free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 3 tyg biorę codziennie 1 tabletkę androstatinu efekt - zwiększone wypadanie włosów, bóle mięśni i spadek siły, zmniejszony wytrysk. Czy ktoś z was miał podobne wyniki jak ja po tych 3 tygodniach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz miesiac stosowania androstatinu efekty - zwiekszone wypadanie wlosow, libido wraca do normy. Jak narazie 60zl za ten srodek to rozboj w bialy dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mineły 3 miesiące i brak jakichkolwiek efektów

 

Akurat tak się składa że brałem dokładnie 3 miesiące fina 1mg w postaci leku propecia, i również nie miałem żadnych rezultatów ani uboków w tym okresie czasu. Dlatego też przeskoczyłem na duta. Jednak żeby ocenić kurację to perspektywa półroczna jest skrajnym minimum co do tego a najlepiej oceniać jak minie rok na danej kuracji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, jeśli kontynuujesz terapię, to proszę pisz jak ma się sprawa dalej. Fin może spowodować linienie, ale potem powinno być lepiej.


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artur, jeśli kontynuujesz terapię, to proszę pisz jak ma się sprawa dalej. Fin może spowodować linienie, ale potem powinno być lepiej.

ok narazie bez zmian włosy lecą jak zwykle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zero pozytywów- to znaczy, że stan Ci sie pogorszył?

Tak jak juz wspomniałem wczesniej, problem z wytryskiem, przyspieszone wypadanie włosów no i ostanio wypadanie włosów z powiek, To już 4 miesiace stosowania tego badziewia zostały mi 3 opakowania i jesli nie zauważę zmniejszenia wypadania włosów to juz tego ścierwa nie kupie szkoda zdrowia. To jest tylko moja ocena kazdy organizm jest inny ale chciałem przestrzec wszystkich przed opinia jakis pseudo specjalistów ze ten srodek jest super i wogole bo się możecie zdziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto efekty po prawie 5 miesiącach, mam gdzies zdjecie sprzed pół roku postaram sie je dodac ale od razu moge wam powiedziec że nie ma ABSOLUTNIE żadnej poprawy po stosowaniu ANDROSTATINU

20160919_125805.thumb.jpg.630aee40e974f17783e2f4c095e2331a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuj dalej , jezeli nie masz powaznych ubokow. Przerwanie w takim momencie to samobojstwo- jezeli do roku wciaz bedziesz widzial pogorszenie i spore wypadanie , wtedy bedziesz wiedzial, ze nie dales rady.

Akurat jestes w momencie kiedy sytuacja powinna sie powoli stabilizowac i poprawiac(nie wiem czy stosujesz minoxa, jezeli nie myslales o nim?)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czego ty sie spodziewasz? Sukcesem bedzie utrzymanie

spodziewałem sie tego ze chociaż przestana wypadać bo cigle mi tak pierdolą dookoła i nawet dermatolog był pewien że to super lek a tu chuj

 

-- 21 wrz 2016, 8:51 --

 

Stosuj dalej , jezeli nie masz powaznych ubokow. Przerwanie w takim momencie to samobojstwo- jezeli do roku wciaz bedziesz widzial pogorszenie i spore wypadanie , wtedy bedziesz wiedzial, ze nie dales rady.

Akurat jestes w momencie kiedy sytuacja powinna sie powoli stabilizowac i poprawiac(nie wiem czy stosujesz minoxa, jezeli nie myslales o nim?)

Peoblem w tym że sa uboki takie jak obfite pocenie się i ogólne zmeczenie oraz te co wczesniej wspomniałem. Nie nie stosuje minoxa tylko odzywki jak biotyna witaminy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na dutasteryd, albo się przebadaj pod kątem innych chorób. Zwiększone wypadanie przez dłuższy czas to niekoniecznie AGA.


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie na dutasteryd, albo się przebadaj pod kątem innych chorób. Zwiększone wypadanie przez dłuższy czas to niekoniecznie AGA.

a jaki polecasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak super lek, obecne srodki sa niedoskonale i nie daja jakiejkolwiek gwarancji na utrzymanie przyzwoitej fryzury. Ponadta minelo dopiero 5 miesiecy, a Ty autorytatywnie orzekasz, ze o kant dupy rozbic ten lek, bo efektow brak. Blad. Ocena skutecznosci kuracji finem nastepuje po roku jego przyjmowania. Jesli w tym okresie nie bedzie zadnych pozytywnych rezultatow, wtedy modyfikuje sie kuracje. Z drugiej strony masz bardzo agresywne lysienie i finasteryd moze byc niewystarczajacy. Jedyne co mozesz zrobic, to zamienic go na dutasteryd, dodac bloker receptorow (RU), stymulator (minoxidil i stemoxydine) oraz cos przeciwzapalnego.

