free web hit counter Skocz do zawartości
wlodar9999

Gdzie zabieg? ile graftów? POMOCY !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiś dwóch lat zauważyłem znaczne wypadanie moich włosów. Jest to typowe lysienie androgenowe. Zauważyłem również że włosy wypadają tylko z przodu tworząc zakola. Ja mam 23 lata i mam brata 10 lat starszego któremu włosy wypadają również tylko z przodu, mam nadzieję że i u mnie tak pozostanie

 

Liczę na kilka porad w doborze kliniki oraz ile waszym zdaniem potrzebowałbym graftów( chodzi mi głównie o zagęszczenie przodu oraz obniżenie czola)

 

Pozdrawiam i czekam na rady

20160505_200254.thumb.jpg.035373e4c68cfc71079390a880a14e93.jpg

20160505_194622.thumb.jpg.1f2cce0938e78f8ebd7769aac45cd2ae.jpg

20160505_200516.thumb.jpg.c9c941086b7ff75626ce8c94bae491e1.jpg

20160505_200359.thumb.jpg.c0d3aaff20667a9eb9ef5c229f6c4132.jpg

20160505_194447.thumb.jpg.f2ea2fe9b15047b9dcecdf651605288f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dla mnie to NW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak chcesz w tym wieku przeszczep to obowiazkowo dorzucasz bloker (fin, dut, cb lub ru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to bardziej chodzi mi o to żeby zakola wypełniły się to tej kupki włosów na środku tworząc w miarę prostą linie ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr. Koray Erdogan jest dobrym fachowcem od HT

 

Jeżeli chcesz bliżej to w Brukseli jest równie dobry Dr. Bisanga i Dr. Feriduni, ale cena już się różni, u Koraya jest 2,5 euro/graft/FUE a u Bisangi 3,65 euro/graft/FUE

 

Z tym, że Bisanga nie naciąga na grafty, a Koray już pokazał, że ludzi zza granicy potrafi Tylko Turaskom co przychodzą z buta do kliniki jak trzeba to daje 1200 graftów a jak przyjedzie ktoś z Europy to na kasę już typowo, więc może ci podać większą liczbę graftów.

 

Więc to co ci np. Bisanga wyliczy na 3000 graftów u Koraya może przybrać obrót 4000-4500

 

Jeszcze masz Dr. Marasa na Cyprze 3 euro/graft FUE


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowales cokolwiek wczesniej,stosujesz, albo zamierzasz? Temat zaczynasz od tego ze chcesz zrobic ht i wielkie niccc.... Samo zrobienie ht bez planu co dalej to wj....e sie w gowno.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Potwierdzam, ostatnio wysyłałem do koraya swoje NW2, to mi wyliczył 3500graftów oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie stosowałam niczego na włosy, od niedawna zaczęło mi przeszkadzać lysienie ale nie wykluczam stosowania czegoś na włosy w przyszłości, może wie ktoś co brać i ile żeby włosy trochę się zagościły bo niestety jestem niedawno w temacie i jeszcze dokładnie nie wiem co i jak (od kilku miesięcy jakiegoś zuwazalnego ubytku włosów nie widze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nezyr 1 mg, 1 tabletka na dobę, codziennie, idź do dermatolog i poproś o to. Nie patrz na skutki uboczne, nie u wszystkich występują, albo inaczej, występują u małej liczby osób.

Nezyr to finasteryd, a jeśli będzie Ci proponowała/proponował dermatolog Propecię to powiedz jej/mu żeby sobie w dupę wsadziła/wsadził tą propecię. Nezyr jest dużo tańszy od Propecii a ma tą samą substancję czynną czyli FINASTERYD w tej samej ilości 1 MG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem masz wbić do dermy i postawić sprawe jasno, dawaj kurwa poważne leki a nie półśrodki w postaci szamponu DX2 (Choć to gówno nie zasługuje nawet na miano półśrodka:)


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tak zrobię ☺ Tylko moje pytanie czy po finie włosy się zagoszczą czy tylko przestaną wypadac, oraz czy jak odstawie to nie wróci wszystko do takiej postaci jak teraz ? ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po finie zakola na 90% nie odrosną, prędzej po ducie i jakiś minox może się uda, środek może się zagęścić, a może nie, może być tak, że tylko troche spowolni wypadanie, każdy reaguje inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wlodar9999. Ja miałem taki sam stan włosów gdy miałem 25 lat.młody wiek i agresywne łysienie.do 30-ki doszedłem do nw5. Na jednym HT na pewno się nie skończy.Musisz zaplanować i przygotować się na HT co parę lat. Musisz zbadać jaki masz donor i czy w razie potrzeby będziesz mógł pokryć nw5 w przyszłości, nie wspominając o finansach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...