free web hit counter Skocz do zawartości
Skald

Dr. A's Clinic - 8.06.2012r. FUHT 3250 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, obiecane zdjęcia. Stan na 7.5 mies. po zabiegu, więc około 70-80% ostatecznego efektu. Wygląda to naprawdę świetnie w mojej ocenie na tym etapie, a nawet jeżeli nic już się nie poprawi to będę bardzo zadowolony Na co dzień nie widać absolutnie żadnych różnic między gęstością natywną, a obszarem biorczym, jedynie mocny flash z odległości niecałego pół metra w pewnym sensie pokazuje różnicę. Na innych zdjęciach, gdzie flash jest rzucony na powierzchnię włosów z normalnej odległości również różnicy nie widać.

906207095_wiatoDzienne.thumb.JPG.060af25b1d6e1be34c125e0ee3b26dc0.JPG

99678942_wiatoJarzeniowe.thumb.JPG.3fa59b91662be9a755a3b2348ed4461a.JPG

318155802_flashGra.thumb.JPG.03b566b3833fb092c896a68199531209.JPG


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak blizna?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak blizna?

 

szerokość około 2mm czyli raczej standardzik. Miejscami wyrastają pojedyncze włoski. Przy ścięciu na 1-2 mm będzie widoczna, nie wiem jak 3-4, ale myślę, że do 5mm w górę już nie. W najbliższym czasie postaram się wrzucić jakieś zdjęcie z nią, ale nie bardzo wiem jak ująć, bo jak widzicie włosy mam nieco dłuższe.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No efekt super nie ma co. Widac, ze porzadna klinika, bo linie robia ladne i geste i dobrze to pokazuje Majette i Twoj stan. Tak w ogole doktor przed zabiegiem jaki stan w NW ocenil Twoj przypadek i obecnie linia jest zrobiona tak mniej wiecej na ile w skali NW?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No efekt super nie ma co. Widac, ze porzadna klinika, bo linie robia ladne i geste i dobrze to pokazuje Majette i Twoj stan. Tak w ogole doktor przed zabiegiem jaki stan w NW ocenil Twoj przypadek i obecnie linia jest zrobiona tak mniej wiecej na ile w skali NW?

 

Nie rozmawialiśmy w ten sposób, także ciężko mi powiedzieć. U mnie poleciały zakola i przerzedził się nieco obszar między nimi, ale "środkowa" linia jako taka się nie ruszyła do tyłu (choć stała się rzadsza), więc po prostu reszta została do niej dopasowana, a środek dogęszczony.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu parę dni wrzucę najaktualniejsze zdjęcia. Generalnie z dnia na dzień jest coraz lepiej, mimo, że już jest naprawdę dobrze. Będą to zdjęcia z około 8 miesięcy i jednego tygodnia od zabiegu, także z pewnością należy oczekiwać jeszcze dalszej poprawy, natomiast na pewno nie tak spektakularnej jak w okresie 6-8 miesięcy.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać włosy zaczesane do przodu(na płasko) i do tego mokre? To chyba najbardziej pokaże różnice między przeszczepionymi a bocznymi. Bo teraz z tego co widać masz umyte, puszyste, do tego zaczesane do środka na irokeza lekkiego, więc duża kumulacja do środka nawet bocznych. Po prostu zasymulować jakbyś zmoknął w deszcz(ulewę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz pokazać włosy zaczesane do przodu(na płasko) i do tego mokre? To chyba najbardziej pokaże różnice między przeszczepionymi a bocznymi. Bo teraz z tego co widać masz umyte, puszyste, do tego zaczesane do środka na irokeza lekkiego, więc duża kumulacja do środka nawet bocznych. Po prostu zasymulować jakbyś zmoknął w deszcz(ulewę).

 

Tzn. nie ma z tym problemu, ale czegoś nie rozumiem - ja właśnie "boczne" (chyba, że mamy na myśli coś innego) włosy miałem przeszczepione, dlatego według mnie takie zaczesanie na bok najlepiej pokazujee linię przeszczepionych włosów i ogólnie przeszczepione włosy.

