free web hit counter Skocz do zawartości
piquille

BHR Clinic, Dr Bisanga , 2500FUT+500/1000FUE|październik'16|

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem BHR bo to jednak marka .... Ogolnie jeśli chodzi o ogolenie sie na zero to planuję też to przetestować jak już się trochę ociepli i będę wyjeżdżał na kilka dni aby przyzwyczaić się do nowego wyglądu .

 

Czytam Wasze uwagi i wszystko kumam, bez wątpienia w wielu elementach macie rację i daje to do myślenia.

 

Zauważcie też, że gro osób robi przeszczepy zakoli, środka nie rusza. A co jeśli za jakiś czas zaczną tracić włosy właśnie na środku (np. przestaną działać leki - leki działają max do 10 lat, nagle pojawią się inne priorytety w życiu itd.) - pozostaną wówczas rogi na glowie??? U mnie jest tak, że zrobiłbym równomiernie cały przód (linia) + pewnie trochę graftów zostałoby aby zagęścić górę (patrzę właśnie na sytuację u tego pacjenta z hiszpanii, gdzie wcześniej wklejałem linka - oczywiście nie spodziewam się takiego efektu, ale u niego podobna ilość graftów starczyła i na linię i na środek właśnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez stosowania duta bądz fina cały zabieg jest u ciebie bez sensu, bo będzie tak jak piszesz, albo poczekaj 2 lata na biskupa z tyłu i wtedy rób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie też, że gro osób robi przeszczepy zakoli, środka nie rusza. A co jeśli za jakiś czas zaczną tracić włosy właśnie na środku (np. przestaną działać leki - leki działają max do 10 lat, nagle pojawią się inne priorytety w życiu itd.) - pozostaną wówczas rogi na glowie??? U mnie jest tak, że zrobiłbym równomiernie cały przód (linia) + pewnie trochę graftów zostałoby aby zagęścić górę (patrzę właśnie na sytuację u tego pacjenta z hiszpanii, gdzie wcześniej wklejałem linka - oczywiście nie spodziewam się takiego efektu, ale u niego podobna ilość graftów starczyła i na linię i na środek właśnie).

 

 

Wtedy czytamy o 5 wylotach na zabieg


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz info że leki działają do 10 lat ? Działają zawsze w mniejszym lub większym stopniu ale działają i też zależy jakie leki np. gdy minox traci swoje zbawienne właściwości dla kudłów to i tak nie ma sensu go dalej stosować i jak go odstawisz po załużmy 2-3 czy 5 latach to za jakiś czas jak zaczniesz używać ponownie to znowu będzie działał. A jest bardzo szybko eliminowany z organizmu. Wszelakie inhibitory 5AR i antyandrogeny z pewnością działają i mogą działać dłużej ale fakt że po 10 latach wątroba może być i często jest zmasakrowana. I efekty uboczne druga sprawa.

 

A co do przeszczepu to ''rogi'' można zawsze zgolić i nie wiem jaki w tym problem. A skąd wiesz czy kiedyś nie będzie mody na te rogi właśnie trochę żartem ale ważne jest tu i teraz i to żeby żyć chwilą i podejmować decyzje oczywiście z myślą też o przyszłości ale nie popadając specjalnie w myślenie co by było jakby było albo nie było. Masz być teraz szczęśliwy a w razie czego to jak przyjdzie czas to będzie rada.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge cos doradzic...

Bardzo wazna jest jakosc graftow. Jezeli Dr B stwierdzil ze taka ilosc wystarczy, oznacza to ze rezultat znacznie poprawi Twoj wyglad.

Wiele razy uczestniczylam w konsultacjach podczas ktorych lekarz odradzal przeszczep, wiec moge zapewnic z czystym sumieniem ze operacje w tej klinice nie odbywaja sie " na akord".

