free web hit counter Skocz do zawartości
barnet

"Zagęszczacze" po HT

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam ciekawy przykład jak po 5 miesiącach dzięki kosmetykom nanogenopodobnym można cierpliwie czekać na odrost

 

Facet 5 miesięcy po FUE, ok.3000graftów, dr. Feriduni:

 

bez nanogenu itd.:

 

http://img638.imageshack.us/img638/6063/p3230124.jpg

 

z nanogenem:

 

http://img822.imageshack.us/img822/4730/img0622wn.jpg

 

Ciekawią mnie bardzo zdjęcia z nanogenem np 2-3 mies. po....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nanogen ma termin ważności?

kupiłem 6 lat temu. Użyłem raz i odstawiłem. jestem 3,5 tyg od HT , wczoraj znalazłem go i obciełem włosy tak na 2 cm i użyłem go z przodu i powiem że żona się zdziwiła jak mnie zobaczyła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma termin ważności, ale nie przejmowałbym się i go używał. Ewentualnie nieco może gorzej kryje Tadek, mam prośbę, wkleiłbyś swoje zdjęcia po nanogenie i bez? Bardzo mnie ten temat przed moim HT interesuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ma termin ważności, ale nie przejmowałbym się i go używał. Ewentualnie nieco może gorzej kryje Tadek, mam prośbę, wkleiłbyś swoje zdjęcia po nanogenie i bez? Bardzo mnie ten temat przed moim HT interesuje!

 

Muszę najpierw się nauczyć jak go nakładać bo stosowałem go tylko raz i było śmiesznie. Ja jestem dopiero 3,5 tyg po czyli mam tylko stare transplanty które są krótkie. Ale jakby co to postaram coś wrzucić jak zrobię jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...