 

Tak czy inaczej j/w, zrobię takie zdjęcie + zdjęcia z przedziałkami w różnych miejscach "frontal third", na mokro i sucho (to chyba najlepiej pokaże jak to wygląda). Po 12 miesiącach, bo wtedy tak naprawdę zobaczymy 90+% efektu.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald jeśli możesz, przypomnij mi ile masz lat i od jak dawna tracisz/łeś włosy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Skald jeśli możesz, przypomnij mi ile masz lat i od jak dawna tracisz/łeś włosy??

 

Odpowiem na pw.

 

Na tę chwilę wybiło 11 miesięcy od zabiegu, czyli efekt około 90%. W moim przypadku na pewno nie jest to jeszcze 100% efektu - przy linii włosów (a także dalej) widzę 2cm, cienkie włosy, które jeszcze 'wydorośleją'. Niemniej i tak jestem bardzo zadowolony na tę chwilę. Efekt jest bardzo naturalny i przy normalnym oświetleniu w niczym nie różni się od natywnych włosów. W pewnych warunkach (bardzo mocne światło, które często montowane jest w np. przymierzalniach) przyglądając się można oczywiście wypatrzyć różnicę (mimo starań dr. Poswala, nie jest to przecież naturalna gęstość), natomiast z pewnością osoba postronna nie zwróci na to uwagi jeżeli nie będzie się intensywnie wpatrywać z odległości 20 cm. Dzisiaj wrzucam parę poglądowych zdjęć. Sesja z przedziałkami, włosami mokrymi przyklepanymi, zdjęcie blizny etc. tak jak obiecałem po 12 miesiącach od zabiegu. Na zdjęciach włosy obcięte są na około 4-5cm (u góry, po bokach nieco krócej).

mokreCloseUp2.thumb.JPG.99dc41ffc096ffe02a47cdc2669965d6.JPG

mokreCloseUp.thumb.JPG.69b780014d589d604868e6fcb4b57aec.JPG

bok.thumb.JPG.140ec780d3356dc8af6b0124a2940f81.JPG

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyszlo, taki stan wlasnie by mnie zadowolil:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis update ze zdjeciami?? Ciekawe jak to wyglada juz przy koncowym etapie, plus jak daje rade kuracja i co aktualnie stosujesz?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zainteresowany updatem, zrób zdjęcia z mokrymi włosami zaczesanymi do tyłu i zdjęcia blizny.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś dla Was przygotować w najbliższym czasie Jestem bardzo zadowolony. Gdyby ktoś z Was chciał zobaczyć wyniki na żywo - zapraszam na Śląsk.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postaram się coś dla Was przygotować w najbliższym czasie Jestem bardzo zadowolony. Gdyby ktoś z Was chciał zobaczyć wyniki na żywo - zapraszam na Śląsk.

 

No i kiedy sie doczekamy?;p Ciekawe jak to wyglada przy koncowym etapie juz no;] Oczywiscie blizna tez bardzo interesuje nas;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postaram się coś dla Was przygotować w najbliższym czasie Jestem bardzo zadowolony. Gdyby ktoś z Was chciał zobaczyć wyniki na żywo - zapraszam na Śląsk.

 

No i kiedy sie doczekamy?;p Ciekawe jak to wyglada przy koncowym etapie juz no;] Oczywiscie blizna tez bardzo interesuje nas;]

 

Postaram się coś wrzucić jeszcze przed wylotem, ale mam tyle rzeczy na głowie, że ledwo to jakoś spinam Tak czy inaczej potwierdzam to co słyszałem od dr Poswala i o czym czytałem wiele razy - po 12 miesiącach sytuacja stopniowo się polepsza, co teraz (17 miesięcy po ht) wyraźnie widzę


