free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wy macie to do siebie że stosowaliście sabę z betha. I to był jednak błąd, z tego co widać. Na mnie póki co te CB/stężenie1%/lub proporcje pojazdu(70eth.30ppg), nie działają. Stosowałem 3 dni i to wystarczyło by widzieć pogorszenie na zakolach, teraz muszę odzyskać poprzez stosowanie RU te włoski co się ponownie zminiaturyzowały. Co do uboków, to poprzednio to był jednak przypadek że źle się czułem, teraz było lepiej jak używałem.
Moze CB jest slabszym blokerem od RU a jak stosowales juz ru i przeszedles na CB to dlatego ta miniaturyzacja? Co masz na mysli ze ktps stosowal saba z beta i ze to byl blad? :P

1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miniaturyzacja może wynikać z tego że CB 1℅ po prostu jest za słabe w moim przypadku. Albo proporcje pojazdu są nieodpowiednie. A te włoski wychodowane na RU są bardzo słabe. I wystarczy zmiana na słabszy srodek/ mniejsze stężenie RU i zaczynają lecieć. Dodam że używam tylko 0,8-0,9 ml RU 5℅ i to daje rade.

 

Narazie te cb sprzedaje. Po następnym zam będę stosował cb 2℅ tak jak Angel. I zobaczymy. Teraz muszę zagęścić zakola przed następnymi próbami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jade na 1% 1ml, ale jak Ty jechales na 5% RU to nie dziwne ze miales lepsze efekty blokowania. Na zakolach nie zauwazylem na razie nic specjalnego po 1 miesiacu, jedyne co to wlosy wszedzie przestaly wypadac bo leje tez na gore. Niedlugo zwieksze do 1,5-2% stezenie pewnie.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Na odrosty nie liczyłem. Ale chociaz na zatrzymanie. Widocznie u niektórych 1% jest wystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy stosujacy CB musza miec wagi do odmiezania proszku oraz pojazdu , wiec moze zauwazyliscie to co ja i bedziecie w stanie odpowiedziec na nurtujace mnie pytanie- jakim cudem?

Otoz jakim cudem ubywa mi wiecej CB i to sporo wiecej niz bylo zalozone( 7g mialo mi starczyc na rok czasu a wystarczy na 9 moze 10 miesiecy)

 

Szukalem przyczyny w wadze, ale sprawdzilem kalibracje i wszystko jest bardzo dobrze ustawione. (chociaz robie roztwor na 5 dni i przy 100mg CB i 5ml stemoxa wystarcza mi to tylko na 4 dni!)

Na przykladzie stemoxa dochodze do wniosku, ze gdzies cos jest nie tak. Stemox od garniera ma 84ml wiec stosujac 1ml dziennie powinno mi wystarczyc na 84 dni. Zaczalem go stosowac 5 listopada i 9 stycznia butelka bedzie juz pusta(zrobilem ostatnia mieszanke wlasnie z nim). Daje mi to okolo 64 dni (raz nie stosowalem). Gdzie podzialy sie kolejne 20 dni? Przypomne, ze uzywam pipety z kirklanda(1ml) do rozprowadzania na skore glowy ten roztwor. Jezeli waga by nawet oszukiwala to tak czy siak wszystko by przeciez bylo kontrolowane przez ta pipete(wzgledem plynu chociaz) - a moze to ona oszukuje i 1ml w rzeczywistosci jest wiecej niz tyle?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też spotkał ten paradoks, nawet jak jeszcze stosowałem RU. Nie wiem jak sprawa wygląda z pipetą, ale zawsze używałem strzykawki takiej zwykłej 2 ml i też CB zamiast wystarczyć mi na 5 dni po mililitrze to w ostatni dzień ciężko było już cokolwiek nabrać z pojemnika. Okazuje się że objętość szyjki na którą się nadziewa igłę nie jest uwzględniona i wynosi nawet około 0,2 ml, z pipetą sprawa pewnie wygląda podobnie. Może jak pisze wonski, strzykawki do insuliny są bardziej precyzyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie jak zmierzysz np. dziesięciokrotność objętości pipety w jakiejś strzykawce czy dokładnie wyskalowanym naczyniu, wtedy dokładnie policzysz o ile większa jest pipeta.. A tak swoją drogą to nawet kropla zwisająca na końcu pipety może mocno zaburzyć ilość odmierzonego płynu


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz mnie, inni uzywający CB w pg/eth obserwują duże łuszczenie sie skóry w miejscach aplikacji? Nie pieczenie ani swędzenie, tylko po prostu, bardzo duża ilość białych płatków skóry na włosach - mam teraz dłuższe włosy to jakoś to idzie ukrywać. czy emu oil załatwi ten problem? moze w stemoxie skóra mniej sie bedzie wysuszac? Mam tez pomysł zeby zwiekszyc stezenie CB z 1% na 2% i stosować co drugi dzien zeby mniej podrażniac skóre pg/eth a zuzycie takie samo wychodzi. Macie jakieś rady?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy oprócz mnie, inni uzywający CB w pg/eth obserwują duże łuszczenie sie skóry w miejscach aplikacji? Nie pieczenie ani swędzenie, tylko po prostu, bardzo duża ilość białych płatków skóry na włosach - mam teraz dłuższe włosy to jakoś to idzie ukrywać. czy emu oil załatwi ten problem? moze w stemoxie skóra mniej sie bedzie wysuszac? Mam tez pomysł zeby zwiekszyc stezenie CB z 1% na 2% i stosować co drugi dzien zeby mniej podrażniac skóre pg/eth a zuzycie takie samo wychodzi. Macie jakieś rady?

 

Emu oil pomoze. W stemoxie bedzie tak samo dopoki nie dodasz emu.

