiek polskiej klinice i od razu krytyka albo naganiacz...

 

Nie mniej pretensji do użytkowników, przez wiele lat zabiegi w kraju były po prostu oszpecaniem ludzi. A że nie można wyciągać żadnych konsekwencji to lepiej ostrzec przed taką ewentualnością. Co nie zmienia faktu, że ciągle w tej dziedzinie jesteśmy jak nie 100 to "10 lat za murzynami" pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
pozdrawiam Wszystkich łysiejących. Jak zastanawiacie się nad przeszczepem gdziekolwiek to to zróbcie! Ja zwlekałem z tym o 5 lat. Przy dzisiejszej technice w najgorszym przypadku efekt będzie mizerny ale raczej nikt nie spieprzy Wam dotychczasowego wyglądu.

 

Jak można pisać takie wierutne bzdury, przeczące nawet elementarnym zasadom logiki i wyobraźni.

 

Jak wszczepię włosy w zakola a reszta wyłysieje to będę wyglądał dobrze?

Coś jak diabeł, tyle, że z włosami zamiast rogów.

 

Nawet renomowane kliniki mogą doprowadzić twój wygląd do katastrofy, przez nierozważne gospodarowanie donorem i planowanie zabiegów.

 

Także np BHR lub Poswal twierdzą, że nie każdy kwalifikuje się na zabieg.

 

Zgolenie się na zero to też nie zawsze, bo czasem jednak mikroblizny po przeszczepach mogą zostać i się uwidocznić po zgoleniu.

Skóra też może zostać zniszczona przez każdą ingerencję chirurgiczną.

 

Takie naganianie na przesczep to trzeba być pierdolniętym albo naganiaczem i świnią, którą nic nie obchodzi, że zjebie jakiemuś 20-latkowi życie.

 

A 20-latkowie najczęściej podejmują decyzje na podstawie emocji, nie planując niczego. Są więc idealnym materiałem dla chirurgów-naganiaczy.

Dopiero później zaczynają myśleć, przeklinać i szukać jak by tu "naprawić" błędy.

 

Przejrzyj sobie katalogi repair cases spośród chirurgów takich jak np Poswal. Tam się przekonasz czy nie można sobie spieprzyć wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion,

podzieliłem się moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami

może ''jestem pierdolnięty'' decyzję o przeszczepie rozważałem 5 lat i o 5 lat za długo.

Zgodzę się z tobą w zakresie przeszczepu u młodych ludzi.

Wiadomo robienie zakoli u 20 latka to głupota !

Drodzy dwudziestoparolatkowie na tym etapie przeszczep musi być przemyślany !

 

Moją sugestię kieruję do Panów > 30

uważam, że metoda FUE jest bezpieczna

oczywiście zakładam, że nie robisz zabiegu na podwórku

jeżeli robisz zabieg w profesjonalnej Klinice, nie ma się czego bać.

 

jak ktoś ma kasę niech robi zabieg i cieszy się lepszym wyglądem

znacznie wzrasta samoocena i samopoczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...