free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Tu jest temat na HairLossHelp: http://www.hairlosshelp.com/Forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=118066

 

Nie kupowac stemoxa nie działa

 

Takie jednozdaniowe posty to wiesz... trochę niewiele są warte. Mógłbyś to trochę rozwinąć.

Na zachodnich forach weterani piszą, że stemoxydine jednak coś daje, co nie znaczy, że jest rewelacyjny.

Nie kosztuje jednak dużo (ten od Garniera) i ma zero efektów ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz mowa o stemoxie, to podpowiedzcie mi prosze jezeli obszar lysienia to nw6 i gole sie krotko, praktycznie na zero i wystarcza mi 1ml by pokryc caly obszar to mam aplikować 6ml?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 6ml ma cos dzialac, 1 ml niestety nie dziala. Uzywam go jedynie jako blokera, ale jak kiedys zrezygnuje z duta to wciaz uzywajac wiecej ml stemoxa bedzie on dzialal plus srodek , ktory bede w nim rozpuszczal- takze 2 in 1. Jako dodatek do kuracji mozna uzywac, ale za wiele bym sie nie spodziewal po tym.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, 6ml ma cos dzialac, 1 ml niestety nie dziala.

 

Przecież to nielogiczne. Jak nakładam na całą głowę to 6 ml, a jak tylko na linię to też 6 ml ?

W przypadku środka działającego wewnętrznie miałoby to sens, ale przy środkach miejscowych zawsze trzeba wziąć poprawkę na obszar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 6ml mam stosować przy nw 6? Jakim cudem mam to zrobic jak juz przy 2ml cieknie mi po calej glowie. Po za tym takie preparaty jak serioxyl sie nie oplacaja bo starcza w takim wypadku na 15dni a neogenic jest po 200zl, czyli minimalnie drozej. Czy lepiej nie bedzie jak bede dawal 2x dziennie po 2-3ml?

Moja kuracja mialaby sie opierac tylko na eucapilu i stemoxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja nie pisałem, że 6 ml. To angel tak twierdzi na podstawie badań.

Tyle, że w badaniach pewnie lali na całą głowę. Nie ma sensu byś lał wiecej niż zostanie na skórze (tzn nie ścieknie z niej).

Ja stosuję tak żeby pokryć górę, nawet nie wiem ile ml, nie patrzę na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, 6ml ma cos dzialac, 1 ml niestety nie dziala.

 

Przecież to nielogiczne. Jak nakładam na całą głowę to 6 ml, a jak tylko na linię to też 6 ml ?

W przypadku środka działającego wewnętrznie miałoby to sens, ale przy środkach miejscowych zawsze trzeba wziąć poprawkę na obszar.

 

A gdzie ja napisalem ze 6ml tylko na linie?? Pisze tylko,ze uzywam 1ml jako pojazd. 6ml ma niby dzialac nie twierdze,ze dziala i ma byc stosowane w jedno miejsce. Nie wiem skad takie wniozki wyciagnales z mojego postu...

Jak ktos stosuue cos na caly obszar to 2x dziennie po 3ml moze sprobowac moze cos mu pomoze. Ubokow po tym nie ma warto sprobowac. Jak nie podziala to tez wiele nie straci poza $


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja kuracja mialaby sie opierac tylko na eucapilu i stemoxie.

 

Jeśli masz umiarkowane łysienie i wcześnie zacząłeś walkę, to może ci to coś pomoże.

W innym przypadku na jakąś znaczącą skuteczność bym nie liczył.

 

6ml ma niby dzialac nie twierdze,ze dziala i ma byc stosowane w jedno miejsce.

 

6ml było stosowane na całą głowę w badaniach. Jeśli nie smarujesz więc boków i tyłu (a nikt tego nie robi), to stosowanie takiej ilości jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz umiarkowane łysienie i wcześnie zacząłeś walkę, to może ci to coś pomoże.

W innym przypadku na jakąś znaczącą skuteczność bym nie liczył.

czyli kaszanka bo mam duże zakola i przerzedzenia na całej górze NW6, muszę się golić już na 3mm. Próbowałem też stosować codziennie keto w kremie 2%, ale tak mnie głowa od tego boli + jestem dużo bardziej zamulony..

6ml było stosowane na całą głowę w badaniach. Jeśli nie smarujesz więc boków i tyłu (a nikt tego nie robi), to stosowanie takiej ilości jest bez sensu.

Dobrze wiedzieć. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zakupiłem sobie właśnie zestaw 14 ampułek neogenic tylko potrzebuję Wasze pomocy w kwestii ich stosowania. Obecna moja terapia to:

- biotyna puritan's 10mg dziennie

- cynk puritan's 25mg dziennie

- zoxin med co drugi dzień

- 2 razy dziennie RU (3%) wymieszany w loxonie 5% (w sumie nakładam tak jak już powiedziałem, 2 razy dziennie po ok 1,5ml)

- 2 razy w tygodniu aplikuję RU z minoxem dermarollerem 0,5mm

 

I teraz zastanawiam się jak do tego włączyć te ampułki neogenic. Czy dołożyć je np po minoxie z RU wieczorem czekam aż wyschnie i nakładam neogenic czy lepiej zamiast, czyli np rano RU + minox a wieczorem neogenic? Tylko czy 3% RU raz dziennie to nie za mało? RU z minoxem rano nakładam o godzinie 4 rano ponieważ jak wiadomo, między 4 a 8 stężenie testosteronu jest najwyższa a poza tym ok 8 wychodzę do pracy i po aplikacji przez 3 - 4h włosy zdążą sobie w naturalny sposób wyschnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

w przeliczeniu na systemowa. Jakie są proporcje jeśli chodzi o rozpuszczanie w nim ru ?

 

1 Gram ru na ile ml stemoxa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...