free web hit counter Skocz do zawartości
zbyszek1

Pilfood - lotion i tabletki

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś stosował kompletną kurację z pilfoodu? Interesują mnie lotion i tabletki głównie, ale pozostałych produktów też jestem ciekaw. Wiecie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, stosuje kapsulki, lotion oraz szampon. Efekty sa obiecujace. Czekam na pelny odrost wlosow na zakolach. Dodam, ze zrezygnowalem z klasycznej kuracji opartej na finasterydzie, poniewaz doswiadczylem potwornych skutkow ubocznych, a efekty nie uzasadnialy takiego obciazania organizmu. Teraz w ogole ubokow nie doswiadczam a jeszcze mam odrost. Dla mnie bomba. Goraco polecam!


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dorzucil do kuracji szampon revita i saw palmetto wewnetrznie. Bloker wewnetrzny i zewnetrzny to podstawa kuracji a tymi specyfikami mozna to spokojnie zatrzymac a nawet pokusic sie o spory odrost. Ostrzegam jednak ze libido moze drastycznie spasc no ale cos za cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest mozliwosc nabawic sie PSPS (post saw palmetto syndrome). Przypadlosc to straszna, zmiany w 90% przypadkow nie do odwrocenia. Jednak co tu duzo mowic - na chwile obecna nie ma skuteczniejszego blokera. Polecam zapoznac sie z tworczoscia pana Slawomira Ambroziaka w tym zakresie. Gosc zglebil chyba wszystkie aspekty jesli chodzi o mechanizmy dzialania palmy. Jest tez jednym z niewielu, ktorzy moga ja stosowac bez obawy o uboki (tlumaczy to pewna mutacja genetyczna), ponadto jego odrosty sa imponujace. Dobra wiadomosc jest taka, ze razem z firma Olimp pracuja nad pojazdem do palmy stosowanej topikalnie. Dzieki temu pojazdowi zostanie zwiekszona penetracja skalpu, w zwiazku z czym skutecznosc wcierki bedzie ksztaltowala sie na poziomie palmy stosowanej wewnetrznie przy jednoczesnej eliminacji wszelkich dzialan niepozadanych. Pojazd jest juz w III fazie testow i niedlugo zostanie zatwierdzony przez FDA.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze ktoś gotów pomyśleć że to tak na poważnie. Moc trollingu w was silna jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z saw palmetto to już spore ryzyko jeden z forumowiczów pisał, że mu urosły cycki.

 

serio?

Tak tak, gdzies tam w "opowiedz swoja historie" jeden uzytkownik pisal o tym. Antydhtor mial chyba nick czy cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z saw palmetto to już spore ryzyko jeden z forumowiczów pisał, że mu urosły cycki.

 

serio?

Tak tak, gdzies tam w "opowiedz swoja historie" jeden uzytkownik pisal o tym. Antydhtor mial chyba nick czy cos takiego

 

Gdzie ja napisałem że mi cycki urosły od saw palmetto ?

Mi nie chcą rosnąć cycki nawet po mojej kuracji która jest prawie jak kastracja i po braniu estrogenów

 

Ale owszem są ludzie którzy podobno zmienili płeć po wypiciu zielonej herbaty i zastosowaniu filtrów UV, są też tacy którym podobno penis obumarł już po pierwszej tabletce propecii (dokładnie 10 min po zażyciu), oraz tacy którym jaja odpadają po chwilowej kuracji na 0,25 mg finasterydu. Niektórzy także dostawają poważnych skutków ubocznych również od wąchania pustych opakowań po finie. Są też tacy którzy uboki mają już niejako wrodzone i mają je jeśli niczego nie biorą nawet co mogłoby szkodzić.

 

Nie śmiejcie się zatem z saw palmetto bo to jest tak poważny lek że niedługo będzie tylko na receptę a do tego tylko do użytku w warunkach szpitalnych oraz tylko w wysoce uzasadnionych przypadkach, gdzie nadzwyczajna komisja lekarska będzie decydować czy pacjentowi podać saw palmetto.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...