free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Przeszczep Get Fue 2074 gr, Dr Maral 2850 gr

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle to jest to - co już kiedyś gdzieś pisałem. Że osobiście sporo daje już nawet słaba gęstość, ale że jednak jest zarysowana linia włosów z przodu.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo dobrze,... dobrze ze doktorek nie rozzucil graftow po calej glowie tylko skoncentrowal sie na przodzie...jesli tak samo bedzie wyglondac za 3-4 miesecy to nalezycz do szczesliwych ....scinajonc sie na taka dlugosc juz dobrze wyglondasz a za rok jak dozucisz reszte graftow na korone to walka bedzie wygrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda to bardzo dobrze,... dobrze ze doktorek nie rozzucil graftow po calej glowie tylko skoncentrowal sie na przodzie...jesli tak samo bedzie wyglondac za 3-4 miesecy to nalezycz do szczesliwych ....scinajonc sie na taka dlugosc juz dobrze wyglondasz a za rok jak dozucisz reszte graftow na korone to walka bedzie wygrana

 

konrad8000 jak mozna najeb....tyle bledow w kilku zdaniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety do mojej gramatyki musicie sie przyzwyczaić, jak sie czlowiek polszczyzny ze sluchu za granica nauczyl to z pisaniem jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety do mojej gramatyki musicie sie przyzwyczaić, jak sie czlowiek polszczyzny ze sluchu za granica nauczyl to z pisaniem jest problem

 

no to inna bajka

Wiem cos na ten temat,bo moj syn urodzil sie w Niemczech,ale normalnie rozmawia po polsku.A w pisowni robi podobnie smieszne bledy..pisze tak jak sie wymawia.

No to sorki

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam pytanie czy miesiąc po zabiegu mogę już obstrzyc się całościowo w celu estetycznym maszynka do włosów na długość 1-3 mm? Włoski u góry już mi w większości wypadły i rzadsza góra zaczyna się odróżniać od gęstszych boków.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym odczekaniem roku, to raczej chodzi o golenie maszynką typu gilette.. Elektryczną do włosów , można jechać w zasadzie po tym jak się zagoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym odczekaniem roku, to raczej chodzi o golenie maszynką typu gilette.. Elektryczną do włosów , można jechać w zasadzie po tym jak się zagoi.
Z tego co zrozumiałem Maral odradzał traktowania maszynką strefy biorczej przez rok po zabiegu.

kolega Alopecia ma racje, Maral tak mowil - i chodzilo o maszynke w sensie trymera elektrycznego (i o maszynce typu Gilette tez to mowil) - chociaz tez tego nie rozumiem, to mowil zeby przez pierwsze miesiace ciac co najwyzej nozyczkami - nie wiem dlaczego ale ja sie tego trzymam


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo co tam u ciebie ! ? Daj jakieś foto donoru jak możesz jak to wygląda, bo pewnie u mnie będzie podobnie po 2 HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! u mnie ok

1,5 miesiąca po zabiegu. Włosy wypadły, zaczęły wychodzić pryszcze- czyli standard.

Póki co jak byłem łysy tak jestem łysy

IMG_5203.thumb.JPG.301f1b7772c1166311613a1c4f88867e.JPG

IMG_5205.thumb.JPG.cb687248c49049fc2203e8f6efb738b0.JPG

IMG_5207.thumb.JPG.6429fedd1a75075a2147952543eca57c.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dzisiaj przy krótkich włosach wygląda Twój donor? bardzo rzucają się w oczy łyse "placki""?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wie o zabiegach a duzo ludzi nie ma pojęcia o czymś takim jak przeszczep wlosow to nic nie zauważa, aczkolwiek uważam ze kolejna moja operacja za 9 miesięcy bedzie juz tylko i wyłącznie zagęszczanie włosami bht z ciała ok 2000 moze 3000.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Matias21 sam możesz ocenić, wstawiam zdjęcia 3 miesiące po zabiegu 2850 graftów. Razem z poprzednim zabiegiem jest już posadzone 4924 graftów.

DSC02376.thumb.JPG.ab00e1aca486b4c5c4dfd0e39aecf69f.JPG

DSC02380.thumb.JPG.8a1c1ede82a2e23891e1cf2ccf4e98b0.JPG

DSC02381.thumb.JPG.e43d20709b1e151416d9019e59d1e7fc.JPG

DSC02382.thumb.JPG.68d4f9efb3cf081b32874b3e3eeef4d7.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace dopiero zaczynają rosnąć myślałem, że 4 minęły, ale widać, że jakiś łoniaki są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze zabiegów zrobisz i wydasz hajsu, żeby w końcu się pogodzić, że HT nic Ci nie da?

 

Jak już chcesz włosy koniecznie to system, innej drogi dla Ciebie nie widzę.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyda tyle ile będzie chciał


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...