free web hit counter Skocz do zawartości
ja1922

Sex/Masturbacja a łysienie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie ,jak uwazacie ,jaka jest wasza opinia na ten temat .Czytałem ostatnio jakies nowe badanie jakoby nadmierne używanie "doczesnych przyjemności" powodowało szybsze tempo wzrostu włosów na twarzy(włosy podatne na nadmiar androgenów) .Nie moge znaleść tego linku .W moim przypadku organizm dziwnie reaguje na zmniejszenie stezenia DHT przez finasteryd ,tzn po ok 2 godzinach po zażyciu tabletki następuje wieksza ochota na męskie potrzeby,wielu cos pisze o tzw. miekkiej fajce -u mnie wrecz odwrotnie tak jakby organizm bronił sie wlasnie przed spadkiem DHT.Duzo łysolków charakteryzuje sie wlasnie objawami hirsutyzmu.Sa nawet takie opinie wśród kobiet ze czym wiecej włosów na klacie tym wiekszy "buhaj "z faceta. Ja wlasnie gdy zacząłem swoją walke i zobaczyłem ze z włosami na głowie zaczyna sie cos robic nie tak spostrzegłem równiez pojawiające sie nadmierne owłosienie w innych okolicach ciała.Ja widze związek ,wydaje mi sie ze moze to znacznie wzmacniać szybkość postepującego łysienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie możliwe, że ma jakiś wpływ na przyspieszenie łysienia, ale ja to widzę na tej samej płaszczyźnie co siłownia- na pewno nie warto rezygnować. Jeśli nawet jakoś oddziałuje na proces łysienia to w niedużym stopniu.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...