 

P.S. Przyczyn zmeczenia szukaj gdzie indziej, nie finasteryd jest odpowiedzialny za to. Jesli stosowalbys RU lub minoxidil, wtedy moga one potencjalnie za to odpowiadac. Ale nie fin.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegos takiego jak super lek, obecne srodki sa niedoskonale i nie daja jakiejkolwiek gwarancji na utrzymanie przyzwoitej fryzury. Ponadta minelo dopiero 5 miesiecy, a Ty autorytatywnie orzekasz, ze o kant dupy rozbic ten lek, bo efektow brak. Blad. Ocena skutecznosci kuracji finem nastepuje po roku jego przyjmowania. Jesli w tym okresie nie bedzie zadnych pozytywnych rezultatow, wtedy modyfikuje sie kuracje. Z drugiej strony masz bardzo agresywne lysienie i finasteryd moze byc niewystarczajacy. Jedyne co mozesz zrobic, to zamienic go na dutasteryd, dodac bloker receptorow (RU), stymulator (minoxidil i stemoxydine) oraz cos przeciwzapalnego.

 

P.S. Przyczyn zmeczenia szukaj gdzie indziej, nie finasteryd jest odpowiedzialny za to. Jesli stosowalbys RU lub minoxidil, wtedy moga one potencjalnie za to odpowiadac. Ale nie fin.

 

 

bo wciskano mi kit ze po 4miechach beda odrastać włosy a tu lipa trace ich dziennie około 600set !!! jakis dobry duasteryd polecasz ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegos takiego jak super lek, obecne srodki sa niedoskonale i nie daja jakiejkolwiek gwarancji na utrzymanie przyzwoitej fryzury. Ponadta minelo dopiero 5 miesiecy, a Ty autorytatywnie orzekasz, ze o kant dupy rozbic ten lek, bo efektow brak. Blad. Ocena skutecznosci kuracji finem nastepuje po roku jego przyjmowania. Jesli w tym okresie nie bedzie zadnych pozytywnych rezultatow, wtedy modyfikuje sie kuracje. Z drugiej strony masz bardzo agresywne lysienie i finasteryd moze byc niewystarczajacy. Jedyne co mozesz zrobic, to zamienic go na dutasteryd, dodac bloker receptorow (RU), stymulator (minoxidil i stemoxydine) oraz cos przeciwzapalnego.

 

P.S. Przyczyn zmeczenia szukaj gdzie indziej, nie finasteryd jest odpowiedzialny za to. Jesli stosowalbys RU lub minoxidil, wtedy moga one potencjalnie za to odpowiadac. Ale nie fin.

 

 

bo wciskano mi kit ze po 4miechach beda odrastać włosy a tu lipa trace ich dziennie około 600set !!! jakis dobry duasteryd polecasz ???

 

Jedyny dostępny dutasteryd na polskim rynku, to Avodart. Koszt około 120 złotych za 30 kapsułek, w warszawskich aptekach można znaleźć nawet taniej. Niestety dermatolodzy boją się ten lek wypisywać, bo "oficjalnie" stosowany jest do leczenia raka prostaty. Na forum znajdziesz linki do zagranicznych sklepów, które sprzedają generyki dutasterydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyny dostępny dutasteryd na polskim rynku, to Avodart. Koszt około 120 złotych za 30 kapsułek, w warszawskich aptekach można znaleźć nawet taniej. Niestety dermatolodzy boją się ten lek wypisywać, bo "oficjalnie" stosowany jest do leczenia raka prostaty. Na forum znajdziesz linki do zagranicznych sklepów, które sprzedają generyki dutasterydu.

a mozna go dostac w aptece ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dodaje kolejne zdjecia po 6 miesiacach BRAK JAKICH KOLWIEK OZNAK POPRAWY włosy lecą jak dawniej zostały mi 3 opakowania i koniec z tym gównem pora na cos mocnejszego

20161105_144618.thumb.jpg.277f5b230155f93fac6424aa43b6663d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...