free web hit counter Skocz do zawartości
wooofer

Stylizacja włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, byłem nie dawno u professionalnego fryzjera, zawsze mam problem z układaniem włosów, czego do tego używacie?

Po zastosowaniu wcierki RU, nie zawsze układają się jak chcę, dlatego szukam rozwiązania....

 

Po tym jak Ru wyschnie na włosach często nakładam różne pasty typu got2b beach boy a potem lakierem do włosów.

 

Ostatnio w salonie fryzjerkim, po strzyżeniu fajnie wymodelował mi moje rzadkie włosy jakimś sprayem firmy nixin mają do tego różne specyfiki, np. sprey do włosów, żel lub piankę.

 

 

znalazłem też coś fajnego :

 

Co wy nakładacie na włosy aby utrwalić fryzurę i zeby nie były takie hu^^^ sztuczne po RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Używaj RU na noc, a najlepszym utrwalaczem jest lakier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myje wlosy, potem nakladam minoxa w zelu lub piance. Jak minox wyschnie, nakladam stemoxa. Po jakims czasie spryskuje lakierem. Myje wlosy w roznych porach dnia, dlatego czasem nakladam leki na noc, a dopiero rano psikam lakierem.

Jak ci kb przeszkadza, zmien pojazd na jakiegos stemoxa. Nie skleja wlosow nic a nic (jedynie moze je lekko przetluscic, jesli nie wetrzesz tego w skore glowy lecz we wlosy)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nawet jak mówi o lakierze - nie ufajcie mu.

 

cWXcBvt.png

 

PS

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak mówi o lakierze - nie ufajcie mu.

 

cWXcBvt.png

 

PS

 

 

Przestał byś się ośmieszać !!! Bo to tylko świadczy o tobie.

Już mojego nicka wkleiłeś do tej przygłupawej wiadomości a teraz Jacka_carvera.

Wklej tam najlepiej swój łysy łeb w następnych postach tego typu które z pewnością będziesz i tak pisał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ru mam w dwóch dawkach bo leje 3ml , i ciężko to na tylko wieczór wylać zeby się nie rozlewało...

a lepiej się też czuje z myślą że 24h coś mam na głowie i działa, a nie że sobie odpuszczam zeby mi sie lepiej wlosy ukladaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stach trollu


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz coraz łatwiej wystylizować włosy u fryzjerów, żeby zakryć kawałki w których wystąpiło łysienie. Mój tata np ma taki placek na środku głowy prawie... zupełnie nie było wiadomo co z tym zrobić, ale udało się z przodu zapuścić włosy i wiązać je póżniej do tyłu "na Samuraja". Zakrywało wtedy idelanie tamto miejsce, a i fryzurka modna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...