Jesli masz watpliwosci dotyczace lekow, najlepiej skontaktuj sie z lekarzem. Podejrzewam ze rozmawialiscie na ten temat podczas konsultacji wiec po prostu stosuj sie do zalecen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkreslajac Justyny wypowiedz, co Doktor przeszczepi to w pewnym sensie pokryje łysine, a leki, ktore Ci zalecil (a podejrzewam ze byl to finasteryd i minoxidil + biotyna) sprawią, ze byc moze odzyskasz jakas czesc swoich wlosow i efekt bedzie spotęgowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

 

sam jestem po HT u Dr. Bisangi i idac na HT mialem duuzo wiecej wlosow od Ciebie

mimo wszystko zrobilem 3850g. ( moim problemem byly zakoola )

 

i teraz powiem Ci jedno: Jest to wielki specjalista i naprawde zna sie na rzeczy, jezeli on twierdzi ze bedzie ok to znaczy tak jest

najwieksza cecha u niego to taka ze on wie ze bedzie dobrze. Nie szargal by swoim nazwiskiem gdyby nie wierzyl w sukces.

 

druga sprawa STRIP - ja mam zrobione te 3850 Stripem i jestem mega zadowolony blizny nie widac , nigdy nie golilem sie na 0.5ml

bo gdybym sie golil to bym nie szukal HT tylko golil sie caly zgole wlosy na 4mm i nic nie widac a wlosy sa naprawde krotkie.

i szczerze mowiac chetnie bym poszedl i zrobil kolejny HT ze stripem o 5 cm nizej od aktualnej blizny bo kompletnie mi zycia blizna nie rujnuje tymbardziej gdy jest zrobiona przez specjaliste i mowie to po 2 miesiacach od HT

 

wiec tym sie nie przejmuj, kolejna sprawa jest taka ze O FUE nikt nie wspomina ze mozesz miec dziury i biale kropki wlasnie przy tym goleniu sie na 1mm

wiec co nie wybierzesz jakies minusy ma ale nie dajmy sie zwariowac!

 

oczywiscie efektu jakiegos mega miec nie bedziesz nie ma sie co oszukiwac zbyt duze lysienie masz.

ale napewno poprawi to Twoja sytuacje.

 

co do kuracji pewnie sie nie obejdzie zeby zatrzymac lysienie , ale pogadaj z Dr na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zaczynam od dzisiaj kurację i najpierw zweryfikuje jak działają leki. Dermatolog mówiła tez o 2mcach jak nie będzie żadnego efektu aby odstawić leki

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4x proscar od razu więcej na osobnych receptach oraz loxon. Plus szampon Kelual DS dermatolog polecała. , wiec sprobuje.

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje się ok, zamiast loxona kup Foligain P5 na allegro masz za 70 zł 3 opakowania z aplikatorem, a loxon ma rozpylacz który lubi się zapychać i kosztuje więcej. Te 2 miesiące to trochę chyba za mało daj sobie więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko zazwyczaj wyrastają tzw. Baby hairs po zastosowaniu minox? Zauważyłem u siebie od wczoraj na zakolach po pierwszym użyciu mnóstwo tych włosków...

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem około 3,5 miesiąca po starcie kuracji. Efekt uważam całkiem OK po takim czasie moim zdaniem. W chwili obecnej jeszcze czekam jak dalej będą działały leki i jeszcze stopuję narazie temat zabiegu.

 

Poniżej porównanie stanu obecnie vs marzec 2016r....

 

Obecnie: (sierpień 2016r.):

odr.thumb.jpg.485252c4b0217184941ba85bd43b744b.jpg

Stan - marzec 2016r.:

01zdj.thumb.jpg.1c8abf0c50fde204bbc42d6d5e3e56dc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 miesiącach załączam jeszcze jedno zdjęcie gdyż w ostatnim tygodniu zaobserwowałem jeszcze większą poprawę. Jak narazie super leki działają w moim odczuciu, a to jeszcze nie 6 mcy... Do tego mnóstwo białych włosków.

74daa1ebac6fc41bb875e2a612ff9963.jpg

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...