free web hit counter Skocz do zawartości
Kordian

Zakola - 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Moja historia będzie krótka.

Mam 24 lata, włosy na zakolach zaczęły mi wypadać gdy miałem 18 lat. W ciągu 2 lat, zakola się pojawiły, od tamtego czasu proces wypadania znacznie zwolnił, aczkolwiek nadal się posuwał. Nie chcę zapeszać, ale włosy na skalpie są OK

Czego próbowałem? Tylko Spectral.DNC-N. 2 tubki. Rzuciłem to w cholerę, bo strasznie wysuszało mi skórę głowy, do tego stopnia że pojawiały się strupy.

Czytając tutaj na forum, trochę zgasiłem swój zapał do odzyskania włosów i dobrze bo chyba przez to, po części przyzwyczaiłem się do stanu swoich włosów.

 

Tydzień temu, przy okazji wizyty u dermatologa, wspomniałem o moich zakolach. Oczywiście dermatolog przepisał mi Loxon 5%, do tego Capitavit i Ha-Pantoten.

Teraz czytam o Loxonie, i widzę bardzo dużo złych opini Tak jak napisałem, jakoś przyzwyczaiłem się do tych zakoli, aczkolwiek chcialbym ten proces spowolnic, więc nie wiem czy warto zaryzykować i stosować własnie ten Loxon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz wylysiec - nie stosuj nic,

 

chcesz miec wlosy - przejrzyj dokladnie forum i wybierz dla siebie odpowiednia kuracje,

 

samego loxonu w 99% przypadkach nie ma sensu stosowac,

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego, ze obecnie nie chcialbys stosowac nic i sie przyzwyczailes do zakoli myslac, ze na tym sie skonczy. Gorzej jak przez to, ze wydaje ci sie, iz bez stosowania blokera, oprocz zakoli zacznie sie pogarszac reszta, to juz nie bedzie ciekawie. Wiem co mowie, wiele bym dal, zeby miec wlosy z dnia kiedy zaczynalem walke, ale dzieki niej znowu tragedii nie mam(jeszcze).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...