free web hit counter Skocz do zawartości
Skald

Dr. A's Clinic - 8.06.2012r. FUHT 3250 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

No ale to wystarczy przeliczyć:

Tam i z powrotem do Indii to około 4000 + pewnie 1000 na przeżycie, czyli 5000 - musisz sobie bilety sprawdzić

 

Dalej sobie liczysz:

 

3250 graftów

 

FUHT (zabieg typu STRIP) - 1.5$/graft oraz 1.25$ za każdy graft powyżej 3000*.

====

czyli liczysz 3000*1.5$ + 250*1.25 + doliczasz 12% z tego (jakis podatek Indyjski)

 

 

i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4000 za lot do Indii? Za tyle to można polecieć dookoła świata. Lot do Indii z Polski to 1500-2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4000 za lot do Indii? Za tyle to można polecieć dookoła świata. Lot do Indii z Polski to 1500-2000zł.

 

2000 w obie strony czyli 1000 w jedna?Cos chyba za tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie są ceny sprawdź na google. Np: stronka www.lataj.pl cena w obie strony to średnio 2300 zł, wystarczy poszukać i możesz znaleźć nawet taniej zależy kiedy chcesz lecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili akurat jestem w Indiach z pacjentem, za bilety płaciliśmy około 2400zł o ile dobrze pamiętam (Aerofłot - Warszawa/Moskwa/Delhi) w dwie strony (za osobę oczywiście). Wcześniej płaciłem 1500-2000zł latając Lufthansą, niestety tym razem nie udało mi się znaleźć niczego w tych cenach (też dlatego, że trochę mało czasu było na czekanie na promocje, które Lufthansa robi w miarę regularnie).

 

Generalnie do wyboru jest Luftansa, Turkish Airlines, Aerofłot, Finnair, KLM, Air France i Qatar Airlines z w miarę sensownych połączeń. Aerosvit nie lata już do Delhi, a mieli dość dobre ceny, natomiast osobiście nigdy nie zdecydowałbym się lecieć tą linią i zawsze odradzałem korzystanie z niej. Szalenie niepewni, zresztą już raz byłem zmuszony na szybko przesuwać zabieg, bo jeden z samolotów odpadł (a latają co 2 dni), pacjent miał też przy okazji nieoczekiwany dwudniowy pobyt w Kijowie...

 

Na zabieg otrzymałem pewną zniżkę, jednak nie była jakaś bardzo duża, w zasadzie symboliczna, więc spokojnie można przyjąć standardowy cennik. Jeżeli chodzi o koszty to do ceny zabiegu należy średnio doliczyć około 4000zł (lot, wiza, ubezpieczenie, pobyt, wyżywienie) i to powinno wystarczyć.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki - Qatar Airlines ma teraz ciekawą promocję w której Delhi z Warszawy kosztuje około 1750zł. Swoją drogą inne kierunki w równie dobrych cenach -Shanghai i Katmandu szczególnie. Potrwa jeszcze parę dni.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Xattica była ironią

 

Jeszcze jedna promocja obecnie, tym razem Lufthansy http://www.lufthansa.com/online/portal/ ... L_pl_onlad . 2300zł za bilet w dwie strony. Trochę drożej niż tamte, ale Lufthansę ze względu na całościową jakość usługi absolutnie polecam (Qatar też ma świetne recenzje, ale osobiście nigdy nie leciałem). Lufthansa robi też promocje regionalne (tj. w określone rejony, ta jest całościowa dla wszystkich), wtedy ceny są jeszcze niższe, w ekstremalnych przypadkach nawet około 1600zł.

 

Jak wrócę (czyli około wtorku) wrzucę zdjęcia na stan po około 5 miesiącach od zabiegu. Progres jest zauważalny, choć nie jest to jeszcze stan oczekiwany przeze mnie. Niemniej jak na 5 miesięcy wygląda to wg mnie b.dobrze.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty gadasz. Za tanio. Co najmniej 3000zł musi taki lot kosztować.

Cóż glaciato pisał że jego lot wyszedł około 3000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty gadasz. Za tanio. Co najmniej 3000zł musi taki lot kosztować.

Cóż glaciato pisał że jego lot wyszedł około 3000...

 

Możesz i kupić za grubo ponad 10 000zł (w klasie biznes), a i regularny za około 6 000zł się zdarzają (nawet w Lufthansie). Ceny biletów lotniczych to nie prosta taryfa biletowa komunikacji publicznej. Pytanie było jednak o to jak tanio można polecieć, wiadomo przecież, że można drożej.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą - miesiąc i parę dni. Nie wygląda to tak dobrze jak na drugim zdjęciu, niestety przy pomocy aparatu komórkowego (swoją drogą 5mpix, flash i autofocus, a robi zdjęcia tej jakości...) pod tym kątem zawsze się rozmywa (lustrzanka "wyjechała", jak wróci zrobię zdjęcia przy jej pomocy do porównania). Pierwsze zdjęcie oddaje dobrze sytuację tego jak to wygląda "od przodu". Oba zdjęcia przy mocnym świetle dziennym. Od góry nadal widać, że gęstość jest wyraźnie mniejsza niż reszty włosów, przy bardzo ostrym świetle widać to też od przodu. Niemniej jak na 5 miesięcy (i parę dni) wydaje mi się, że wygląda to naprawdę dobrze. Ostateczny efekt będę jednak oceniał po 12 miesiącach, choć mam nadzieję, że już po 8 się pojawi

 

Raz jeszcze podkreślę - nie wygląda to aż tak dobrze na żywo, mam nadzieję, że przy pomocy lustrzanki uda mi się uchwycić prawdziwy efekt. Z drugiej strony przy "zółtym" świetle pokojowym raczej nie widać różnicy w gęstości już, tym bardziej z odległości większej niż pół metra.

