free web hit counter Skocz do zawartości
adrianswiader

Centrum Zdrowego Włosa Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jestem po wizycie ww placówce trychologicznej. Dowiedziałem się następujących rzeczy:

- Leczenie łysienia należy rozpocząć Loxonem, który zatrzyma łysienie

- Po półrocznej kuracji loxonem należy dorzucić Nezyr lub Propecie dla wzmocnienia efektu

- mam zaczopowane mieszki włosowe po tygodniowym stosowaniu olejku arganowego i powinienem go natychmiast odstawić

- oczyszczę skórę i zredukuje stan zapalny oraz problem suchej skóry (3 rzeczy za jednym zamachem) dzięki stosowaniu szamponu nawilżającego MonRin i lotionu do wcierania o tej samej nazwie

 

A na samym końcu wizyty Pani miała do mnie ogromne pretensje, że wybucham śmiechem i co ja sobie wyobrażam bo ona ma mnóstwo pacjentów na obserwacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stosuje się przypadkiem najpierw fina potem loxon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdecydowanie to właściwa kolejność (najpierw fin potem minox).

 

Nawet w polskiej klinice przeszczepu włosów dawno temu powiedzieli mi, że loxon nie zatrzyma wypadania, a tylko wzmocni (w tym pogrubi) włosy które zostały.

Takie były relacje ich pacjentów.

 

Oczywiście są wyjątki, ale przyjmuje się, że minox ma wzmacniać włosy i ich odrost, co nie jest tożsame z zatrzymaniem łysienia.

Tym samym bez sensu jest stosowanie go jako pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...