free web hit counter Skocz do zawartości
BHR Clinic

Dokument na temat HT w Turcji

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka tam u was Janek cena FUE teraz w tym BHR

 

bo raz czytam 3,60 euro FUE graft, a raz dr. Bisanga robi Polakom niespodziankę na święta i za 2,05 e/graft

 

 

#Odpisał na PW 3,65 euro FUE, 2,05 FUT (Strip)


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie co mogę napisać, że u Marala wyglądało to inaczej, a i pewnie nie tylko u niego. Obsługa w pełni profesjonalna. Śmieszy mnie fakt, że markowe kliniki robią taką propagandę i wydają kasę na takie strony "odstraszające" od Turcji czyżby poczuły zagrożenie i spadek klientów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych boli coraz większa popularność tureckich klinik, a tak przyjemnie się ściągało z głupich polaczków 8x więcej za tą samo robotę. Nie daj Bożę jeszcze trzeba będzie obniżyć ceny, ale to tak na prawda walka o nasze bezpieczeństwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w Turcji rzeczywiście jest ok. 500 klinik na pewno nie wszystkie są takimi "fabrykami" jak ta przedstawiona w przedstawionym filmie dlatego wybierajac klinike w Turcji zalecamy naprawde ostrożność bo obszar dawczy naprawde łatwo zepsuć. Sytuacje przedstawione na tym filmie sa jednak faktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za kur** brednie . Wyssane z palca i pokolorowane. Autor tego filmu nie ma zielongo pojęcia o transplantacji wlosow pomimo tego że przeszedł juz zabiegi przeszczepu wczesniej. Nie rozumiem jednego... co w tym filmie jest niby takiego strasznego ? Skoro robią po 10 lub więcej operacji dziennie ? TO jest straszne ? Wg mnie to chyba jednak zaleta bo skoro robią po 10 zabiegow dziennie i nadal maja w uuuj klientow to znaczy ze efekty są dobre, mam racje ? Że niby donor niszczą ? A skad on moze wiedzieć co sie dzieje z donorem skoro nie widzial efektu ich pracy... Gdyby niszczyli donor to jak mysliscie czy ktokolwiek by przyszedl zrobic tam zabie, ktokolwiek by polecil tą klinike ? Przeciez zyjemy w 21wieku jesli by efekty byly mizerne to jestem pewien że klinika by upadła bo ludzie woleliby pojsc do jednej z pozostalych 499 klinik w ktorych ceny są podobne.

 

Że niby byl niezadowolony bo zostalo mu 2000 graftow donoru ? no To kurwa z czego on jest niezaidowolony ? Ze w innych klinikach zjebali mu tak dosadnie donor że mu jedynie 2 k zostalo ? To skadd doktor mial doszukac sie więcej graftow ? z dupy niby ??Powiedzial mu wprost ze ma 2k ... on wiercił dziurę w całym to dolozyl 2400, a podczas zabiegu zapewne wyciagneliby i tak jedynie 2000, ale po co mu o tym pow ? No żeby zrobil u nich zabieg i wylozyl te 1500 eurosow...a ale to chyba komercja = pieniadz.. to nie jest dr koray erdogan ktory sam wykonuje zabiegi. Dziesiątki klinik w Turcji albo i setki dzialaja na podobnej zasadzie. Wy myslicie że w pozostalych klinikach wyglada to inaczej ? Moze i mniej wykonuje sie zabiegow ale dokotr jedynie zajrzy podczas operacji obejrzy i idzie dalej... Dlatego cena jest taka niska a nie 5x wyzsza...

 

Koleś z filmu ewidentnie myslal ze dooktor wyczaruje mu 10000 graftow z dupy ... a tu jednak doktor pow. że jedynie 2400 MAX i lipa ... i sie koles sfrustrowal bo on przeciez nie wyjebie 1500 eurosow za zabieg tylu graftow gdzie inni mieli 5k graftow za tą sama cenę ... ale tam tak dziala, czy robisz 1 k czy 5 k graftow placisz tyle samo.

