free web hit counter Skocz do zawartości
qazlop

Problem z uzyskaniem finasterydu!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W przeciągu tygodnia byłem u dwóch lekarzy: rodzinnego i dermatologa, którzy nie chcą przepisać mi finasterydu!!! Rodzinna powiedziała, że nie ma doświadczenia z tym lekiem i skierowała mnie do dermatologa stwierdzając, że jeśli on mi go wypisze to i ona będzie...Ale wróciłem dziś od derma i dostałem tylko Loxon 5%, jakieś witaminy za 60 zł i ketokonazol. który i tak od dawna stosuję... Loxonu nie chcę stosować, bo ponoć ma zły wpływ na serce i ciśnienie no i jak tutaj piszą bez blokera nie ma co go wprowadzać...Co prawda nie widać, że łysieję ale wiem że mam problem z włosami i chcę się w porę zabezpieczyć przed ewentualną ich utratą w przyszłości. I rodzi się pytanie skąd mam go wziąć? Iść prywatnie (bo za kasę może będzie łatwiej) czy po prostu kupić go w necie albo może wysłać do derma kogoś widocznie łysego, żeby mu fina przepisał a on mi go będzie dawał...Nie wiem już co zrobić. Widzę, że łatwiej zdobyć dragi niż głupiego fina...Nikt z was nie miał takiego problemu?

 

-- 30 maja 2016, 12:50 --

 

Aha i jeszcze jedno. Rodzinna stwierdziła, że jak bym miał ze 30-35 lat to by mi go przepisała ale stwierdziła, że jestem jeszcze młodociany i boi się...(a mam prawie 25 lat!!! ) czy to rzeczywiście za młody wiek czy jakieś jaja sobie robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem jak jest z lekarzami. Daj sobie z nimi wszystkimi spokój bo i tak Cię mają w dupie a tym bardziej Twój problem.

Oczywiście masz 100% racji że lepiej zapobiegać niż leczyć. Sam bym brał fina profilaktycznie jakbym mógł cofnąć czas o 10 lat.

Jeżeli jesteś zdecydowany i wiesz czego chcesz to nic nie stoi na przeszkodzie, w końcu 25 lat to nie tak mało i 16- latkiem już nie jesteś. Oczywiście że jaja sobie robią nie tylko z Ciebie ale i z tej choroby jak zawsze zresztą. Zawsze se jaja robili i będą zawsze robić!

 

100% prawdy że znacznie łatwiej kupić dragi od gówniarza pod szkółką, na dyskotece, a nawet w bramach kamienic niż lek który potrzebny jest - ot to już taka rzeczywistość, co też mnie bardzo wku*wia.

 

Oczywiście jak chcesz to możesz kombinować jeszcze a każdy pomysł będzie dobry odnośnie tego jak tu w *uja zrobić lekarza a zrobienie tego daje na prawdę styswakcję i wielką radochę. Prywatnie zabulisz za wizyte (czyt. receptę) a jeśli chodzi o fina zarejestorwanego do leczenia AGA/MPB (1mg) to i tak żaden nie jest refundowany, co innego finy 5mg, które i tak są tanie nawet po cenie 100%. Zatem w sumie na jedno wychodzi czy zabulić za recepte (bilet do apteki) czy kupić gdzieś w necie nieco drożej albo jakiś generyk bez recepty.

 

Pamietaj! Oni (FDA, lekarze, itd.) tylko myślą jak Cię zrobić w *uja (a przy tym się wyśmiać) np. sprzedać finasteryd w pięciokrotnie mniejszej dawce za 200 PLN i bez żadnej refundacji, podczas gdy ten sam lek i to w pięciokrotnie większej dawce zarejestrowany na BPH sprzedawają za grosze, średnio ok. 30 PLN za op. a do tego z możliwością refundacji (nie tak jak w przypadku zarejestrowanego na AGA/MPB) po której płacisz 5 PLN albo nawet 3,20 w zależności od wytwórcy/producenta leku a jest ich na prawdę mnogo na rynku. Dlatego trzeba myśleć jak ich robić w *uja.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z tym samym problemem co kolega wyżej. Ta sama ścieżka i ostatecznie zapisany Nezyr - ok 75 zł/opak. Czy ktoś ogarnia temat Proscaru w Poznaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Widzę, że nie tylko ja jestem w tej głupiej sytuacji. Tak czy inaczej muszę jeszcze trochę powalczyć. Naprawdę nie mogę już tych lekarzy...

 

-- 30 maja 2016, 18:18 --

 

A...i ponoć Androstatin jest najtańszy spośród finasterydów z 1 mg (jakieś 50 kilka zł) ale to i tak dużo w porównaniu z opłacalnością Proscaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współczuje lekarza im szybciej sie cos zrobi z wlosami fin minox czy duasteryd tym lepiej bo tylko wczesnie mozna miec odrost i dlugo sie wlosami cieszyc, moze z neta bierzcie tu na stronie sprzzedaja w ogloszeniach proscar za 100 zl ale dzielisz na 4 wic ci wyjdzie z 30 zl na miecha i masz zapas na pare miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie większość lekarzy to konowały...Tych lepszych jest tyle co kot napłakał. Nie wiem jaki problem oni widzą w finasterydzie...Gdy jakaś babka idzie do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne to problemu nie ma, dostają od ręki a one dopiero rozwalają hormony niż finasteryd, który tylko blokuje to co szkodliwe. A nie wiecie przypadkiem czy psychiatra (ale u psychiatry się nie leczę, bez skojarzeń ) nie mógłby tego przepisać? Bo znam taką jedną miłą, sympatyczną, pomocną lekarkę psychiatrę i gdyby była dermatologiem to na pewno by mi to przepisała...ale że jest psychiatrą to nie wiem jak z tym jest...czy obojętnie jaki lekarz może zapisać finasteryd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem daj sobie z nimi spokój, a co zrobisz to Twoja sprawa oczywiście. Choć czasami możesz akurat fuksa mieć ale nie licz na to za bardzo.

 

Wiem na pewno że finasteryd może przepisać urolog, seksuolog, albo rodzinny internista jeszcze. Nie wiem czy reszta lekarzy.

Tylko wiesz jak jest, okulista nie widzi, urolog się wstydzi, psychiatra je myszy jak kot , a dermatolog mówi: ''że co chciałeś ? wypier...j''.

 

Zajrzyj może do działu ''kupię sprzedam'' jak sugerowali powyżej. Będziesz może miło zaskoczony jeśli chodzi o fina akurat teraz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem na pewno że finasteryd może przepisać urolog, seksuolog, albo rodzinny internista jeszcze. Nie wiem czy reszta lekarzy.

Tylko wiesz jak jest, okulista nie widzi, urolog się wstydzi, psychiatra je myszy jak kot , a dermatolog mówi: ''że co chciałeś ? wypier...j''.

Każdy lekarz może wypisać receptę na finasteryd. Za pierwszym razem wypisywał mi go na recepcie neurolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...