563045798_wosy1.thumb.jpg.7855cef2f64dd1937f3bd8d63a0a9a3c.jpg

wlosy2.thumb.jpg.bf6c074aedbb3cd0fcb598ff6273f1d4.jpg


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, lustro (czyt. rodzaj aparatu) wróciło z podróży, więc nowe zdjęcia. We wszystkich ostre światło + flesz, więc jest to najbardziej niekorzystny możliwy obraz. W jednym zdjęciu (pierwsze) dla kontrastu tyłem do okna i bez flesza, tak to wygląda przy normalnym świetle pokojowym (czyt. nie światło jarzeniowe tylko zwykła żółta żarówka). Przy okazji pokazuje to też w jaki sposób przy pomocy światła można manipulować efektami.

 

Stan na 5 miesięcy i parę dni.

5.thumb.JPG.3fc112adb43bd92c7eed96011519a7a4.JPG

1.thumb.JPG.f64beba3bf1bae2f55f57556c7fddd8a.JPG

2.thumb.JPG.612b569fefa2488a5a5309edd9ac2f44.JPG

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to już wyglada a skoro ma byc jeszcze lepiej to nic nie mam do zarzucenia wrecz przeciwnie same pozytywy. Jedynie teraz dbaj o utrzymanie "swoich wlosow" i powinno byc dobrze, bo teraz dobra kuracja bedzie odgrywac kluczowa role...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak trzeba dbać o takie włosy po transplantacji ? coś się nakłada czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^ Nie, o przeszczepione włosy nie trzeba dbać w żaden specjalny sposób. Są to w końcu normalne, naturalne, własne włosy.

 

Parę zdjęć ode mnie. Pierwsze, zrobione przeze mnie parę dni temu, normalne światło dzienne + flesz z bliska. Tak to wygląda na co dzień, w normalnym warunkach. Drugie i trzecie niemalże dokładnie 6 miesięcy po zabiegu - ostre światło słoneczne + flesz z bliska. W ten sposób nie wygląda to nigdzie, nawet w windzie z światłem jarzeniowym, ale pokazuje, że nie jest jeszcze idealnie. Chirurdzy twierdzą, że jest to około 60% efektu i będzie jeszcze wyraźnie lepiej. Zobaczymy

Jeden.thumb.JPG.48215c5cabf0c02feb23abe7fca7fc38.JPG

dwa.thumb.JPG.675bde80cf0d13c44d5249eaed49e797.JPG

trzy.thumb.JPG.ddd920faa7c714b92b67fea55e01cd77.JPG


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz wrzuc zdjecia poszczegolnych ujec głowy przed i po nastepnym razem


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald jak to jest z linią, sam ją "projektowałeś" w sensie pokazywałeś zdjęcia co Ci się podoba a co nie? Czy doktor samemu nakreślił linię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktor nakreślił, natomiast istnieje możliwość jej modyfikacji wedle własnych uwag (mnie po prostu odpowiadała).

Aisop - zrobię tak, ale po 12 miesiącach, wtedy jest to jakiś punkt odniesienia. Teraz efekt jest częściowy (około 75%), więc to i tak słabe porównanie.

 

Dzisiaj zrobiłem zdjęcia, niecałe 7.5 miesiąca po zabiegu, wrzucę w najbliższym czasie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, skald. Rozmawialismy na innym forum i w koncu znalazlem twoj watek tutaj.

Naprawde niezly wynik.

 

Miales hair schock loss po operacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mozna miec tez cash shock loss po operacji. za duzo sie przejmujesz tym shock loss`em. jak bedziesz tak dumal to bedziesz go mial (jinx), pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Łysolce

Dawno tu nie zaglądałem ale widze że forum nabrało ogłady po przeskanowaniu kilku wątków. Ja jestem ponad rok po zabiegu w BHR (3800 graftów na przód).

Powiem wam że jak patrze na zdjęcia z przed HT to pusty śmiech mnie ogarnia, to inny człowiek był. imo warto było mimo że mam prześwity z powodu struktury moich włosów - bardzo cienkich włosów.

 

Pozdrawiam zdecydowanych na HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc, skald. Rozmawialismy na innym forum i w koncu znalazlem twoj watek tutaj.

Naprawde niezly wynik.

 

Miales hair schock loss po operacji?

 

Pewnego rodzaju owszem, natomiast nie był to permanentny shock-loss, a o to Ci z pewnością chodziło.

 

Cześć Łysolce

Dawno tu nie zaglądałem ale widze że forum nabrało ogłady po przeskanowaniu kilku wątków. Ja jestem ponad rok po zabiegu w BHR (3800 graftów na przód).

Powiem wam że jak patrze na zdjęcia z przed HT to pusty śmiech mnie ogarnia, to inny człowiek był. imo warto było mimo że mam prześwity z powodu struktury moich włosów - bardzo cienkich włosów.

 

Pozdrawiam zdecydowanych na HT.

 

Gratuluje w takim razie prowadziłeś gdzieś relację?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...