free web hit counter Skocz do zawartości
Pawel81

Likwidacja blizny po stripie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.

Z żalem musze przyznać, że swoja walke z naszym problemem przegrałem i czas w wieku 35 lat złozyć broń Nic nie pomaga a po 3msc stosowania duta 1tab na 5 dni stwierdzam znaczne pogorszenie tj przeżedzenie przodu z którym nie miałem do czasu Duta problemu. Ale do rzeczy: w 2007r przeszedłem zabieg w Medical Hair metodą strip uzupełnienia zakoli - błąd, wiem! O efekcie tez lepiej nie mówić. Po tej przygodzie została mi na potylicy blizna długości 9cm i szerokości ok 2-3mm. Wiem, ze niektórzy mają gorsze ale mimo to zanim ostrzygę się na zero chciałbym się jej pozbyć. Wiem, ze ten wątek już był ale proszę o jakieś porady??? Czytałem o Derma Roller 192 i tu moje pytanie...czy mogę go stosować gdy mam włosy w miejscu blizny ok 6 mm ? Ewentualnie wszelkie inne porady miło widziane. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie mikropigmentacje, a na duta z agresywnym łysieniem co 5 dni to szkoda zachodu w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem agresywnego łysienia. Przód cały zachowany, tonsura do HT. Jak na 35 lat nie było tragedii...od 2005r zaczeła mi lecieć tonsura. A zresztą wkleje mój wątek z fotkami i sam zobaczy czy to jest agresywne łysienie....

viewtopic.php?f=6&t=2197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie pozbędziesz się blizny nigdy w 100%, ale rolka pomaga ją zmniejszyć - to jednak trwa.

Rolka nie zaszkodzi istniejącym włosom, bo mieszki są zbyt głęboko by rolka mogła je uszkodzić.

Poza tym to mikropigmentacja w bliznę lub przeszczep w bliznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje koledzy za wszelkie sugestie. Jeśli chodzi o mikropigmentacje to gdzie w PL polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz zmniejszyć widoczność blizny to FUE w bliznę,ale nie BHT bo one się odróżniają przy ścięciu włosów poniżej 4-5 mm. a później mikropigmentację w razie potrzeby.Mimo że zastosujesz te dwie metody, ścięcie na 0 może wciąż uwidocznić ją lekko.

Dlaczego się poddałeś???Na głowie nie masz przecież tak źle i dobry przeszczep przykryłby twoje łysnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kolego za słowa otuchy:) rzeczywiście jak na łysiejącego od ponad 10 lat nie ma aż tak wielkiej tragedii. Nanogen super wszystko maskuje, ale zdołowałem się pogorszeniem w drugim miesiącu przyjmowania duta. Przód miałem naprawdę stabilny...a tu paradoksalnie po pierwszym w życiu blokerze - pogorszenie. Jutro kolej na następną dawkę i nie wiem co mam zrobić ?!? Brać czy odpuścić sobie, skoro jest swędzenie, oraz wyraźne pogorszenie. Do tej pory brałem tylko jakies witaminki, szampony i jakos się przód trzymałe. Zadziałełem radykalniej i jest gorzej:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do chemii to tobie nie poradę,bo tylko brałem minoxa zew przez 2-3 lata.teraz tylko witaminki,siłka, od czasu do czasu msm i folligen.Jak masz kasę na dobrą klinikę i łysiejesz powoli to może warto zastanowić się nad HT.jeżeli nie to fue w blizne i maszynka.tylko jak wspomniałem, nie wiem czy przy 0-4 mm nie będzie blizna wciąż widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie pomaga a po 3msc stosowania duta 1tab na 5 dni stwierdzam znaczne pogorszenie tj przeżedzenie przodu z którym nie miałem do czasu Duta problemu

 

Jakbys stosowal codziennie tego duta albo co 2 dzien to po 3 miesiacach ciezko stwierdzic poprawe a u ciebie doszlo pewnie jeszcze lienie itd. Stosujac co 5-7dni wszystko trwa o wiele wolniej a dut rozkreca sie jak żółw wiec stosujac go co kilka dni jakakolwiek poprawa do roku czasu moze trwac. Nie wiem, niektorzy to by sie nw 0 spodziewali chyba po 3 miesiaca brania srodka raz na tydzien...

Najlepszym rozwiazaniem brania duta co 5-7 dni jest uzywanie rownoczesnie srodka zewnetrznie typu ru/cb na miejsca gdzie jest malo wlosow czy zakola.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W takim tempie to nawet woda święcona nie działa.

 

Pomijając fakt, że dut raz na 5 dni to też nie jest jakiś hardcore, zwłaszcza na przód.

 

Rok to jest taki rozsądny okres oczekiwania na poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim tempie to nawet woda święcona nie działa.

 

Pomijając fakt, że dut raz na 5 dni to też nie jest jakiś hardcore, zwłaszcza na przód.

 

Rok to jest taki rozsądny okres oczekiwania na poprawę.

 

No widzicie panowie 2 osoby rozeznane w temacie wam to przyznaje wiec chyba nie powiecie, ze nam sie cos wydaje? Sam stosuje co 7 dni i nie widze poprawy po 3 miesiacach(no moze delikatnie z plusem na zatrzymanie, ale ciezko stwierdzic jeszcze) i co mam plakac? Jezeli po roku zobacze pogorszenie po ducie i CB to wtedy bedzie cos nie halo, na razie stosuje i czekam na rozwoj sytuacji:)

Tak jak wczesniej wspomnialem z przodem jest cholernie ciezko i albo tam dut co 1-2 dni solo albo co 4-7 dni z dodatkowym blokerem typu ru/cb. Sorry, ale lysienie to cholerstwo i trzeba ostro to traktowac...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...