free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok wysyłam gosciowi ile chcemy, ma dac znac ile za przesyłke do tego musimy dołożyc. Wtedy napisze podsumowanie ile wyjdzie za wszystko.

Ja-3g

Misiek1205-2g

Dawid0020-1g

harryd-3g

stellar-2g

lalalalala-2g

Razem 13g.

Wiecej info niebawem


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się tego Germana czy przy 20 g będzie jeszcze niższa cena, to zbierzemy więcej chętnych. Jak by spuścił do 55 USD to bym wziął 3 g.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zapytam, na razie mam 13 wiec ciezko bedzie do 20 dojsc...


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie być może ja z 2 gramami dołączę, tylko muszę doczytać tematy o tym specyfiku, jeśli nie jest za późno oczywiście. A no i jaka cena byłaby wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do goscia odnosnie ceny gdybyśmy zakupili 20g, jeszcze nie odpisał. Na razie mamy uzbieranych chetnych na 15g. . wczesniejsza jego cena to 62$ za gram.

Teraz kwestia wysyłki....Jak wiecie CB jest nielegalne u nas, jakos teraz zacząłem o tym myslec, czy możemy wysłać to kurierem czy poczta do PL, czy nie bedzie jaj z tym, włącznie ze skonfiskowaniem paczki a w najgorszym razie jakichs problemów z prawem. Angel twierdzi że jesli gosciu napisze ze to jest RU i do włosów, to nie powinni sie czepiać i powinno wszystko dojść, ale nie wiadomo.. Zdygałem teraz zamawiać na swój adres tej ilośći tego specyfiku, jak myślicie,, Zapytałem go gdzie mieszka, może byśmy podjechali w jeden weekend do niego po to? Złożymy sie na paliwo i dodatkowe inne ewentualne koszty dla kogoś, kto by po to pojechał... hmm? Jakoś dwie osoby z forum mogłyby razem pojechac po to zeby było raźniej xd ja mieszkam w krakowie.

Trzeba cos ustalic.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem zapytanie do goscia odnosnie ceny gdybyśmy zakupili 20g, jeszcze nie odpisał. Na razie mamy uzbieranych chetnych na 15g. . wczesniejsza jego cena to 62$ za gram.

Teraz kwestia wysyłki....Jak wiecie CB jest nielegalne u nas, jakos teraz zacząłem o tym myslec, czy możemy wysłać to kurierem czy poczta do PL, czy nie bedzie jaj z tym, włącznie ze skonfiskowaniem paczki a w najgorszym razie jakichs problemów z prawem. Angel twierdzi że jesli gosciu napisze ze to jest RU i do włosów, to nie powinni sie czepiać i powinno wszystko dojść, ale nie wiadomo.. Zdygałem teraz zamawiać na swój adres tej ilośći tego specyfiku, jak myślicie,, Zapytałem go gdzie mieszka, może byśmy podjechali w jeden weekend do niego po to? Złożymy sie na paliwo i dodatkowe inne ewentualne koszty dla kogoś, kto by po to pojechał... hmm? Jakoś dwie osoby z forum mogłyby razem pojechac po to zeby było raźniej xd ja mieszkam w krakowie.

Trzeba cos ustalic.

 

To byla tylko moja sugestia, ale pisalem Ci, ze za bardzo nie wiem i nie chce doradzac, zeby pozniej nie bylo na mnie, jak poszlo by cos nie tak.

Lion w tego typu temacie jest obcykany, jak bedzie łaskawy to fajnie jakby wam napisal i pomogl. Po ostatnim zamowieniu widac, ze w sprawach tego typu mial wiele do czynienia i wiele doswiadczenia zyskal. Popros jego o pomoc, skoro to idzie przez prywatna osobe a nie firme i Niemcy a nie Chiny gdzie wszystko wydaje sie podejrzane to powinno spokojnie dojsc, tylko mowie, trzeba wiedziec co i jak wyslac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z chętnych na CB sie nie wypowie? Napisałem do Liona może coś doradzi.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mannheim, 1060km od Krakowa. Droga w jedna strone to 9-10h z Krk. Pisal ze w niemczech jest Cb legalne i ze nie powinno byc problemow tym bardziej ze jest to tez UE i zapakuje to dobrze. Zobacze co mi Lion odpisze bo dzisiaj sie go zapytalem o przesylke. Ewentualnie jest ktos kto chcialby wziasc wysylke na siebie ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można by tego zamówić na jakąś skrytkę pocztową lub coś w tym stylu? Nikt nie ma dostępu do takiej usługi? Nie wiem w jaki sposób jest ktoś do skrytki przypisywany, ale chyba nie ma się wpływu co nam kto przyśle przecież? Bo adres skrytki widnieje np. na stronie firmy? To trochę inaczej niż z adresem domowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A kto wam powiedział, że CB jest nielegalne u nas?

