free web hit counter Skocz do zawartości
Skald

Dr. A's Clinic - 8.06.2012r. FUHT 3250 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o Twoj stan to miales masakre na glowie prawie nw 4 a tyle graftow wystarczylo

 

Tzn. żeby trochę doprecyzować - środkowa "linia" włosów nie została obniżona, a dogęszczona. Z perspektywy czasu oceniam swój stan przed zabiegiem na NW3 (z uwagą, że "środkowa"część linii była na swoim miejscu, co w NW3 raczej nie występuje) i myślę, że będzie to najbliższa rzeczywistości ocena (nie "prawie NW4). Na zdjęciu wygląda to gorzej niż wyglądało w rzeczywistości, bo w klinice w pomieszczeniu przedzabiegowym zamontowane jest specjalne światło, które uwidacznia absolutnie wszystkie niedoskonałości (co eliminuje problem, że coś mogłoby zostać źle ocenione).

 

Tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że jestem naprawdę bardzo zadowolony zarówno z linii zaproponowanej przed dra Poswala (po prostu przystałem na jego propozycję), jak i całościowo efektu. Myślę, że niewielu chirurgów na świecie byłoby w stanie powtórzyć ten rezultat.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pomijając łysienie, które dotyczy nas tu wszystkich, to masz naprawdę bardzo dobre włosy.

 

Z tego co widać na fotkach (zaraz po zabiegu), to grafty poszły w zdecydowanej większości na zakola oraz na dogęszczenie linii. Myślę, że ok 1300 graftów na każde z zakoli można liczyć.

 

Jeśli początkowe łysienie miałeś niepełne NW3 (zachowana środkowa linia włosów), to przy dobrych włosach i większej ich długości, efekt po prostu musiał być znakomity, jeśli tylko grafty przetrwały transplantację (nie uderzyłeś się, nie trenowałeś po zabiegu itp.).

 

Nie wiem jaki masz przewidywany przebieg łysienia, ale jeśli łysiejesz głównie (lub tylko) na przodzie, to na dłuższy czas będziesz miał spokój. Jedyne czym warto by się zainteresować, to utrzymaniem środka, żeby oddalić ew następny zabieg. Ale nawet jeśli nie będziesz walczył o środek, to i tak masz pewnie jeszcze dość zapasu, żeby pokryć cały przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Esktra fryz

 

Dzięki, choć na co dzień czeszę się trochę inaczej

 

Nie wiem jaki masz przewidywany przebieg łysienia, ale jeśli łysiejesz głównie (lub tylko) na przodzie, to na dłuższy czas będziesz miał spokój. Jedyne czym warto by się zainteresować, to utrzymaniem środka, żeby oddalić ew następny zabieg. Ale nawet jeśli nie będziesz walczył o środek, to i tak masz pewnie jeszcze dość zapasu, żeby pokryć cały przód.

 

Planuję jeszcze jeden zabieg, maksymalnie. Jeżeli łysienie posunie się do przodu po to żeby uzupełnić ubytki + pokryć bliznę, jeżeli nie żeby pokryć bliznę. Tak czy inaczej na pewno nie będzie to miało miejsca w najbliższym czasie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie w zależności od ilości, ale +/- 1.5$/graft przy stripie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak myślisz za rok spadnie cena na 1$ ?

 

Nic mi nie wiadomo o planie jakiejkolwiek obniżki, nie ma też podstaw żeby sądzić, że tak będzie


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak myślisz za rok spadnie cena na 1$ ?

 

Nic mi nie wiadomo o planie jakiejkolwiek obniżki, nie ma też podstaw żeby sądzić, że tak będzie

 

A jaka jest teraz średnia cena za gr FUE? Powiedzmy 3500 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald moze jakis update, jak wyglada walka o wlosy w polaczeniu z ht po takim czasie??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś pokazać, natomiast raczej nic się nie zmieniło (w sumie sam zobaczę na zdjęciach, z dnia na dzień trudno jakąkolwiek różnicę wychwycić ).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postaram się coś pokazać, natomiast raczej nic się nie zmieniło (w sumie sam zobaczę na zdjęciach, z dnia na dzień trudno jakąkolwiek różnicę wychwycić ).

 

No to co zrobil Poswal z twoim lysieniem to cos pieknego, normalnie majstersztyk!

Nie miales praktycznie jezyka przed ht a teraz masz linie i gestosc nastolatka.

Czekamy na update z checia zobacze:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz kurację kiedyś widziałem gdzies na forum ale nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam fotki. Włosy wysuszone, bez żadnych dodatkowych kosmetyków typu lakier etc. Warunki oświetleniowe: słoneczny dzień, 15 00, przodem do źródła światła. Zabieg robiony około 3 lata temu. Jakość zdjęcia b.dobra, można powiększyć dowolnie

 

AngelOnEarth - sprostuję - na pewno nie jest to młodzieńcza gęstość, a gęstość, która uczesana w znakomitej większość warunków oświetleniowych tak wygląda. Młodzieńczej gęstości w wyniku zabiegu odzyskać się nigdy nie uda, natomiast są kliniki, które tworzą lepsze i gorsze iluzje.

 

Kuracja na tę chwilę: pirytionian cynku (Selsune Blue), tradysyjne mydło dziegciowe (oba antyzapalnie), biotyna, omega 3 i duże dawki witaminy e. Cynk od czasu do czasu żeby nie dopuścić do niedoboru.

naForum1.thumb.JPG.e2b65fa8f2e3af162ae9fc6ae8eeaf70.JPG

naForum2.thumb.JPG.d566ee1beef285d75aee85c5ba121076.JPG


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za update- takie efekty od razu napawaja mnie optymizmem i checia posiadania czegos takiego:)

No dla mnie wyglada to mega. Widac, ze masz delikatne lysienie oprocz przodu, ktory miales zrobiony, bo praktycznie bez dobrej kuracji utrzymujesz bardzo dobrze reszte swoich wlosow.

Gestosc super, zero przeswitow, wyglada bardzo naturalnie, zapewne nikt sie nie kapnal, ze miales robione cos z wlosami??:)

Przy takiej gestosci tez na pewno stripa nie widac, ale myslales cos z nim zrobic ?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzucisz przodem zdjęciez prostą głową z postawionymi włosami do góry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarzucisz przodem zdjęciez prostą głową z postawionymi włosami do góry ?

 

Postaram się, ale mam jest obecnie trochę dłuższe (jak widzicie), do tego raczej cienkie z natury, więc może to być nieco problematyczne

 

Mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie ?

 

Myślę, że nie ma to większego znaczenia, bo łysienie przebiega różnie, także nawet lepiej żebyś się nie sugerował, trzeba to ocenić indywidualnie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z fotką ?

 

|FUHT (strip scalp)

 

Prices:

 

USD $1.25 for first 1500 grafts (> 1000 FUHT grafts required per visit)

USD $1.00 for any additional grafts till 5000 grafts (applicable per visit)

Example:

 

A patient opting for 4000 FUHT grafts will be charged as follows:

 

Cost for first 1500 grafts = $1875 ($1.25 X 1500)

Cost for remaining 2500 grafts = $2500 ($1.00 X 2500)

Total cost for 4000 FUHT = $4375 ($1875 + $2500)

 

tylko ze dolar w miare wysoko stoi ciekawe kiedy spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald proszę o wrzucenie włosów postawionych do góry na lakier jak mozesz interesuje mnie to, chce zobaczyć jak wygląda bo takie włosy noszę zazwyczaj

 

Czy dr. Poswala planuje konsultacje w Polsce w tym roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...