free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie pisz do mnie na priv potwierdzenie w tytule tematu napisz ZAMOWIENIE. Kto napisze do mnie, bedzie uwzgledniony w zamowieniu. Pzdr


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano wysyłam gościowi ilość zamówienia. Koszt za 1g to prawdopodobnie 62$ plus wysyłka 14,99$/ilość zamawiających. Kurs $ wg Liona na przelew to 4,1.

Aktualnie zamówienie jest na 17g.

Jeszcze można dołączyć się do zamówienia. Zostało 4g chyba.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano wysyłam gościowi ilość zamówienia. Koszt za 1g to prawdopodobnie 62$ plus wysyłka 14,99$/ilość zamawiających. Kurs $ wg Liona na przelew to 4,1.

Aktualnie zamówienie jest na 17g.

Jeszcze można dołączyć się do zamówienia. Zostało 4g chyba.

 

Gdzie wam sie z tym tak spieszy? Poczekajcie na te 3 gramy jeszcze i bedziecie miec o 80$ cale zamowienie taniej a kazdy grosz w walce z tym gownem jest wazny i to nie sa male pieniadze. Ci co sie zdecydowali niech powoli wysylaja kase , w miedzy czasie czekajcie na jakiegos ochotnika a jak sie do 1-2 tygodni nie zglosci nikt to wtedy bedziecie miec juz kase zebrana ulamek sekundy i kasa pojdzie/zamowienie bedzie zakonczone. Spokojnie, wyluzujcie


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

58$ za zbadane CB i ludzie sie wciaz wahaja , 5-7 lat temu placilem 200$ z wysylka za kota w worku. Ah to byly czasy Teraz to kazdy ma juz z gorki ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli nikt nie weźmie to ja wezmę więcej tak żebyśmy dobili do 20, a później najwyżej sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było szybciej i sprawniej, zaczynajcie już przelewać pieniądze do kogo trzeba, bo samo pisanie na forum nie wystarczy. Ja już wysłałem przelew, czekamy na pozostałych.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu taką?? przecież ta co podałem jest w miarę sprawdzona, tutaj jest przeprowadzana kalibracja

. A ta z aliexpress będzie testowana dopiero przez ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja posiadam tą (którą harryd proponuje): https://www.aliexpress.com/item/2013-Portable-Backlit-LCD-Screen-0-001g-30g-Digital-Jewelry-Diamond-Pocket-weighing-Scale-Free-shipping/792603873.html

 

A z tego co widzę to i tak wszystko to samo.

 

PS. Na tej wadze dobrze odmierza się proszek, ale samą bazę (alkohol, PPG, itp.) lepiej już odmierzyć na normalnej 0.01 g wadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam tą (którą harryd proponuje): https://www.aliexpress.com/item/2013-Portable-Backlit-LCD-Screen-0-001g-30g-Digital-Jewelry-Diamond-Pocket-weighing-Scale-Free-shipping/792603873.html

 

A z tego co widzę to i tak wszystko to samo.

 

PS. Na tej wadze dobrze odmierza się proszek, ale samą bazę (alkohol, PPG, itp.) lepiej już odmierzyć na normalnej 0.01 g wadze.

 

Wlasnie, mialem taka i oddalem. Nie sprawdza sie do naszych celow. Proszek jeszcze jako tako , ale nic poza tym a potrzeba przeciez jeszcze odmiezyc i zwazyc pojazd. Z kalibracja tez bywalo roznie(chyba, ze mialem jakas wadliwa wersje)

 

Juz druga zakupilem taka, mimo ze z dokladnoscia bywa roznie to i tak wiem, ze proporcje wyjda dobre, wiec niewazne, ze bedzie mi brakowac na 10-12ml tego 1ml , najwazniejsze , ze wyjdzie i tak 2% stezenia.

 

https://www.amazon.com/Digital-Smart-We ... ale+0.001g


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktora wziasc ? bo sie mi wszystko pieprzy od tych linkow xd potrzebne mi beda dwie wagi z dokladnoscia 0,01 i 0,001 ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ktora wziasc ? bo sie mi wszystko pieprzy od tych linkow xd potrzebne mi beda dwie wagi z dokladnoscia 0,01 i 0,001 ?

 

Jeśli chcesz tylko jednej wagi (do ważenia zarówno CB jak i PPG i alkoholu) to chyba będzie lepsza ta co polecał Angel.

 

Dla mnie ta chińska się sprawdza, bo i tak miałem drugą wcześniej (0.01 firmy tomopol) do ważenia cięższych rzeczy, którą teraz używam do ważenia bazy (alkohol, PPG).

 

Jedyny powód dla którego warto mieć dokładniejszą wagę, to fakt, że robimy mieszkanki co 2-3 dni i odmierzamy w związku bardzo małe ilości CB (który stanowi tylko 1-2% wcierki).

 

 

Generalnie to co mnie się w tej chińskiej podoba to poziomica, podstawka (która sama mało waży), ważenie zawsze na środku, odważnik do kalibracji w zestawie.

Moim zdaniem jest dość dokładna jak na tą cenę. Wiadomo nikt nie będzie kupował wag za niewiadomo ile, bo złota i diamentów tu nie ważymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta co podalem do wszystkiego ta co podajecie do proszku tylko.

Naprawde robicie mieszanki co 2-3 dni? Bawilem sie w to zawsze, ale nie widze roznicy robiac na 10-14 dni. Poza tym na tym CB co mamy ostatnie to zadnej roznicy nie widzialem/ nie widze, mam nadzieje, ze inni beda bardziej konkretni niz moja opinia

 

Dobre CB dziala bardzo podobnie do duta- pogrubienie wlosow, staja sie "gestsze", wypada o wiele mniej niz normalnie, nawet czarnieja i nie tylko ja to zauwazylem a sporo opini na zagranicznych forach o tym czytalem. Jak dotad na tym ostatnim CB nic z tego nie zauwazylem ...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...