 

Nie rozumiem w czym problem, zwłaszcza, że to wysyłka wewnątrz-unijna bez odprawy celnej.

 

Wysłać normalnie i nie kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, za niedługo finalizujemy zamówienie. Jesli wezmiemy 20g, cena 58$/1g, jesli mniej, to 62$/1g. Przesyłka 13,99$. Obecnie mamy 15g. Ktos jeszcze chce powiększyć zamówienie gdyby cena była 58$?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, za niedługo finalizujemy zamówienie. Jesli wezmiemy 20g, cena 58$/1g, jesli mniej, to 62$/1g. Przesyłka 13,99$. Obecnie mamy 15g. Ktos jeszcze chce powiększyć zamówienie gdyby cena była 58$?

 

Przeslal mi zdjecie i krystaliczna forma CB, do tego ma badania, jezeli nie to, ze mam jeszcze swojego od Kane z 7 g to wzialbym te 5 g. Najpierw musze dojsc do tego jakie to CB przesyla Kane i czy dobre a pozniej bedziemy zamawiac dalej od niego lub zdobede namiary od tego z Niemiec do lab z ktorego zamawial. Takze kupcie to i przetestujcie czy dziala bo bedzie dobre kwestia pojazdu i stezenia teraz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie 58$ powinienem się zmieścić w 7 stówkach, więc mogę kupić 3 g.

Edytowane przez Gość

Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wziąłbym pozostałe 2 gramy jeśli towar jest pewny.

 

Zapytajcie sie go o testy niech wam przesle, zdjecie jak chcecie moge wam wkleic , bo mi przesylal.

Sam bym wzial na sprobe z 2-3 g , ale dodalem duta co 4 dni i teraz juz nie zauwaze roznicy, bo zaczal dzialac, wiec pozostaje tylko przebadanie Kane proszku jak dla mnie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wziąłbym pozostałe 2 gramy jeśli towar jest pewny.

Dobra to bedziemy miec 20 g. Tutaj mam wysłane przez goscia badania. Nie ogarniam tego, wiec nie wypowiem się czy dobry towar czy nie, ale zapewniał ze jest ok

 

-- 11 paź 2016, 16:05 --

 

A tak średnio to na ile stacza np 1g?

1211984308_CB-03-01HNMR.thumb.JPG.6d57ff93b1df7ca30d5a52e5d0666e00.JPG

2097097562_CB-03-01HPLC.thumb.JPG.f944a56faa977b2b36b3e62dc4e9d5b5.JPG


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba finalizowac zamowienie. Do piatku do godz 16 czekam na wiadomosci prywatne z potwierdzeniem ile dana osoba zamawia i ze zrobi przelew na podane dane. Prosze w temacie wpisac duzymi literami ZAMOWIENIE


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mała zmiana planów, tzn ciągle słysze teorie, że jednak CB jest nielegalne, jedynie Lion temu zaprzeczył. Jako że jestem nowicjusz w tych sprawach, chce być ostrożny w działaniach i nie ryzykować, bo np ewentualne problemy z prawem mogą mi bardzo skomplikować prace zawodową. Czytałem kodeks karny, i napisane jest, że kupowanie nielegalnych leków czy sterydów do własnego przechowania nie jest karalne, jedynie karalne jest sprzedawanie tego bez zezwolenia odpowiedniego organu. Jesli bede miał małą ilość tego, to nie udowodnią mi że mam zamiar to sprzedawać, jeśli zamówie dużą ilość to mogę byc podejrzany. WIec ustaliliśmy z misiek, że zbierzemy zamówienie na 10g z tym że będą trzy osobne przesyłki z niemiec dla każdego. Czyli koszty będą większe bo każdy musi sobie zapłacic za przesyłke. Ja biore 4-5, misiek 3, zostanie ktoś kto chciał 2g. Nie wiem jak to rozwiąże kto, ale pewnie wg kolejności potwierdzenia chęci zamówienia na prywatnej wiadomośći.

