free web hit counter Skocz do zawartości
r4z3r

Polscy specjalisci - chirurgia plastyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiemy jak wyglada sprawa z HT w Polsce - ale orientujecie sie moze jak wyglada sprawa z innymi zabiegami chirurgii kosmetycznej?

 

chodzi mi przedewszystkim o korekcje nosa - mialem juz prostowanie przegrody nosowej fundowane przez panstwo i nie jestem calkiem zadowolony, wiec zastanawiam sie czy nie zrobic tego jeszcze raz prywatnie i przy okazji poprawic ksztalt.

 

Czy znacie jakies godne polecenia kliniki w PL czy sprawa ma sie tak jak z HT?


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem tego ciekaw.


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
chodzi mi przedewszystkim o korekcje nosa - mialem juz prostowanie przegrody nosowej fundowane przez panstwo i nie jestem calkiem zadowolony, wiec zastanawiam sie czy nie zrobic tego jeszcze raz prywatnie i przy okazji poprawic ksztalt.

 

Akurat nos robił kolega i był zadowolony. A przede wszystkim nie było widać, że miał cokolwiek z nim robione i nie miał też żadnych też powikłań.

 

Z tego co pamiętam robił u dr-a Bieleckiego w Pozaniu, ale dawno temu.

 

dr. Wójcicki z Polanicy Zdrój też ma dobre doświadczenie, bo z tego co pamiętam operował zarówno poważne rekonstrukcje w ramach szpitala NFZ (np ludzi po wypadkach), ale ma też własną klinikę i robi m.in korekty nosa.

Z drugiej strony znowu narzekali, że na długie terminy i wali te nosy jak z katalogu.

 

Najlepiej poszukaj kogoś kto miał to robione i spróbuj się skontaktować. Jednak wydaje mi się, że z takim czymś nie trzeba jechać za granicę.

 

PS.

Chociaż widziałem i taki przypadek (gość miał mieć prostą operację, a teraz nos się prawie rozlatuje), ale nie wiem od czego to zależy. Chyba źle trafił:

https://www.youtube.com/watch?v=jzJg-teJel4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...