free web hit counter Skocz do zawartości
Nerd

Jaki nanogen wybrać? Problem z doborem firmy i koloru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jakie są godne polecenia firmy posiadające nanogen?

Na razie znalazłem coś takiego - https://drhairsklep.pl/#box_productoftheday ale mam wrazenie, że żaden kolor nie będzie pasował do moich włosów.

 

Jakie firmy jeszcze warto zobaczyć?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj zanim odpowiedziałeś. Nanogen.pl 15g ciemny blond.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, uzywam caly czas. Nanogen moze lepiej trzyma sie wlosow, ale jakosciowo praktycznie to samo. Na logike.. takie mikrowlokna to jest tanizna, w produkcji za 1kg to pewnie 2zł kosztuje. Mi 100g starcza na 3 miechy, takze polecam sevicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ebay.com/itm/Sevich-thinning-HAIR-LOSS-BUILDING-fibers-BULK-BAG-Refill-100-gr-kaboki-style-/112024462824?var=&hash=item1a152da5e8:m:mFx8Io-y11Txn94aw_QOaeA

 

Tutaj 100g masz za 11 dolcow i 4 dolce shipping, czyli 60zł = 100g. Nanogen kupujesz 15g za 100zł. Pozdrawiam

 

Mam do sprzedania kilka takich saszetek za 50zl + 8zl wysylka. Niestety tylko kolor czarny. Przy doplacie 10zl dorzucam takze opakowanie do aplikacji. Wysylka oczywiscie z Polski a nie UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Panowie mam nietypową prośbę do Was, czy zażywa ktoś z was Nanogen w kolorze brązu (obojętnie jaki odcień) i jest z trójmiasta? Zamówilem ale przed weekendem nie doszedl, mam wazne spotkanie w niedziele i o wiele~lepiej psychiczniej czulbym sie majac go na głowie. Czy moze jakas dobra dusza uzyczyc nanogenu dzisiaj badz w niedziele rano na jeden raz oczywiscie za odpowiednia odplata? badz chce odsprzedac cały produkt tez po rozsadnej cenie? wierze w sile tego forum pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...