free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktos z Was uzywal tych tabletek? Rzeczywiscie jest tak skuteczny czy kolejny pic na wodę? Byly dwa tematy o tym środku, ale nikt poważnie nie odpowiedział dlaczego nie działa albo działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to ma skład jak każde gówno ktore rzekomo stopuje łysienie ba odrtost lepszy niz po przzeszczepie śmiechu warte scam i tyle jak bym chciał skrzypem polnym (śmieszne w ch*j hahahaha) odrosty to bym sobie w rosmanie po 10 zl opakowan nakupowal i łykał a nie 200 zł za ekstrat ze skrzypu pokrzywy i cynk szkoda mi ludzi ktorzy się na to łapią i dają się takim kosmetycznym żercom minox fin tym się ma odrosty a nie skrzypem i pokrzzywą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ranking robiony przez te scamowe firmy od razu widać więc nie dziwota że najwyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w kilku wątkach, wystarczy przewrócić stronę (tam o tych wieprzach to chyba najlepiej tłumaczy).

 

Zanim dasz wiarę jakiemuś rankingowi sprawdź najpierw kto go zrobił i kto go sponsorował. A nawet jeśli ślepo plegasz na niby opiniach pisanych przez ludzi (czyt. internautów) o danym produkcie i nawet jeśli wydaje Ci się że strona umożilwia pisanie opini przez byle kogo - to sprawdź czy aby napewno możesz dodać swoją opinię

 

Wszyscy mają tu racje co do tego że ranking nie zostal stworzony przez zwykłych ludzi borykających się z problemem łysienia.

Zresztą preparaty jakie znajduja się na podium powinny to wyjaśnaić, no ale wiadomo że ktoś może byc laikiem w tej dziedzinie, lecz wymaga się i miłoby było jeśli zainteresowany przeczytałby chociaż skład takich wynalazków.

 

Nie ważne już nawet czy skrzyp, pokrzywa i co tam jeszcze z chaszczy pomaga w jakimś minimalnym stopniu czy jest scamem totalnym, ale faktem jest że możesz to kupić za grosze jeśli chcesz a nie za cyfrę większą niż cyfra avodartu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...