Stosowanie CB co drugi dzien niezaleznie od stezenia ma mniejszy sens niz codziennie nawet ten 1%.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamierzacie badac to CB od Niemca??

Na dniach chce zaczac kolejne grupowe zamowienie , ale mamy 2 opcje, Kane badz to drugie Lab. Z Kanem o tyle wiadomo, ze raz juz przeprowadzalem takie zamowienie i wiem jak to wszystko wyglada. Z nowym lab musze na razie dowiedziec sie, czy beda w stanie przystac na warunki , ktore mialem uzgodnione z Kanem. Tylko kwestia teraz czy maja dobre to CB! Jezeli zrobilibyscie test to sporo taniej mielibysmy kolejne zamowienie i tez wiedzielibyscie co stosujecie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym CB od Niemca to będzie przebadane, ale przez Policje. Przecież Misiek1205 zgubił swoją porcję i czeka na wyniki. Więc kwestia czasu kiedy to przebadają, tylko pytanie kiedy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Czerwca się uwiną, ale mnie zastanawia czy to badanie będzie polegało na tym żeby ustalić czy to są narkotyki czy nie, czy kompleksowo co to dokładnie jest.

 

Angel dowiedz się co i jak u tych Chinoli, z tego co pamietam od Kane przy 100 g ma być 60$ za g, zgadza sie?


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek zgadza sie tak by bylo u Kane.

U tego drugiego lab jeszcze sporo taniej bedzie. Wyslalem im kilka pytan, jak zgodza sie na warunki to pewnie od nich bede zamawial.

Pisalem do Niemca i mowil, ze tam bylo ponad 99% czystosci, oczywiscie kolejna partie bedziemy tym razem badac, jezeli zdecyduje sie na ten lab, ale cena dosyc wyjatkowa wiec warto. Kane nie zejdzie ani $ nizej juz wiec trzeba kombinowac jak najtaniej, bo jak widac jednak sie da !


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo taniej?? tzn?? do 50$ myślisz że dało by radę zejść??, czy jeszcze mniejszą kwotę negocjujesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguły Chińskie towary i pracownicy są dużo tańsi od Amerykanów, także tu też powinno być taniej, ja bym zamawiał od Chinoli i jako warunek przy tym zamówieniu doliczył opłatę na badanie, żeby mieć pewność co to jest. Jeżeli wszystko poszłoby ok, rozpropagowałbym to Lab na zagranicznych forach, żeby Kane miał konkurencje, i nie myślał że ma monopol.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom pisał kiedys, ze za 400-500zl zrobi badania CB, Jak cos to ja sie dorzucam. Tylko wg mnie, mogliby wszyscy którzy chcą uczestniczyć w zamówieniu grupowym zrzucić sie na badania, bo wyjdzie wtedy mniej, a poza tym, również w interesie tych osób leży to, żeby być pewnym w 100% czy towar od chinoli jest ok i można zamawiać.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowienie bedzie robione wkrotce od tego nowego lab. Badanie bedzie wliczone tez. Problem w tym, ze czasu nie mam za bardzo a musze jeszcze na innych zagranicznych forach to pozalatwiac. Nie chca tez, zeby kazdy indywidualnie przelewal lecz jeden zebral i przelal im calosc( u mnie to nie wypali, nie mam zamiaru zbierac kasy z calego swiata i pozniej przesylac im, takze bede jeszcze w tej kwestii dogrywal sprawe)

Co do platnosci to z doswiaczenia proponuja tylko i wylacznie WU , pytalem sie o inne opcje to preferuja ta.

Dogadam sie z nimi to powstanie wkrotce dodatkowy, osobny temat - mysle, ze tym razem pojdzie to szybciej i sprawniej gdyz cena jest spoko jak i zapotrzebowanie uroslo znaczaco nie tylko na naszym forum, ale maile ciagle z zagranicznych forum dostaje kiedy bedzie kolejne zamowienie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dowiedziałeś się jaka będzie dokładna cena, dolicz sobie dodatek za rozsyłanie jak Lion w ostatnim zamówieniu, tak będzie najrozsądniej, bo jak oni będą wysyłać do każdego z osobna, to równie dobrze każdy z nas może dostać coś innego.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie, wkrotce powstanie nowy temat jezeli zgodza sie na wszystkie warunki i opisze wszystko po kolei.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano nałożyłem CB, ciekawa sprawa bo po jakichś 10 min zaczęło mnie boleć prawe oko, tak jakby z tył gałki, miał ktoś podobnie?

 

Naszła mnie również taka refleksja, czy aby 1 ml na zakola & linię to aby nie za dużo, w myśl zasady żeby nakładać jak najcieńsze warstwy. Mnie osobiście to wystarcza na pokrycie od mojego dawnego NW 0 aż do ponad 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak długo mieszanka CB w pg/eth działa po nałożeniu? 12/24h ? bo czasami mam dylemat, czy po rannym nalozeniu CB myc wieczorem glowe i potem znowu rano, teoretycznie ochrona w nocy moze nie działać. rano nie chce mi sie myc głowy. A z drugiej strony, nakładac po umyciu głowy wieczorem CB, moze nie jest dobrym pomysłem, gdyz w dzien pewnie jest wieksze stęzenie dht, i lepiej zeby działalo CB


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, czy można się jeszcze załapać na nowe zamówienie na CB? Do tej pory byłem jedynie odbiorcą treści na tym forum. Po przeczytaniu masy tematów/postów widzę, że CB daje szanse na zadowalając efekty zatrzymania ewentualnie małych odrostów i chciałbym spróbować.


Dut 3 na tydzień

Minox 5% 1x 1ml

CB 2% 1x 1ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...