Sory że tak postępuje, ale jednak nie mam pewności że moge przez to problemów z prawem nie miec, co mi bardzo skomplikuje życie, a jesli ktoś chce sb zamówić to bez problemu mailowo może skontaktować się z gościem i zamówić. Także nie jest tak, że "wyciulaliśmy" kogoś z Was, pozbawiając możliwości zamówienia tego, każdy może sb zamówić mailowo.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba mała zmiana planów, tzn ciągle słysze teorie, że jednak CB jest nielegalne, jedynie Lion temu zaprzeczył. Jako że jestem nowicjusz w tych sprawach, chce być ostrożny w działaniach i nie ryzykować, bo np ewentualne problemy z prawem mogą mi bardzo skomplikować prace zawodową. Czytałem kodeks karny, i napisane jest, że kupowanie nielegalnych leków czy sterydów do własnego przechowania nie jest karalne, jedynie karalne jest sprzedawanie tego bez zezwolenia odpowiedniego organu. Jesli bede miał małą ilość tego, to nie udowodnią mi że mam zamiar to sprzedawać, jeśli zamówie dużą ilość to mogę byc podejrzany. WIec ustaliliśmy z misiek, że zbierzemy zamówienie na 10g z tym że będą trzy osobne przesyłki z niemiec dla każdego. Czyli koszty będą większe bo każdy musi sobie zapłacic za przesyłke. Ja biore 4-5, misiek 3, zostanie ktoś kto chciał 2g. Nie wiem jak to rozwiąże kto, ale pewnie wg kolejności potwierdzenia chęci zamówienia na prywatnej wiadomośći.

Sory że tak postępuje, ale jednak nie mam pewności że moge przez to problemów z prawem nie miec, co mi bardzo skomplikuje życie, a jesli ktoś chce sb zamówić to bez problemu mailowo może skontaktować się z gościem i zamówić. Także nie jest tak, że "wyciulaliśmy" kogoś z Was, pozbawiając możliwości zamówienia tego, każdy może sb zamówić mailowo.

 

CB jest sterydem więc nielegalne jest jego dystrybuowanie. To że kupujesz na własny użytek nie sprowadza na Ciebie odpowiedzialności karnej (przynajmniej na razie) - inna kwestią jest interpretacja urzędnika na granicy przy opodatkowaniu przesyłki - może wtedy zlecić badania autentyczności środka co wiąże się z dłuższym okresem oczekiwania i jeśli dobrze nie za argumentujesz to może odesłać to nadawcy (nie będzie to jednak dotyczyło przy zakupie na terenie UE, ponieważ procedura została już wcześniej przeprowadzona i nikt nie będzie Ci zaglądał do przesyłki). Najbezpieczniej jest gdy każdy odbiera przesyłkę do siebie osobiście i również przelewa pieniądze osobiście do nadawcy (przelewy SEPA wewnątrz EU kosztują tylko ~5zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisałem na priv, mogę wziąć 20g na siebie i wam rozesłać.

 

Przestańcie panikować.

 

W prawie nie ma rozróżnienia na sterydy i nie-sterydy.

 

Jest tylko przepis Art. 124. Prawa farmaceutycznego: Kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

Przy czym produktem leczniczym (wg ustawy) jest substancja lub mieszanina substancji, przedstawiana jako posiadająca właściwości zapobiegania lub leczenia chorób występujących u ludzi lub zwierząt lub podawana w celu postawienia diagnozy lub w celu przywrócenia, poprawienia lub modyfikacji fizjologicznych funkcji organizmu poprzez działanie farmakologiczne, immunologiczne lub metaboliczne;

 

Ponieważ substancje sterydowe co do zasady modyfikują działanie organizmu, stąd tez urzędnicy z automatu przyjmują, że to produkt leczniczy.

 

Natomiast słowo-klucz tutaj to: wprowadzane do obrotu. Zakup nie jest wprowadzaniem do obrotu, nie jest nim też pośrednictwo w dostawie.

 

PS.

Jest jeszcze ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, która zakazuje samego posiadania pewnych substancji, ale w tym przypadku sobie to darujmy, bo wiadomo, że nie znajdziemy tam CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, lion zamawia, ja zbieram zamowienia, pisac szybko priv kto potwierdza zamowienie. Jak sie uzbiera 20g to cena 58$ za gram. Jesli mniej to 62$ za gram. Daje czas do dzisiaj do 21 30 ahoj


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...