 

Wspomnial rowniez że "technicy" nie maja doswiadczenia .. nosz kur** jak moga nie miec doswiadczenia ? Przeciez tam tych nastu pacjentow dziennie jest robionych stale podejrzewam przez 5 - + grup technikow ktorzy wykonuja te zabiegi codziennie , czasami na 2 zmiany rano i po poludniu zabieg ... więc chyba wprawę maja zajebiscie wielką i nie robią tego 1wszy raz, a podejrzewam ze niektorzy z nich to zrobiili więcej juz zabiegow niz Ci TOPPPPOWI chirurdzy... czy ich efekty pracy są gorsze ? Czy mniej dbają o donor ?? Oni wszystko wykonują maszynowo, nie manualnie, wiec nie mozna tego nawet porownywac - chodzi o pobieranie, a roznice miedzy tymi technikami to juz musicie sobie wygooglowac - ja naprawde sporo na ten temat czytalem i wielu chirurgow z calego swiata ma podzielone opinie odnosnie obu technik. Wiadomo że Ci co tylko robią manual obstają przy swoim i odwrotnie...

 

Na koniec powiem, że koleś ewidentnie myslal, ze oni wyczarują mu wlosy na glowie, gdziej uz ich nie mial, a gdy sie stalo inaczej to sie wkurwil...

 

Wiecie co? Miałem nie pisać tego ale uuuj tam, napiszę, nie wiem czy powinienem czy nie .. bo filmik jest ewidentnie z "ukrytej" kamery , ale k urwa bylem w srodku i widzialem wszsytko na WLASNE oczy i uwierzcie mi wyglada to o NIEBO lepiej . Wiecie skad moja pewnosc ? Bo na 99% to jest klinika SERKANA. Albo i na 100%.

 

Ten doktorek nie jest taki zly jak on go malujee, moze i ma jednoczesnie kilka zabiegow, ale uwierzcie mi, podczas mojego zabiegu byl 2x u mnie w pokoju i sprawdzal co i jak sie dzieje, poprawial rowniez linie ktora tak jak ten koles opisuje dzien wczesniej RYSOWAL i jego rola moze i nie sprowadza sie do czystego operowania ale on ma od tego KILKA grup ktore robia to codziennie. I moze i nie są lekarzami ale zapewniam waas ze maja wprawe lepsza niz wszyscy polscy chirurdzy od wlosow razem wzięci. Jak juz mowilem, byl u mnie 2x, sprawdzal co i jak, poprawial linie, konfrontowal wszystko z grupa technikow - zawsze jest 1 anestezjolog ktory daje znieczulenie, 1 osoba ktora robi dziurki i potem wklada grafty i 1 do pomocy, albo i 2. Doktor sam juz nie wykonuje voperacji bo ma od tego ludzi, ma technikow, ma dziennie kilkanascie zabiegow i podejrzewam ze ma to w dupie żeby samemu to robic, ale NA PEWNO nie ma w dupie pacjentow. Jego angielski jest dosyc slaby dlatego nie odpowiadal gosciowi przejrzyscie na pytania. Ta laseczka co byla to ich taka sekretarka ktora tez jedynie tam pyta czasami co i jak, ofc jej sie placi hajs, ona tez daje recepte na pozniejsze medikamenty "po" , ona tlumaczy wszystkie zalecenia "po" jak myc glowe keidy i w ogole wszystko. No i ten 3ci gosc w czarnej ? juz nie pamietam na filmiku bluzce, on jako jedyny mowi plynnie po ANGIELSKU i tylko te 3 osoby mowią mniej lub wiecej po ang reszta - PRAWIE wcale.

 

To oczywiste że chcieli go zatrzymac by zrobil zabieg, oni nie dbaja o to czy Ty bd mial w przyszlopsci wlosy by je przeszczepic, czy masz wystarczajaco donoru na przyszlosc , maja to w dupie, idą na ILOSC. O te sprawy to się Bisangi pytajcie itp, ale jesli chodzi o sam zabieg , jego przebieg to na pewno dbaja by bylo wszuystko w jak najlepszych porzadku.

 

A co do pobierania krwi.. mi tez pobierali krew - mowili że na badania idzie - ja nie dopytywalem jakie, wg mnie mogli sobie ją nawet wypić. Next day robili mi rowniez zabieg osoczem boagtoplytkowym z krwi i wkłuwali mi to w łeb w ramach ofc ceny, ponoć to "zatrzymuje" wlosy by nie wypadly.

