free web hit counter Skocz do zawartości
Gość stachmurzyn

Z cyklu: Atrybuty prawdziwego męzczyzny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

W ramach cyklu prezentowane będą prawdziwe atrybuty męskości - takie po chuju fest afrodyzjaki co żadna kobieta się nie oprze. Każdy atrybut będzie miał godnego reprezentanta na obrazku.

 

 

Atrybut 1 - Mądrość

 

giertych-pracowal-dla-stonogi_24654726.jpg

 

Bosze jaki on jest mądry, a jak mądrze wygląda w tej todze - Bosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 2 - Pojazd

 

multipla%20i.gif

 

Każdy wie, że zdrowa samica ma kisiel ma majtkach, gdy zobaczy wybyczony pojazd. Przy Multipli efekt ten jest multiplikowany - z gwałtami na kierowcy włacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 3 - Kozackie wdzianko

 

dres-reprezentacyjny-r-90-r-gol.jpg

 

Bo ubranie jest ważne - to jest bardzo ważne. Przykład na obrazku - gość wygląda zajebiście - ile dzisiaj wyrwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wyrwie? Na moje oko tak z 300 dziennie bo widać że ma już cofniętą linię, zakola, a prawe jest większe niż lewe. Nie jest też taki stary zatem będzie jeszcze gorzej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile wyrwie? Na moje oko tak z 300 dziennie bo widać że ma już cofniętą linię, zakola, a prawe jest większe niż lewe. Nie jest też taki stary zatem będzie jeszcze gorzej.

 

haha xD


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 4 - Wąs

 

z7584582Q,Specjalnie-dla-Was--Pierwszy-w-zyciu-was--Wygladam.jpg

Bez wąsa był przeciętny i anonimowy. Odkąd chadza z wąsem jego prącie mogłoby opowiedzieć o niejednej szampańskiej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 5 - Uwodzicielski zapach

 

brutal.jpg

Brutallllll - feromon samca alfa. Woda naszych ojców - prawdopodobnie również jej zawdzięczamy nasze narodziny - co się dziwić naszym matkom.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 6 - Siano

 

635543421006581695.jpg

 

[Mam nadzieję, że nie dostaliście zawrotu głowy od tej fury siana na obrazku]. Bo siano jest bardzo ważne. Wiadomo nie od dziś, że każda dziewczyna chciałaby spotkać księcia z bajki. Za siano zawsze możesz kupić sobie podobne naszywki: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Tytul-s ... 74388.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 7 - Pytong

 

m%C4%99ski-s%C5%82onia-penis-35427444.jpg

 

Możesz być przystojny jak młody Ziobro i mieć nawijkę jak rzecznik wykopu,ale bez wielkiego pytonga nic nie zdziałasz - powiadała moja babcia. Ewolucja i grawitacja wytłumaczone, ale ekscytacji jaką wzbudza u samic ten kawałek skóry nie wytłumaczył jeszcze żaden mędrzec - cuda natury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Stachu o twojego pytonga laski pewnie nie musza sie martwic - w koncu murzyński xD


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety , ale mój pradziadek był pigmejem - ubolewam nad tym. Gdyby dobry Bóg dał mi jeszcze jedną szansę odwiedzenia świata, chciałbym być tapirem - zobaczcie jak godnie kopuluje.

 

WtiYGb7.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 8 - Bebzon

 

index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=44048

 

Morfologiczne potwierdzenie dobrobytu i dobrego smaku. Każda niewiasta lubi się do niego przytulić, stąd też ulubionym miejscem kobiet jest kuchnia, gdzie niecnie knują nad kolejnymi receptami ku ekspansji tkanki tłuszczowej tworzącej urokliwą i posągową oponę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 9 - Jakiś defekt, jakaś blizna

 

grzybica-paznokci.jpg

 

Menszczyzna musi byc charakterystyczny - z pamiętnika wyeksploatowanej nimfomanki. Bycie idealnie doskonałym jest passe - by Tomasz Jacyków. Postaraj się o jakąś zadrę, rysę na szkle - grzybica paznokci to rozsądny krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 10 - Nieumiarkowanie w piciu napojów szlachetnych

 

bb3300734e979eceda8177960dc95b2c.jpg

 

Ideową rolą kobiety jest bycie pod butem swego Pana. Kto wytrzymałby takie pernamentne zniewolenie? - nawet one - nie. Tutaj z pomocą przychodzi dobry Bóg i wymyśla piwo - napój upodlający, ograniczający wyobraźnię, tnący myśli, transformujący w parzystokopytne. Po szczerej konsumpcji przez samca kobieta triumfuje, może chwile ponosić koronę, "pogórować" ,mieć swoje 5 minut - dla równowagi w związku- czasowa emancypacja, chwila oddechu dla niej, ego w żagle.

Kobiety kochają lico żula- malinowe nosy, szaleją za męskością w aromacie chmielu - tak podpowiada instynkt wolności i władztwa - choć na chwilę - upodlajmy się dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 11 - Mięsnie lub chociaż jeden

 

1b80_muskularny-mezczyzna.jpg

 

Zdrowa samica odczuwa intrygujące napięcie mięsni Kegla , gdy widzi obfitość mięśniową samca. Nie chodzi tu o standardy wypracowane w popkulturze, zikonizowane we Vouge lub Bravo Girl, lecz o obsługę domowego ogniska. Kto wek zakręci, kto zgrzewkę wody wtarga, kto spiralą zakręci w dżdżyste popołudnie? - Mięsień Jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Atrybut 12 - Płacze na melodramatach i komediach romantycznych

 

article-2214718-12454363000005DC-24_634x473.jpg

 

Prawdziwy mężczyzna płacze na melodramatach i komediach romantycznych - i to z 2 powodów:

 

1) Z premedytacją i na pokaz robi z siebie ckliwą kluchę vel romantyka, tak aby lalka, z którą jest akurat w kinie, opierdoliła pęto z litości i na pocieszenie

 

2) Płacze, gdy zsumuję koszta 2 biletów na seans , kukurydzy i Coca Coli i już się domyśla, że lalka, z którą jest akurat w kinie, raczej nie opierdoli mu dziś pęta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...