free web hit counter Skocz do zawartości
qwert12

Czy finasteryd naprawde nas "kastruje" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Tak piszą, a to wiadomo, że nie mają racji.

 

Ja też se mogę napisać artykuł, że niedobór DHT obniża poziom midichlorianów i spada moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że kastruje, jeszcze jak... lepiej niż FIRMAGON (Degareliks).


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że kastruje, jeszcze jak... lepiej niż FIRMAGON (Degareliks).

Ironia?

 

Oczywiście że ironia. a co myślałeś ? I dziwi mnie to tez że są ludzie co w to wierzą.

Masz tu opisy to sam możesz wyciągnąć wnioski

Finasteryd https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=312

Degareliks https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=4709

 

W żaden sposób nie można porównać brania finasterydu czy nawet dutasterydu z kastracją czy to chirurgiczna czy farmakologiczną!

 

Aczkolwiek (tak nawet ja to przyznaję i nie pomyliłem się)

Używanie blokerów 5AR (finasteryd, dutasteryd) to ujmowanie sobie męskości poniekąd bo de-facto jest to obniżanie w dużym stopniu pochodnej głównego hormonu - trzeba powiedzieć jasno.

 

I uważam że jeśli ktoś nie chce sobie ujmować męskości w taki czy inny sposób to nie powinno się go do tego zmuszać ani nakłaniać do np. brania finasterydu, ale jeżeli ktoś chce w jakikolwiek sposób ujmować sobie przez to męskości to też nie powinno się mu tego wzbraniać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...