 

W razie jakichs pytań, odpowiem. I to nie jest MOJA reklama kliniki bo ja niczego nie reklamuje, czy efekty bd takie jakie chce ,SAM na nie czekam i wtedy ją bede mogl polecić lub nie, ale troche mnie zirytowalo, gdy ktos kto ewidentnie nie ma zielpomnego pojecia o HT robi ujową opinie klinice, o ktorej rowniez nie mial ZIELONEGO pojecia.

 

Czy to fabryka ? Może i tak, ale jeśli wszystkie czekoladki są tak samo pyszne to uj, mogą je robić hurtowo.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że też prawie wylądowałem u Serkana, lecz po twoim opisie bardzo się cieszę że wylądowałem u Marala i dałem te 600 euro więcej, przede wszystkim tam od kierowcy, po sekretarkę i doktorka każdy gada dobrze po angielsku, a przy tobie w czasie operacji też zawsze ktoś był kto nawijał po angielsku, widocznie Maral zainwestował w szkolenie językowe , no i nie ma aż takiej masówki taka mała klinika coś jak BHR 3 sale na 2 zmiany czyli max 6 na dobę. A babeczki co robią zabieg całkiem miłe dla oka . Co do pobierania graftów to robi to jedna osoba i naprawdę ma wprawę liczyłem i w minutę wyciąga z 40-50 graftów, babeczka od dziurek na grafty też robi tylko je i tylko ona każdemu. Prawda jest taka, że na zachodzie jest bardzo drogo zatrudnić personel, dlatego robią manualne, małe ilości aby klient wrócił na 2-3 zabiegi oczywiście wszystko jest starannie i z uwagą, ale w Turcji jednak nikt nie robi STRIPA, a punchem 0,9mm naprawdę ciężko zniszczyć donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że też prawie wylądowałem u Serkana, lecz po twoim opisie bardzo się cieszę że wylądowałem u Marala i dałem te 600 euro więcej, przede wszystkim tam od kierowcy, po sekretarkę i doktorka każdy gada dobrze po angielsku, a przy tobie w czasie operacji też zawsze ktoś był kto nawijał po angielsku, widocznie Maral zainwestował w szkolenie językowe , no i nie ma aż takiej masówki taka mała klinika coś jak BHR 3 sale na 2 zmiany czyli max 6 na dobę. A babeczki co robią zabieg całkiem miłe dla oka . Co do pobierania graftów to robi to jedna osoba i naprawdę ma wprawę liczyłem i w minutę wyciąga z 40-50 graftów, babeczka od dziurek na grafty też robi tylko je i tylko ona każdemu. Prawda jest taka, że na zachodzie jest bardzo drogo zatrudnić personel, dlatego robią manualne, małe ilości aby klient wrócił na 2-3 zabiegi oczywiście wszystko jest starannie i z uwagą, ale w Turcji jednak nikt nie robi STRIPA, a punchem 0,9mm naprawdę ciężko zniszczyć donor.

 

ja akurat zalatwialem tam polkę która mieszka tam od kilku lat i plynnie mowila po turecku Ona swobodnie z nimi rozmawiala i byla CALY czas ze mną podczas zabiegu i pozniej na nastepny dzien tez do mnie przyjechala i dizen wczesniej przed zabiegiem - konsultacje itp tez. Wtedy juz mailem pewnosc ze all bd okey, ona z wszystkimi roznmawiala i wiele rzeczy za mnie zalatwila. CI co mnie operowali - 1 koleś i 2 dziewczyny, z nich jedynie 1 dziewczyna cos tam mowila po ang, ale wszystkiego sie dowiedzialem co chcialem przez tamtą dziewczyne co po turecku z nimi nawijała. U mnie to tak samo wygladalo - cally zabieg trwał może 5 h ponad 2500 graftow wiec mozna sobie pomyslec jak sprawnie im szło wyciąganie i pozniej wkladanie graftow - jak jedna z nich robiła dziurki w mojej glowie to czulem sie jakby to jakis automat - robot robił ; p. W Polsce doktor dziurawił mnie w jakims 10x wolniejszym tempie... Co do donoru oni akurat uzywają najmniejszych 0,6 mm punchow i wlasnie tlumaczyli mi ze przez to jest mała szansa na jakiekolwiek uszkodzenia graftow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się u Marala właśnie podobało to, że oni wszystko załatwiają dojazdy, hotel, nawet żarcie jakieś tam podstawowe ja się o nic nie martwiłem, no i Serkan w mailu ocenił mój donor na 2,5 tys graftów, a to trochę mało na mój przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...