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą, choć z drobnym poślizgiem. 16-17 miesięcy po HT. Co ważne nie będę dziś wrzucał zdjęć w normalnym świetle dziennym, bo w takowym wszystko wygląda idealnie, nie ma szans żeby ktoś zauważył różnicę między normalnymi włosami, a tymi przeszczepionymi (poniżej zdjęcie z 11 miesiąca to obrazujące). Wszyscy wiemy, że transplantacja włosów to przede wszystkim sztuka iluzji, przeszczepionych włosów jest od natywnych zwyczajnie mniej, więc w pewnych warunkach jakaś różnica musi być widoczna. Jako pierwsza (chyba? bo nie kojarzę tak dokładnej dokumentacji, ew. jedna z pierwszych ^^) uczciwie pokażę Wam jak to wygląda na włosach mokrych, wilgotnych + w ekstremalnych warunkach oświetleniowych halogen + flesz/bardzo mocne światło słoneczne.

 

Zaczynamy od przypomnienia normalnego światła. To zdjęcie pochodzi z 11 miesiąca, w tych warunkach oświetleniowych nie widać żadnej różnicy pomiędzy miesiącem 11, a 16 (bardzo skrupulatni doszukają się różnicy w hairline na korzyść tych z 16ego, ale trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć).

file.php?id=482&mode=view.

 

Dla przypomnienia też jak to wszystko wyglądało przed i krótko po zabiegu:

Start.thumb.JPG.6b071935d44d71e44bcccbedc08583b5.JPG

2012605107_pozabiegu.thumb.JPG.c1ebefab5644291e95defafe31c23f6a.JPG

poZabiegu.thumb.JPG.d746c1bfaab927781ab52a77c957cbc3.JPG


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już zdjęcia z miesiąca 16ego. Włosy na tych zdjęciach są o około 1/3 krótsze od tych z miesiąca 11stego, oczywiście bez jakichkolwiek kosmetyków typu żel czy lakier.

 

Po kolei:

Ekstremalnie mocne światło słoneczne.

Ekstremalnie mokre włosy + mocny halogen + flesz.

Mokre włosy + mocny halogen + flesz.

Włosy nie myte dwa dni + światło słoneczne + flesz.

+ inne konfiguracje

 

Jeżeli ktoś powątpiewa - nie ma problemu żeby spotkać się ze mną "na żywo"

SloneczneMocne1.thumb.JPG.4e68bc7fd7b337804ab3dfa490aaa918.JPG

SloneczneMocne2.thumb.JPG.3333c10038051fec57f094b43796b647.JPG

SloneczneMocne3.thumb.JPG.39654043ed26570524379faeff427379.JPG

megaMokre.thumb.JPG.e01818073ea991a078cbff9f5e5207fe.JPG

Mokre.thumb.JPG.a62a274493a80d5686b94809cd9eeb89.JPG

263185712_doGryMokre3.thumb.JPG.c215b4b26dcd3cc858b12ee1d72394cb.JPG

1170776828_doGryWilgotne.thumb.JPG.adae8cc1a2a144bed49a14e3fbe0ec44.JPG

804093304_prawiesuchewd.thumb.JPG.38145398443c598ec97acbf36fc896c2.JPG

rozrzuconeSuche.thumb.JPG.76307594b65b30a77e7056166fb2843a.JPG

1511958354_wilgotnewd.thumb.JPG.e21cf0f66196a2fe57a3680a782e429d.JPG

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste wlosy gestosc/linia tak jakby nw 1 ale wyglada to naprawde naturalnie i bedzie ladnie wygladac wraz z wiekiem, nw 0 nie bardzo jest dobre patrzac na to, ze starzejemy sie itd, poza tym wydaje mi sie, ze w Indiach robia jedne z lepszych linii:)

 

Jezeli chodzi o Twoj stan to miales masakre na glowie prawie nw 4 a tyle graftow wystarczylo, zeby z tego zrobic praktycznie linie i gestosc nastolatka, pewnie super zadowolony musisz byc, bo kazdy na tym forum takie wlosy by chcial miec;]

Niestety zadna kuracja juz nie odda mi takich wlosow, ale jak widac z pomoca chirurga mozna zdzialac cuda:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...